World of Tanks - огляд британських танків

код вставки
<Div id = "gecid_share_id"> </ div>
<Script type = "application / javascript" src = "https://ru.gecid.com/inc/js.php?id=3949"> </ script>

За початковим задумом британські танки повинні були з'явитися в грі ще після американців, однак тоді це не склалося і наступними на черзі стали французи. Британці прийшли в World of Tanks тільки в кінці минулого місяця, подивимося ж, що представляють собою танки Сполученого Королівства.

Назва: World of TanksЖанр: MMO / ActionРазработчік: Wargaming.netІздатель: Wargaming.netДата виходу: 12 серпня 2010 року, актуально для оновлення 0.8.1 від 25 жовтня 2012 годаПлатформа: РС

Сайт гри: http://worldoftanks.ru/

Перший рівень

Medium Mark I

Перший танк британської гілки і єдиний середній танк на першому рівні. Захищений, втім, гірше своїх легких колег - всього-то 6 міліметрів кругової броні на корпусі і 8 мм на топовій башті. Не те, щоб це так багато значило - захищеність всіх перших рівнів скоріше умовна. Можна хіба що сказати, що Medium Mark I кілька вразливіші для фугасів або кулеметів, таких, як Machine Gun BESA, який можна на нього ж і встановити. Правда, змагатися в скорострільності з німцем і американцем не має сенсу, куди краще вкласти кошти в купівлю топової гармати QF 6 pdr 8cwt Mk. II. Це знаряддя володіє приголомшливим для першого рівня альфа-утратою, одне пробиття бронебійним збиває з супротивника в середньому 70 очок здоров'я, що становить більше половини HP майже всіх супротивників, з якими доводиться зазвичай мати справу. До речі, фугасний снаряд з втратою 95 і пробиттям 29 мм показує себе проти «тонкостінних» ворогів (тобто, знову-таки, майже всіх, з ким цей танк буде зустрічатися) досить добре. Сам Medium Mark I живучий - 140 HP в топової комплектації роблять його найміцнішою машиною на рівні.

Сам Medium Mark I живучий - 140 HP в топової комплектації роблять його найміцнішою машиною на рівні


Все вищесказане чітко визначає картину гри на першому Остров'янин. Medium Mark I існує для того, щоб робити противнику дуже боляче, по можливості не зближуючись з ним. Як і його тактичний брат-близнюк МС-1, перший британець ідеально підходить для обстрілу противника здалеку, зі зручною і замаскованої позиції. За показником DPM (втрата в хвилину) МС-1 все ж кілька перевершує британського колегу, але величезна «альфа» британця теж дорогого коштує. Вона ж робить Mark I вкрай зручним для бою на місцевості зі складним рельєфом - висунутися, збити одним пострілом половину ворожого HP і піти назад в укриття. Єдине, що обмежує таку тактику - великий час відомості. До речі, велика «альфа» разом з довгої перезарядженням увазі високу цінність кожного конкретного пострілу, тому стріляти потрібно тільки з повним зведенням.

другий рівень

На другому рівні дерево британських машин починає гілкуватися. Традиційно ПТ-САУ і САУ нових націй з'являються не в релізний дереві, а з часом. Тому зараз доступні всього дві гілки - середніх і важких танків Сполученого Королівства. Можна, до речі, зауважити, що вони органічно вкладаються в традиційну британську концепцію, за якою танки ділилися на «піхотні» - тяжелобронированним і малорухливі машини і «крейсерські» - маневрені танки, що пожертвували заради швидкості захищеністю. Хоч гілок на другому рівні поки всього дві, ми можемо вибирати з трьох машин. «Піхотна» гілка (згодом переростає просто в «важку») має у свого «кореня» триває до п'ятого рівня розгалуження на піхотні-легкі і піхотні-середні.

Vickers Medium Mk. II

II

Логічний розвиток машини першого рівня. Як і попередник, не має броні, від слова «взагалі». На другому рівні, де бронювання вже дещо значить, 8 мм на лобі виглядають абсолютно несерйозно і недостатньо. Переваги, втім, теж не змінилися - топове знаряддя дає ті ж 70 шкоди при збільшеному аж до 57 мм показнику пробиття і трохи збільшеній скорострільності. Для другого рівня це як і раніше величезна «альфа», якої цілком достатньо для того, щоб грати «від гармати» і карати всіх, кому спаде на думку кататися на фланзі, прикривається цією машиною.

Cruiser Mk. I

Починає відгалуження легких піхотних танків. Захищений трохи краще свого середнього колеги, але броня як і раніше виключно противопульная - 14 мм на лобі вежі і 10 мм на лобі корпусу. Дані показники роблять очевидним той факт, що «танковать» Cruiser не зможе. Як і належить піхотної машині, рухливістю не відрізняється. До швидкості в 40 км / ч, в загальному непоганий за мірками рівня, розігнати його складно - двигун слабенький і динаміка виходить благенька.

До швидкості в 40 км / ч, в загальному непоганий за мірками рівня, розігнати його складно - двигун слабенький і динаміка виходить благенька

У топової конфігурації гравець виявиться перед вибором гармати, що підходить під його стиль гри. Знаряддя QF 2-pdr Mk. IX в цілому непогане універсальне рішення, що дозволяє ефективно вести бій на будь-яких дистанціях. Альтернативний варіант під кумедною назвою 40 mm Pom Pom дає можливість розрядити у ворога одразу чотири снаряди з касети. 4х45 середнього шкоди за пару секунд - це здорово, погодьтеся! На жаль, про наслідки розповість будь-який «француз» - перезарядка обойми довга, вже на середніх дистанціях перевага скорострільності губиться - пушку треба заново наводити після кожного пострілу, щоб не послати снаряд «за молоком».

В цілому, яку саме гармату ставити на Cruiser - скоріше питання смаку і особистих тактичних переваг. Особисто я вибрав більш універсальну двухфунтовку - малоподвижному танку вона, на мій погляд, підходить краще. Гармати на зразок «помпома» підходять здатним нав'язати ворогу свою гру машинам з гарною рухливістю, таким, наприклад, як ...

A13 Mk. I Cr. Tank Mk. III

Перший танк «крейсерської» гілки, як і належить машинам цієї ідеології, швидкий і може легко переміщатися по полю бою, опиняючись там, де це в даний момент потрібно, і легко нав'язуючи противнику свою гру. Броня в 14 мм (кругова) - відверто слабка, але це і не важливо. Важливо, що установка 40 mm Pom Pom на цю машину перетворює її в «пісочне» подобу Bat Chatillon 25 t, тобто, на подобу самого небезпечного, мабуть, середнього танка в грі. Хороша рухливість дозволяє легко зблизитися з супротивником, нав'язати йому бій в зручній ситуації і уникнути конфронтації в незручній (наприклад, поки знаряддя перезаряджається). Касети «помпома» вистачає, щоб майже напевно знищити цілісіньку машину 2-го рівня або знести 80-90% HP машині третього.

Зближуємось, маневруємо, «крутимо» ... з останнім, втім, бувають проблеми - средненькая маневреність A13 Mk. I Cr. Tank Mk. III контрастує з його хорошою рухливістю, тому деякі маневри на швидкостях будуть проходити трохи складніше, ніж хотілося б. Втім, це не такий вже вагомий недолік, в порівнянні з достоїнствами «пісочного батчата».

Також потрібно відзначити ще одне чудове гідність, властиве як цього танку, так і всієї серії А13 аж до «Хрестоносця» включно - кути вертикального наведення просто чудові, що дозволяє цим танкам використовувати нерівності рельєфу в свою користь максимально ефективно.

третій рівень

Vickers Medium Mk. III

Продовження лінійки фірми Віккерс. Також відомий як «Віккерс 16-тонний», саме на цей танк орієнтувалося радянське конструкторське бюро ВОАО при створенні свого Т-28, і для тих, хто вже випробував 28-й в грі, цим все сказано. Перед нами все той же здоровенний «трамвай» з бронюванням 14 мм (в самому товстому місці), невисокою рухливістю і досить потужними знаряддями. Правда, Medium Mk. III - танк третього рівня і уявлення про «потужному знарядді» у нього відповідні, ми маємо ... так, все ту саму ж «шестіфунтовку», що і на другому рівні, тільки з ще більш збільшеною скорострільністю. І знаєте, що найсмішніше? - на третьому рівні з нею, як і раніше буде робитись робота і гнути ворогів у баранячий ріг.

- на третьому рівні з нею, як і раніше буде робитись робота і гнути ворогів у баранячий ріг

Правда, в боях з «старшими товаришами» пробиваемости часом категорично не вистачає, а щоб Medium Mk. III не пробили при чимось, хоч трохи схожим на пряме попадання - такого я ще не бачив. Та й помітити «трамвай другий номер» легко - здоровий він. Про те ж, що буде, якщо який-небудь М37 доб'ється попадання і говорити не хочеться ...

A10 Cruiser Mk. II

Продовжує гілку, розпочату танком Cruiser Mk. I. Від нього відрізняється поліпшеним знаряддям (30 мм на лобі як вежі, так і корпусу і 26/22 мм на бортах). З знарядь маємо вже знайомі QF 2-pdr Mk. IX і 40 mm Pom Pom, а в топової конфігурації присутній «фугасніца» 3.7-inch Howitzer, яку можна було б назвати звичайнісінькою гаубицею (низькі скорострільність, швидкість відомості і пробивальність базовим снарядом, але зате високий шкоди), якби не той факт , що снаряд летить ме-е-е-повільно. Потрапити в рухому ціль на середніх-далеких дистанціях майже неможливо, адже мало того, що в коло відомості можна пару танків вмістити, так ще й мета може неквапливо переїхати за той час, поки снаряд летить в точку, де танк ворога був мить тому. Словом, це знаряддя досить ефективно тільки на ближніх і ближніх-середніх дистанціях, здалеку його застосування вкрай неефективно.

Словом, це знаряддя досить ефективно тільки на ближніх і ближніх-середніх дистанціях, здалеку його застосування вкрай неефективно

З огляду на невисоку рухливість Cruiser Mk. II, з якої випливає, що він часто буде змушений приймати бій в умовах, нав'язаних ворогом, без можливості ефективно протидіяти бронюванням, можна зробити висновок, що на цей танк його краще не ставити. Але застосування QF 2-pdr Mk. IX і 40 mm Pom Pom на третьому рівні вже зовсім невиправдано (для одноуровневцев їх вистачає, але нас уже і до п'ятим, буває, кидає), тому гаубиця виходить оптимальним виходом. Звичайно, доведеться виробляти досить специфічну тактику дій і пересування, яка дозволить не зв'язуватися з ворогами на незручних дистанціях або працювати завжди з другої лінії. Але це, в цілому, варто того - адже шкоди у знаряддя дуже непоганий, а при використанні «золотих» кумулятивних снарядів 3.7-inch Howitzer перетворюється у відмінний засіб для боротьби з важкими танками п'ятого рівня. 110 середнього пробиття укупі із середнім втратою в 280 достатньо, щоб покарати в борт якого-небудь КВ-1, або «Черчилля».

A13 Mk. II Cr. Tank Mk. IV

Продовжує лінійку крейсерських машин, розпочату A13 Mk. I Cr. Tank Mk. III. Володіє головною перевагою попередника - високою рухливістю. Броня трохи посилена (до 30 мм на лобі), але сподіватися на рикошети все одно не доводиться, хоча б тому, що цей танк часто потрапляє в бої з п'ятим рівнем, для боротьби з машинами якого таке бронювання очевидно недостатньо. Мало підходить для протидії «старшим» і нове топове знаряддя - QF 40 mm Mk. VI, що є, по суті, посиленим варіантом «помпома» (все та ж касета на чотири постріли, хоча тепер постріли відбуваються парами - по два після одного натискання на «вогонь»).

В цілому, в бою з п'ятими рівнями є класичним разведчіком- «світляком», чиє завдання, користуючись високою рухливістю, просочуватися крізь слабкі місця ворожого фронту, «світити» і знищувати ворожу артилерію, обстрілювати борту і «крутити» супротивників під вогнем товаришів по команді . У бою з одноуровневцамі і четвертим рівнем як і раніше залишається грізним «комбатантів», здатним легко знищувати машини ворога.

четвертий рівень

Matilda

Розвиток гілки середніх-піхотних танків вийшло дещо нелогічним. Картонний самохідний сарайчик з дивовижно потужним знаряддям веде до картонного саморушну сараю з сильним озброєнням, з якого відкривається вихід на картонний сараіще із середньою гарматою ... після якого відкривається «Матильда» - всього-на-всього найзахищеніший танк на четвертому рівні. 75 міліметрів броні спереду, 55 з боків - не всякий одноуровневец здатний прогризти таке. З дистанції Matilda здатна на рівних боротися і з п'ятими рівнями.

За відмінну захищеність танк платить жахливою рухливістю. Затягнути «Матильду» на гору - завдання нетривіальне, перекинути з флангу на фланг в прийнятні терміни - і зовсім нерозв'язна. Максимальна швидкість 24 км / год при дуже слабкій динаміці - перед нами воістину піхотний танк!

Топові знаряддя представлені чудовою «двухфунтовкой» QF 2-pdr Mk. XB і гаубицею OQF 3-inch Howitzer Mk. I, причому, з моєї точки зору, про серйозне використанні останньої можна відразу забути. І без того жахлива швидкість снаряда британської 3.7-inch Howitzer в цій модифікації, здається, знижена ще більше. Уразити ціль не в упор практично нереально - створюється враження, що стріляєш у ворога освітлювальної ракетою, яка з такою показною лінню, мовляв, так вже й бути, умовили, ледве-ледве летить в сторону ворога. Підсилює це враження і знижений шкоди - всього-то 175HP на фугас, ледве-ледве вицеліть тонкостінного супротивника і збити з нього жалюгідні 20 очок здоров'я - звичайна історія. Використовувати це знаряддя має сенс тільки в упор і тільки з кумулятивними снарядами, але при жахливій рухливості «Матільди» зблизитися на дистанцію, з якої її стрілянина буде ефективною - вкрай складно.

Інша справа QF 2-pdr Mk. XB - ця відмінна гармата пробиває броню 120 мм в середньому, і, хоч шкоди завдає невеликий, стріляє точно і часто. Саме з цим знаряддям «Мотя» розкриває свій потенціал повністю - вмілі гравці умудряються забирати на цій машині навіть КВ-1С, подвиг для більшості танків 4-го рівня просто непредставімо.

Краща тактична роль «Матільди», як не дивно - танк другої лінії. Гра будується саме від гармати, а не від броні, яка, втім, теж набагато краще показує себе на далеких відстанях, і, розстрілюючи супротивників здалеку, «Матильда» показує себе набагато краще, ніж коли намагається йти в ближній бій. В цілому, зараз Matilda - один з кращих танків на рівні.

Valentine Mk. III

Від старого знайомого преміумного танка Valentine з радянської гілки британський Valentine Mk. III відрізняється ослабленим бронюванням бортів (всього 30 мм) і вражаючою номенклатурою знарядь. Всього їх чотири, і всі значно перевершують озброєння радянського колеги. У топовій комплектації виникає класичне запитання: що нам дорожче - втрата або пробивна сила снаряда. Перше краще у 75 mm Gun Mk. V, друге у 6 pdr Gun Mk. V (L / 50). Обидва ці рішення - просто чудові для танка четвертого рівня і яку саме вибрати кожен вирішує для себе сам. Особисто я вважав за краще пробивну «шестіфунтовку» - все-таки британського «Валю-Таню», не в приклад слабовооруженная і обмеженому четвертим рівнем радянському колезі, часто кидає в бій проти дуже серйозних і добре захищених супротивників.

В іншому перед нами все той же «Валентайн» - не дуже рухливий і відмінно захищений танк (60 мм на лобі), який однорівневим машинам буде вкрай складно пробити. Головне, не нариватися без потреби на «старших» і не підставляйте борти - у цієї версії «Валентайна» вони тонкуваті.

A13 Covenanter

Третій танк серії А13. має, по суті, ті ж достоїнства і недоліки, що і його попередники. Відмінна рухливість і чудова динаміка поєднуються тут із слабким бронюванням і не дуже високою маневреністю на швидкості. Бронювання вежі посилено до 39 мм, захист бортів корпусу збільшена до 30 мм, але, ось парадокс, лоб корпусу залишився з 16-ю міліметрами броні, чого вкрай недостатньою на четвертому рівні. Зрозуміло, що зустріч передньої частини корпусу і будь-якого мало-мальськи потужного фугасу, яких на 4-6 рівнях більш ніж достатньо, обертається сумними наслідками.

Також потрібно звернути увагу, що цей танк кидає вже до шостим рівнями. Як «світло» він працює непогано і там, але проти машин цього рівня його зброя абсолютно неефективно. Єдиний варіант чогось тут досягти, в плані нанесення ворогу втрати - встановити гаубицю OQF 3-inch Howitzer Mk. I. Як показує досвід «Матільди», ця гармата зовсім жахлива в бою на дистанціях, але швидкий легкий танк може нав'язувати свою гру і стріляти в упор. При стрільбі кумулятивними ворогу точно не поздоровиться, втім, артилерії і легкобронірованним противникам буде досить і фугасу. Головне тут - не лізти на рожен і не потрапляти під вогонь старших рівнів - удару Covenanter не тримає зовсім, як і будь-який справжній «світляк», він вважає за краще від ударів вислизати.

п'ятий рівень

На п'ятому рівні гілки піхотних-легких і піхотних-середніх танків приходять до спільного знаменника, зливаючись в перший представлений в грі британський важкий танк.

Churchill I

Перша модифікація знаменитого британського важкого танка. Броньований за мірками п'ятого рівня непогано (лоб - 89 мм), але це якщо не порівнювати з КВ-1, бронювання якого розподілено більш раціонально. Малорухомий, має дуже погані кути вертикального наведення і величезний вибір знарядь - шість штук, вважаючи базове.

Про топової КОМПЛЕКТАЦІЇ тут заміслюватіся, втім, чи не доводитися - хоч на Відкриття и покупку 75 mm Vickers HV придется нехило попрацюваті, но вона того варта. Середнє пробіття в 145 мм бронебійнім базовим дозволяє впевнена «шити» з Другої Лінії важкі танки сьомий уровня. Власне, ЦІМ ми и будемо займатіся, оптимальна тактика для «Черчилля» - та ж, что и у «Матільді» - не Надто покладаючи на броню, Працюємо по ворогу з гарної позіції. В не топових конфігураціях, радикально відрізняються по вогневій потужності, все складніше, особливо з Огляду на, что до 7-му цею танк попадає регулярно. Якщо топової гармати немає, зближення з противником необхідно, однак невисока рухливість і відносна вразливість машини вимагають дуже специфічною і обережною тактики переміщення.

Crusader

Неписане ігрове правило говорить, що ЛТ п'ятого рівня - це професійний «світло» - природжені розвідники, яких кидає в самий топ боїв до 10-м рівнями. «Хрестоносець» однак, цього правила не відповідає. Цей легкий танк по своїй тактичній ролі куди ближче до середнього американця М7. Броні, вважай, немає (32/27/27 - корпус, 39/19/23 - вежа), зате рухливість дуже хороша і дозволяє опинятися там, де нас не чекають, і бити по слабозахищеним частинам ворогів.

В цілому танк по суті своїй грається як дуже специфічний середній танк. Так DPM топового знаряддя, наприклад, відмінний - за дві тисячі, майже як у Т-34 (з ЗІС-4, звичайно, хіба хтось їздить з іншого?), Але реалізувати цей шкоди досить складно - танк украй уразливий, прямого протистояння з одноуровневцамі не витримує взагалі. Оптимальна тактика - користуючись його чудовою рухливістю, заскакувати у фланг або тил зайнятому боєм противнику і оперативно настрелівать його борту і корму. Як тільки він починає розворот в нашу сторону - оп!

- А я вже не тут, а я он за тим горбком, з'їв дядько?

В цілому танк «фановий», грати на ньому цікаво, хоча для повної реалізації його можливостей потрібно дуже тонке тактичне чуття.

шостий рівень

Churchill VII

Модифікація «Черчилля» зі значно посиленим бронюванням, в топової конфігурації має 159 мм броні на лобі, що дозволяє йому спокійно і впевнено вступати в прямі перестрілки з усіма машинами свого рівня, а на далеких дистанціях, майже не кривлячись, ловити «на лоб» вогонь і сьоме рівнів.

Вогнева міць в порівнянні з попередником теж зросла, але незначно - топова гармата OQF 77mm Gun Mk. II в цілому дуже схожа на 75 mm Vickers HV, приріст показників мало не анекдотичний - середній шкоди при установці топової гармати виростає на 5HP, а середня бронепробиваемость - на 3 мм.

II в цілому дуже схожа на 75 mm Vickers HV, приріст показників мало не анекдотичний - середній шкоди при установці топової гармати виростає на 5HP, а середня бронепробиваемость - на 3 мм

Проблеми попереднього «Черчилля» з рухливістю в Churchill тільки збільшилися - максимальна швидкість 20 км / год робить його тактичну мобільність дуже умовною. Через малій швидкості і великих розмірів вразливий для артилерії, що потрібно завжди враховувати, тому як відобразити чолом так з півтора десятка влучень, а потім згоріти від пари артилерійських «валіз» - не дуже приємно.

Cromwell

Перший британський середній танк, схожий за своєю концепцією на те, що під «середнім танком» звикли мати на увазі ми. Среднеброніровананя рухлива машина з озброєнням, достатнім для того, щоб вражати важкі танки принаймні в борт.

Среднеброніровананя рухлива машина з озброєнням, достатнім для того, щоб вражати важкі танки принаймні в борт

В цілому Cromwell дуже нагадує одноуровневца M4A3E8 Sherman, який є одним з кращих середніх танків в грі. Ось «Кромвель» - він як би такий же, але ще краще. Бронювання подібне (і в цілому, для «танкованія» вогню одноуровневцев недостатнє), але ключові особливості середнього танка, тобто рухливість і вогнева міць - просто чудові.

Кромвель прекрасно маневрує, відмінно розганяється до прекрасної максимальної швидкості 64 км / год, має просто відмінне знаряддя 75 mm Vickers HV ... Словом, зараз «Кромвель» - мабуть, кращий середній танк шостого рівня.

сьомий рівень

Black Prince

По суті є розвитком того ж «Черчилля» і від Churchill VII відрізняється тільки кілька посиленим знаряддям. Бронювання в 159 мм в цілому досить і на сьомому рівні, але невисока рухливість і особливості топової гармати роблять застосування «Чорного принца» дуже специфічним. Справа в тому, що хоча бронепробиваемость і шкоди в хвилину у гармати OQF 17-pdr Gun Mk. VII цілком прийнятні, альфа-шкоди дуже низький - всього 150 в середньому одним пострілом. Очевидно, що при перестрілці на місцевості зі складним рельєфом противнику дуже легко нав'язати малоподвижному «Принцу» свою гру. Скажімо ІС висунувся, «прописав» 400 шкоди, отримав свої 150 і спокійно пішов на перезарядку за складки місцевості або будинку.

Щоб уникнути розвитку подій за таким сценарієм, потрібно намагатися «ставити на гусениці» висовуються супротивників і не ходити поодинці без машин прикриття. Це дозволить реалізувати можливості гармати повністю.

Comet

Є подальшим розвитком «Кромвеля». В цілому про нього можна сказати майже те ж саме, що і про попередника - це просто відмінний танк для маневреного бою. Бронювання і вогнева міць дещо підвищені, максимальна швидкість знизилася, але ці зміни не принципові і, по суті, нічого не змінюють.

восьмий рівень

Caernarvon

Британський «тяж» восьмого рівня в цілому нічим екзотичним похвалитися не може. Альфа-шкоди, хіба що, як це прийнято у остров'ян, занизький, але висока скорострільність вирівнює показник DPM з конкурентами за рівнем, а висока точність того варто.

Непогано тримає удар за рахунок потужного чола (130 на корпусі 165 на башті), але бронювання бортів дуже слабке - всього 51 мм. Тому підставляти ворогу борт ні в якому разі не можна - від гарантованого пробиття можуть врятувати тільки гусениці, які, як відомо, в грі часто спрацьовують як броньові екрани, але, якщо цього не відбувається, потужний фугас проходить в борт «Карнарвона» майже з гарантією.

Тому підставляти ворогу борт ні в якому разі не можна - від гарантованого пробиття можуть врятувати тільки гусениці, які, як відомо, в грі часто спрацьовують як броньові екрани, але, якщо цього не відбувається, потужний фугас проходить в борт «Карнарвона» майже з гарантією

Рухливість танка непогана, також він досить маневрений, і це в якійсь мірі послаблює «проблему бортів». Та й, врешті-решт, якщо доходить до перестрілок «в борт», всі ТТ 8 пробивають один одного цілком впевнено, що дозволяє сказати, що з однокласниками «Карнарвон» може боротися на рівних в будь-якому випадку.

Centurion Mk. I

В цілому досить звичайний середній танк восьмого рівня. Відрізняється непоганою захищеністю спередÐ

Php?
І знаєте, що найсмішніше?
З ЗІС-4, звичайно, хіба хтось їздить з іншого?
А я вже не тут, а я он за тим горбком, з'їв дядько?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация