«Закон про касові апарати: Перезавантаження». З 1 липня 2015 року скасували касові апарати до 1 млн. Гривень.

Ось і підійшла до кінця тяганина з введенням касових апаратів для єдинників Ось і підійшла до кінця тяганина з введенням касових апаратів для єдинників. Велика частина підприємців, не дивлячись на погрози уряду і податкової інспекції, зайняли вичікувальну позицію і до 1 липня сиділи в засідці, з надією чекаючи скасування даного закону.

Дива не сталося, але прийняте компромісне рішення, дозволило людям вийти із засідки, зітхнути з невеликим полегшенням і вже виважено прийняти рішення про використання чи невикористання касових апаратів в своїй діяльності.

Уряд, абсолютно очевидно, повинно було щось зробити, з огляду на невдоволення підприємців. І ось, що вони нам начаклували 1 липня 2015 року.

Отже, що в результаті ми отримали?

1-ша група працює без касових апаратів.

2-а група, з оборотом до 1 млн. Грн працює без застосування касового апарату. По досягненню 1 млн. Грн, набувають його і продовжують подальшу роботу з апаратом, в тому числі і в наступні роки, вже незалежно від обороту.

Початковий відлік, для другої групи, починається з 1 січня 2016 року.

3-тя група, так само як і друга, з оборотом до 1 млн. Грн - без касового апарату. Після мільйона, і в подальшому, - вже з ним. Відмінність від 2-ї групи тут в тому, що фактичний відлік обороту почався вже 1 січня 2015 року. І з огляду на вступ в силу відповідних статей закону, ті хто досяг до 1 липня обороту в 1 млн, таки повинні встановлювати касовий апарат. Ті хто знаходиться на підході, стоять перед вибором ...

Кому не пощастило?

Всі, хто торгують пивом, незалежно від групи, другою або третьою, повинні були з першого липня торгувати з касовим апаратом і ліцензією на алкоголь. Для них, зміни в законі, нічого не поміняли. З 1 го червня 2015 роки пиво - це алкоголь. Тому, хоч як крути, а апарат ставити треба і ліцензію отримувати теж. При цьому треба не забувати, що торгівля алкогольними напоями, дозволена на торговій площі від 21 кв.м.

Один мій знайомий, до речі, зауважив, що це насильницьке нововведення, дозволить йому розширити асортимент і бізнес. Продавати не тільки пиво, але й інші алкогольні напої, якщо вже так склалося. А ще взяти ліцензію на тютюн (в порівнянні з алкогольною, практично даром) і продавати сигарети.

Ці зміни в Закон можна назвати компромісними і навіть прийнятними.

Тим більше анонсувалося значне зниження штрафних санкцій при використанні РРО (Реєстраторів розрахункових операцій (маються на увазі касові апарати і фіскальні реєстратори)) і веденні звітності по ним.

але

- Закон поки не підписаний Президентом - це раз (хоча, якби приймалися ставки, то я б поставив 100 до 1, що за Петром Олексійовичем не заіржавіє);

- два, ми не читали ще цих змін повністю і не бачили обіцяних, на словах, індульгенцій. Невідомо, що там прийняли в повній версії;

- три, залишає двояке думку, наспіх приліплена при голосуванні закону, поправка Яресько, до 1 вересня 2015 року розробити механізм перевірки підприємців на предмет перевищення обороту в 1 млн. Грн.

Ой ой ой! Щож це за механізм такий вона мала на увазі. Схоже з одного боку попустило, а з іншого притисне. Ну в загальному як зазвичай у нас.

Що ж, чекаємо на підпис Президента, публікації закону, а потім більш уважно його почитаємо.

на Ваш сайт.

Отже, що в результаті ми отримали?
Кому не пощастило?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация