Вівчарство як бізнес в Україні

  1. Вівчарство як бізнес.
  2. Гость_ruralmih_ * 16 Oct 2007
  3. Гость_ruralmih_ * 17 Oct 2007
  4. Water 10 Apr 2009
  5. Rio 14 Apr 2009
  6. OZON 30 May 2009
  7. Mefistofel 01 Jun 2009
  8. antonD 01 Jun 2009
  9. Птахоферми України які розводять курей породи Маран
  10. М'ясна порода свиней
  11. Як парувати в'єтнамських свиней
  12. Кролик висловухий баран
  13. Повнораціонний комбікорм для кролів з трав'яний борошном
  14. Як зрозуміти що кролиця народжує
  15. Ескіз клітини для кроликів
  16. Як допомогти корові отелитися
  17. Якщо немає поїлки буде шиншила пити з тарілки воду

Вівчарство з давніх-давен було традиційним і успішним напрямком тваринництва на Херсонщині Вівчарство з давніх-давен було традиційним і успішним напрямком тваринництва на Херсонщині. Однак за два останніх десятиліття в області спостерігалося різке скорочення поголів'я овець, яке на сьогоднішній день складає трохи більше 40 тис. Голів, з них 25,8 тис. Голів містяться в сільськогосподарських підприємствах, а решта - в індивідуальних господарствах.

Рішення проблеми відродження вівчарського комплексу області має грунтуватися на перебудові моделі ведення вівчарства за кластерним принципом на основі розробки прогресивних ресурсозберігаючих маловитратних механізованих технологій виробництва і переробки продукції вівчарства по замкнутому циклу з використанням новітніх проектно-технологічних рішень.

Для відновлення і забезпечення належного розвитку вівчарства необхідно змінити стратегію ведення вівчарства, зосередивши її на пріоритетності підвищення економічної ефективності галузі на підприємствах різних форм власності і господарювання.

  • Відродження вівчарства як засобу вирішення економічних і соціальних проблем зайнятості населення в сільській місцевості.
  • Забезпечення населення екологічно чистими продуктами тваринництва.
  • Рішення задач продовольчої програми в умовах світової продовольчої кризи.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

  • Організація роботи вівчарського комплексу європейського рівня - створення замкнутого циклу виробництва продукції з глибокою переробкою за принципом кластера.
  • Підвищення ефективності використання пасовищних земель, земель запасу, деградованих земель, земель залуження.
  • Збільшення чисельності особистих фермерських господарств, що займаються вівчарством в регіоні
  • Збільшення поголів'я і нарощування чисельності чистопородних овець в діючих господарствах.
  • Створення і розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.
  • Створення консультаційно-навчальної служби для фахівців малих і середніх фермерських господарств.
  • Популяризація ідеї повернення до екологічно чистої продукції тваринництва серед широких верств населення.

Вівчарство як бізнес.

Вівчарство як бізнес.

Якщо ви вирішили зайнятися вівцями всерйоз - ось вам трохи міркувань і цифр.

Ідеальний варіант вівчарського бізнесу

Взяти землю, краще будь-якої розорився радгосп і т.п. пасовища + приміщення для овець. Купити овець - голів десь 1000. Знайти чабана. Знайти працівників. Приїжджати на точку раз в тиждень, привозити все необхідне. Один раз на рік по осені продати 700-800 ягнят. отримати гроші, розплатитися з усіма, купити корми, підремонтувати кошару, і так жити не тужити до наступного року. Мрія.

А тепер пояснення.

З ідеального варіанту вівчарського бізнесу випливають реальні

Питання №1 -деньги. В силу його складності і багатогранності розглядатися не буде. Зараз начебто дають кредити. ну вже хто на скільки домовитися.

Питання №2 - МІСЦЕ. Можу сказати по регіонах: Астраханська обл. Калмикія, Ставропіллі, Сівши. Кавказ - МІСЦЬ НЕМАЄ, все зайнято і поділено, ну або повертаємося до питання №1. У Черноземье і Центральних регіонах місця є. АЛЕ тут зовсім іншу якість кормів - інша трава. Хорошу угодовану вівцю на одній траві тут не виростиш. Хоча тут практично завжди нижче ціни на зерно, і на зерні вівцю вирощувати можна. Тобто як завжди є + і -. Якщо більше нюансів - це ціла тема.

Йдемо далі. Питання №3. Стартове поголів'я овець. 1000 голів - добре, але виникає питання №1. Моя думка, мінімум 200 голів. Можна окремо розглянути варіант, коли у вас є постійний грошовий потік, і ви готові не замислюючись про прибутки з вівчарського стартапу рік-другий, працювати тільки на збільшення поголів'я: починайте хоч з 10 овець, вичікуйте ціну на яскравий або маток, радьтеся з фахівцями. - це хороший варіант. Але якщо ви розраховуєте тільки на прибуток від овець - треба не менше 200 голів. Приблизні розрахунки дам нижче.

Питання №4 Чабан. Це не просто пастух. Це головний вівчар. Сам собі ветлікар. зоотехнік, майстер стригаль і т.п. Бачить вівцю наскрізь і розмовляє на її мові. Це топ-менеджери в вашому вівчарських справі. Такі люди на вагу золота. Звичайні умови найму чабана - 50 голів в його володіння + відсоток від прибутку, + всякого роду премії: за збереження ягнят, за приріст тощо Це людина з яким ви повністю довіряєте. Він заробляє гроші для вас. Зазвичай хороший чабан років за 5 збільшує своє поголів'я і відділяється. Чабан - теж окрема тема. Якщо ви починаєте з 100-200 голів, самий нормальний варіант - сам собі чабан. Варіант трудомісткий, але дуже ефективний.

Питання №5 Працівники. Зазвичай з категорії БОМЖ, в зв'язку з тим що робота здебільшого брудна. Працівники підпорядковуються Чабану, виконують роботи по годівлі, випасу, догляду за вівцями. Основна проблема - горілка. Рада - рахуйте гроші, краще більше платити нормальним працівникам, якщо є така можливість.

З питаннями поки все. Далі буде.

Іван Повідомлення: 50 З нами з: 29 Лютого 2008, 11:23 Звідки: Волгоградська обл. Дякував: 0 раз. Подякували: 11 раз. Нагороди: 3

Гость_ruralmih_ * 16 Oct 2007

Константинов 17 Oct 2007

При чому тут покупки або вирощування?

Читайте, людина з під Нижнього Новгорода, значить треба з'ясувати потребу в баранині, напевно там її немає, тому як їсти звикли свинину і яловичину. Був би попит, вже б гули новгородські підворіття, що немає баранини ніде.

Є приятель на Україні, у нього штук 300 овець, живе в основному за рахунок наших братів з Кавказу, вигода маленька, просто іншого нічого не вміє. Навіть шерсть не вигідно здавати, вигідніше живцем нестрижений овець продавати, але навару і зростання з цього бізнс я ось уже 10 років не спостерігаю. А може він маскується, зараза? ))))

Нічого кращого не бачу, як з метою виявлення рентабельності вівчарства, зайти на місцевий м'ясний ряд, понишпорив там і поговорити з м'ясниками.

Повідомлення відредагував Константинов: 17 October 2007 - 17:23

Гость_ruralmih_ * 17 Oct 2007

Український бізнес форум

Вівчарство як бізнес на Україні

Вівчарство як бізнес на Україні

Water 10 Apr 2009

Всім доброго дня. Хто може підказати, скільки зараз коштують вівці і де їх можна придбати. Прохання порожнім, не турбувати.

Rio 14 Apr 2009

Water 14 Apr 2009

bloodtusk 15 May 2009

Water 17 May 2009

Проблема не з пасовищами, а з менталітетом наших людей. У мене знайомі в Криму розводять овець, у них головна проблема це водопій.

OZON 30 May 2009

Знаю де купити. На Західній Україні. Ось біля Луцька безліч людей розводять овець багато, багато років ...

А про 4 і 1 шлунок нісенітниця ... Вівці їдять все теж, що і корови. І випасати їх простіше оскільки ефект стада у них дуже сильно розвинений.

Питання тільки в одному - яка в цьому прибуток?

Mefistofel 01 Jun 2009

Знаю де купити. На Західній Україні. Ось біля Луцька безліч людей розводять овець багато, багато років ...

А про 4 і 1 шлунок нісенітниця ... Вівці їдять все теж, що і корови. І випасати їх простіше оскільки ефект стада у них дуже сильно розвинений.

Питання тільки в одному - яка в цьому прибуток?

Основна як я підозрюю - шерсть.

antonD 01 Jun 2009

Вівчарство в Україні: будь овець вигідно розводити?

З кінця вісімнадцятого століття переважаючим напрямком вівчарства стало розведення овець на м'ясо. Для цього виводилися нові породи з ніжним і смачним м'ясом, і оптимальним співвідношенням маси м'яса і кісток. Такі тварини стали прямими предками сучасних м'ясних порід овець.

Практика європейських країн свідчить, що переважне виробництво м'яса баранини забезпечує економічну ефективність і прибутковість вівчарства в порівнянні з виробництвом вовни. Проте, вівчарство найбільш ефективно в тому випадку, коли використовуються всі види продуктивності овець - так, вівці повинні давати не тільки тонку шерсть, але і м'ясо.

Сьогодні в Україні на частку баранини припадає близько 1% виробництва всіх видів м'яса, тому вівчарство в Україні з повною упевненістю можна вважати областю невикористаних можливостей щодо забезпечення населення м'ясом. Використання передових технологій вирощування овець, ретельний контроль за параметрами їх відтворення, вибір породи і правильного способу харчування і утримання тварин дозволяє досягти 50-60% рентабельності виробництва продукції. А в передових фермерських господарствах України цей показник може досягати навіть 100%.

Переорієнтацію галузі вівчарства на отримання м'ясної продукції можливо організувати, використовуючи породи овець, які характеризуються високим рівнем скоростиглості та плодючості. Такий породою виявилася вівця «Німецький Меріноланд», вихід ягнят якої коливається від 190 до 212 ягнят на 100 вівцематок. Крім того, дана порода відрізняється високими показниками якості вовни.

Вихід тушки овець «Німецький Меріноланд» - 53%. Уже в 4 місяці ягнята досягають живої ваги 45кг. Дорослі вівці 2-річному віці важать 75-90 кг, барани - 125-160 кг.

Тварини цього виду відрізняються високими біологічними та продуктивними якостями. «Німецький Меріноланд» відноситься до породи м'ясо-вовняного напрямку і вже отримала широку популярність і визнання як за кордоном, так і в Україні. Це - єдина порода овець в Україні, яка дає м'ясо чудової якості класу преміум - мармурове, що володіє ніжним смаком, соковите, швидке в приготуванні, не має специфічного запаху. А це дуже важливо як для рестораторів, так і для покупців, що займаються оптовими закупівлями баранини для подальшого продажу.

Розведенням овець даної породи в даний час займається фермерське господарство «Меріно Україна», що знаходиться в мальовничому місці Кам'янець-Подільського району Західної України. Про компанію та її переваги читайте на сайті: http://merino.ub.ua/ru

Вівчарство в Україні показує досить високу рентабельність, і подальший розвиток галузі може бути пов'язано з підвищенням якості продукції, що виробляється і виходом на нові ринки збуту, а також вивченням потреб покупців.

  • Ця сама стаття російською

Джерела: www.runo.ks.ua, farmerforum.ru, www.biznet.ru, biznet.kiev.ua, analitic.ub.ua

Птахоферми України які розводять курей породи Маран

November 2, 2013 Куринов тільки дуже цікаві птиці, за якими можна спостерігати годинами. Вони вже протягом багатьох століть є ...

М'ясна порода свиней

Порода свиней пьетрен м'ясного напряму продуктивності. Вивели її в Бельгії на початку 20 століття в результаті тривалого відбору та родинного розведення свиней ...

Як парувати в'єтнамських свиней

Скоростиглість і рання половозрелость, готовність до спаровування в ранньому 5і місячному віці-це перебільшення можливостей породи в'єтнамських свиней. Можна сказати ...

Кролик висловухий баран

Кролики породи карликовий висловухий баран була виведена приблизно в 1950 р в Голландії. Ця порода досить молода і була отримана ...

Повнораціонний комбікорм для кролів з трав'яний борошном

. при плановому показнику 50 тис голів, а також обладнання для модернізації та створення 70,8 тис скотомест при плані 65 тис ...

Як зрозуміти що кролиця народжує

Автор: БрюЗарегістрірован 2010-06-20 Запрошень. 0 Повідомлень: 229 Уваженіе.Позітів.Пол: Чоловік Останній візит: Автор: voraa Шановний кролик форуму Звідки: Москва, СВАО, ...

Ескіз клітини для кроликів

Автор: Alex | Рубрика: Кролі | 05-07-2012 Клітинне зміст кроликів є найоптимальнішим для багатьох господарств. Тому кожен початківець кролівник ...

Як допомогти корові отелитися

Теля повинен ідтіпереднімі ніжками і головкоі.Осторожно випрямити ніжки, звільнити головку і потрібно тягнути теленочка. Корова при цьому повинна лежать.Лучше допомагати удвох, один ...

Якщо немає поїлки буде шиншила пити з тарілки воду

Vanilka Майстер, закритий 4 роки тому Оленька Соколова Мислитель 4 роки тому Легше. Найлегше час у нас було до 2,5 ...

А може він маскується, зараза?
Питання тільки в одному - яка в цьому прибуток?
Питання тільки в одному - яка в цьому прибуток?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация