Заповідники, заказники, національні парки

  1. даурский заповідник
  2. Сохондінскій державний природний біосферний заповідник
  3. Національний парк "Алханай"
  4. Національний парк "Чикой"
  5. Івано-Арахлейскій заказник
  6. Заказник "Агинська степ"
  7. Заказник "Гірська степ"
  8. Державний природний заказник "Цасучейський бор"
  • даурский заповідник

    Створений в 1987 році Даурский заповідник знаходиться на півдні Забайкальського краю. Він є одним з небагатьох російських заповідників зони степів і грає важливу роль в збереженні природи Даурського степового екорегіони. У 1994 році становлять основну частину заповідника Торейскіе озера отримали статус водно-болотних угідь міжнародного значення. З 1997 року заповідник є біосферним резерватом ЮНЕСКО.

    Детальніше

  • Сохондінскій державний природний біосферний заповідник

    Сохондінскій - перший на території Забайкальського краю довготривало працює заповідник - був утворений в 1973 році. Метою його створення було збереження і вивчення куточка природи Південного Забайкалля, розташованого в межах Хентей-Даурського нагір'я, в районі гірського масиву Сохондо.

    Детальніше

  • Національний парк "Алханай"

    Один з наймолодших національних парків Росії, утворений в 1999 році, «Алханай» розташовується на території Дульдургінского району. Національний парк площею 138 234 га був створений з метою збереження пам'яток природи, історії та культури, цінних ландшафтів, видів тварин і рослин, а також організації туризму і відпочинку людей без шкоди для природи.

    Детальніше

  • Національний парк "Чикой"

    28 лютого 2014 року голова уряду Російської Федерації підписав постанову про створення національного парку «Чикой» площею в 666,5 тисячі гектарів.

    Детальніше

  • Івано-Арахлейскій заказник

    Івано-Арахлейскій заказник розташований в 70 км від м Чити. Створення заказника було пов'язано з необхідністю збереження природних екосистем в найбільшій на території Читинської області зоні відпочинку.

    Детальніше

  • Заказник "Агинська степ"

    Степу Забайкалля є північно-східну периферію величезного пояса степів Євразії, що простягнувся від Східної Європи до Маньчжурії і часто званого Великим Степом. Характерною представником гірських забайкальських степів є Агинська степ - цінна природна територія, розташована на північ від річки Онон.

    Детальніше

  • Заказник "Гірська степ"

    Регіональний заказник "Гірська степ" був утворений в 2003 році з метою збереження в природному стані ділянки гірничо-степової рослинності, відновлення і збереження рідкісних і зникаючих видів тварин. Заказник розташовується в басейні річки Онон на півдні Читинської області біля кордону з Монголією.

    Детальніше

  • Державний природний заказник "Цасучейський бор"

    Заказник федерального значення "Цасучейський бор" включає унікальний масив соснового лісу, що виріс на самому кордоні лісостепу і степу. Фактично, бор є справжнім лісовим островом серед даурских степів. Сосновий ліс займає широку древню надзаплавної тераси річки Онон, утворену піщаними річковими наносами. Рівень грунтових вод тут досить високий, і бор тягнеться широкою стрічкою уздовж правого берега Онона. Степу на протилежному, лівому, березі річки на території Агинского району зайняті сосновим гаєм Цирік-Нарасун, що має статус пам'ятника природи. Південніше бор переходить в степові простори Улдза-Торейской високою рівнини.

    Детальніше
  • Навигация сайта
    Новости
    Реклама
    Панель управления
    Информация