Віза в Чилі для українців

Плануючи поїздку в Чилі, необхідно знати всі нюанси оформлення в'їзної візи для українських громадян. Про це розповість Workland.com.ua

Українцям необхідно оформляти візовий документ для перетину кордонів Чилі, якщо плануєте пробути в державі тривалий час.

Режим безвіз діє з 21 жовтня 2015 року. За півроку до цього глава українського МЗС і глава Посольства Чилі в Україні підписали Угоду між урядом України та урядом Республіки Чилі про умови взаємних поїздок громадян. Згідно з цим документом, громадяни обох країн можуть перебувати на іноземній землі до трьох місяців в півріччі.

До 2015 року українці мали оформляти візи з будь-якого приводу перетину кордонів з Чилі в Посольстві Чилі в Росії. З 2014 року в Україні знову запрацювало Посольство Чилі, тепер всі звернення і клопотання йдуть через цю організацію.

Українці мають право без оформлення в'їзних документів в'їжджати в країну і / або проїжджати через неї транзитом в термін 3 місяці від дати перетину кордонів. Додатковою умовою безвізового режиму є неімміграційна мета в'їзду в країну, робота, навчання або ПМЖ.

Якщо ви плануєте залишитися в Чилі довше, ніж на 3 місяці, необхідно оформляти візу.

Вартість візи в Чилі

Вартість одноразової візи в Чилі - 35 дол, мультивізи - 50 дол. Оплата проводиться в момент подачі документів на візу в гривні за курсом НБУ.

Документи, які необхідно надати в Посольство:

  • Запрошення чилійської сторони із зазначенням мети візиту, реквізитів особи, яка бере українця, дата в'їзду і виїзду з Чилі, спонсорство
  • Закордонний паспорт, що діє ще 3 місяці з моменту повернення в Україну
  • Заповнена анкета на візу
  • Дві фотографії кольорові паспортного формату.

Процес оформлення візи в Чилі

Якщо ви часто їздите по європейських країнах, і звикли до стандартних процедур оформлення шенгенської візи , Тоді оформлення чилійської візи вам буде в новинку.

Справа в тому, що МЗС Чилі має вирішити, чи видавати вам візу за запитом або ж відмовити. Тому ви подаєте клопотання про отримання візи на підставі документів і чекаєте рішення по вашій справі.

Якщо вам прийшла позитивна відповідь, ви приїжджаєте в Посольство, оплачуєте консульський збір. У разі виникнення питань щодо ваших документів, посол може призначити вам інтерв'ю. Через кілька робочих днів після оплати збору ви отримуєте свій закордонний паспорт зі штампом.

Все це займе часу не більш 14 днів.

Якщо звертаєтеся в агентство по супроводу та оформлення віз, тоді комісія по послугах складе від 150 дол в залежності від виду візи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация