WP дізналася про заборону Трампа називати Маккейна героєм

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс і керівник апарату Білого дому Джон Келлі пропонували випустити офіційну заяву з приводу смерті сенатора Джона Маккейна Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс і керівник апарату Білого дому Джон Келлі пропонували випустити офіційну заяву з приводу смерті сенатора Джона Маккейна. У ньому вони хотіли нагадати про військове минуле покійного і охарактеризувати його як героя. Однак ця пропозиція була заблокована президентом Дональдом Трампом, який вважав за потрібне написати коротке повідомлення в Twitter, повідомляє Washington Post.

В результаті замість некролога, який був написаний незадовго до смерті сенатора від штату Арізона, в персональному акаунті Трампа з'явилося повідомлення: «Мої щирі співчуття родині сенатора Джона Маккейна. Наші серця і молитви з вами ».

Сандерс відмовилася коментувати матеріал про таке рішення Трампа, вказує видання.

Washington Post вказує, що причиною такого рішення могли бути непрості відносини між Трампом і Маккейном, пов'язані з тим, що сенатор від Арізони не підтримував багато з починань президента. Наприклад, зустріч з Володимиром Путіним в Гельсінкі Маккейн охарактеризував як «трагічну помилку», до якої привели наївність Трампа і «його симпатія до автократичних лідерів». Проте, газета зазначає, що в попередні роки адміністрація Білого дому завжди випускала офіційні некрологи в разі смерті відомих жителів США.

Співрозмовники газети вказують, що за останні два роки Трамп не сказав жодного доброго слова про Маккейна. Більш того, в 2015 році він заявив своїм виборцям в Айові, що не вважає сенатора героєм через а того, що той шість років пробув в полоні у В'єтнамі. «Я поважаю людей, які не потрапляли в полон», - заявив тоді Трамп.

Уже коли Маккейн боровся з онкологічним захворюванням, Трамп заявляв, що того слід було залишити крісло сенатора.

При цьому старий знайомий Трампа Кріс Радд заявив, що в 2008 році Трамп підтримував Маккейна, який балотувався на пост президента. «Він говорив, що Республіканської партії потрібен хтось незвичайний зразок Маккейна», - вказував Радді.

Маккейн помер 26 серпня на 82-му році життя. За кілька днів до смерті він відмовився від подальшої боротьби з пухлиною мозку, що тривала близько двох років.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация