вторинна катаракта

  1. Причини вторинної катаракти
  2. симптоми
  3. діагностика
  4. лікування
  5. лазерна дісцізія

Затуманення огляду після екскапсулярной екстракції помутнілої лінзи, підказує obаglаza

Затуманення огляду після екскапсулярной екстракції помутнілої лінзи, підказує obаglаza.ru, називається вторинна катаракта. Як і при первинному захворюванні, пацієнти поступово відчувають втрату зору, в результаті всіх зусиль зробленої терапії виявляються марними. Подібна патологія виникає до половини загального числа людей після екстракапсулярного видалення.

Причини вторинної катаракти

Хвороба прогресує в результаті патологічного розростання фіброзної тканини задньої камери , Через деякий час після лікування. Рекомендована на сьогоднішній день екстракапсулярно видалення кришталика , Передбачає збереження капсули, куди надалі імплантується ІОЛ .

Після хірургічного втручання організм намагається самостійно відновиться і субкапсулярна тканину активно починає продукувати кришталикові волокна, роз'яснює oбaглазa.py. Неповноцінні тканини замінюють кришталик з часом втрачають початкову прозорість і перероджуються в патологічні клітини Адамюк-Ельшінга. Поступово вони переміщаються в центральну частину оптичної зони і утворюють мутну плівку, яка заважає нормальному баченню.

Вторинна катаракта розвивається в залежності від особливостей організму і не пов'язана професіоналізмом фахівців проводили лікування.

симптоми

Про вторинної катаракти свідчать наступні порушення:

  • поступове погіршення зору після екстракції помутнілого кришталика;
  • пелена перед очима (Затуманення), засвітки поблизу джерела світла.

поступове погіршення зору після екстракції помутнілого кришталика;   пелена перед очима   (Затуманення), засвітки поблизу джерела світла

Затуманений зір при катаракті

діагностика

Встановити діагноз вторинна катаракта можна за допомогою:

  • збору анамнезу;
  • біомікроскопії;
  • вазометріі.

лікування

Усунення вторинної катаракти можливо при повторній операції, але більш успішно проводиться терапія лазером.

лазерна дісцізія

Метод передбачає розріз задньої капсули кришталика. Лазерна дісцізія успішно проводиться в умовах амбулаторного прийому, під місцевою анестезією. В ході процедури використовується спеціальний апарат YAG лазер, який вибірково діючи на тканини, видаляє помутнілі ділянки задньої капсули кришталика. Ефект від лазерної дісцізія біліше 90% пацієнтів відчувають відразу після операції. Слід враховувати, попереджає obaglаza ru, що ризик ускладнення після операції пов'язаний з можливим пошкодженням ІОЛ.

Записатися зі знижкою на обстеження в Москві за номером 8-499-116-78-53

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация