Вітамін В17: Профілактика раку, де міститься, інструкція із застосування

  1. Зміст в продуктах харчування
  2. добова норма
  3. Вплив на організм

Вітамін В17 - це водорозчинний вітамін групи В, який представляє собою з'єднання молекул ціаніду і бензальдегіду

Вітамін В17 - це водорозчинний вітамін групи В, який представляє собою з'єднання молекул ціаніду і бензальдегіду. Друга назва b17 - амигдалин.

Цей вітамін користується найбільш суперечливою і неоднозначною репутацією в світовій медичній практиці. На сьогоднішній день в Сполучених Штатах Америки амигдалин заборонений до застосування, так як надає токсичну дію на організм людини.

опис

Вперше вітамін b17 був синтезований ще в позаминулому столітті, проте в лабораторних умовах хімічна речовина b17 вдалося отримати тільки в 1952 році. Нове речовина отримала назву лаетраль.

Формула: C20H27NO11

Формула: C20H27NO11

В ході наукових досліджень було висунуто припущення, що лаетраль володіє деякими протираковими властивостями, проте результати цих досліджень до цих пір вважаються не до кінця підтвердженими. Багато лікарів ставляться до вітаміну b17 скептично, стверджуючи, що амигдалин марний для лікування раку.

На сьогоднішній день у світовій медицині склалася думка, що вітамінна активність лаетраль до сих пір не доведена, тому його користь ставиться під сумнів. Нове речовина умовно включили в клас вітамінів групи В, проте з наукової точки зору вітамін В17 не є вітаміном.

Багато прихильників нетрадиційної медицини широко використовують b17 для виготовлення препаратів, призначених для лікування раку. Завдяки активній рекламі, багато споживачів вважають, ніби вітамін В17 проти раку є справжньою панацеєю, що не має аналогів в медичному світі. Насправді користь В17 для лікування раку вкрай сумнівна з медичної точки зору, оскільки результати біохімічних досліджень, як і раніше не можна назвати точними.

Зміст в продуктах харчування

Вітамін лаетраль міститься в найбільшої концентрації в кісточках плодів абрикоса і плодах гіркого мигдалю. Також амигдалин b17 міститься в кісточках персика, вишень, слив, насінні груш і яблук, листі вишні і черемхи.

Продукти повсякденного раціону, в яких присутня b17:

  • Лляне насіння;
  • Пивні дріжджі;
  • Черемуха;
  • Смородина, бузина, агрус, чорниця, шовковиця, малина;
  • айва;
  • Зелена гречка;
  • Просо;
  • Гарбузове насіння;
  • бобові;
  • сочевиця;
  • горіхи кешью і макадамия;
  • Проростки бамбука, нуту, люцерни;
  • Солодкий картопля (батат).

Всі ці продукти містять більшу або меншу кількість В17, проте лікарі рекомендують утримуватися від споживання їжі, в якій вітамін В17 присутній в максимальній концентрації. Навіть невелика кількість спожитих всередину абрикосових кісточок може призвести до важкого отруєння. Дуже важливо пам'ятати, в яких продуктах присутній вітамін b17, так як це допоможе зберегти здоров'я і уникнути інтоксикації.

добова норма

У зв'язку з високим ступенем токсичності b17 вчені як і раніше не до кінця сходяться в думках, наскільки доцільно включати амигдалин в повсякденний раціон людини. Користь цієї речовини відносна, а токсичність висока, тому далеко не кожен лікар може з упевненістю сказати, в яких дозах В17 можна без побоювання вживати щодня. Єдиного висновку про добовій нормі амигдалина як і раніше не існує.

Різні нетрадиційні лікарі і представники фармацевтичних компаній, які просувають препарати для лікування раку, рекомендують пацієнтам приймати щодня певну кількість амигдалина, проте офіційна медицина застерігає від подібних необдуманих дій.

Як стверджують лікарі в усьому світі, амигдалин заборонено застосовувати в лікувальних цілях, так як навіть незначна передозування може призвести до важкого отруєння і смерті. Профілактика раку з використанням вітаміну В17 - ризиковане заняття з недоведеною ефективністю.

Вплив на організм

На сьогоднішній день офіційна медицина стверджує, що виражена користь від вітаміну b17 відсутня, так як ця речовина практично ніяк не впливає на важливі фізіологічні процеси, що протікають в людському організмі. Як вже говорилося вище, його єдиний лікувальний ефект зводиться до можливого доброчинного впливу на ракові пухлини.

Протягом декількох десятків років не вщухають дискусії щодо впливу В17 на процес лікування раку. На думку багатьох народних цілителів саме амигдалин є справжніми ліками від раку, яке застосовувалося ще за часів стародавніх цивілізацій. Проте, ці дані розходяться з результатами досліджень і експериментів, в ході яких було неможливо нічим підтвердити отриману інформацію.

На сьогоднішній день в офіційній медицині і серйозних наукових колах не існує жодної теорії, яка підтверджує експериментально благотворний вплив В17 на процес лікування раку. Американське управління, яке контролює якість медикаментів, також переконалося, що ніякого позитивного ефекту від даної речовини при лікуванні раку не спостерігається.

Таким чином, протипухлинний ефект амигдалина залишається лише недоведеною гіпотезою, яка активно використовується прихильниками нетрадиційної медицини.

Даний вітамін визнаний не тільки неефективним, а й небезпечним для людського здоров'я.

Надлишок і недолік

Як стверджують народні цілителі, дефіцит лаетраль в організмі людини призводить до підвищеної сприйнятливості до ракових захворювань. Проте, в наукових джерелах немає доказів того, що схильність до виникнення злоякісних пухлин пов'язана з недоліком амигдалина в організмі.

Надлишок b17 небезпечний для життя людини. Якщо в організмі накопичується надмірна кількість амигдалина, вітамін починає розпадатися, в результаті чого утворюється синильна кислота. Результатом може стати задуха і токсичне отруєння, що призвело до летального результату.

Офіційна медицина стверджує: завжди варто пам'ятати, що передозування В17 може завдати непоправної шкоди здоров'ю людини, тому необхідно обмежити вживання в їжу продуктів, що містять велику кількість амигдалина.

Відео амигдалин проти раку

Так само рекомендуємо:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация