З подивом і гіркотою США визнали відродження російської армії (ФОТО)

Дієго Руїс Палмер, аналітик дослідницького підрозділу НАТО, який в роки «холодної війни» здійснював оцінку радянського військового потенціалу, заявив про масштабне відродження російської армії.

Впродовж останнього десятиріччя Збройні сили Росії демонструють відновлення і модернізацію систем озброєння, професійне зростання особового складу і проводять військові навчання, які не здатні повторити в Європі.

В даний час Росія єдина на європейському континенті здатна не тільки організувати раптові військові навчання, а й задіяти в них сполуки від 60 тисяч чоловік.

Якщо до цього два десятиліття російська армія перебувала в занепаді, то, починаючи з 2009 року, стало очевидно, що її тактичний рівень в рази зріс. Натовські ж контингенти, в свою чергу, перестали проводити аналогічні навчання.

На думку аналітика, Кремль отримав можливість «створити нову базу для оперативних навичок і тилового потенціалу» військ, надаючи підтримку Дамаску в боротьбі проти бойовиків ІГІЛ *.

Всі ці фактори зіграли важливу роль в справі посилення армії Росії і демонстрації її можливостей своїм геополітичним супротивникам.

Втім, керівництво західних країн неодноразово і безуспішно робило спроби обмежити російський суверенітет, висуваючи спільно з низкою міжнародних організацій вимоги, покликані звести військові навчання до мінімуму.

Їх побоювання зрозумілі. Кремль під керівництвом Володимира Путіна модернізував армію Росії, як вважає Василь Кашин, експерт Центру аналізу стратегій і технологій, втіливши в життя саму радикальну військову реформу з кінця 19-го століття.

До 2020 року планується оновити на 70% озброєння сухопутних військ. І це при тому, що решта озброєння навіть зараз здатне конкурувати із західними аналогами завдяки колосальному «запасу міцності», який заклали в нього ще радянські конструктори.

Також варто відзначити, що, крім здорових експертних оцінок військового потенціалу Росії, в США намагаються просувати ідеї, націлені на залякування власного населення.

Розуміння того, що Росія стає сильнішою у військовому плані, має виключити спроби силового впливу на нашу країну, але не всім доступні прості істини.

Так, в журналі The National Interest професор Джорджтаунського університету Метью Кроеніг опублікував статтю, в якій доводив, що Росія може завдати по Штатам превентивний ядерний удар, знищивши 70 млн чоловік і зруйнувавши 131 місто.

У процесі відображення удару США Росія знищить ще 12 міст і 28 млн чоловік. Всі ці «розрахунки» професора переслідують одну мету: Америка повинна зберігати і поповнювати свій ядерний арсенал.

Стаття Кроеніга - не просто спроба залякати американську громадськість, але забезпечити мілітаристам США народну підтримку в справі збільшення військового бюджету країни.

Кому це потрібно? Точно не простим американцям, у яких вистачає проблем з роботою, житлом, отриманням освіти, податками та ін. Зате представникам військово-промислового комплексу, що прагне до отримання максимального прибутку, розрахунки професора грають на руку.

Ніхто не згадав про те, що політики повинні війни запобігати, зате закликів озброюватися стає все більше.

Втім, не варто застосовувати силу проти Росії. Ми можемо нейтралізувати здатність США до опору, застосувавши ті ж «Сармати» з 12-ю боєголовками на кожному ракетному комплексі.

І метою точно будуть обрані об'єкти військової та промислової інфраструктури в чотирьох американських регіонах: Північно-Східному, Західному, Північному центральному та Південному. Необхідність руйнування сотень міст відсутня.

Необхідність руйнування сотень міст відсутня

Удар по економічно розвинутих регіонів США виведе з ладу електроніку, вдарить по фінансовій системі, приладобудування, хімічної індустрії, кинувши Штати, по суті, в «кам'яний вік», зруйнувавши промисловий потенціал цієї країни.

Постраждає і сільське господарство, за рахунок якого виживає Середній Захід. Генералам в Пентагоні і НАТО, а також усім західним політикам, варто було б менше таких «аналізів» замовляти.

Зрозуміло, що розпил військових бюджетів - вигідна справа, але навряд чи стоїть в даному випадку. Росія за всю свою історію ніколи і нікому не загрожувала, тільки захищаючи свою свободу, суверенітет і незалежність.

США не варто намагатися втілити в життя черговий «глобальний план» по перебудові світопорядку, сподіваючись, що, створивши образ «агресивної Росії», на цей раз вийде домогтися успіху: і бюджет поділити, і противника придушити.

Антон Орловський, спеціально для «Російської Весни»

Читайте також: Американський агресор: Як США атакували радянські війська і отримували швидке відплата (ФОТО, ВІДЕО)

* Заборонена в Росії терористична організація

Кому це потрібно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация