Використання РРО для єдинників в 2018 році в Україні

  1. Коли не потрібно розрахункове обладнання?
  2. Специфіка реєстрації товарів в 2018 році
  3. додаткові нюанси

РРО - це комплекс спеціальних методів та технічного обладнання, який розрахований для фіксації більшості торгових угод. Подбати про дотримання даних вимог слід при наявності бізнесу в сфері торгівлі. Вивчаючи специфіку РРО для єдинників в 2018 році в Україні, необхідно чітко розуміти, які зміни були реалізовані і до яких наслідків вони призвели. РРО - це комплекс спеціальних методів та технічного обладнання, який розрахований для фіксації більшості торгових угод

Коли не потрібно розрахункове обладнання?

На законодавчому рівні визначено операції, пов'язані з відчуженням і присвоєнням товарів, які не передбачають проведення реєстраційних заходів для РРО. Лояльні умови розглядаються для наступних напрямків діяльності:

  • продаж товарів власного виробництва, а також hand-made продукції;
  • проведення торгових операцій, при яких можна відмовитися від використання чеків;
  • ведення підприємницької діяльності, прибуток якої за один рік не перевищує мільйона гривень.

Важливо відзначити, що платники єдиного податку , Які заробляють менше мільйона гривень, отримали можливість ведення своєї діяльності за спрощеними умовами тільки в грудні 2016 року. При цьому спрощення ведення фінансової звітності для підприємців малого класу все одно передбачає обов'язкове дотримання чинних законодавчих норм. Важливо розуміти, що при реалізації великої побутової техніки, РРО в обов'язковому порядку використовується і розмір річного прибутку перестає грати будь-яку роль. Важливо відзначити, що платники   єдиного податку   , Які заробляють менше мільйона гривень, отримали можливість ведення своєї діяльності за спрощеними умовами тільки в грудні 2016 року

Специфіка реєстрації товарів в 2018 році

Підприємці, які займаються торгівлею товарів, повинні виконувати певні вимоги для ведення легального бізнесу. Основні умови пов'язані з реєстрацією РРО, норми якої спираються на чинне законодавство.

Перш за все, необхідно подбати про наявність офісного та господарського приміщення. Для підтвердження виконання даної вимоги потрібна наявність договору купівлі - продажу нерухомості або оренди на тривалий період.

Для законного використання РРО 2018 у Україні необхідно подбати про наявність касового апарату, за допомогою якого можна отримувати розрахункові квитанції з індивідуальними номерами.

РРО дозволяється використовувати тільки після оформлення розпорядчої документації, в якій вказані наступні дані:

  • повна назва апарату;
  • технічні характеристики;
  • особливі вимоги до робочих умов;
  • передбачуване розташування;
  • принципи надання фіскальних чеків.

Тільки після виконання документальних вимог можна успішно займатися підприємницької діяльності.

Разом з РРО завжди подається розрахункова книжка. Даний документ використовується в тих ситуаціях, коли сталася поломка касового обладнання. У більшості випадків підприємці, що займаються торгівлею, повинні використовувати касовий апарат, перевіряючи його налаштування з урахуванням поточного часу, робочих параметрів, наявності стрічки для друку чеків.

додаткові нюанси

Підприємці повинні дотримуватися норм експлуатації розрахункового обладнання для гарантованого захисту споживчих прав при конфліктах з покупцями. Державні органи розглядають будь-які скарги щодо купівлі неякісних товарів тільки при пред'явленні розрахункової квитанції, фіскального чека, завдяки яким можна підтвердити факт покупки. На законодавчому рівні визначено, що продавці завжди видають покупцям оригінали чеків, які зберігаються протягом встановленого на законодавчому рівні періоду.

Дотримання законодавчих норм РРО для платників єдиного податку в 2018 році в Україні гарантує можливість фіксування всіх фінансових операцій, складання звітної документації. Ведення легального бізнесу в сфері торгівлі передбачає обов'язкове використання касових апаратів. Дотримання законодавчих норм РРО для платників єдиного податку в 2018 році в Україні гарантує можливість фіксування всіх фінансових операцій, складання звітної документації

Коли не потрібно розрахункове обладнання?
Коли не потрібно розрахункове обладнання?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация