Віртуальні виставки

Віртуальна виставка «Я - голос ваш ... Я з вами до кінця» 23 червня 1889 року народилася Анна Ахматова - один з найбільш чудових російських поетів ХХ століття.
Детальніше Віртуальна виставка "До ювілею професора Овчаренко Г. В." У червні 2019 Георгій Васильович Овчаренко відзначає свій ювілей.
Детальніше Віртуальна виставка «Поки в Росії Пушкін триває ...» Олександр Сергійович Пушкін - російський поет, драматург, прозаїк, історик, публіцист.Ще за життя Пушкіна склалася його репутація найбільшого національного російського поета.
Детальніше Віртуальна виставка «Феномен Набокова» 22 квітня 2019 року минає 120 років від дня народження Володимира Набокова - російського і американського письменника, поета, перекладача, літературознавця і ентомолога.
Детальніше Віртуальна виставка «Ілюструємо Гоголя» Микола Васильович Гоголь - класик російської літератури, драматург, критик, публіцист.
Детальніше Віртуальна виставка «КНИГИ ВІДЗНАЧАЮТЬ ЮВІЛЕЙ» Бібліотека ЮРІУ РАНХиГС рада представити своїм читачам віртуальну виставку «КНИГИ ВІДЗНАЧАЮТЬ ЮВІЛЕЙ», яка присвячена знаменитим художнім творам, що відзначає в 2019 році круглі дати.
Детальніше Загальна декларація прав людини 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН прийнята Загальна декларація прав людини.Це був перший документ, що проголосив і систематизував основні права і свободи, які повинні бути надані кожній людині.
Детальніше Довірений літописець епохи Олександр Ісаєвич Солженіцин - одна з ключових фігур в історії XX століття, письменник зі світовим ім'ям, людина з незвичайною біографією і сильна, яскрава особистість.
Детальніше Золотий стандарт російської літератури 9 листопада 2018 року минає 200 років від дня народження великого російського письменника, поета, перекладача Івана Сергійовича Тургенєва.
Детальніше Лев Толстой - це цілий світ У вересні 2018 року Росія і весь світ відзначають 190-річчя з дня народження великого російського письменника, мислителя, філософа Льва Миколайовича Толстого.
Детальніше На допомогу магістру економісту Магістр (Master) - академічний ступінь, що присуджується після успішного завершення другого циклу вищої освіти, яка відкриває дорогу до вступу в аспірантуру, дозволяє займатися педагогічною діяльністю у ВНЗ.
Детальніше Віртуальна виставка новинок літератури 29 травня 2018 року бібліотекою Південно-російського інституту управління - філії РАНХиГС підготовлена і оформлена віртуальна виставка новинок літератури «Бібліофреш.Вип.5. »
Вашій увазі представлені нові навчальні та наукові видання з різних галузей знань: політологія, державне управління, право і т. Д.
Ознайомитися і попрацювати з представленими на виставці виданнями Ви можете в читальному залі, на абонементі і в залі наукової літератури.
Детальніше Останній імператор Росії (до 150-річчя від дня народження Миколи II) 18 травня 2018 року минає 150 років від дня народження останнього Російського імператора - Миколи Олександровича Романова.У зв'язку з цією датою бібліотекою Південно-Російського інституту управління підготовлена віртуальна виставка «Останній імператор Росії».
Детальніше Віртуальна виставка «Вчений, педагог, геолог». Сердечно вітаємо з 75-річчям доктора геолого-мінералогічних наук, професора кафедри економіки, фінансів і природокористування ЮРІУ РАНХиГС Олександра Васильовича Кокіна.
Олександр Васильович є автором більше 40 книг по геології, літології, мінералогії, понад 200 наукових статей з проблем геохімії, екології, геології, літології.
Детальніше Віртуальна виставка «Економіка сьогодення і майбутнього: новий погляд».

«Економіка є мистецтво задовольняти безмежні потреби за допомогою обмежених ресурсів» Лоренс Пітер

У березні 2018 р співробітниками бібліотеки підготовлена віртуальна виставка «Економіка сьогодення і майбутнього: новий погляд». Ці книги для тих, хто цікавиться нашим спільним майбутнім і хто твердо має намір використовувати всі можливості, щоб змінити світ на краще.

Вашій увазі пропонується добірка книг про основні проблеми і поняттях економіки. У них так само розглядаються питання застосування мобільних інформаційних технологій в комерції, логістики. Відображено основні вектори розвитку майбутньої російської економіки.

Представлена література по даній темі допоможе Вам у навчальному процесі.



Детальніше «Тероризм - загроза людству» Питання насильства в життя людей є предметом заклопотаності юристів;природа насильства стала об'єктом пильної наукового дослідження фахівців з соціальної психології, соціобіології, етнографічної психології, політології і т.д.
У світі написано велику кількість робіт, присвячених аналізу окремих аспектів проблеми насильства.
Детальніше «Співак країни березового ситцю». До 118-річчя від дня народження Сергія Єсеніна Бути поетом - це означає те ж,
Якщо правди життя не порушити,
Рубцеваться себе по ніжній шкірі,
Кров'ю почуттів пестити чужі душі.
С.А.Єсенін
Детальніше «Великий художник слова - патріот Росії». До 195-річчя від дня народження І.С. Тургенєва Тургенєв - це музика, це - гарне слово російської літератури, це - зачароване ім'я, яке щось ніжне і рідне говорить всякому серця.
Детальніше «Пізнаю тебе, життя! Приймаю ». До 133-річчя від дня народження А.С. блоку О, я хочу безумно жити:
Все суще - увічнити,
Безособове - воплотився,
Нездійснене - втілити!
А. Блок
Детальніше «Справа життя - наука». До 75-річчя від дня народження В. Г. Ігнатова
Детальніше «Елітологіі Росії: сучасний стан та перспективи розвитку» Елітологіі - соціально-політична дисципліна.
Це наука про еліти, про вищу шарі в системі соціально-політичної стратифікації.
Детальніше Геній на всі часи. До 450-річчя від дня народження В. Шекспіра Весь світ - театрp
У ньому жінки, чоловіки - усі актори.
У них свої є виходи, уходи,
І кожен не одну грає роль.
В. Шекспір
Детальніше І вічний Лермонтова геній. До 200-річчя від дня народження М.Ю. Лермонтова Ні, я не Байрон, я другойp
Ще невідомий обранець
Як він, гнаний світом мандрівник
Але тільки з руською душею.
М. Лермонтов
Детальніше МИСТЕЦТВО МЕНЕДЖМЕНТУ Менеджмент це мистецтво досягнення цілей в умовах обмеженості ресурсів.
Террі Гібсон
Детальніше Біля витоків філософії від найдавніших
грецьких мислителів
до філософів XIX століття
(із зібрань рідкісного фонду бібліотеки)
Детальніше БІБЛІОФРЕШ Віртуальна виставка новинок надійшла літератури
Випуск I 2014
Детальніше За чеховських місцях Донського краю «Після Москви я найбільше люблю Таганрог»
А.Чехов
Детальніше «Тебе ж, як перше кохання, Росії серце не забуде! ...»

10 лютого вважається днем пам'яті А.С. Пушкіна. Віртуальна виставка включає в себе книги, присвячені творчості російського генія, нариси, що розповідають про відомих і невідомих фактах його біографії.

Всі видання, представлені на виставці, зберігаються у фонді бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше «Тіньові процеси, держава і корупція» У сучасній Росії корупція в силу свого характеру і масштабів - це не просто якесь окреме локальне явище в області економіки, політики, моралі та державного і муніципального управління.Це система відносин, яка пронизує всі сфери суспільства, його інститути і веде до численних негативних наслідків, деформує економічні відносини.
Детальніше Фонвізін - сатири сміливий володар. 270 років від дня народження Д.І. Фонвізіна (1744 / 1745- 1792) В історію російської літератури Д. І. Фонвізін увійшов як «руський Моліер», з чиїм ім'ям пов'язано народження справді оригінальною, національної російської драматургії.
Детальніше Твої золоті сторінки - книги ювіляри 2015р. Є книги, які перевірені часом і прочитані декількома поколіннями.Ми хочемо представити безсмертні твори світової літератури, які в 2015 році відзначають свій ювілей.Ці книги написані в різних країнах і в різний час.У кожної з них свій характер, своя доля, свій шлях до читача.Згадайте, перечитайте або познайомтеся!
Детальніше БІБЛІОФРЕШ-2 Віртуальна виставка новинок надійшла літератури
Випуск I 2015
Детальніше До ювілею Людмили Миколаївни Албастовой Віртуальна виставка "До ювілею Людмили Миколаївни Албастовой"
Детальніше «Організатор політичної науки»

Віртуальна виставка підготовлена до 70 - річчя доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політології та етнополітики Олександра Васильовича Понеделкова.

У виставці було використано наукові праці вченого, присвячені питанням політичної науки, елітологіі і світової політики. Велику увагу приділено його біографії і становленню наукової кар'єри. З усіма представленими виданнями можна ознайомитися в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше «Життя і творчість А. І. Купріна»

У циклі заходів «Року літератури 2015 присвячується», бібліотекою ЮРІУ РАНХиГС підготовлений віртуальний огляд «Життя і творчість А. І. Купріна» до 145 - річчя від дня народження.

Олександр Іванович Купрін (1870-1938) - знаменитий російський письменник-реаліст, який отримав народне визнання. Автор таких знаменитих творів, як: «Поєдинок», «Гранатовий браслет», «Олеся» і багатьох інших, які заслужено увійшли в золотий фонд російської літератури.

З літературою, представленої в огляді ви можете ознайомитися в бібліотеці.


Детальніше «Град Ростов»

До Дня міста бібліотекою ЮРІУ РАНХиГС підготовлена електронна презентація 5-томного видання Поташева Федора Івановича «Град Ростов».

До уваги читачів представлено історичний праця професора Поташева, що розповідає про славне і багатому архітектурному минулому Ростова-на-Дону, якому в 2015 році виповнюється 266 років.

З представлених на презентації виданням можна ознайомитися в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше «Буревісник революції»

28 березня 2016 року минуло 148 років від дня народження російського письменника, прозаїка, драматурга; одного з найзначніших і відомих в світі російських мислителів Олексія Максимовича Горького.

Максим Горький - особистість у світовій літературі складна, неординарна (починаючи з 1918 року був 5 разів номінований на Нобелівську премію з літератури), суперечлива, в деякій мірі таємнича. І в його біографії, і в творчому доробку є багато білих плям.

Бібліотекою ЮРІУ РАНХиГС була підготовлена віртуальна виставка «Буревісник революції». На виставці представлені твори самого автора, книги, що розповідають про його творчість і біографії. Перлиною виставки по праву можна назвати один з рідкісних збірок - репринтне видання 1917 року «Несвоєчасні думки».

Ознайомитися і попрацювати з представленими на виставці виданнями Ви можете в читальному залі, на абонементі і в залі обслуговування науковою літературою бібліотеки.


Детальніше «Колумби Всесвіту»

На честь 55-річчя першого польоту людини в космос бібліографом сектора довідково-бібліографічної та інформаційної роботи бібліотеки Гладковою Людмилою Олексіївною підготовлений віртуальний огляд «Колумби Всесвіту».

12 квітня 1961 весь світ дізнався ім'я Юрія Гагаріна. Легендарний гагарінський «Схід» наблизив горизонти в пізнанні Всесвіту, поклавши початок планомірного дослідження і освоєння космічного простору. Для нових поколінь людей 12 квітня 1961 року - далека історія, але ми постійно звертаємося до цих подій, який став золотими сторінками історії людства, до імен людей, з якими пов'язаний найбільший подвиг - прорив в космос.

З представлених в огляді книг Ви дізнаєтеся про те, хто і як готував космічні старти, які події передували першому польоту людини в космос і, може бути, у Вас виникне бажання дізнатися щось нове для себе, взявши ці чудові книги в нашій бібліотеці


Детальніше .До 130-річчя від дня народження М. С. Гумільова «Ще не раз ви згадаєте мене, і весь мій світ хвилюючий і дивний ...»

15 квітня 2016 року минає 130 років від дня народження Миколи Степановича Гумільова. У зв'язку з цією подією співробітником бібліотеки Волочаєва Вікторією Володимирівною підготовлена і оформлена віртуальна книжкова виставка - огляд, що розповідає про творчість і трагічну долю поета.

До уваги читачів представлені видання віршів Н. С. Гумільова з рідкісного фонду бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС, віршовані збірники, літературознавчі дослідження.

Микола Степанович Гумільов - російський поет, критик, белетрист, перекладач, мандрівник, етнограф. Він багато подорожував по екзотичних країнах. Єдиний з поетів брав участь у Першій світовій війні. Відкрив в Петрограді кілька видавництв і поетичних об'єднань.

За свою недовгу творче життя (народився в 1886-му році, розстріляний як учасник контрреволюційної змови в 1921-му), Гумільов створив кілька книг віршів: «Шлях конкістадорів», «Романтичні квіти», «Перли», збірка оповідань «Тінь від пальми », збірник критичних статей« Листа про російську поезію »; переклади епосу «Гільгамеш», творів англійських і французьких письменників.


Детальніше "Бібліофреш". випуск 3 Віртуальна виставка включає огляди новинок надійшла літератури.
Детальніше Віртуальна виставка «Співак степів донських»

24 травня день народження нашого великого земляка Михайла Олександровича Шолохова.

Бібліотека ЮРІУ РАНХиГС до 111-річчя від дня народження письменника підготувала віртуальну виставку «Співець степів донських ...».

На ній представлені книги, які відображають хроніку складної і неповторного життя М.А. Шолохова; творчий шлях генія від перших оповідань до безсмертного роману епохи «Тихий Дон».

З усіма представленими на виставці виданнями можна ознайомитися в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше Віртуальна виставка «Він рівний кожному, але він один в природі»

До 217-річчя від дня народження А. С. Пушкіна.

6 червня 2016 року минає 217 років від дня народження А. С. Пушкіна. Тільки позбувшись поета, Росія повною мірою усвідомила, що означає для нас Пушкін і чому вона не вберегла його ... Доля поета нерозривна з долею всієї російської літератури. Тому так непорушні слова Аполлона Григор'єва про те, що Пушкін - ЦЕ «НАШЕ ВСЕ» ...


Детальніше Віртуальна виставка «Чудо, - ім'я якому, книга» Бібліотекою ЮРІУ РАНХиГС підготовлена віртуальна виставка «Чудо, - ім'я якому, книга».З 2016 Рік російського кіно продовжить цикл заходів 2015 року літератури в Росії.Є привід не тільки переглянути улюблені фільми, а й перечитати улюблені книги!І це добре, адже деякі твори починають читати (і перечитувати!) Саме після перегляду кінофільму.Екранізація - найкраща реклама.Будемо сподіватися, що Рік кіно надихне на читання хороших книг!По-перше, це буде цікаво (більшості книг-ювілярів - понад 100 років !!!).По-друге, це буде найкращим подарунком книзі-ювіляру.Читайте!Приємного вам читання!І переглядів фільмів.
Детальніше Виставка-реквієм «Але пам'ятає світ врятований ... 22 червня 1941»

22 червня - трагічна дата в житті нашої країни. У цей день почалася найстрашніша, кровопролитна війна в історії людства. На згадку про цю подію до Вашої уваги виставку-реквієм «Але пам'ятає світ врятований ... 22 червня 1941».

Події Великої Вітчизняної війни глибоко і всебічно відображені в літературі: трагічний початок війни 22 червня 1941 року, героїзм нашого народу на полях битв, партизанський рух і підпілля, окремі битви, велич і драматизм Перемоги.

На виставці представлені твори письменників-фронтовиків. Ці автори представляють ціле покоління мужніх, совісних, багато зазнали, обдарованих особистостей, які перенесли всі військові негаразди. Хто як не вони можуть розповісти нам про Війну? У їхніх книгах головною лінією проходить солдатська дружба, фронтове товариство, тяжкість похідного життя і щоденний героїзм. З усіма представленими творами можна ознайомитись в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше Віртуальна виставка «На допомогу аспіранту»
Детальніше Віртуальна виставка «Неперевершений майстер»

У листопаді 2016 року весь світ відзначає 195-річчя з дня народження великого російського письменника Федора Михайловича Достоєвського, який відомий далеко за межами Росії.

На сторінках його романів оживає індивідуальна свідомість і вся історія людства, людської думки і культури. Бібліотека Південно-Російського інституту управління РАНХиГС до знаменної дати підготувала віртуальну виставку під назвою «Неперевершений майстер», присвячену життю і творчості великого письменника.


Виставка розповідає про книгах, присвячених творчості письменника і його власні твори. Серед експонатів виставки твір 1894 «Принижені і ображені» і 1896 року «Ідіот».

Нагадуємо, що всі видання, представлені на виставці, зберігаються у фонді бібліотеки Південно-Російського інституту управління Російської Академії народного господарства і державної служби.


Детальніше Віртуальна виставка «Геніальний син російського народу»

19 листопада 2016 року весь світ відзначає ювілей від дня народження великого мислителя XVIII століття Михайла Ломоносова. В цьому році виповнюється 305 років з дня народження.

Бібліотека Південно-Російського інституту управління РАНХиГС підготувала до ювілею видатного мислителя віртуальну виставку, присвячену життю і творчості великого вченого-енциклопедиста, який став символом російської науки, основоположника декількох напрямків в природознавстві, хімії, астрономії, приладобудуванні, географії, історії та філологи, блискучого поета.


На віставці представлені книги, что розповідають про життя і праця геніального вченого и чудовим громадянина. Безсумнівній Інтерес віклікають твори М. В. Ломоносова представлені в повну зібранні его творів. Високе мистецтво слова великого поета знайшло відображення в його неперевершених одах і в представлених на виставці прозових творах.

З усіма представленими на виставці книгами ви можете ознайомитися в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС


Детальніше Віртуальна виставка «Великий полководець другої світової»

Колектив бібліотеки Південно-Російського інституту управління РАНХиГС напередодні підготував віртуальний огляд, присвячений 120-річчю від дня народження Костянтина Костянтиновича Рокоссовського, одного з видатних полководців Другої світової війни.

Рокоссовський командував історичним Парадом Перемоги в Москві 24 червня 1945 року. Для самих допитливих бібліотека пропонує книгу-спогадів Рокоссовського «Солдатський борг», яку Ви можете взяти в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Незадовго до смерті Костянтин Рокоссовський закінчив книгу своїх мемуарів «Солдатський борг». Свої спогади Маршал Радянського Союзу починає з передвоєнних років і завершує главами про розгром фашистської Німеччини. У книзі розповідається про те, як планувалися і здійснювалися операції, переломити хід історії, як складалися взаємини між Ставкою і фронтом. Автор знайомить читачів з багатьма цікавими людьми того часу.

Біографія Костянтина Костянтиновича Рокоссовського настільки оточена легендами, що розібратися в тому, де правда, а де вигадка, дуже важко.

Про цю дивовижну людину, про невідомих і цікавих фактах з його життя розповість


Детальніше Віртуальна виставка «Бібліофреш». вип. 4

17 березня бібліотекою Південно-Російського інституту управління - філії РАНХиГС підготовлена і оформлена віртуальна виставка новинок літератури «Бібліофреш». Вип. 4. До Вашої уваги представлені нові книги з різних галузей знання, отримані бібліотекою в I кварталі 2017 р

Ознайомитися і попрацювати з представленими на виставці виданнями Ви можете в читальному залі, на абонементі і залі обслуговування науковою літературою бібліотеки.


Детальніше Віртуальний огляд, присвячений Петру Столипіну

На честь 155-річчя від дня народження реформатора Росії, Петра Аркадійовича Столипіна, бібліотека Південно-Російського інституту управління - філії РАНХиГС підготувала віртуальний огляд книг великого реформатора.

Він увійшов в історію як перший глава російського уряду, успішно співпрацював з парламентом, і перший в світі глава уряду, який учинив політ на літаку. Багато фраз Столипіна стали крилатими, наприклад, «Нам потрібна велика Росія» і «Не залякаєте!».


Найбільш помітний слід в історії Росії залишили знамениті аграрні реформи Столипіна.

З представлених в огляді книг студенти і викладачі зможуть дізнатися про безстрашність цієї людини, на життя якого було абсолютно більше десятка замахів.

З життям дивовижну людину, унікальністю його урядових ідей і перетворень можна познайомитися в бібліотеці Південно-Російського інституту управління РАНХиГС.


Детальніше Віртуальна виставка «Герб Росії як відбиття її історії: 520 років російському гербу».

Бібліотека Південно-Російського інституту управління - філії РАНХиГС підготувала віртуальний огляд «Герб Росії як відбиття її історії: 520 років російському гербу».

В рамках віртуальної виставки, студенти та викладачі зможуть познайомитися з історією російської символіки, дізнатися про те, коли з'явився перший герб Росії і які зміни він зазнавав.

Крім цього співробітники бібліотеки зібрали цікаві і унікальні факти, які пов'язані з утворенням і розвитком державної символіки в Росії. Огляд дозволить познайомитися зі спеціальною історичною дисципліною - геральдика, яка склалася ще за часів Середньовіччя.


Детальніше Віртуальна виставка «Заповідні місця Росії».

Році екології в Росії присвячується

У нашій країні (на сьогоднішній день) налічується понад 100 державних природних заповідників, метою створення яких є: збереження популяцій видів флори і фауни; збереження довкілля та первозданної краси природи; розвиток екологічного туризму; формування екологічної культури людей.

Співробітниками бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС підготовлений віртуальний огляд «Заповідні місця Росії», що розповідає про історію створення та особливості декількох російських заповідників (Баргузинского, Ростовського і Острови Врангеля).

Це своєрідне віртуальну подорож в найкрасивіші куточки країни, яке, можливо, спонукає читачів надалі відвідати прекрасні заповідники Росії. Адже найкращий спосіб познайомитися з унікальною флорою і фауною - побувати в цих місцях


Детальніше Віртуальна виставка «Цар перетворювач» (К 345-річчю від дня народження Петра I)

«Я за мою Вітчизну і люди живота свого не шкодував і не шкодую ...»

З листа Петра I до сина

.Нет, напевно, більш суперечливої постаті в російській історії, ніж імператор Петро Олексійович Романов (1672-1725), рішуче повернувшись розвиток Росії в бік Європи. Ще за життя, сучасники усвідомлювали, наскільки діяльність Петра I не вкладалася в рамки уявлень про монаршої персони. Його особистість викликає і до цього дня не вщухають запеклі суперечки: благом або трагедією для країни стали знамениті петровські реформи? Скласти своє уявлення про останній російською царя « всієї Русі »З династії Романових (1682 г.) і першому імператорі Всеросійському (1721 г.), допоможе вам книжкова виставка« Цар перетворювач », підготовлена співробітниками бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС до 345-річчя від дня його народження.

Представлені на виставці книги, розкриваючи перед читачем все боку багатогранної, воістину титанічної діяльності царя-реформатора, розкажуть про особисте життя, епосі і перетвореннях Петра Першого.


Детальніше Віртуальна виставка «Буде пам'ятати вся Росія ...» (До 205 річниці Вітчизняної війни 1812 року)

24 червня 1812 року непереможний досі Наполеон віроломно вторгся в російську землю. Почалася всенародна і справедлива війна. На захист Вітчизни піднявся весь російський народ від селян до аристократів. Під керівництвом видатних полководців Михайла Іларіоновича Кутузова, Михайла Богдановича Барклая де Толлі, Павла Івановича Багратіона російська армія здобула перемогу. Кутузов, звертаючись до воїнів, сказав: «Подвиг ваш не буде забутий нащадками. Ви кров'ю своєю захистили Батьківщину ». Ми нічого не забули, свято шануємо пам'ять про народну війну та її героїв.

До 205 річниці Вітчизняної війни 1812 року бібліотека підготувала віртуальну виставку. На виставці представлені видання, що відображають всі знакові події тієї великої війни. Частина книг присвячена діяльності талановитих воєначальників. Особливо хочеться відзначити монографію Анатолія Корольченко про наших земляків - донських козаків і отамана Платова, відважно билися і першими увірвалися в переможений Париж.

З усіма представленими на виставці книгами ви можете ознайомитися в бібліотеці ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше Віртуальна виставка «На допомогу магістру юристу».

Магістр (Master) - академічний ступінь, що присуджується після успішного завершення другого циклу вищої освіти, яка відкриває дорогу до вступу в аспірантуру, дозволяє займатися педагогічною діяльністю у ВНЗ.

Для доказу своєї наукової спроможності магістр повинен підготувати і захистити магістерську дисертацію.

До нового навчального року співробітниками бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС підготовлена віртуальна виставка «На допомогу магістру юристу».

На виставці представлена нова навчальна література для магістрантів юридичного факультету, а також методичні посібники, які допоможуть у написанні випускної кваліфікаційної роботи.


Детальніше Віртуальна виставка «І знову книга народилася» (Книги-ювіляри 2017 року).

Ювілей - не просто свято, а серйозна дата. Дні народження бувають не тільки у людей, але і у книг. Книги, які відзначають ювілей, завжди були цікаві читачеві, і читати їх буде ще не одне покоління.

У червні 2017 р співробітниками бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС підготовлена і оформлена віртуальна виставка «І знову книга народилася», на якій представлені книги, що увійшли до золотого фонду вітчизняної та зарубіжної літератури. На виставці представлені книги-ювіляри 2017 року: Тургенєв І.С. «Батьки і діти», Достоєвський Ф.М. «Біси», Толстой Л.Н. «Анна Кареніна», Горький М. «На дні», Толстой А.Н. «Гіперболоїд інженера Гаріна», Островський Н.А. «Як гартувалася сталь», Шолохов М.А. «Доля людини», Єфремов І.А. «Туманність Андромеди», Маркес Г.Г. "Сто років самотності".

Представлені книги Ви зможете знайти у фонді нашої бібліотеки.

Є ще один привід перечитати улюблені книги! По-перше, це буде цікаво, по-друге, це буде найкращим подарунком книзі-ювіляру. А по-третє, довголіття книги залежить від її читачів.

Читайте! Приємного вам читання!


Детальніше Віртуальна виставка «До ювілею Коновалової Ольги Василівни».

У листопаді 2017 року Ольга Василівна Коновалова відзначає свій ювілей. Доктор філологічних наук, професор кафедри політології та етнополітики ЮРІУ РАНХиГС Ольга Василівна стояла біля витоків Ростовського телебачення, присвятивши йому 25 років життя.

З її ініціативи в 2000 році в Ростові-на-Дону в СКАГС був відкритий перший на півдні Росії факультет журналістики для практикуючих працівників ЗМІ, де вони могли отримати другу вищу професійну освіту. Маючи великий досвід в практичній і викладацької діяльності, Ольга Василівна була запрошена в 2008 році в Академію медіаіндустрії в Москві на посаду завідуючої кафедрою телебачення і радіомовлення, де пропрацювала понад 5-ти років.

Коновалова Ольга Василівна автор близько 100 наукових і методичних робіт.

До ювілею співробітниками бібліотеки підготовлена віртуальна виставка. Виставка включає в себе книги професора Коновалової. Всі видання, представлені на виставці, зберігаються у фонді бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС.


Детальніше Віртуальна виставка «Особистість. Бізнес. Успіх ». На початку листопада 2017 року ЮРІУ РАНХиГС спільно з Ощадбанком Росії стартував партнерський інноваційний проект.Запуск нового проекту пройшов на майданчику бібліотеки.В рамках проекту співробітниками Ощадбанку в бібліотеку було передано наукові видання, бестселери в області економічної літератури.Автори книг - провідні світові економісти і бізнесмени, які досягли максимальних висот у розвитку власної справи.Книги вийшли в серії «Бібліотека Ощадбанку».

З метою популяризації видань цієї серії співробітниками бібліотеки ЮРІУ РАНХиГС підготовлена віртуальна виставка «Особистість. Бізнес. Успіх ». Наукові видання, представлені на ній, присвячені економічному розвитку підприємств і управління бізнесом, мистецтву менеджменту, питань конкуренції. З них можна дізнатися про можливості банківської роботи, місце і роль нових технологій в банківській сфері, як працює модель Agile; про сучасні тенденції розвитку світової економіки, про розвиток позитивних особистісних і професійних якостей.

Ці книги будуть цікаві як студентам, так і аспірантам та викладачам.

Представлена література допоможе Вам у навчальному процесі.


Детальніше Віртуальна виставка «Росія вибирає Президента».

18 березня 2018 року пройдуть вибори Президента Росії. Відповідно до Конституцією Російської Федерації , Глава держави буде обраний на шестирічний термін шляхом рівного і прямого загального таємного голосування.

Співробітниками бібліотеки підготовлена віртуальна виставка «Росія вибирає Президента». Представлені на ній книги розкриють юридичні особливості виборчих прав громадян, специфіку організації та проведення виборів, допоможуть систематизувати етапи виборчого процесу.

Росія стоїть перед черговим вибором шляху свого розвитку і який він буде залежить від кожного з нас. Нам треба сьогодні повірити в самих себе і в свої сили, вибравши лідера рівня Великої Росії.


Детальніше Віртуальна виставка «Образ чарівний, образ прекрасний».

Ними захоплювалися художники. Їх оспівували поети. Вони блищали на сцені, панували в кіно, творили поезію. Вони визначали обличчя своєї епохи.

Напередодні Міжнародного Жіночого Дня бібліотека вітає прекрасну половину людства з чудовим весняним святом і пропонує Вашій увазі виставку «Образ чарівний, образ прекрасний», присвячену великим жінкам - представницям російської і зарубіжної літератури.


Детальніше Віртуальна виставка «... І срібний місяць яскраво над срібним століттям холонув».
21 березня літературна громадськість відзначає Міжнародний день поезії.

Бібліотека ЮРІУ РАНХиГС підготувала віртуальну виставку, присвячену поезії Срібного століття.

Срібний вік припав на початок XX століття. Поети того часу - це цілі сузір'я в російській національній поетичній галактиці: Дмитро Мережковський і Зінаїда Гіппіус, Анна Ахматова і Микола Гумільов, Максиміліан Волошин, Володимир Маяковський, Борис Пастернак, Марина Цвєтаєва, Сергій Єсенін і багато інших.

Долі цих людей трагічні, як і доля їх Батьківщини. І тим більш дивна та безмежна віра, безмежна любов, які рвуться з кожного рядка їх віршів.

На виставці представлені не тільки вірші поетів Срібного століття, але і мемуари і щоденники живих свідків того часу.

Поезія - це справді дивовижне явище. Виливати свої почуття у віршованій формі, запам'ятовувати в римі своє світовідчуття, мріяти про майбутнє і згадувати минуле, одночасно звертаючись до мільйонів і залишаючись при цьому наодинці з собою, - на це здатна тільки поезія, найбільше з мистецтв.

Століття срібний,

Століття зі світла ...

Століття поезії,

Століття мрії,

Буття століття,

Століття людини,

думки століття

І повік краси ...

І повік краси


Детальніше
Виставки 1 - 100 з 778
початок |Перед.|1 2 3 4 5 | Слід. | кінець
Хто як не вони можуть розповісти нам про Війну?
Його особистість викликає і до цього дня не вщухають запеклі суперечки: благом або трагедією для країни стали знамениті петровські реформи?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация