Володимир Скачко, журналіст: біографія, статті про Україну. Головний редактор газети Київський телеграф

  1. біографія
  2. газета
  3. сучасне видання
  4. думка
  5. Вітчизна
  6. Мова
  7. демократія
  8. Ідеологія
  9. надії
  10. політоб'єднання
  11. улюбленці
  12. цензура
  13. роздуми

Хто такий Володимир Скачко? Чим він знаменитий? Де живе? На ці та інші питання ми відповімо в статті. Володимир є відомим українським журналістом, який пише статті на злободенні теми. Він з неповторною гостротою і проникливістю розповідає про особливості українського політикуму, проводить історичні ретроспективи, визнає особисті помилки у виборі влади.

біографія

Володимир Скачко з'явився на світло в 1959 році, 3 липня, в українському місті Полтаві. Відомо, що він навчався в школі-інтернаті №1. Далі Володимир вступив до КНУ ім. Шевченко на історичний факультет і успішно закінчив його. У нього є чудова внучка Катерина. Сьогодні він живе в Києві.

газета

«Київський телеграф» - газета, в якій Володимир працював головним редактором в 2000-2011 роках. Це перша київська приватна газета, заснована Альфредом фон Юнком в липні 1859 року. Що вона собою являє?
Раніше кожен її новий номер випускався раз в тиждень. При друку застосовувалася дешева папір і старий друкарський ручний верстат. Саме тому продуктивність роботи була невеликою: тираж складався всього лише з тисячі примірників. Але і це покривало всі потреби (в кращі часи число передплатників не перевищувало 300 чоловік).
«Київський телеграф» - газета, в якій Володимир працював головним редактором в 2000-2011 роках У виданні публікувалися основні постанови та укази центральних і місцевих властей, міські плітки і новини, рекламні оголошення, новини з життя держави, а також огляди політики (міжнаціональної та внутрішньої), інтерв'ю з місцевими жителями міста (дворянами, купцями і т. Д.) .
Найцікавіше згадка про засновника газети Альфреда Юнке можна знайти у Лєскова Миколи в «Печерських антиках».

сучасне видання

Отже, ви вже знаєте, що Володимир Скачко працював головним редактором газети «Київський телеграф». Її сучасне видання було офіційно зареєстровано в 2001 році, 11 березня. Її шеф-редактором був Юрчук Олександр. Тираж паперового варіанту коливався від 16 до 40 тисяч одиниць.
Багато видань вважали, що на початку 2014 року газета представляла проросійський або проурядовий погляд на українські події. Власником «Київського телеграфу» є Деркач Андрій - депутат партії регіонів. Статті для газети регулярно писали проросійські кореспонденти і політологи.
Отже, ви вже знаєте, що Володимир Скачко працював головним редактором газети «Київський телеграф» Електронна версія існує з 2010 року. Після відродження випуску в паперовому вигляді «Київський телеграф» виходив 554 рази. У 2010 році, 24 грудня, було видано останній друкований номер №52 (554).
З 2001 року, з січня, тижневик виходив лише в електронному вигляді. З березня 2014 року інтернет-видання фактично завершило свою роботу.

думка

Популярний український репортер Володимир Скачко вважає, що російська політика щодо України і сьогодні заснована на бажанні купувати українську еліту і не працювати з населенням. Такою вона була за часів Кравчука і Кучми, і з плином часу не змінилася анітрохи.
Кращий журналіст України впевнений, що за весь період буття суверенної України жодна проросійська партія в її парламент не входила. Він каже, що в цій країні було створено проамериканський суспільство, з якого і зараз черпаються всі управлінські кадри. Так, близько 50 новоспечених депутатів є журналістами, які підтримали Майдан. Він стверджує, що Росія нічого не фрондує. Вся допомога або освоюється кваліфікованими російськими, або розкрадається ще в Москві. Кореспондент каже, що проросійську Україну РФ втратила.
Популярний український репортер Володимир Скачко вважає, що російська політика щодо України і сьогодні заснована на бажанні купувати українську еліту і не працювати з населенням Володимир Скачко - журналіст з великої літери. Він повідомляє, що відкрита неповага, часто прослизає в ставленні до України, йому вкрай неприємно. Він вважає, що невірно чекати, що Україна розвалиться сама і стане російською. ЗМІ РФ практично не працюють з проросійськими кореспондентами і політологами, політемігрантами, які живуть в цій країні.

Вітчизна

Що пише Скачко Володимир про Україну? Цю країну як державу він офіційно описує з 24 серпня 1991 року. Він повідомляє, що українці, на жаль, це нація (одна з небагатьох), проґавили свій зліт, як колись писав Висоцький. Протягом XIX, на початку XX століття все нації створювали свої держави. Українцям же не пощастило в цій справі. Вони мучаться тому, що запізнилися, і почали створювати свою державу найпізніше. Може бути, вони як держава не можуть вирватися з системи внутрішньої окупації, в якій країна опинилася після спроби в 1991 році втекти від демократичного Єльцина і створити своє комуністичне сафарі.
В результаті Україна заволоділо перефарбовані партзбори. Воно раптом перетворилося з народного прислуги в власника і стало непогано себе почувати. Янукович був фрагментом цієї системи. Ніякого покращення життя, звичайно ж, не було, так як, за великим рахунком, інтереси у більшості населення і тих, хто використовував країну як стартовий майданчик, різні.
Що пише Скачко Володимир про Україну Звичайно ж, Володимир Скачко (Україна) підтримував Януковича, так як вважав, що він являє собою єдину силу, здатну відтіснити від керма біло-сердечних і помаранчевих. Володимир втратив свою репутацію, тому що в ньому жевріла надія, що Янукович може бути трохи краще, ніж ті, кого він відсував. Виявилося - привиділося. Янукович ніяк не краще, він просто реверс і аверс. Номінал однаковий, а ось ілюстрації різні.

Мова

Що говорить Володимир про українську мову? Він вважає, що потрібно нормально спілкуватися. Кажуть, що мова є душею людини. Володимир вважає це великим перебільшення. Якщо у смертного є душа, то мова, слова - це порожній звук. Журналіст упевнений: якщо душею говорити, всім буде зрозуміло.

демократія

Чим знаменитий Володимир Скачко? Біографія його цікавить багатьох. Володимир любить свою країну і намагається розповісти людям, що відбувається сьогодні з Україною. Як колишній історик, він стверджує, що Україна мала всього один шанс, завдяки якому вона могла стати державою з демократичною формою правління, в якій депутати дійсно служили б народові. Він каже, що коли на півдні країни діяв Махно Нестор Іванович, це був єдиний прогресивний період. Він починав будувати свою державу з досить правильного рівня.
Спершу Махно людей перетворював в власників, а потім пропонував їм відстоювати права, в тому числі цивільні та права власності. Коли людина знає свої привілеї, коли усвідомить, що йому погано без них жити, лише тоді він бажає боронити їх і пред'являти претензії тим, кому він хоче довірити кермо влади.
Без цього демократія стає звичайною охлократією, при якій стадо баранів своїм ватажком може обрати вовка. Причому голодного вовка, який зжере їх при першій же нагоді. Це те, що відбувається в Україні.
Чим знаменитий Володимир Скачко У своїх статтях Володимир пише, що в цій країні демократія є типовою охлократією. Тут влада можна придбати за пляшку горілки, мішок гречки, просто красиві обіцянки. Так як суспільство перебуває в стані апатії, переважно молода, динамічна частина населення нікому не вірить, старше покоління має величезне значення. А його симпатію можна придбати за сьогохвилинне милостиню. Київ прославився своїм гаслом порятунку, який підтвердив і Черновецький, і Омельченко, і, можливо, Попов, - «Сховай паспорт бабусі». Це потрібно для того, щоб старенька не могла проголосувати за того, хто вручив їй партпаёк.

Ідеологія

Володимир вважає, що ідеології немає ні у кого. Він каже, що є ідея, а є переконання. Ідеологією він називає приземлене думка, спущене з небес на землю в філософську дійсність, якесь ідеалістичне мріяння. Його немає ні в кого. Своє портмоне, наповнене за рахунок інших, - це чудова річ, але це не ідеологія.

надії

Відомо, що Володимир підтримував Кучму. Він думав, що цей президент, будучи директором найбільшого концерну, вміє вирішувати конкретні завдання. На таких, як Кучма, трималася міць СРСР, колишньої радянської імперії. Скачко сподівався, що Кучма упорядкує країну. Він здавався йому дивно поступливою людиною, так як говорив: «Будь ласка, повідомте, що вам звести, і я побудую». Не вийшло.
Коли з'явилися так звані «романтики Майдану», Володимир одразу зрозумів, що вони нічого не зроблять. Він знав, хто йде до влади. Журналіст їх називав однією фразою «їх вигнав навіть Кучма». За тупість, продажність, злодійкувато, запозичення, схильність до зради. Проте ці люди стали мільйонерами, потім проти мільярдерів організували заколот і повалили їх.
Володимир знав, що нічого, крім клептократії загальноукраїнського діапазону з цього не вийде. Він став чекати приходу Януковича. Ця людина прожив, як то кажуть, суперечливе життя, володіє якимись навичками. Раніше його слухалися шофери, значить, далі будуть слухатися олігархи. Як виявилося, теж помилка. Тому Володимир не бере на себе сміливість щось радити.

політоб'єднання

Володимир є членом політорганізації «Альтернатива». Чому до цього блоку не поспішають приєднатися люди, які схвалюють ідею російського світу? «Альтернатива» не створена для того, щоб когось до себе затягувати. Це клуб за інтересами. Його головним завданням є підготовка людей до розуміння того, що Україна нікому не потрібна в сьогоднішньому її вигляді. Звичайно ж, крім тих, хто використовує її для особистого збагачення. Володимир вважає, що Україна - це держава, яка глумиться над 95% свого населення.
Володимир є членом політорганізації «Альтернатива» Він стверджує, що члени «Альтернативи» намагаються розповісти і довести, що такій державі потрібно альтернатива. Можливо, вони роблять це поки погано, про них мало знають, але те, що їх побоюються, то, що вони живуть лише в інтернеті, говорить про те, що вони на вірному шляху.

улюбленці

Незважаючи на висловлювання «не сотвори собі кумира», у Володимира кумири є. Як живі люди, так і письменницькі герої. Він вдячний тим, хто допоміг йому визначитися в цьому житті. Наприклад, Геннадій Миколайович Селезньов, Юрій Михайлович Зростання, Юрій Семиволос, редактор колишньої газети «Молода гвардія», переконали його займатися журналістикою, і він вдячний їм за це. Його улюбленим літературним героєм є Коров'єв, так як вид у нього не глузливий. Володимир часто згадує нинішнього директора каналу «1 + 1» Ткаченко Олександра, який спершу змусив його займатися ТВ і захопив цією справою, а потім відвернув назавжди.

цензура


Статті Володимира Скачка публікуються в різних українських виданнях. Він багато пише про Україну, намагається освятити кожну подію, яка відбувається в цій країні. Володимир каже, що цензури як такої в Україні немає. Є різновекторний, різноплановий і різнобічний контроль. ЗМІ розділені між різнорідними як господарями, так і промислово-фінансовими угрупованнями, у яких є свої інтереси. Він навіть не знає, що страшніше: цензура з ідеологічних мотивів або з меркантильних міркувань. Обидва види йому заважають і набридають.

роздуми

Чи здасть Трамп України Путіну? Володимир Скачко що думає з цього приводу? Він каже, що це неможливо. Тут мова йде про гальмування. Американці з обранням Трампа не можуть відмовитися від своєї політики тому, що вони американці. І тому, що це їх давно усталена доктрина. Вони в Першу світову війну взяли курс на домінування в усьому світі, і ця політика незмінна. Йдеться про інструментарій, який зараз буде більш виважений, більш прорахований, може бути, менш кривавий, ніж той, який пропонувала активна глобалізація, коли світ вибудовували під американський формат, ламаючи його через коліно, заливаючи цілі країни кров'ю, хаосом, безладдям. Відомо, що жодна країна, в якій погосподарювала Америка, не стала проамериканської: Єгипет, Лівія, Сирія, Афганістан. У цих державах ніхто не їсть гамбургери, ніхто не одягає миниюбки.
У чому полягає американська політика? Американці створюють керований хаос, підривають існуючі порядки і пропонують себе в якості антикризового менеджера.
Скачко каже, що українці в усій пропагандистської галасу забули про те, що всі американські авантюри для США оберталися страшними втратами. В Америці сьогодні вже є величезна кількість незадоволених владою ветеранів - рівно стільки, скільки їх з'явилося після В'єтнамської війни. А це дуже потужний фактор. Перемога Трампа дозволить на ураження США тверезо подивитися і американцям, і всьому світу. Як говорив Гоцман у відомому фільмі «Ліквідація»: «Подивитися тверезо і здригнутися».

джерело

Чим він знаменитий?
Де живе?
Що вона собою являє?
Чому до цього блоку не поспішають приєднатися люди, які схвалюють ідею російського світу?
Володимир Скачко що думає з цього приводу?
У чому полягає американська політика?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация