Військовий пенсіонер - Стаття - Військові пенсії 2010. Підсумки

Продовжуємо згадувати історію боротьби за свої права. Про що думали військові пенсіонери, зустрічаючи новий 2011 рік? Які були основні підсумки 2010?

На превеликий жаль, ні в Посланні Президента федеральним зборам (30.11.2010), ні в бесіді Д.А. Медведєва з керівниками центральних телеканалів (24.12.2010), ні в ході діалогу Володимира Путіна з громадянами Росії в прямому ефірі телеканалів "Росія", "Росія 24" і радіостанцій "Маяк", "Вести FM" та "Радіо Росії" (16.12.2010), не було жодного прямого згадки про військові пенсії.

Частково це і наша вина, що питання про проблеми військових пенсіонерів не прозвучали на вищому рівні. Можливо, кимось такі питання і були задані, але з якоїсь причини їх обійшли стороною, або, може бути, проблеми військових пенсіонерів, наприклад, "загубилися" в 2 мільйони питаннях, заданих Прем'єр міністру 16 грудня 2010 року.

Які позитивні результати 2010 року запам'яталися військовим пенсіонерам?

1. Якщо в 2009 році перспектива підвищення грошового утримання офіцерів (лейтенант, командир взводу - 50.000 рублів !!!) була тільки орієнтиром Президента, то в 2010 році - цей рівень грошового утримання знайшов відображення в Проект Федерального закону РФ «Про грошове забезпечення та інші виплати військовослужбовцям Збройних Сил Російської Федерації» . Цей закон також буде визначати підвищення пенсій військовослужбовців з 2012 року. Зараз проект Закону проходить етап активного узгодження в коридорах влади.

2. З 01.09.2010 року військова пенсія підвищена на 760 рублів . Це заздалегідь незаплановане заздалегідь збільшення пенсій безсумнівно пов'язано з боротьбою за гідну старість військових пенсіонерів і їм співчуваючих.

3. В Бюджетному Посланні Президента запропоновано з 01.04.2011 року підвищити військову пенсію на рівень очікуваної інфляції 6,5%.

Звичайно, всі ці підвищення не сильно допоможуть військовим пенсіонерам дожити до світлого майбутнього з січня 2012 року. Але, все ж, крига скресла, панове присяжні засідателі!

Багато питань, пов'язаних з підвищенням грошового забезпечення та пенсій військовослужбовців, які не отримали чітких відповідей в 2010 році.

1. Роз'яснюючи положення Проекту Закону, заступник міністра оборони з фінансово-економічної роботи Віра Чистова відзначила , Що більшість надбавок і компенсаційних виплат з січня 2012 року будуть скасовані (наприклад, компенсація за піднайом житла, невикористану путівку в військовий санаторій, за дитсадок, куди ходить дитина ...). За її словами все це буде компенсовано високим грошовим утриманням і відповідно підвищенням пенсій. Але чому в арміях високорозвинених країн, де не менше, ніж у нас, різних надбавок, ці додаткові виплати ніхто не прибирає? Або ми знову йдемо своїм шляхом?

2. Чому військовослужбовцям з 2012 року збільшать грошове забезпечення в 3-и рази, а військову пенсію підвищать тільки на 70%?

Всім зрозуміло, грошей в нашій державі не вистачає, щоб платити і військовим, і пенсіонерам як, наприклад, в США. Але чому в цій ситуації більше повинні страждати люди, які вже не можуть працювати, які вже повністю віддали свій борг Вітчизні і тепер Батьківщина повинна їм? Як такий варіант підвищення пенсій взагалі вкладається в голові нашого керівництва? Невже вони зможуть спати спокійно, знаючи, що обікрали військових пенсіонерів? Адже повернути борг багатьом з них наша Батьківщина не зможе з простої причини: не доживе більшість сьогоднішніх пенсіонерів до світлого майбутнього.

3. У 2010 році всі військові пенсіонери ще раз переконалися, що до обіцянок керівництва нашої країни і Міністерства оборони треба ставитися, м'яко кажучи, обережно. Як уже зазначалося, заявлене підвищення військових пенсій (приблизно на 7%) з січня 2010 року не відбулося і ніхто з наших керівників навіть не зволив пояснити чому вони не виконали своїх обіцянок. А надбавка в 760 рублів з 01.09.2010 року з'явилася тільки завдяки боротьбі військових пенсіонерів за свої права і додатковим доходам бюджету, перш за все, на рахунок зростання ціни на нафту на міжнародному ринку.

4. Друге опитування нашого сайту "Чи вважаєте Ви достатнім рівень грошового утримання офіцерів?" підтверджує явну лукавість міністерства оборони (опитування проводилося з 05.12.2010 по 17.01.2011 року). В Стратегії соціального розвитку Збройних сил , Затвердженої рішенням Колегії Міністерства оборони РФ від 28.03.2008 року, наведена цифра, що більше 60% військовослужбовців не задоволені своїм матеріальним становищем. Начебто вони і не обманули нікого, але набагато чесніше було б написати правду, що практично 100% військовослужбовців (з 127 відповіли відвідувачів сайту!) Не задоволені своїм грошовим утриманням. У нашому опитуванні, швидше за все, не брали участь вищі чини Міністерства оборони. Може бути у них все і нормально, особливо з урахуванням їх бізнес-діяльності . Швидше за все і багато інших цифри, наведені в Стратегії, далекі від істини. А стан нашої армії і флоту вже сьогодні можна вважати критичним.

5. Не тільки міністерство оборони лукавить. Незрозумілі застереження були і у відповідях Президента Дмитра Медведєва , Який в прямому ефірі розмовляв з керівниками російських телеканалів - Першого, «Росії» і НТВ: "... У нас лейтенант отримуватиме з 2012 року 50 тисяч рублів. Це тільки початок. А той, хто командує підрозділами, - 150- 180 тисяч. Це гроші, які можна порівняти з найбільш розвиненими збройними силами ... ".

По-перше останні цифри не відповідають Проекту закону «Про грошове забезпечення та інші виплати військовослужбовцям Збройних Сил Російської Федерації» , Згідно з яким командир батальйону буде отримувати трохи більше 100 тисяч рублів і все (і в інтерв'ю Віри Чистовий ті ж цифри). А зазначені Президентом 150-180 тисяч - це генеральскіt окладs.

По-друге, порівнювати наші 150 ... 180 тисяч рублів з найбільш розвиненими збройними силами теж рано: в армії США офіцери вже на початку 2010 року отримували в 2,5 рази більше , Ніж буде у наших військових у 2012 році (на той час грошові виплати військовим в США зростуть ще на 7 або більше відсотків). І чомусь наш Президент не згадує, що у "їхніх" військовослужбовців ціни на продукти в їх військторг нижче, ніж у нас, компенсація за житло у них продовжує сплачуватися, проїзд до місця відпочинку (з сім'єю разом!) У них безкоштовний і так далі ...

6. Але і це можна пробачити: обмовився Президент, та й добре. Набагато гірше інше, про що він промовчав. Реформа збройних сил, яка вже давно проводиться і в майбутньому буде "рішуче продовжена" (слова Д. А. Медведєва), здійснюється в значній мірі за рахунок скорочення збройних сил і "економії" на військових пенсіонерів.

Міністерство оборони, на чолі з Сердюковим, запропонувало, а керівництво країни погодилося з ним (або все навпаки?), Що військові пенсіонери можуть потерпіти до хорошого життя ще років 15 ... 20 (а виявилося - 23 роки!). І не страшно їм брати такий гріх на душу? Адже більшості сьогоднішніх пенсіонерів Сердюков разом з керівники держави не зможуть віддати борги ніколи.

І чи повірять ІМ після цього кадрові офіцери та контрактники, адже і з ними можуть в майбутньому в будь-який момент зробити щось подібне. Невже незрозуміло, що не можна зміцнити армію, оббираючи військових пенсіонерів.

Збройні сили і військові пенсіонери - це єдина дуже складна система, в якій не можна домогтися помітних поліпшень, які не удосконалюючи все її складові.

У тих же США відповідні високим окладів високі пенсії військовослужбовців (до 100% від грошового забезпечення, замість наших 85%) - це державна політика і найважливіший елемент зміцнення армії (це їх найважливіший принцип).

Буває важко в державі. Але тоді всі верстви і групи суспільства повинні нести приблизно рівну навантаження. У нас же в 2004 році виділилися цивільні державні службовці. Вони не змогли жити і працювати, не додавши самим собі (депутати теж держслужбовці) пенсії. Потім, щоб народ не збунтувався, почали піднімати все цивільні пенсії. Благо була можливість за рахунок швидкого зростання цін на нафту і газ на міжнародному ринку. При цьому довели пенсії військових до рівня цивільних .

Зараз схаменулися. Треба терміново хоч щось робити, інакше Збройні сили розваляться. І знову "мудре рішення": давайте кадровим військовим в 3-и рази додамо, а військовим пенсіонерам вистачить і 70% (а чому б не всім приблизно в 2-а рази? Хто-небудь вважав або обговорював це публічно?). Не можна запропонованим шляхом зміцнити армію: неповеріл ВАМ кадрові офіцери, які вже і зараз розуміють: поки служиш - отримуєш більш-менш, пішов на пенсію - про тебе забули.

7. Створюється враження, що у керівництва нашої країни і Міністерства оборони спостерігається деяка ейфорія при реалізації "... курсу на глибоку модернізацію Збройних Сил, на проведення в них системних, значущих перетворень". наприклад, в ході бесіди Дмитра Медведєва в прямому ефірі з керівниками російських телеканалів - Першого, «Росії» і НТВ: Костянтином Ернстом, Олегом Добродєєвим і Володимиром Кулістікову, була висловлена ​​думка, що після великого скорочення в армії "... залишилися самі підготовлені, ті, хто реально любить Збройні Сили, хто хоче служити ... "

У зв'язку з цим хочеться винести на сайт ще одне опитування: "Чи згодні Ви, що після скорочення у Збройних силах залишилися самі підготовлені офіцери?"

У висновку підведемо підсумки першого Опитування на нашому сайті. На голосування було винесено питання "Оцініть гідний рівень пенсії полковника". Відповіді показують, що відвідувачі сайту (головним чином, військові пенсіонери та військовослужбовці) цілком тверезо оцінюють можливості держави і вважають нормальною пенсію полковника на кінець 2010 року в розмірі 41 ... 46 тис. Рублів. Це навіть менше, ніж закладено в Проект Закону «Про грошове забезпечення та інші виплати військовослужбовцям Збройних Сил Російської Федерації» на віддалену перспективу. Там закладені параметри пенсії полковника 61 ... 62 тис. Рублів до 2032 року (в цінах 2010 року). Щоб зрозуміти звідки з'явилася ця цифра досить знати пенсію полковника з 2012 року - 18.500 рублів, а це - тільки 30% підсумкової пенсії, до якої військова пенсія буде прагнути протягом наступних 20 років (по 3,5% на рік). Звичайно, все це вірно тільки за умови справедливої ​​компенсації інфляційної складової, що теоретично закладено в Проекті Закону. (До речі за прийнятими в 2011 році новим законам пенсія полковника командира бригади з повною вислугою більше 46 тисяч рублів. Один мінус - буде це до 2035 року, тобто через 23 роки!)

18 коментарів на Військові пенсії 2010. Підсумки
Володимир: 05.01.2011
Підполковник, 26 років календарних - повністю згоден з автором статті.
Надія: 18.01.2011
Я внучка, дочка, дружина, мати військовослужбовців, такого неподобства в армії не було ніколи. Дуже обурило повідомлення в ЗМІ про те, що дозволяється проходження військової служби в рядах Російської армії іноземних громадян в сержантських і офіцерських посадах ??? А моїх дітей, які не дослужився до граничного віку, викинули з армії. Значить російські платники податків годуватимуть не тільки гастарбайтерів, але і найманців? Тоді я взагалі нічого не розумію!
Союз військових моряків: 11.01.2011
127549, г. Москва Алтуфьевское шосе. будинок 62в оф. 54
Тел раб. 8 499 902 5784, Тел моб. 917 518 0511
Е-mail [email protected] http://www.voenmor.ru
З нами Мін'юстом РФ 19.02.2010 Реєстр. № 1107799010824
Вих. № 21 від 20 жовтня 2010 р
Президенту Російської Федерації (Росії)
Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил
Медведєву Дмитру Анатолійовичу
103132, Москва, вул. Іллінка, д. 23
Про геноцид військових пенсіонерів і членів їх сімей
посадовими особами Міністерства оборони!
ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ!
Центральна Рада Союзу військових моряків, що представляє діючих і колишніх військових моряків - адміралів, офіцерів, мічманів, старшин і матросів, а також членів їх сімей, висловлює крайню стурбованість у зв'язку з розгорнулися в країні справжнім геноцидом військових пенсіонерів і членів їх сімей.

За даними, отриманим, з неофіційних, але достовірних джерел, за останні два з половиною роки, від різних хвороб, померли понад 100 тисяч військових пенсіонерів. Не менше їх кількість знаходиться в критичному стані (інфаркти, інсульти, онкологічні та серцево-судинні захворювання, придбані в період служби). Багато хто помирає, не доживши навіть до 60 років, що викликано, як, руйнуванням воено-медичної системи, так і ігноруванням прав військових пенсіонерів на право лікування військових госпіталях. При цьому відмова в наданні лікування, ліків і реабілітаційних процедур, мотивується негласним розпорядженням Сердюкова А.Е.

В цей же час військово-лікувальних закладів переповнені так званими комерційними хворими, які не мають до військової служби ні найменшого відношення. Поліклініки і госпіталі піддалися в останні роки реформ різкого скорочення. Найбільш кваліфіковані лікарі звільнені або працюють не за фахом. Санаторно-курортне лікування стало недоступним для військових пенсіонерів і членів їх сімей в результаті сумнівних реорганізацій з породженням нікого спеціального департаменту в Міноборони. Санаторії резервують найкращі приміщення, ексклюзивні лікувальні процедури, кваліфікований медперсонал для комерційних пацієнтів. Щасливці з ветеранів, дивом потрапили в військові санаторії, змушені жити в побутових приміщеннях і підсобних приміщеннях, отримуючи лікування і обслуговування в останню чергу.


Здоров'я, підірване в період служби, вимагає не просто лікування, а постійного медичного догляду та контролю. Знаходження в період служби в умовах потужних електромагнітних полів, радіоактивного опромінення, стресових ситуацій, надмірних фізичних навантажень, часто виходять за межі можливостей людського організму, екстремальної природного середовища, поранення і травми гостро дають про себе знати з віком і різко скорочують якість і тривалість життя.
Військові пенсії штучно доведені до такого нікчеми, що хворим військовим пенсіонерам не вистачає навіть на примітивні ліки, не кажучи вже про складні операції, які проводилися раніше в військових госпіталях безкоштовно.


Закон про монетизацію, який скасував пільги, безжально вдарив, перш за все, по військовим пенсіонерам, в результаті чого всі убогі доходи їхніх сімей тепер йдуть виключно на оплату ЖКГ, продовольства і транспорту. Більше ні на що зазіхати не доводиться. Практично всі соціальні пільги, що були раніше за законами «Про статус військовослужбовців» і «Про ветеранів» (щодо ветеранів військової служби), сьогодні скасовані і вихолощений турботами Сердюкова А.Е. і його помічників, при прямому сприянні членів комітетів з оборони Державної Думи і Ради Федерації від фракції «Єдина Росія».


Ми вважаємо хибною і злочинної політику, що проводиться нинішнім Міністром оборони Сердюковим А.Е., начальником Генерального штабу Макаровим Н.Є. і їх помічниками по відношенню до людей, чесно віддали борг і значну частину життя Батьківщині і втратили здоров'я на важкій, небезпечній і колись почесній службі.


Впевнені, що дії, а рівно і бездіяльності з питань морального статусу, матеріального та медичного забезпечення військових пенсіонерів особисто Сердюкова А.Е. і його заступників ставлять на грань життя і смерті цю соціальну групу людей. Перед ними виникає не просто питання якості життя, а проблема виживання.


В цей же час керівництво Міністерства оборони дозволяє собі непомірні витрати на власні зарплати. Офіційні декларації свідчать про те, що тільки одна Віра Чистова, будучи заступником Міністра оборони, начальником фінансово-економічного департаменту отримувала щомісяця суму, достатню для утримання 90 військових пенсіонерів. Оклади інших керівників Міноборони вражають не меншим цинізмом при вельми сумнівних заслуги, якщо не сказати провалах, їх одержувачів.


Ми наполягаємо на притягнення до відповідальності за розв'язаний геноцид військових пенсіонерів і членів їх сімей, Міністра оборони Сердюкова А.Е., начальника генерального штабу Макарова Н.Є., статс-секретаря Панкова М.О., колишнього заступника Міністра оборони з фінансово-економічної роботі Чистову В.Є., начальника головного військово-медичного управління МО Белевітін А.Б., а також членів комітетів з оборони Державної Думи від фракції «Єдина Росія» Заварзіна В.М., Савенко Ю.А., Бабича М.В ., Баринова В.В., Коржакова А.В., Манарова М.Х., Ненашев єва М.П., ​​Пузанова І.Є., Чилингарова А.Н.


Ми констатуємо, що Міністр оборони Сердюков А.Е., і його співучасники з погонами і без фактично позбавили військових пенсіонерів права на гідне життя, і, судячи з їхніх дій, домагаються форсування їх вимирання. Так вони розуміють свої обов'язки по скороченню витрат Міноборони на даремний баласт - ветеранів військової служби.


вімагаємо:
- повного відновлення всіх скасованих і ігнорованих нині пільг військових пенсіонерів, які існували раніше в період їх дійсної служби (не нижче ветеранів державної служби),
- приведення пенсій у відповідність з діючими окладами і доплатами військовослужбовців в повному обсязі,
- негайного припинення розпродажу майна Збройних сил і, перш за все, санаторіїв, поліклінік, госпіталів життєво необхідних людям, які втратили на службі здоров'я,
- повернення державного статусу всіх нагород ветеранів, отриманим в СРСР, в тому числі і медалі «300 років Російському флоту»,
- призначення на посади керівників військово-медичних установ фахівців - лікарів, а не прийшлих «ефективних менеджерів», знищують Збройні сили.
Ми повністю підтримуємо вимоги наших побратимів моряків - тіхоокеанцев, ветеранів авіації, космонавтики, наших братів десантників з порятунку від розвалу Збройних Сил Росії та необхідності термінового звільнення від посади міністра Сердюкова і його заступників.
При відсутності дієвих заходів щодо припинення геноциду військових пенсіонерів залишаємо за собою право звернення в Міжнародні органи, в тому числі з вимогами про притягнення до відповідальності винних посадових осіб
Маємо честь,
від імені членів Центральної Ради Союзу військових моряків
Голова Союзу,
Капітан 1 рангу у відставці, учасник бойових дій
А.Ф. Кресік
Прийнято одноголосно на засіданні Центральної Ради Союзу військових моряків від 29 жовтня 2010 года (протокол засідання Центральної Ради № 9)
Додаток: резолюція зборів ветеранів ЗАТО місто Фокино
Резолюція зборів ветеранів ЗАТО місто Фокино (Приморський край)
Ми, ветерани Збройних Сил та інших силових структур держави, які проживають в міському окрузі ЗАТО місто Фокино Приморського краю висловлюємо рішучий протест і незгоду з триваючою дискримінацією і недотриманням законних прав ветеранів військової служби на заслужені нами пільги і соціальні гарантії, які були гарантовані державою в період проходження нами військової служби і які за останні двадцять років практично зведені до нуля.
Проведені, з Вашого схвалення і згоди, Міністром оборони А.Е. Сердюковим так звані «реформи» спрямовані проти ветеранів військової служби, членів їх сімей та остаточно підривають авторитет як самої військової служби, так і людей, які присвятили своє життя служінню Батьківщині і розраховують на те, що Отечество оцінить їх самовіддану ратну працю.

Фігура А.Е.Сердюкова з його хамським, зневажливим ставленням до військових професіоналам найвищого рівня, не кажучи вже про військових пенсіонерів, стала номінальною у військових колах. Жоден контрактник або офіцер не стане відданим слугою Вітчизни, які б надбавки йому не платили, якщо він не буде впевнений у гідному забезпеченні його і його родини в похилому віці. Людина буде відданий військовій службі душею і тілом, якщо буде знати, що Батьківщина завжди про нього подбає.


Про який авторитет військової служби може йти мова, якщо сьогодні наші пенсії практично зрівнялися з трудовими пенсіями, а соціальних гарантій і пільг просто не залишилося. Будь-клерк, який відсидів в державній структурі 10-15 років, отримує пенсію більше командира стратегічного атомного підводного човна або крейсера. Нас, створювали ядерний щит країни, які захищали інтереси держави на всіх широтах Світового океану, в далеких гарнізонах, багато років віддали беззавітного служіння народу просто викидають на смітник.


Скасування прав на медичне забезпечення в лікувальних установах силових відомств і пільгове санаторно-курортне лікування - черговий удар, який може стати останньою краплею, що переповнила чашу терпіння військових ветеранів. Для ветеранів-далекосхідників це позбавлення останньої можливості з'їздити в західні регіони до рідних і близьких, на могили предків.


Ми звертаємося з проханням і вимагаємо розглянути і прийняти законодавчі акти по відновленню і підвищенню соціальної захищеності ветеранів військової служби та членів їх сімей, а саме:
1. Прийняти Федеральний закон «Про ветеранів військової служби», в якому відновити всі раніше існуючі соціальні пільги ветеранів військової служби і, як мінімум, зрівняти їх соціальну захищеність з державними службовцями, скасувати принизливу процедуру отримання ветеранами військової служби звання «Ветеран праці». Федеральний закон «Про статус військовослужбовців» після численних ревізій і поправок вихолощений і втратив свою соціальну спрямованість. У ньому знято понад тридцяти видів пільг, прав і компенсацій для ветеранів військової служби.


2. Пенсії військовим пенсіонерам обчислювати від всього грошового забезпечення військовослужбовця з усіма додатковими виплатами і надбавками. Сформована структура грошового забезпечення військовослужбовців завдає шкоди престижності військової служби.


3. Пенсії військовослужбовців індексувати одночасно з індексацією пенсій громадян Російської Федерації.


4. Представляти пільги (або компенсації) по оплаті житла і комунальних послуг всім військовим пенсіонерам після звільнення зі Збройних Сил, а не досягли віку 60 років чоловікам і 55 років жінкам.


5. Підвищити пенсії вдовам військовослужбовців, які отримують пенсії від розміру пенсії померлого чоловіка до 50 відсотків або до розмірів одержуваних державними службовцями РФ. При цьому зберегти трудову пенсію, зароблену вдовою за свою працю.


6. Встановити першочергове відселення ветеранів військової служби з закритих адміністративно-територіальних утворень, які залишилися там на проживання після звільнення в запас до 1 січня 2005 року і які не отримували житлову площу в інших регіонах незалежно від року звільнення зі Збройних Сил.


7. Відновити право на отримання грошової компенсації за санаторно-курортне лікування в розмірах шести МРОТ, а не фіксованих, нічим не обґрунтованих 600 рублів, що має приблизно відповідати середньої вартості путівки на санаторно-курортне лікування.


8. Прийняти рішення про відшкодування боргу військовим пенсіонерам за продовольчий пайок за період 1993-2007 років, коли в залік розрахунку пенсії військовим пенсіонерам бралася не реальне вартість продовольчого пайка, а знову ж таки вигадані суми (в період 2000-2007 років - 20 рублів на добу ). Неодноразові розгляду цього питання не знайшли свого вирішення. Ганьба для Росії, коли борги військовим пенсіонерам «вибиваються» через Міжнародний Страсбурзький суд!
Лист обговорено і схвалено на спільному сумісному зборах представників ветеранських організацій міського округу ЗАТО місто Фокино Приморського краю
10 жовтня 2010 року.
Голова Ради ветеранів (пенсіонерів) війни, праці Збройних Сил та правоохоронних органів ГО ЗАТО р Фокино капітан 1 рангу у відставці В.П. БЕРЕЗІН.
Голова Комітету Фокінского міського відділення Приморського регіонального відділення Загальноросійської громадської організації ветеранів Збройних Сил РФ капітан 1 рангу запасу В.Г. ОСТРОВСЬКИЙ.
Голова Ради Фокінского регіонального клубу Міжрегіональної громадської організації «Далекосхідний клуб моряків-підводників» капітан 1 рангу запасу А.П. Салін.
Голова Фокінского територіального відділення Загальноросійського професійної спілки військовослужбовців Л.П. ІВАЩЕНКО.
Було присутнє
56 осіб.
Олександр: 12.01.2011
Капітан третього рангу у відставці. Ганьба військовим і державним чиновникам, що довели положення військових пенсіонерів до нинішнього стану.
Анатолій: 14.01.2011
Мені соромно за наше вище керівництво, яке або не розуміє, що воно робить щодо військових пенсіонерів, або робить це з повною свідомістю досягнення кінцевого результату. У будь-якому випадку це неприпустимо для керівників держави. Може бути, якщо б міністром оборони був чоловік, в повній мірі скуштувавши тих поневірянь військової служби, то він би хоч якось відстоював інтереси військових пенсіонерів. На жаль, наших союзників у вищому керівництві немає. Молодці моряки, вони і в цих питаннях проявляють згуртованість. Шкода, що в Санкт Петербурзі немає такої згуртованості військових пенсіонерів, немає навіть спроб відстояти свою гідність, домогтися виконання всіх пред'явлених вимог. Невже правителі не розуміють. що бойовий настрій діючих військовослужбовців, їх бойовий дух, патріотизм - все це передається їм військовими пенсіонерами, ветеранами військової служби.
Гарєєв Ришат Рифгатович: 17.01.2011
Я повністю згоден з автором статті. Нещодавно поховав свого товариша по службі, який дуже довго помирав після отриманої контузії в Афганістані. А йому було 49 років. В очах вдови, дітей - відчай .... і порожнеча.
Олександр Масленников: 27.01.2011
Не зовсім згоден з автором. Пенсії військовослужбовців становлять зараз 17% від грошового утримання військовослужбовця (з урахуванням всіх надбавок). Середня пенсія військовослужбовця на півтори тисячі нижче, ніж середня громадянська, і тому багато хто переходить на цивільну пенсію. Незабаром і мені, мабуть, доведеться (полковнику) переходити, так як дружина вже наблизилася до моєї пенсії. Так що, м'яко кажучи, автор взагалі не в курсі справ.
Якщо з моєї пенсії прибрати доплату 922 рубля за участь в бойових діях (так правителі оцінили нашу кров), то вийде пенсія моєї дружини. А вона більше на 1000 рублів отримує пенсію, ніж мій друг підполковник, а ви там дієслово, що наближається громадянська пенсія до військової.
підводник-пенсіонер: 24.02.2011
Тут Ви (з переходом на громадянську пенсію) "переборщили".
По-перше, переходити можна з 60-ти років, і до цього моменту, можна ще 10 років (мінімум) попрацювати на свою 2-ю пенсію.
По-друге, громадянська пенсія (замість військової) буде нижче (у полковника - в усякому разі).
Сергій: 29.01.2011
Повністю згоден з автором статті та рішенням ради військових моряків. Ми, військові пенсіонери, скромні люди і за опитуванням видно, що оцінюємо свої пенсії в 2 рази нижче, ніж отримують іноземні військові пенсіонери. Вважаю, що пільги взагалі треба все скасувати, вони напружують відношення до військових з боку суспільства, а ось пенсію треба зробити такий, що б і пільги все покрити і жити гідно захисникам Вітчизни. Нам не потрібні замки і вілли за кордоном, яхти і круті курорти, хочеться з гордо піднятою головою переміщатися по своїй країні і не в ніж, по-людськи, собі не відмовляти, йдучи в магазин і на базар. Щоб вільно поїхати до одного товариша по службі, на наш вітчизняний курорт чи санаторій, і там зустрічали тебе з повагою.
Анатолій: 01.02.2011
Майор, 28 календарних років. На 100% згоден. Жити так, як живемо зараз - соромно і прикро.
Єременко Володимир Андрійович: 19.03.2011
Я, Єременко Володимир Андрійович, полковник морської піхоти у відставці, син Маршала Радянського Союзу, цілком і повністю підтримую Ваше звернення до нашого Президента, нашого Верховному. Так нас опустили нижче ватерлінії в питанні пенсій і пільг.
З повагою, Єременко.
Віктор Сергійович: 01.04.2011
По-перше, не у всіх полковників пенсія 18,5 тис. Рублів (16,5). По-друге, наша пенсія становить (при максимальній вислугою років) близько 20-25% від розміру існуючих в даний час зарплат. Подальше підвищення зарплат у військових і співробітників правоохоронних органів (як було і раніше) планується здійснювати за рахунок різних надбавок. Робиться це тільки з метою - не підвищувати пенсіонерам розмір пенсій. Тому, навіть якщо полковник буде отримувати і 200 тис. Рублів, то на розмір його пенсії це ніяк не вплине. І все це відбувається на тлі позбавлення всіх інших, раніше існували, пільг. Це і є яскравий показник того, як Батьківщина ставиться до своїх захисників.
Петро: 04.04.2011
Підсумок пенсії за 2010 рік.
Військова пенсія становить 5 тисяч рублів, замість обіцяної мінімалки 7 тисяч. Одне скажу точно - комусь треба підірвати боєздатність на випадок затяжних бойових дій.
Андрій. : 06.04.2011
Я згоден з усім, ще хочу додати, що в / с все будуть в шоці, після зарплат 50 тис. І більше отримувати пенсії 10 тис. Руб. А найголовніше ми, військові пенсіонери, нікому не потрібні, як робоча сила. Всі бачать в нас тільки охоронців, а доповіді А.Сердюкова про перепідготовку в / с - маячня (готують всяких менеджерів та інших нероб в центрах перепідготовки). Потрібно нас переучувати на хороші і затребувані робочі спеціальності
юрій: 19.07.2011
Можна говорити багато ... АЛЕ краще ...
Піднімайся країно велика,
Вставай на смертний бій.
З ведмежою силою темною
І путінської ордою.
Головинов Михайло: 10.08.2011
Мені, 08 серпня 2011, від депутата Держдуми РФ фракції «Єдина Росія», Голови Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки, В.А.Озерова поштою на домашню адресу надійшла відповідь від 15.07.2011г. №3.5.-35 / одна тисяча сто шістьдесят-шість такого змісту:
У Комітеті Ради федерації з оборони і безпеки Ваші чергові пропозиції щодо внесення змін до проектів федеральних законів «Про грошове забезпечення військовослужбовців та надання їм окремих виплат» і «Про зміну і визнання ....» В ЧАСТИНИ РОЗРАХУНКУ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ РОЗГЛЯНУТІ.
У Комітеті ПІДГОТОВЛЕНО І СПРЯМОВАНІ ВІДПОВІДНІ Поправки В ВИЗНАЧЕНІ законопроект, який гарантує, ПОЧИНАЮЧИ З ПЕВНОГО ВІКУ, ВІЙСЬКОВИМ ПЕНСІОНЕРАМ ВИПЛАТУ ПЕНСІЙ З 1 СІЧНЯ 2012 РОКУ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ.
У РАЗІ ЇХ ПРИЙНЯТТЯ, БУДУТЬ ВНЕСЕНІ ВІДПОВІДНІ Поправки В ФЗ «Про соціальні гарантії співробітникам органів внутрішніх справ РФ» в частині пенсійного забезпечення співробітників органів внутрішніх справ.
C повагою Голова Комітету В.А.Озеров.
Це перший обнадійливий відповідь з КОМІТЕТУ!
Ура-а-а-a ...., Товарищи !!!
Продовжуємо діяти далі без розслаблення і довіри.
http://www.democrator.ru/problem/4669
Андрій: 12.10.2011
Партії влади абсолютно по барабану проблеми військових пенсіонерів! Все це відпрацьований матеріал! Буквально вчора пан Дворкович заявив про викуп Росією боргових зобов'язань Іспанії, ну, звичайно ж на сьогоднішній день, коли у кожного третього росіянина нерухомість в Іспанії, це необхідно зробити і швидше !!! Краще б так швидко прийняли закон про введення понижуючого коефіцієнта до пенсії для депутатів Державної Думи і уряду, а так само регіональних влад, так в розмірі 0.85 !!!!!!! Що б відчули почім фунт лиха !!!
Горєлов Володимир Олексійович: 12.10.2011
"Щоб відчули почім фунт лиха !!!"
Це було б справу. Підтримую.

Про що думали військові пенсіонери, зустрічаючи новий 2011 рік?
Але чому в арміях високорозвинених країн, де не менше, ніж у нас, різних надбавок, ці додаткові виплати ніхто не прибирає?
Або ми знову йдемо своїм шляхом?
Як такий варіант підвищення пенсій взагалі вкладається в голові нашого керівництва?
Невже вони зможуть спати спокійно, знаючи, що обікрали військових пенсіонерів?
4. Друге опитування нашого сайту "Чи вважаєте Ви достатнім рівень грошового утримання офіцерів?
Або все навпаки?
І не страшно їм брати такий гріх на душу?
А чому б не всім приблизно в 2-а рази?
Хто-небудь вважав або обговорював це публічно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация