Жанр "Транспорт і авіація"

Техніка - Транспорт і авіація Техніка - Транспорт і авіація   рік:   2001   Мова книги: Російська Сторінок: 15   книга закінчена   Розроблений в КБ Лавочкіна дерев'яний винищувач Ла-5 з двигуном повітряного охолодження і радіальним розташуванням циліндрів зіграв помітну роль в протиборстві радянської авіації з люфтваффе на Східному фронті

рік: 2001 Мова книги: Російська Сторінок: 15

книга закінчена

Розроблений в КБ Лавочкіна дерев'яний винищувач Ла-5 з двигуном повітряного охолодження і радіальним розташуванням циліндрів зіграв помітну роль в протиборстві радянської авіації з люфтваффе на Східному фронті. Кращий ас союзників Іван Кожедуб всі свої 62 перемоги здобув на літаках конструкції Лавочкіна. Свій перший бойовий виліт Кожедуб здійснив на північ від Курська в період проведення німцями операції «Цитадель», однією з його останніх перемог став збитий 15 лютого 1945 р реактивний Ме-262. Більшість радянських асів літало на літаках з маркою Ла. Разом з оснащеними моторами водяного охолодження винищувачами Як літаки Ла були основною силою винищувальних авіаційних полків Червоної Армії в період Великої Вітчизняної війни. До листопада 1944 року було виготовлено 9920 літаків Ла-5, з листопада 1944 року розпочався випуск більш досконалих Ла-7. До припинення виробництва в грудні 1945 р виготовлено 5905 винищувачів Ла-7.

Прим .: Повний комплект ілюстрацій, розташованих як в друкованому виданні, підписи до ілюстрацій текстом.

{ "O": null}

{ "O": null}

Мова книги: Російська Сторінок: 20

книга закінчена

У роки Другої світової війни військова авіація Німеччини мала двома основними типами одномоторних винищувачів - Bf 109 фірми "Мессершмітт" і FW190 фірми "Фокке-Вульф". Про останню з двох машин масовий російський читач має дуже скупу інформацію. Тим часом FW190 був відтворений в десятках тисяч примірників і виступав не тільки в ролях винищувача, розвідника, винищувача-бомбардувальника і штурмовика, але і в екзотичних варіантах торпедоносця, носія керованих ракет і планують бомб, а також літаючого стенда для незвичайних артсистем. Оригінальний по конструкції, з багатьма елементами новизни, цей літак, безумовно, представляє великий інтерес для всіх любителів історії авіаційної техніки.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: andreyrom 2 жовтня 2015 року, 14:18 Рік: 1987 Мова книги: Російська Сторінок: 45

книга закінчена

У книзі висвітлено маловідома для широкого кола читачів область космонавтики, пов'язана з відбором, навчанням, психологічної, льотної та інженерною підготовкою космонавтів. Відображено практично всі напрямки склалася за останні 23 років системи підготовки космонавтів. Книга дасть чітке уявлення про те, як виховуються і формуються професійні фахівці високого класу. Послідовно розкрито етапи становлення особистості космонавта, починаючи з відбору кандидатів в космонавти, проходження ними загальнокосмічної підготовки із залученням різних технічних засобів.

Для широкого кола читачів.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

рік: 2008 Мова книги: Російська Сторінок: 47

книга закінчена

Чому «літати мріють мільйони, а літають одиниці»? Це читач зрозуміє, прочитавши книгу, в якій автор, колишній штурман цивільної авіації, захоплююче описав будні льотних екіпажів, їх важкий, але повний романтики та героїзму працю. Кожен політ - це підкорення небесної стихії. Кожен старт літака - стрибок в незвідане. Ось чому льотчик перед вильотом прийме душ і одягне чисту білу сорочку. Ця книга для тих, хто любить небо, а також для допитливого читача. Про все це і не тільки в книзі 10600, або Третій закон Ньютона в життя (Олексій Поправкін)

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: Slavacop2 15 лютого 2015 року, 13:46 Рік: 1965 Мова книги: Російська Сторінок: 39

книга закінчена

Пропонована читачеві книга розповідає про проблеми, які необхідно вирішити на майбутньому етапі освоєння космічного простору - при створенні населених космічних станцій на орбітах навколо Землі. На основі вивчення та критичного аналізу великих матеріалів, опублікованих в радянській і зарубіжній пресі, автори розповідають про ті труднощі, які належить подолати вченим і інженерам при створенні орбітальних станцій. Читач знайде в книзі опис деяких проектів населених космічних станцій. Книга розрахована на широке коло читачів, які цікавляться перспективами освоєння космічного простору.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: vdv86k 2 травня 2014 року, 3:18 Рік: 2013 Мова книги: Російська Сторінок: 67

книга закінчена

Щоб стати в авіабізнесі мільйонером, починати краще мільярдером. Це слова Френка Уиттла - винахідника реактивного двигуна. Безкорисливість повітряних першопрохідців, їх одержимість, що межує з божевіллям, зробили наш світ таким, яким він є. Річард Бренсон, всесвітньо відомий британський підприємець, засновник корпорації Virgin, вважає, що за такими ентузіастами майбутнє. У книзі він розглядає історію польоту через призму подій і людей, які надихали його все життя. На цих сторінках ви знайдете розповіді про чудесне спасіння, рекорди і дивовижних подвиги, включаючи і деякі його власні пригоди.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 2007 Мова книги: Російська Сторінок: 99

книга закінчена

Ілюстрована енциклопедія Роберта Джексона «Вертольоти» присвячена одній з найважливіших складових повітряного флоту - вертольотам. Розглядаючи як військові, так і цивільні вертольоти, автор дає нам розгорнуту історію створення найбільш відомих і прославлених світових марок, приводить їх тактико-технічні характеристики і порівняльні особливості. Чудові кольорові ілюстрації, схеми, таблиці та хронікальні знімки є чудовим доповненням до розповіді і разом дають повне уявлення про той чи інший описуваному зразку вертольота.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: andreyrom 6 грудня 2014 року, 17:05 Рік: 1990 Мова книги: Російська Сторінок: 45

книга закінчена

На дорогах часто можна зустріти військові автомобілі, у яких зліва на бампері і на задньому борту намальований маленький білий трикутник з буквою «Г». Це представники дуже численної групи військових колісних машин - транспортної. Вони призначені для повсякденного господарського, культурно-побутового, медичного та іншого обслуговування військових частин. Нерідко можна побачити і такі автомобілі на них білий трикутник з червоною облямівкою і чорної буквою «У». Ці машини відносяться до навчальної групи і служать для навчання особового складу. Чимало в армії і автомобілів стройової групи. Вони перевозять особовий склад, озброєння разом з розрахунками, бій припаси і різний майно. Сюди ж відносяться машини, призначені для інженерних та інших спеціальних військ. Є автомобілі і бойової групи. На них встановлені різне озброєння, радіолокаційні станції, апаратура зв'язку. Вони можуть також буксирувати артилерійські системи або причепи з обладнанням, в тому числі і для пуску ракет.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: serg_8 7 червня 2015 року, 13:33 Рік: 1 997 Мова книги: Російська

книга закінчена

У книзі висвітлюється стан, розвиток та експлуатаційна діяльність залізничного транспорту Росії і СРСР на різних історичних етапах - під час революційних подій 1917 року, в періоди громадянської війни, відновлення народного господарства, передвоєнних п'ятирічок і Великої Вітчизняної війни. Відображено самовіддану працю залізничних робітників і будівельників, еволюція технічних засобів залізниць, внесок вчених і інженерів шляхів сполучення в проектування, будівництво, експлуатацію залізничних магістралей і розвиток транспортної науки. Книга призначена для широкого кола залізничників і транспортних будівельників, викладачів і студентів навчальних закладів транспорту, а також для всіх, хто цікавиться історією країни і її залізниць.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: serg_8 6 червня 2015 року, 16:02 Рік: 2005 Мова книги: Російська

книга закінчена

Наведено характеристику залізничного транспорту і показана його роль у транспортній системі країни. Викладено основні відомості про залізниці, їх пристрій і роботу, а також вимоги, що пред'являються до них Правилами технічної експлуатації залізниць України.

Для студентів освітніх установ середньої професійної освіти.

{ "O": null}

{ "O": null}

додав: serg_8 7 червня 2015 року, 13:24 Рік: 1994 Мова книги: Російська

книга закінчена

У книзі відображені історичні та економічні передумови виникнення залізниць загального користування, викладена історія їх становлення та розвитку в період 1836-1917 рр. в межах Росії того часу. Наведено аналіз і узагальнення вітчизняного досвіду поколінь вчених і інженерів шляхів сполучення з проектування, спорудження та експлуатації залізниць. Показані еволюція технічних засобів залізничного транспорту, його роль у розвитку економіки, освоєнні нових районів і природних багатств країни, відображені соціальні особливості праці та побуту залізничних робітників і будівельників. Книга призначена для працівників залізничного транспорту і транспортного будівництва, викладачів і студентів транспортних навчальних закладів, а також для всіх, хто цікавиться історією Росії та її залізниць.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додала: Qvertys 6 квітня 2015 року, 18:47 Рік: 2006 Мова книги: Російська

книга закінчена

У навчальному посібнику викладено пристрій, розміщення і робота елементів конструкції літака, двигуна і їх функціональних систем. Представлені органи управління, індикації і сигналізації. Розглянуто питання експлуатації літака і двигунів на землі і в польоті. Велику увагу приділено грамотним діям екіпажу при виникненні відмов і несправностей літака, двигуна і їх систем в польоті. Даний посібник написано на основі Керівництва з льотної експлуатації літака Л-410 УВП-Е. Воно призначене для курсантів льотних ВНЗ, а також може бути корисним льотному складу, переучуватися на даний літак.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: brazolargo 14 червня 2015 року, 12:12 Рік: +1982 Мова книги: Російська

книга закінчена

Книга розвиває тему роботи В. А. Молчанова "Повернення з глибин", випущеної в 1981 р, і присвячена опису характерних випадків аварій і загибелі підводних човнів. Основну увагу приділено аналізу причин катастроф, недоліків в проектах, помилкових дій підводників і т. Д. Розглянуто дії аварійно-рятувальних служб. Розрахована на масового читача, на суднобудівників, підводників, фахівців аварійно-рятувальних служб і читачів, які цікавляться історією військово-морського флоту.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 2005 Мова книги: Російська

книга закінчена

"Енциклопедія сучасної військової авіації" - це науково-популярний довідник, що містить відомості про сучасних літальних апаратах військового призначення, які перебувають на озброєнні багатьох країн світу. Книгу відкриває "Введення" - короткий історичний нарис, присвячений еволюції військової авіації. 199 статей, розміщених в алфавітному порядку, розповідають про основні модифікаціях літаків і вертольотів, особливості їх конструкції та устаткування. В "Додатках" дана докладна інформація про сучасний авіаційному озброєнні, про якісний і кількісний склад повітряних флотів різних держав і ін. В довіднику використані матеріали відкритій пресі. Він багато ілюстрований і розрахований на широке коло читачів, які цікавляться військовою технікою.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 1999 Мова книги: Російська Сторінок: 39

книга закінчена

За свою п'ятидесятирічну історію літак МіГ-15 отримав широку світову популярність і особливого представлення не потребує. Він став першим масовим реактивним винищувачем, що складається на озброєнні як ВПС СРСР, так і багатьох інших країн світу. Про МіГ-15 написано чимало, але, на жаль, переважно про його службі за межами Радянського Союзу. Думаємо, не варто обтяжувати читача переказом закордонних публікацій про роботи з виробництва, вдосконалення та експлуатації літака в Польщі, Чехословаччині та інших країнах, матеріалів про це і так предостатньо. Тому ми приділимо основну увагу маловідомим сторінкам біографії «п'ятнадцятого» в СРСР, а також його бойової роботи в небі Корейського півострова в 1950-53 р.р.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 1 997 Мова книги: Російська Сторінок: 31

книга закінчена

Його силует легко вгадувався на плакатах, що зображують вождів могутньої держави. Зграї цих маленьких літачків наповнювали дитячі книги, в кінофільмах передвоєнної нори І-16 крутили немислимі фігури вищого пілотажу. За своїм зовнішнім виглядом і льотним якостям І -16 різко виділявся серед радянських і іноземних винищувачів початку 30-х років. По суті він став першим швидкісним винищувачем - монопланом нової генерації. Незвично обрубаний спереду фюзеляж, плавно пов'язаний потужними залізо з широкими крилами, масивне оперення, шасі, що забирається, надавали І-16 неповторний вигляд фантастичного лобатій комахи. Задня центрування (більше 30%) робила літак нестійким в польоті, що вважалося тоді цілком нормальним і навіть бажаним для збільшення маневреності. Хоча досягнутий результат і доставляв згодом багато клопоту при підготовці льотчиків, він же зіграв і свою позитивну роль. Пілоти, добре засвоїли І-16. володіли, як правило, витонченою технікою пілотування і без праці освоювали інші машини. Льотчики називали його «ішачці», любили його і лаяли, як люблять і лають звичний предмет, що приносить не тільки радість, але і засмучення. Коли прийшла Велика війна, встав І-16 як стійкий бульдог на захист свого будинку. Він і загинув у тій війні ...

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "G": "sg233", "o": 25}

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация