Замок Дракули, Румунія

На північному заході Румунії розташований найзагадковіший з усіх замок Бран. Він має й іншу назву, яке отримав на честь самого грізного і жорстокого графа Дракули, завдяки якому Трансільванія завжди вважалася батьківщиною вампірів.

Трансільванія завжди вважалася батьківщиною вампірів

Ще з далеких античних часів долинули до нас численні легенди про страшних монстрів, сисних людську кров. А ось персонаж самого кровожерного з вампірів графа Дракули з'явився в історії набагато пізніше. Початок цій легенді було покладено в кінці дев'ятнадцятого століття ірландським письменником Бремом Стокером. Він випустив свою книгу * Дракула *, в якій вперше з'явився граф, який в подальшому стане найбільш затребуваним в літературі і кінематографії чином вампірів.

Він випустив свою книгу * Дракула *, в якій вперше з'явився граф, який в подальшому стане найбільш затребуваним в літературі і кінематографії чином вампірів

Сам замок побудували місцеві жителі в кінці XIV століття своїми силами, а також за свої власні кошти. За це вони звільнялися від сплати різних податків в державну казну на протязі декількох століть. У двадцятих роках сімнадцятого століття були повністю добудовані захисні вежі. замок має незвичайну форму у вигляді трапеції і розташовується на вершині скелі. Всю свою історію він виконував функцію стратегічного оборонного об'єкта. Ця чудова фортеця налічує чотири рівні, які між собою з'єднує сходи. Коридори і все зали замку являють собою якийсь лабіринт, дуже цікавий і загадковий. Також на території внутрішнього дворика знаходиться колодязь, який, якщо вірити переказам, веде до підземелля.

замок за час свого існування змінив дуже багато господарів, але до відомого воєводі Владу Цепешу (Дракулу), який славився своєю жахливою ненажерливістю правителя, він не має відношення. Насправді свою назву замок отримав вже в двадцятому столітті, після того, як прихильники оповідань і легенд про вампірів кинулися на пошуки цього легендарного вампірського замку, а побувавши там затвердили, що замок Бран насправді і є прототипом притулку зловісного монстра.

У період проголошення Великої Румунії, нащадки людей. воздвигших цей замок в знак своєї відданості і любові подарували його королеві Марії. Після цього замок Бран стає резиденцією королів.

У наші дні він належить своєму законному власнику Домініку Габсбурга, нащадку королів румунських і онукові тієї самої королеви Марії. Після прийняття фортеці власником всі меблі вивезли в музеї м Бухарест. Домініку довелося купувати всілякі предмети антикваріату, щоб відтворити заново оздоблення замку.

Домініку довелося купувати всілякі предмети антикваріату, щоб відтворити заново оздоблення замку

Сама місцевість славиться своїми чудовими сирами. Рецепт їх приготування зберігається в таємниці і передається тільки від покоління в покоління. На місцевому базарі можна знайти в'язані речі з чистої вовни, а також різні сувеніри, велика частина яких багато в чому може обіграти навіть образ підступного і злого Дракули.

Схожі місця для відпочинку

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация