Військові кораблі ВМФ Росії, світу відео, фото дивитися онлайн

У 1937 р в обстановці найсуворішої таємності Японія заклала перший з чотирьох запланованих до будівництва суперлінкор, завдання яких полягало в тому, щоб перевершити по вогневій потужності найкращі бойові кораблі ВМФ США

У 1937 р в обстановці найсуворішої таємності Японія заклала перший з чотирьох запланованих до будівництва суперлінкор, завдання яких полягало в тому, щоб перевершити по вогневій потужності найкращі бойові кораблі ВМФ США. Ці гіганти відрізнялися найбільшим водотоннажністю, найпотужніший бронюванням і артилерією - не один лінкор у всій історії військово-морських битв не міг зрівнятися з ними. Головним судном в серії став «Ямато».

Детальніше...

Детальніше

Крейсер «Петро Великий» четвертий за рахунком і єдиний знаходиться в строю важкий атомний ракетний крейсер (ТАРКР) третього покоління проекту 1144 «Орлан». Основне призначення - знищення авіаносних груп противника.

Детальніше...

Детальніше

«Варяг» - бронепалубний крейсер 1-го рангу 1-ї Тихоокеанської ескадри ВМФ Росії в 1901-1904 роках. Прославився на весь світ рішенням прийняти нерівний бій при Чемульпо проти переважаючих сил Імператорського флоту Японії.

Детальніше...

Детальніше

«Аскольд» - бронепалубний крейсер 1-го рангу, входив до складу 1-ї Тихоокеанської ескадри базувалася в Порт-Артурі, брав участь у Російсько-японській війні і в першій світовій війні. Назва крейсера успадковано від парусно-гвинтового корвета, і височайше затверджено 21 грудня 1898 року - на честь легендарного київського князя Аскольда.

Детальніше...

Детальніше

Після приходу до влади Гітлера Німеччина таємно розпочала будівництво великих кораблів. В кінці тридцятих років був розроблений так званий план «Z», відповідно до якого німці збиралися побудувати вісім лінкорів, п'ять важких крейсерів, чотири авіаносця і 12 крейсерів меншого тоннажу. «Цвяхами» програми мали стати лінкорам «Бісмарк» і «Тірпіц». Англо-німецька угода з морських озброєнь від 1935 р дозволяло Німеччини побудувати два 35 000-тонних лінкора, але за своїм водотоннажності «Бісмарк» і «Тірпіц» перевищували встановлений ліміт.

Детальніше...

Детальніше

З самого спуску на воду лінійний крейсер «Худ» купався в променях слави, що супроводжувала його протягом усієї його історії. Для свого часу «Худ» здавався відмінним бойовим кораблем, в конструкції якого втілилося чимало вдалих рішень, однак своїм корінням історія створення корабля йшла за часів Першої світової війни, що в якійсь мірі і може служити поясненням причин того, чому німці настільки легко потопили його через приблизно чверть століття.

Детальніше...

Детальніше

Лінкори типу «Рішельє» стали найкращими французькими кораблями свого класу, побудованими для ВМФ Франції до Другої світової війни. Оскільки в кінці двадцятих і початку тридцятих років Німеччина вела активні розробки нових бойових кораблів, у Франції виникло побоювання, що швидкохідні лінкори (важкі крейсери) класу «Дюнкерк» виявляться не в змозі боротися з німецькими лінкорами, і французи зайнялися створенням справжніх лінійних кораблів.

Детальніше...

Детальніше

"Московський комсомолець" зав. № 876, з 15.02.1992 р - ескадрений міноносець "Наполегливий". АТ ССЗ «Північна верф» (м Ленінград). Входить до складу БФ. З 28.06 по 2.07.1993 р корабель з дружнім візитом відвідав ВМБ Вільгельмсхафен (Німеччина), а з 10-го по 13.10.1996 р - порт Шербур (Франція). У лютому-квітні 1996 р есмінець брав участь у виставці озброєнь в Абу-Дабі (ОАЕ). На зворотному переході з дружнім візитом відвідав порти Саймонстаун і Кейптаун (ПАР). З 21.09 по 18.11.1999 р на наполегливість проходили підготовку китайські екіпажі для однотипних ЕМ.

Детальніше...

Детальніше

РКР «Слава» зав. № 2008, з 16.05.1995 р - ракетний крейсер "Москва". ССЗ ім. 61 комунара (м.Миколаїв). РКР "Москва" входить до складу ЧФ. З 10.01 по 17.02.1985 р У 1985 р через пожежу в корабельної сауні в чотирьох ПУ в результаті спрацьовування датчиків протипожежної системи «Карат-М» (датчики якої розташовані на зовнішній стороні перебирання сауни) були затоплені ПКР. Корабель ніс бойову службу в Середземному морі в зв'язку з загостренням ситуації навколо Лівії. Він здійснював стеження за АУТ ВМС США на чолі з АВ America і Forrestal. З 27.05.1986 р по 20.02.1987 р "Москва" несла службу в Середземному морі і північній частині Атлантики.

Детальніше...

Детальніше

Лінкор «Гангут» був одним з чотирьох дредноутів типу «Севастополь», побудованих для Балтійського флоту в 1914 році. У 20-х роках XX ст. корабель отримав нову назву - «Жовтнева Революція» - і зазнав кардинальної модернізації. В кінці 30-х років лінкор досить сильно відрізнявся від свого первісного вигляду. Було встановлено 12 котлів на нафтовому паливі, зняті не виправдали себе турбіни крейсерського ходу, істотно вдосконалені системи навігації, управління кораблем і вогнем артилерії.

Детальніше...

Детальніше

Затонулі кораблі різних часів затонулі в різних морях і океанах

Детальніше...

Детальніше

Для морських частин прикордонних військ КДБ СРСР Північне ПКБ розробило проект сторожового корабля, призначеного для несення дозорної служби, охорони економічної зони і боротьби з контрабандою. Проект, затверджений на початку 70-х років і отримав позначення 11351 ( «Нерей»), був розвитком проектів тисячі сто тридцять п'ять і 1135М і відрізнявся від них перш за все зміною складу озброєння і наявністю вертольота. За проектом планувалося побудувати серію з 12 кораблів, які передбачалося використовувати перш за все в зоні Тихого океану.

Детальніше...

Детальніше

РКР «Червона Україна» зав. № 2010 з 21.12.1995 р - Ракетний крейсер "Варяг". ССЗ ім. 61 комунара (м.Миколаїв): 31.07.1979 р .; 28.08.1983 р .; 25.12.1989 р Входить до складу ТОФ. З 15.09 по 3.11.1990 р корабель разом з ЕМ Швидкий (пр. 956) перейшов з Севастополя в Петропавловськ-Камчатський з заходом в порт Кам-Рань (В'єтнам). З 5-го по 8.06.1990 р він з дружнім візитом відвідав порт Кіль (Німеччина). У 1991-1992 рр. РКР "Варяг" займався бойовою підготовкою.

Детальніше...

Детальніше

За архітектурою гладкопалубний корпус корабля пр. 1234 має катерні обводи, невелику седловатость, поздовжню систему набору і виконаний з корабельної сталі марки МК-35 підвищеної міцності. На більшій частині довжини корпус має подвійне дно і розділений дев'ятьма перегородками на 10 водонепроникних відсіків. Перебирання розташовані на 11, 19, 25, 33, 41, 46, 57, 68 і 80-му шпангоутах (шл.), На 87 шп. - транец. Нижня частина перегородок виконана зі сталі марки 10 ХСН 2Д (СХЛ-45), а верхня частина - з алюмінієво-магнієвого сплаву марки АМг61. Лише перебирання на 11, 46 шпангоутах і транец виконані повністю зі сталі марок 10 ХСН Д або 10 ХСН 2Д (СХЛ-45).

Детальніше...

Детальніше

На російських і українських сторожових кораблях проекту 11351 змонтовані 30-мм автоматичні артилерійські установки ППО ближньої зони АК-630. Створення установки АК-630 було обумовлено вдосконаленням протикорабельних ракет. Для перехоплення летять на великій швидкості і на малій висоті ракет необхідно було різко збільшити щільність вогню корабельної зенітної артилерії.

Детальніше...

Детальніше

БРЗК ССВ-33 «Урал» - військовий корабель, найбільший в світі корабель-розвідник, єдиний корабель проекту 1941 шифр «Титан». У 1977 році ЦК КПРС і СМ СРСР прийняли Постанову про створення корабля проекту 1941 (при закладці отримав назву «Урал») з системою спеціальних технічних засобів розвідки «Корал».

Детальніше...

Детальніше

Аналогів у світі цим унікальним малим ракетним катерам на повітряній подушці «Бора» і «Самум» проекту 1239 «Сивуч» не існує. Самі моряки називають їх "Морський руйнівник". При атаці на противника, підійшовши раптово на величезній швидкості, що перевищує швидкість будь-якого надводного корабля вдвічі, він знищує ракетами приводяться в бойове положення всього за тридцять секунд флагман ворожої ескадри залишаючи її без командування. І йде від туди на такий же швидкості дозволяє йому після нанесення удару миттєво покинути зону ураження вогневих сил супротивника.

Детальніше...

Детальніше

Проект тисяча сто тридцять п'ять з кодовою назвою «Буревісник» розроблявся Північним ПКБ з 1964 по 1966 гт. і передбачав створення великого протичовнового корабля, основним озброєнням якого повинні були стати ракето-торпеди 84-Р комплексу «Заметіль» (УРПК-4). Особливістю корабля була наявність, поряд з гідроакустичної станцією «Титан-2», розташованої в носовій обтічнику, станції з буксируемой антеною «Вега». При цьому через відносно невеликий дальності дії гідроакустичних станцій кораблі цього проекту планувалося використовувати парами: один пошуковий, другий ударний.

Детальніше...

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация