З Днем ветеранів бойових дій!

Історія кожного народу зберігає пам'ять про збройні конфлікти і війни, безсмертних іменах героїв, загиблих в бою або вийшли переможцями з смертоносного полум'я бою Історія кожного народу зберігає пам'ять про збройні конфлікти і війни, безсмертних іменах героїв, загиблих в бою або вийшли переможцями з смертоносного полум'я бою. Сьогодні по всьому світу живе чимало ветеранів Великої Вітчизняної та Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів та мужніх борців з тероризмом. Відстоюючи світ зі зброєю в руках, ветерани бойових дій заслужили своєю мужністю і доблестю, своєю кров'ю і здоров'ям право на загальне визнання і повагу, всенародну вдячність.
У Росії з 2009 року 1 липня неофіційно відзначається як «День ветеранів бойових дій». Представники ряду ветеранських організацій вже давно виступають з ініціативною зробити цей день офіційним святом.
Цього року ветерани бойових дій та локальних воєн збираються на Поклонній горі біля пам'ятника Воїну-інтернаціоналісту, а в місті Орєхово-Зуєво - у Обеліска «Пам'яті полеглих» і Вічного вогню, де пройде ряд заходів, присвячений пам'яті воїнів, які загинули у війнах, локальних конфліктах і при виконанні службових обов'язків в рядах Збройних Сил та органів внутрішніх справ Росії.
Після Другої світової війни СРСР брав участь у багатьох локальних військових конфліктах. Участь це було неофіційним і навіть секретним. Подвиги ж радянських солдатів в 39 війнах і збройних конфліктах назавжди залишаться в пам'яті як бездоганне виконання військового обов'язку щодо захисту Вітчизни та її національних інтересів.
Крім відомої всьому світу спецоперації радянських військ в Афганістані наші «воїни-інтернаціоналісти» брали участь в бойових діях в більш ніж в двадцяти країнах Африки, Азії, Латинської Америки.
Особовий склад обмеженого контингенту радянських військ, повністю виконавши покладені на нього завдання, допоміг уряду Афганістану у врегулюванні внутрішньополітичної ситуації, в боротьбі з озброєними загонами опозиції, надав економічну підтримку мирному афганському населенню.
Події тих років стали останніми військово-політичному зіткненням двох наддержав - США і СРСР, і початком боротьби з такими явищами як міжнародний тероризм, ісламський екстремізм і наркотеррорізм, які зараз захлиснули світ, і, перш за все країни, у наших південних кордонів.
В Афганістані близько 750 тисяч офіцерів, прапорщиків, сержантів і солдатів, які представляли всі нації і народності СРСР, самовіддано вирішували покладені на них завдання. Кожен третій воїн-інтернаціоналіст був удостоєний високих державних бойових нагород, 92 з них стали Героями Радянського Союзу і Героями Російської Федерації.
Радянські військові не тільки «радили», а й боролися по всьому світу, демонструючи кращі російські військові якості: в Сирії і Єгипті, в Анголі та Ефіопії, у В'єтнамі і Кореї. Багато ветеранів бойових дій не просто виконували свій обов'язок перед радянською владою, але щиро боролися проти іноземного колоніалізму і експансіонізму, прагнучи захищати слабкі народи, гноблені країнами так званого «капіталістичного табору».
Розпад Радянського Союзу призвів до безлічі нових кровопролитних воєн і конфліктів: збройний конфлікт на території Республіки Таджикистан; Придністровський конфлікт; Сербо-хорватська конфлікт; збройний конфлікт в Південній Осетії. Використання миротворчих сил Збройних Сил Російської Федерації в зоні збройних конфліктів сприяли підтриманню миру і безпеки в регіонах.
Разом з народами цих країн, а сьогодні і в Новоросії, билися і ветерани бойових дій - добровольці з Росії, йдучи за покликом боргу захищати ту справу, які вони вважали правим. Це люди, які вирішили йти на смерть в ім'я правого діла, за яке не шкода і померти.
Особливу сторінку в історичній пам'яті Росії займає мужність і героїзм ветеранів бойових дій, проявлені в ході військових операцій з припинення діяльності незаконних збройних формувань на території Чеченської Республіки і в зоні осетино-Інгушської конфлікту і забезпечення державної безпеки і територіальної цілісності Російської Федерації, законності, прав і свобод громадян, а також з роззброєння незаконних збройних формувань на території Чеченської Республіки та прилеглих до неї регіонів Північного Кавказу.
День ветеранів бойових дій закликає живуть поруч з цими героями пам'ятати про те, що зробили вони для всіх нас. Якби не було людей, готових грудьми захищати свою Батьківщину, безпеку і її інтереси своєї Батьківщини, цивілізований світ давно перестав би існувати, загрузнувши в чварах, безперервних війнах і збройних конфліктах. Піклуючись про майбутнє своїх нащадків, вони сміливо йшли на ворога, і завжди перемагали. І сьогодні вони заслуговують поваги і схиляння.
У цей день ми висловлюємо слова подяки ветеранам бойових дій, чиї заслуги неможливо переоцінити.
Сьогодні в країні зростає значимість ратної праці. Родина пишається ветеранами бойових дій, які виконували завдання щодо захисту інтересів Вітчизни, тими, хто виконував службовий обов'язок за межами країни, і схиляє голови, уболіваючи про загиблих.
Всеросійська організація «БОЙОВЕ БРАТСТВО» висловлює щиру подяку всім ветеранам бойових дій, хто продовжує активно працювати в Організації, виховує і навчає молодь вірності обов'язку і любові до своєї країни.
Бажаю всім воїнам бойових дій і їх рідним і близьким здоров'я, благополуччя і всього самого доброго!

Перший заступник Голови
Всеросійської Організації «БОЙОВЕ БРАТСТВО»

Г.М. Шорохов

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация