Вирощування поросят в домашніх умовах: чим годувати?

  1. Вирощування поросят як бізнес в домашніх умовах ях
  2. Як виростити порося на м'ясо?
  3. Яких поросят краще вирощувати на м'ясо?
  4. Вирощування поросят в домашніх умовах, відео:

Вирощування поросят в домашніх умовах - популярне заняття багатьох фермерів. Одні тваринники розводять лише кілька особин для власної сім'ї, інші змогли організувати процвітаючий бізнес. На фермі містять десятки або навіть сотні свиней. Застосовуючи сучасні технології та переймаючи досвід свинарів зі стажем, цілком реально за 6 місяців вигодувати свиню вагою до 100 кг! Всі секрети успішного вирощування поросят в домашніх умовах, ніж годувати, які породи краще розводити, рецепти складання раціону - все це допоможе виробникам тваринницької продукції досягти успіхів. Вирощування поросят в домашніх умовах - популярне заняття багатьох фермерів

Бізнес по вирощуванню свиней завжди рентабельний і процвітаючий, навіть якщо мова йде про розведення тварин в домашніх умовах в невеликій кількості

Вирощування поросят як бізнес в домашніх умовах ях

У нашій країні свинина традиційно користується величезним попитом. У фермера вкрай рідко виникають проблеми з реалізацією продукції фермерського господарства, а напередодні свят свіже м'ясо свиней просто розмітають з прилавків. Тому бізнес по вирощуванню свиней завжди рентабельний і процвітаючий, навіть якщо мова йде про розведення тварин в домашніх умовах в невеликій кількості.

Ось кілька вагомих аргументів на користь свинарського бізнесу, а саме:

  1. Вирощування поросят в домашніх умовах відрізняється простотою і від фермера не потрібно робити великі фінансові вкладення.
  2. Якщо дотримані всі вимоги до змісту поросят і правильно складений раціон, то вже в 6 місяців тварина набирає масу тіла близько 100 кг. Таких вгодованих особин можна відправляти на забій.
  3. Свині плідні і за один раз свиноматка приносить близько 15 поросят, а цього досить для отримання хорошої і швидкого прибутку через кілька місяців.
  4. Свині рідко хворіють, особливо в тому випадку, якщо в свинарнику чисто, а їх раціон різноманітний, збалансований і тварина отримує всі необхідні для життєдіяльності живильні речовини.
  5. Поросята не вимогливі до догляду, а для приготування їм корму потрібно мінімальну кількість часу.
  6. За відгуками досвідчених фермерів, свині споживають трохи їжі, але вона повністю засвоюється їх організмом, що в результаті призводить до швидкого набору ваги.

У фермера вкрай рідко виникають проблеми з реалізацією продукції фермерського господарства, а напередодні свят свіже м'ясо свиней просто розмітають з прилавків

Перш ніж взятися за розвиток бізнесу з вирощування свиней, необхідно знайти відповідне приміщення для переобладнання в свинарник. Його розмір залежить від кількості особин, які в ньому будуть перебувати. Оптимальні розміри з урахуванням санітарних вимог складають 3 кв метра на одного дорослого порося.

Важливо, щоб будівля була капітальним, адже свині чутливі до холоду, протягів і можуть хворіти застудами, запаленнями легенів. Якщо відповідного приміщення для поросят на фермі немає, можна своїми руками побудувати простий свинарник з підручних матеріалів. Важлива особливість свинарника - це забезпечення відводу випорожнень в стоковий яму. Для цієї мети підлогу роблять під невеликим кутом, завдяки чому відходи тварин стікають в жолоб, а потім на вулицю.

Як виростити порося на м'ясо?

Як виростити порося за 6 місяців до 100 кілограм цікавить багатьох початківців свинарів. Особливих прийомів для цього застосовувати не доведеться. Досить використовувати перевірені часом поради щодо складання раціону для поросяти і мета буде досягнута. Щоб за короткий термін виростити порося на м'ясо, потрібно давати йому якісний, калорійний комбікорм.

За відгуками заводчиків, свині непогано ростуть на домашніх відходах, бадиллі овочевих культур, коренеплодах і картоплі. Однак для організації успішного і процвітаючого бізнесу, такий підхід до організації годівлі поросят не ефективний і тварина виросте до 100-120 кг при такому раціоні тільки до 10-11 місячного віку. На калорійних, збалансованих комбікормах той же результат буде досягнутий за 6-7 місяців.

Деякі свинарі з недовірою ставляться до заводських комбікормів і повністю їх уникають або роблять зерносмеси самостійно. самостійне виготовлення комбікорму - гарне рішення проблеми харчування свиней, але може бути застосовано тільки в разі вирощування незначного поголів'я. Якщо на фермі вирощується кілька сотень голів, то достатньо часу і сил на забезпечення тварин кормом власного виробництва знайти буде важко.

Якщо на фермі вирощується кілька сотень голів, то достатньо часу і сил на забезпечення тварин кормом власного виробництва знайти буде важко

Якщо фермер вирішив вирощувати поросят заради отримання достатньої кількості м'яса, варто віддати перевагу сально-м'ясним породам свиней

Заводські якісні комбікорми містять в своєму складі відмінні компоненти. До основних відносять такі:

  • подрібнене зерно;
  • натуральний білок тваринного і рослинного походження;
  • мінерально-вітамінні добавки;
  • ферменти.

Купувати рекомендується комбікорм з урахуванням віку тварини. Раціон дорослих особин і малюків значно відрізняється. Ці особливості враховують при виробництві комбікорму для поросят. Маючи достатню кількість таких сумішей, можна легко приготувати вологі мішанки або дати корм в сухому вигляді.

Яких поросят краще вирощувати на м'ясо?

Якщо фермер вирішив вирощувати поросят заради отримання достатньої кількості м'яса, варто віддати перевагу сально-м'ясним породам свиней. Ці тварини мають смачне, ніжне сало, а також достатня кількість м'яса. Тому такі породи часто називають універсальними.

Тому такі породи часто називають універсальними

За відгуками заводчиків, свині непогано ростуть на домашніх відходах, бадиллі овочевих культур, коренеплодах і картоплі

Вирощування поросят в домашніх умовах, відео:

Вирощування поросят в домашніх умовах, ніж годувати тварин, щоб вони швидко росли - важливі аспекти, які вивчають початківці фермери. Даючи свиням збалансований і калорійний комбікорм, можна за півроку виростити особина вагою 100-120 кг. Пропонуємо залишати свої відгуки про те, чим годувати поросят для швидкого зростання в домашніх умовах.

Яких поросят краще вирощувати на м'ясо?
Як виростити порося на м'ясо?
Яких поросят краще вирощувати на м'ясо?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация