Вогнестріл «по-громадянськи» або Рецепти Національної Кухні

Сторінка 3 з 4

І - надам кілька слів російським виробникам:
«З 2006 року Вятско-Полянський завод« Молот »здійснює переробку зберігаються на складах бойових револьверів різних років випуску в сигнальну (шумову) модифікацію, що одержала позначення« Наган-С »і« Блеф ». Стрілянина ведеться капсюлями «Жевело». Конструкція револьвера виключає зворотну переробку в бойову зброю (камори барабана перероблені під калібр капсуля, стовбур розточені, в казенну частину стовбура вставлена ​​заглушка). При цьому зовнішній вигляд револьвера практично повністю збережений. Всі фабричні номери, клейма майстрів і контролерів також в цілості. Револьвер розбирається і обслуговується звичайним чином.

Влітку 2008 року почалося згортання виробництва револьверів на «Молоті» і перенесення виробництва на «Іжевський збройовий завод». Нова версія сигнального Нагана отримала назву МР-313 (Наган-07). В МР-313, у порівнянні з блефом, внесені зміни в конструкцію заглушки ствола (нова заглушка має більш продуману форму), стовбур розточені під менший діаметр, що знаходиться на відстані заводський номер револьвера на рамці, фрезерування рамки у казенній частині ствола не проводиться, номер барабана, а іноді і інших деталей, не відповідає внутрішнім номером на рамці, втулки під «Жевело" не запресовуються в камори барабана, а вкручуються в попередньо нарізану в них різьблення. До револьверу додаються протирання і двостороння викрутка.

Потім на зміну прийшов Сигнальний револьвер Р-2 під капсуль «Жевело» - це наступна версія після «блефом» і «МР - 313» Виробник - Іжевський Машинобудівний завод

Особливості моделі: 1.Ісправлена ​​головна біда МРа - розбіжність номерів барабана і кришки і сошлифовать номер на рамці Номер на рамці збережений і збігається з номером барабана 2.Ствол виглядає автентично, збережені нарізи, з правого боку через раму встановлений штифт, який є одночасно заглушкою , місце вставки заварено і зашліфувати 3. на кришку нанесені три новодельних клейма (на першому випуску було більше) на барабані і зворотному боці рамки новодельних написів немає 4.У барабані стандартні вставки під «Жевело», барабан рас Верлен
травматичні модифікації

На базі револьвера Нагана розроблено травматичну «гумострільні» цивільна зброя самооборони Р1 «Наганич» під патрон 9Р На базі револьвера Нагана розроблено травматичну «гумострільні» цивільна зброя самооборони Р1 «Наганич» під патрон 9Р. А. (українські версії - «Скат 1Р», «Комбриг», «Г-Наган» і укорочений «Скат 1РК») і «Наган-М» під патрон 10х32Т. У виробництві «Наганич» і «Наган-М» використовуються зберігаються на складах револьвери (будь-яких років випуску), що піддаються модифікації, яка виключає бойове застосування виробу. »
Вважаю, коментарі зайві. Особливо, про коректність затвердження «... що виключає бойове застосування ...»

Що ще цікаво: мої знайомі (люди, яким я довіряю) пишуть, що у них в Криму з'явилися зразки під унітарієм Флобера зі збереженням точного зовнішнього вигляду і габаритів бойових зразків: ТТ (В країнах СНД і не тільки дуже шановним) і ПМ.

Погодьтеся, що людина, незнайомий з системою маркування за зовнішнім виглядом НІКОЛИ не відрізнить цей Флобер від бойового ТТ.
Система перезарядки інша, що не револьверна, - кожух-затвор відводиться назад не під дією газів, а від тиску на спусковий гачок - як в дитячих самовзводіках.
Зусилля, як пишуть хлопці, досить велика, порівнянне з зусиллям при стрільбі з револьвера в режимі самовзвода, але все таки ...

Ціна на такі нові звершення - вище, близько 450 доларів США, але, гадаю, це того варто.

Магазин під довгий флобер.
Тому зовсім не дивно, що питання по переробці і збільшенні ТТХ цієї зброї «заморочується» багатьох, в зв'язку з відносною юридичної свободою на носіння та застосування. Так що почнемо по порядку. Почну безпосередньо з основи основ - з унітарієм.

Нижче - інформація з інтернет-магазину на Україні. Зверніть увагу, розміщення в гільзі порохового заряду - цілком природний і закономірний крок виробників. Чехи і Ганс толк в зброї знають, досвід мають і вкрай конкурентроспособни. Так що поки немає заборони на Флобер з посиленими патронами, і немає бажання або можливості займатися перезарядженням самому, слід потурбуватися запасом Б / К.

Sellier & Belliot
Недорогий, але потужний патрон Флобера калібром 4 мм kurtz, виробництва Чехії. Особливістю цього типу патронів є використання в них крім капсульне суміші піроксилінового пороху. В упаковці 200 шт.
$ 30.00 (237грн.)
Патрони Флобера Dynamit Nobel
Дуже потужний патрон від легендарного німецького виробника Dynamit Nobel. Використання виключно чистого капсульного складу зменшує забруднення деталей і механізмів. Додаткова навішування піроксилінового пороху. В упаковці 100 патронів.
$ 37.00 (292грн.)

Роботи, опис яких наводиться нижче, були проведені фахівцями лабораторії СБЕ УВС при МВС РФ з метою встановлення можливості переробки «на коліні» «стартових» характеристик боєприпасу і отримати при цьому більш-менш «доросле» зброю для самооборони, що не потрапляє під Закон про зброю РФ (або - що потрапляє частково).
Перша думка - стандартна. Розміщення в гільзі додаткової пороховий навішування.

Розвальцювати і знову завальцевать гільзу можна без особливих проблем; для цього потрібні тільки час, трохи слюсарних навичок, лещата і надфелем №2 і №0 для опиловки. Сам порох необхідно використовувати піроксиліновий, так як це - короткоствол, і Догорание на лінії розширення виключається. Крім того, самі системи за невеликим винятком виконані з зазором між стовбуром і каморами барабана, без «наповзання». Самі пороху - «Сокіл» або тих же сортів, можна придбати в магазинах, а ще простіше - або у знайомих мисливців (у яких напівавтомати ТОЗ або «Сайга»). Одного-двох споряджених патронів 12-го, 16-го або 20-го калібрів вистачить на сотню посилених «флоберчіков». Також можна використовувати унітарні патрони для будівельного пістолета. Вони є у виробництві декількох видів, різняться по потужності від навішування заряду, є в найширшій продажу ні будь-якому хоз.ринкамі і в будь-якому хоз.магазіне, боєприпасами не визнаються (А даремно !!!), за ціною - дешевше льодяника на паличці. Калібр - не стандартний збройовий, займання бічне.

Тепер - про кулю.
В принципі, розвальцювати гільзу, можна перезарядити унітарієм БУДЬ кулею калібру 4 мм (4.20-4.35 по зовнішньому діаметру), оскільки стовбури нарізні, зі звичайною нарізкою. Єдина умова - м'яка провідна частина в районі паска - або мідь, або - м'які сплави на основі латуні, мельхіору або олова. Але - простіше використовувати суцільнолиті в пулелейку свинцеві з додаванням 15-17%, «на око», молібденового порошку (входить в стандартний комплект будь-якого набору епоксидного клею ЕДП). У цьому випадку довжина кулі, її маса і відповідно, поперечне навантаження, визначаються тільки лише довжиною камори барабана (а там запас - ого-го!) І пороховий навішуванням.

Але в цьому випадку будь-який, навіть побіжний огляд зброї співробітником МВС призведе до неприємностей для власника і автоматичним включенням статті «Виготовлення зброї всякого і боєприпасів до неї: незаконне зберігання і носіння».
Тому сконцентрувалися на можливості створення «камуфляжній» переробки штатної кулі.

Зрозуміло, без спеціальної експертизи відрізнити стандартний флоберовского унітарієм від «посиленого» неможливо, тому потрібно вилучати зброю, складати протокол, і займатися іншими бюрократичними речами, а якщо власник вселяє довіру, чи не алкаш, що не наркоман - жоден «дядя Стьопа» шукати собі на п'яту точку головного болю з писаниною не стане. Отже, переробку кулі необхідно здійснювати з відсутністю будь-яких зовнішніх ознак «апгрейду».

Це - стандартний унітарієм Флобера Це - стандартний унітарієм Флобера. На ескізі попунктно:
А. Посилений навішуванням піроксилінового «Сокола» унітарієм з кулею підвищеного зупиняє дії так званої «першої прикидки».
Б. Те ж, але з «камуфляжній» кулею.
В. Те ж, але з «камуфляжній» кулею «Екстенсивно-подкалиберного типу».

А тепер - докладніше.
Відразу жеуточню: ідея збільшення зупиняє дії малокаліберних куль за допомогою ртутних вставок - не нова. Взагалі, підвищення зупиняє дії пістолетної кулі турбувала ще французів - ними в кінці 19-го століття була розроблена легка пустотіла алюмінієва куля з дерев'яною втулкою всередині. Пізніше, в зв'язку з меншою собівартістю пішли іншим шляхом - німецькі «дум-дум», екстенсивні полуоболочечной, що розгортаються «Дейзі» (ромашка) і їх перехресні компіляції - зі вставками і без.

Ідея ж використовувати для подібних завдань ртуть впиралася в кілька факторів:
1. Дуже високу ціну.
2. Складність технології в серійному виробництві (той же самий Пахомов споряджає кулі вручну,)
3. Здатність ртуті дифундувати в свинець і в кольорові метали, що дуже сильно знижує термін боєготового зберігання боєприпасів (не більше двох років від сили)
4. Токсичність парів ртуті, що небезпечно як при виготовленні самої кулі, так і при «спілкуванні» з нею.
У нашому випадку якісно збільшити зупиняє дію при незмінному калібрі і геометричних розмірах іншим способом якщо не неможливо, то вкрай проблематично.



Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация