Всесвітній день радіоаматора Свята - Книжковий Клуб. Клуб Сімейного Дозвілля. Книжковий інтернет-магазин. КСД

Сьогодні великий загін ентузіастів-радіолюбителів у всьому світі відзначає свій «професійне» свято - Всесвітній день радіоаматора Сьогодні великий загін ентузіастів-радіолюбителів у всьому світі відзначає свій «професійне» свято - Всесвітній день радіоаматора.

Товариства, секції, гуртки радіоаматорів в Росії також беруть участь в заходах Всесвітнього дня радіоаматора, розповідаючи про роботу однодумців і популяризуючи це інтелектуальне хоббі.Сьогодні великий загін ентузіастів-радіоаматорів у всьому мире отмечает своє «професійне» свято - Усесвітній день радіоаматора.

18 квітня 1925 року в Парижі був заснований Міжнародний союз радіоаматорів (International Amateur Radio Union, IARU), завдяки цій події у радіоаматорів і з'явився привід щорічно відзначати успіхи і досягнення.

Щороку Всесвітній день радіоаматора проводиться під певним девізом.

За оцінками деяких фахівців, 21 століття стане воістину століттям радіоаматорів, а число людей цього хобі грунтовно «переступить» сьогоднішній тримільйонний рубіж. Вважається також, що більшість радіо-технологій, якими ми, не замислюючись, користуємося в повсякденному житті, були спочатку досліджені радіоаматорами. В першу чергу це відноситься до стільникових телефонів.

В останні роки неймовірно швидко розвиваються цифрові комунікації. Після закінчення другої світової війни і до першої половини 1980-х років радіотелетайп, відомий також як RTTY, був єдиним цифровим режимом HF, доступним любителям. У другій половині 1980-х років поряд з впровадженням і зростаючою популярністю персональних комп'ютерів дебютував перший любительський цифровий режим комунікації - AMTOR. За допомогою AMTOR з'явилася можливість безпомилково (радіо) передавати тексти.

Варто окремо згадати і про те, що багато видатних радіо-інженери і фахівці-електронники починали свій професійний шлях в суспільствах радіоаматорів. Винаходи та технології, які отримали «путівку в життя» з рук радіоаматорів, по закінченні навіть багатьох років не втратили свою актуальність - нашими надійними помічниками є радіо- і телевізійні приймачі і передавачі, включаючи двосторонні способи радіозв'язку, адаптивні антени і інші необхідні технології.

7 травня 1945 року високо оцінюючи внесок радіо в розвиток країни в справі розгрому фашистської Німеччини уряд країни запровадив спеціальний пам'ятний день - День радіо.

Слухайте чудові музичні збірники !

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация