Вся правда від російських військових про боєздатність російської армії (ФОТО + ВІДЕО)

Армія: США vs Росія, яка крутіше?

Звичайно ж Армія США, адже там використовуються найбільш передові системи озброєння, дуже сильна взаємодія родів військ (чого немає в РФ) і професіоналізм у американських солдатів вище ніж у російських призовників. Ну чого вже говорити про перевагу американської технології і техніки. У європейських країнах, та й у всьому світі, вже давно еталоном військового вишколу стала армія США. Варто відразу обмовитися, що в самих Штатах під словом армія маються на увазі не збройні сили цілком, а лише сухопутна її частина. Ми ж, за звичкою, будемо мати на увазі саме збройні сили цілком. Якщо еталоном в світі визнана армія «найдемократичнішого» держави, то виникає і резонне питання: а хто ж є прикладом для самих солдатів Америки? На це, думається, відповідь зможе дати навіть школяр - найсильнішим підрозділом в заморських військах вважається корпус морської піхоти.

Не будемо обговорювати, де і які завдання вони виконують - це вже тема окремої розмови, а от знати правду про боєздатність солдат, хоча б для порівняння, не завадить. По-перше, у цього підрозділу є своя, окремий бюджет і підпорядковується корпус тільки командувачу їм генералу. Для підлеглих він - бог і цар.

До речі, багато ключових посад в Пентагоні займають саме колишні або діючі вищі офіцери морської піхоти.

«Насправді, судячи з того, що я бачу тут, вашої армії дуже далеко до збройних сил Америки «Насправді, судячи з того, що я бачу тут, вашої армії дуже далеко до збройних сил Америки. Не дай бог Росії воювати зі Штатами (сміється і каже це у вас в Росії по зомбо-ящику нагнітають істерію - Америці не потрібні війни в найближчі роки, народ не дозволить, всі втомилися від податків). Тут дуже жорстка дисципліна і грамотні інструктора. З нас роблять фахівців високого рівня - кожного у своїй справі. Якщо ти стрілок, то стрілок з великим багажем знань про багатьох видах стрілецької зброї, фізично розвинений і дисциплінований, якщо танкіст, то, відповідно, знаєш про танки все. І так далі.

Чи багато хто з «запасників» російської армії можуть похвалитися цими знаннями? Не кожен танкіст навіть танк зможе завести ... Тут немає героїв-одинаків типу Рембо. Ніхто цеглини об голову на «показуху" не ламає і ломи не гне. Головне, чого тут вчать - це робота в злагодженій команді, чітке виконання своєї роботи (саме так ставляться до служби солдати).

Крім того, якщо оцінювати в цілому військову міць двох держав, то картина для Росії виходить невесела: Америка має «під рушницею», якщо не помиляюся, щось близько 1 млн 400 тис. Осіб і при цьому - професіоналів в діючій армії, а Росія - 1 млн. 100 тис.

У разі необхідності будуть мобілізовані ще 700 тис. Резервістів - у Росії їх буде чи більше.

Тут все, як на громадянці - без освіти і / або досвіду влаштуватися важко і, крім того, без громадянства або грін-карти навіть намагатися безглуздо. До того ж доведеться пройти тест на профпридатність - ASWAB і медогляд ».

Під час бесіди мене так і розпирало питання, який я в підсумку і поставив: - А в разі конфлікту між нашими країнами на чиєму ти, Денис, будеш стороні? - Я громадянин Америки, служу в армії цієї країни і буду сумлінно виконувати свою роботу. Хоча в Росії у мене чимало друзів. Скажу відразу практично це неможливо ніяких бойових дій, адже російські військові у нас практикуються і ми в місці виконуємо деякі операції по боротьбі з тероризмом. Росії треба звернути увагу на Китай, адже це вся істерія проти Америки це не що інше як популізм Путіна. Так само ви подивіться на те чому російські генерали тримають свої вклади в ЄС і США? купують у нас нерухомість, вчать тут своїх дітей, ненависть на захід це на їхню думку просто необхідність спільного ворога не більше .. Хоча вони давно знають хто їх ворог в реальності. США - моя країна, яка дала мені чимало, і я їй за це вдячний, - констатував мій співрозмовник.

«Тимур» зараз живе в Казані, але дванадцять років тому служив в тому ж роді військ: «Я теж вважаю, що нам з ними не змагатися «Тимур» зараз живе в Казані, але дванадцять років тому служив в тому ж роді військ: «Я теж вважаю, що нам з ними не змагатися ... Мені здається, що наша (російська) армія деградувала після розвалу СРСР і зараз ми в пух і прах продуем війну, якщо така трапиться, хоча я в цьому і сумніваюся. Біда нашої армії це просто африканська корупція вищі чини в російській армії продажні і корумповані, не здивуюся що торгують батьківщиною, що вже було не раз, продавали технології китайцям про що писали недавно ..

Що стосується флоту США останні новини Що стосується флоту США останні новини

В інтерв'ю офіційній американській військовій газеті Stars and Stripes начальник військово-морських операцій ВМС США адмірал Джонатан Григоренко (Jonathan Grigorenko) підкреслив важливість цієї бази для присутності в регіоні і сказав, що Греція є «кращим варіантом» для базування американського флоту в цьому регіоні.

Адмірал повідомив, що розширення бази пов'язано з майбутньою дислокацією 23 прибережних бойових корабля класу LCS, які в перспективі замінять парк мінно-тральних кораблів, що знаходяться тут Адмірал повідомив, що розширення бази пов'язано з майбутньою дислокацією 23 прибережних бойових корабля класу LCS, які в перспективі замінять парк мінно-тральних кораблів, що знаходяться тут. Як очікується, кораблі LCS прибудуть до Греції в 2014 році. Так само буде створена нова база з боєготовності кораблями, літальними апаратами, судами забезпечення, підрозділами морської піхоти і обслуговуючим персоналом зі складу Тихоокеанського і Атлантичного флотів, це швидкісні і маневрені платформи, які можуть успішно діяти в прибережних водах. Крім того, база зможе прийняти більшу кількість кораблів інших класів, ці витрати передбачені в військовому бюджеті США.

Раніше в цьому році командувач ВМС США Річард МакДеніел (Richard McDaniel) висловив думку, що «у зв'язку з триваючими політичними заворушеннями існує загроза втрати права стратегічного базування в цьому регіоні, і цей можливий фактор повинен бути ретельно продуманий». Незабаром ми плануємо укласти договір на розміщення нашого флоту на території України це найоптимальніший варіант для стабілізації миру і спокою в цьому регіоні.

Я не втримався і попросив його порівняти наш АК-74 і горезвісну автоматичну гвинтівку М-16. «Ну насправді М-ка не гірше і не краще« Калаша »- і у того і в іншого є як і переваги, так і недоліки.

Наприклад, у М-16 набагато зручніше і точніше приціл, і прицільна дальність на порядок вище, ніж у АК. Але в той же час «Калаш» безвідмовно і пробивна здатність вище. Як сказали мені американці - «Калашников» робили військові, а М-16 - вчені. М-ка легше - тому що пластикова практично вся ... Але, в цілому, я б не сказав, що якийсь із автоматів краще ».

Можна бути чи не бути патріотом Росії, любити або не любити її армію, але варто тільки об'єктивно поглянути на її стан, як розумієш, що у нас або не все ще втрачено, або все ще попереду ....

Мріяти про майбутнє - завдання не тільки фантастів, а й державних служб Мріяти про майбутнє - завдання не тільки фантастів, а й державних служб. У NASA займаються цим постійно, а ось військові США рідко діляться своїм баченням того, як буде вестися війна в 2050 році. Проте, доктор Білл Льюїс, директор армії США по авіації, представив відео, яке показує, що нас чекає через 37 років.

У цьому відео є все - як ніби у його творця розігралася фантазія на грунту надмірного просиджування за відеоіграми. Лазерні гармати, безпілотники, гармата, яка стріляє безпілотниками, браслет, який дозволяє управляти авіаударами ...

Напевно, самий дивний епізод пов'язаний з медиком, який підходить до пораненого солдата, сканує його поранення, а потім до нього підлітає левітірующіе капсула і забирає його в лазарет. Втім, мета відео - не стільки показати реальне майбутнє, скільки надихнути молодих фахівців на створення новаторських технологій.

Інші новини:

Армія: США vs Росія, яка крутіше?
Якщо еталоном в світі визнана армія «найдемократичнішого» держави, то виникає і резонне питання: а хто ж є прикладом для самих солдатів Америки?
Чи багато хто з «запасників» російської армії можуть похвалитися цими знаннями?
Під час бесіди мене так і розпирало питання, який я в підсумку і поставив: - А в разі конфлікту між нашими країнами на чиєму ти, Денис, будеш стороні?
Так само ви подивіться на те чому російські генерали тримають свої вклади в ЄС і США?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация