Вплив чаю каркаде на тиск

  1. Вплив каркаде на самопочуття
  2. Рекомендації щодо заварювання

Каркаде - напій червоного кольору, на смак з яскраво вираженою пікантною кислинкою, виготовляється з квітів суданської троянди. За час свого існування він обзавівся безліччю назв: «напій фараонів», червона троянда, «Кандагар», окра, троянда Шарон, «мальва Венеції». В арабських країнах ця рослина - незамінна складова домашньої аптечки, його застосовують при хворобах різної етіології, зокрема, для нормалізації тиску.

В арабських країнах ця рослина - незамінна складова домашньої аптечки, його застосовують при хворобах різної етіології, зокрема, для нормалізації тиску

Деякі не можуть зв'язати підвищення або зниження тиску з властивостями напоїв. Однак рідина, яку ми вживаємо, і наше здоров'я, йдуть рука об руку.

Вплив каркаде на самопочуття

Люди з підвищеним тиском зможуть відзначити помітне поліпшення самопочуття після того, як починають курсом пити чай каркаде. Для них користь очевидна, напій його знижує.

Описане заяву впливу каркаде на тиск зробили медики з американського інституту після закінчення експерименту, в якому взяло участь 65 добровольців різного віку і статі. Людей розділили на дві групи, одна з них протягом місяця пила «напій Фараонів» по ​​три рази на добу. Другій групі дали плацебо - засіб, від якого ні шкоди, ні користі, але зате воно ефективно впливає на підсвідомість людини за рахунок віри в дієвість препарату.

В процесі експерименту, у першої групи, що пила настій з квітів гібіскуса, було відзначено зниження артеріального тиску на 7-13 відсотків.

Друга група такими цифрами не могла похвалитися. В середньому їх показник був на 1,3 відсотках. Таким чином, вченими був зроблений висновок, що антиоксиданти та інші корисні речовини, які містить червоний сік, позитивно впливають на стан артеріального тиску людини.

Серед них особливо варто виділити вітамін PP (ніацин), який сприяє зміцненню стінок судин і капілярів. Завдяки своїм корисним властивостям каркаде є профілактичним засобом від гіпертонічної хвороби.

В ході проведення експерименту шкоду від чаю каркаде ні відзначений. Однак це не означає, що негативних властивостей він не має. Варто також брати до уваги алергічні реакції. Крім того, при досить низькому артеріальному тиску вживати напій рекомендується в розумних кількостях. Слідкуйте за показниками після чаювання, при надмірно знижених чай варто виключити зі свого раціону.

Пити його не слід при таких факторах:

  • індивідуальна непереносимість;
  • при підвищеній кислотності;
  • дітям до 3 років;
  • під час грудного вигодовування;
  • мочекам'яна хвороба.

Також від вживання напою бадьорості краще утриматися людям з хворобами шлунково-кишкового тракту. При вагітності прийом каркаде необхідно узгодити з лікарем.

Рекомендації щодо заварювання

Для того щоб чай каркаде був максимально смачним і зберіг свої корисні властивості , Необхідно правильно його заварити. В якому вигляді його пити, холодному або гарячому, залежить тільки від ваших смаків і уподобань.

  1. Насипаємо в чашку або спеціальний заварник 1 чайну ложку пелюсток, заливаємо склянкою окропу. Накриваємо кришкою або рушником, наполягаємо протягом 5-10 хвилин.
  2. Беремо 1 столову ложку пелюсток і заливаємо 1-1,5 склянкою гарячої води. Доводимо до кипіння, і 2-3 хвилини варимо на маленькому вогні. Відвар вийде насиченого рубінового кольору. Напій можна процідити і додати в нього за смаком мед або цукор.

при заварюванні не користуйтеся металевим чайником або ситечком, чай каркаде рекомендується готувати в скляному або керамічному посуді. Металева ж негативно впливає на смак, колір і корисні властивості напою. Вода повинна бути фільтрованої м'якою, в жорсткій пелюстки суданської троянди не зможуть повністю розкрити свій букету.

фото: depositphotos.com/belchonock

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация