Віза до Колумбії для українців: документи, терміни, ціна

  1. Отже, наш досвід отримання колумбійської візи
  2. Список необхідних документів
  3. Процедура подачі документів
  4. вартість
  5. терміни
  6. висновок

Всім привіт! Нам надходить все більше питань про організацію подорожі. Зокрема, багато хто цікавиться тим, чи потрібно оформляти всі необхідні візи заздалегідь, або можна робити їх в процесі подорожі. Що ж, настав час трохи розкрити цю тему в блозі. І відразу хороша новина - оформляти все заздалегідь необов'язково!

Безумовно, якщо ви плануєте не надто довгу подорож, і при цьому у вас є час на підготовку, то краще оформити всі необхідні візи заздалегідь, перебуваючи в рідному місті. Якщо ж подорож розрахована на рік або більше, то у заздалегідь оформлених віз може закінчитися термін придатності. Та й часу і грошей на оформлення відразу декількох віз потрібно предостатньо. Тому багато мандрівники воліють оформляти візу в наступну країну, перебуваючи вже в дорозі.

Так ми і вчинили з візою в Колумбію. Я, будучи громадянкою Росії, в туристичних цілях можу відвідувати Колумбію без візи на термін до 90 днів. Микита, як громадянин України, повинен зібрати повний комплект документів і подавати їх на візу строком на 30 днів. До речі, Колумбія - не єдина така країна. В українців на сьогоднішній день список безвізових країн значно менше, ніж у російських. До нашого превеликий жаль. Це дуже ускладнює подорож і взагалі дратує)))

Отже, наш досвід отримання колумбійської візи

Перш за все, виявилося, що знайти інформацію в інтернеті про те, як отримати колумбійську візу в Еквадорі - дуже складно. Всі статті присвячені тому, як отримати візу в Москві. Справа в тому, що в Україні немає колумбійського консульства, тому всі документи українці змушені відправляти в Москву. 0.о

У Москву ми звичайно ж нічого відправляти не хотіли, тому марно намагалися додзвонитися до колумбійського консульства в Кіто. Справа не увінчалося успіхом, тому ми вирушили в консульство особисто. Простоявши в годинний черзі, ми потрапили до інформаційної стійці. Співробітник пояснив нам, що всі документи на візу подаються онлайн на сайті колумбійського консульства. Приїжджати потрібно тільки після подачі документів, коли буде призначена зустріч з консулом.

Повернувшись додому, ми зайшли на вказаний сайт і виявили, що з усього списку документів, ми не маємо на руках тільки довідки про доходи, точніше виписку з банківського рахунку Микити з доходами за три місяці. Оскільки у Микити взагалі немає будь-якого банківського рахунку, спочатку ми впали в ступор і навіть було подумали, що нам доведеться міняти маршрут і їхати назад в ЮА. Оскільки з Еквадору все авіаквитки дико дорогі, і полетіти звідти, наприклад, відразу в Панаму або Коста-Ріку, минаючи Колумбію, просто не-ре-аль-но!

Потім нам в голову прийшла ідея зробити фейковий довідку про доходи і подати її разом з усіма документами, де також була фейковий бронь готелю і фейковий авіаквитки з Колумбії. Заповнивши форму і прикріпивши документи на сайті, ми перейшли в розділ призначення зустрічі з консулом. І виявилося, що найближча вільна дата була аж через місяць !!! Це нас звичайно не обрадувала, тому що ми і так провели в Кіто зайвий тиждень, поки вирішувалося питання з документами на візу.

У підсумку ми написали консулу імейл, в якому пояснили, що у нас квитки в Панаму з Колумбії, які ми не можемо здати, і ми дуже просимо його прийняти Микиту якомога швидше. Микиту взяли через три дні. В цей же день була готова віза.

Достовірність документів ніхто, звичайно ж, не перевіряв. Я не думаю, що у консула є доступ до системи бронювання, щоб перевірити бронь готелю або авіаквитків. І вже тим більше у нього можливості перевірити стан рахунку українця в українському банку. Та й взагалі, всі ці документи для колумбійців просто формальність, головне, що ви заплатили гроші. Все було швидко, просто, але дуже дорого. А тепер деталі.

Список необхідних документів

Для отримання колумбійської візи, громадянину України необхідно прикріпити до заявки:

  1. Скан паспорта. Паспорт повинен бути дійсний не менше 180 днів з моменту в'їзду в Колумбію. Якщо раніше у вас були візи в Колумбію, необхідно зробити також копії віз і печаток в'їзду-виїзду з Колумбії.
  2. Електронні квитки виїзду з Колумбії.
  3. Виписки з банківських рахунків з доходами за три місяці.
  4. Фотографію в форматі jpeg розміром не більше 3 Мб. Фон - білий.

Всі документи повинні бути зібрані в pdf-файл і важити не більше 3 Мб.

Подивитися актуальний список документів можна на офіційному сайті консульства Колумбії: http://www.cancilleria.gov.co/tramites_servicios/visas/clases. Зверніть увагу, що тип звичайної туристичної візи - TP 11. На інші розділи не зважайте увагу.

Процедура подачі документів

Заповнити візову анкету, а також прикріпити всі необхідні документи необхідно за адресою: https://tramitesmre.cancilleria.gov.co/tramites/enlinea/solicitarVisa.xhtml.

Після відправлення всіх документів, необхідно призначити прийом у консула. Зробити це можна за посиланням: https://tramites.cancilleria.gov.co/ciudadano/inicio.aspx.

У разі питань, зв'язатися з консулом можна через його пошту: [email protected].

Перед тим, як йти на прийом до консула, необхідно оплатити візит у консула в банку. Взяти квитанцію можна або в консульстві, або відразу йти в банк і зараховувати гроші за реквізитами:

Banco del Pichincha, cuenta corriente №3084764504, titular: Consulado de Colombia.

Не дивлячись на те, що всі документи на візу ви подали в режимі онлайн, на прийом з консулом крім чека з банку необхідно взяти весь пакет в роздрукованому вигляді (крім фото). Також важливо знати номер вашої онлайн заявки.

Після того, як ви поспілкуєтеся з консулом, доведеться йти в банк ще раз, щоб оплатити вже саму візу.

Адреса та контакти консульства Колумбії в Кіто, Еквадор:

Consulado General de Colombia en Quito, Ecuador

Catalina Aldaz N34-131 y Portugal 2do. Piso.

(+5932) 3330268/3331517

Сайт консульства в Кіто: http://quito.consulado.gov.co/

вартість

Сам по собі прийом у консула коштує 50 доларів. Ці гроші ви платите за те, що сеньйор консул зволить розглянути ваші документи і витратить свій дорогоцінний час на копання в ваших папірцях. Незалежно від термінів очікування прийому.

Віза коштує 80 доларів.

Разом віза в Колумбію обійдеться в 130 доларів США.

терміни

Найдовше - це час очікування прийому у консула, яке може розтягнутися на місяць. Думаю, це залежить від сезону і завантаженості консульства (а може і ні, фіг його знає!) Віза ставиться в паспорт в день прийому, більше нічого чекати не треба. Як я написала вище, консула можна в особистому листуванні попросити прийняти вас швидше. Іноземцям зазвичай йдуть на зустріч.

висновок

Віза в Колумбію робиться просто і швидко, але варто пристойно. При тому, що діє вона лише 30 днів. Проте, ми вважаємо, що Колумбія варто того, щоб витратитися на візу! Це приголомшлива, чудова, красива, доброзичлива країна, яка залишить тільки найкращі спогади!

Якщо у вас виникнуть питання щодо оформлення або знадобляться ще якісь деталі, пишіть!

Про те, як забронювати готель для візи без оплати, читайте тут .

Про те, як забронювати авіаквитки без оплати, я вже пишу. Скоро в блозі!

PS До речі, всі передплатники блогу отримують знижки і бонуси від наших партнерів.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация