Завоювання Україна. Слухай, це тебе попросили. Про твою країну ж пішут.А я читаю Боплана і знову наголошую: о ....

wiper писал (а) у відповідь на:

> Ну так от, мій симпатичний але недорозвинений дружок, або приводь факти. Битви докумети та ін


Слухай, це тебе попросили. Про твою країну ж пишуть.
А я читаю Боплана і знову наголошую:
про сільським звичаям цієї країни, в щонеділі і святкові дні, селяни збираються, після обіду, в корчму разом з дружинами і дітьми, де і проводять залишок дня, випиваючи один з одним; але в цих заняттях випивкою вправляються тільки дорослі чоловіки і жінки, між тим як молодь бавиться танцями під звуки дудки. Тут звичайно присутній і місцевий власник з сім'єю, щоб помилуватися танцями. Іноді він влаштовує танці перед своїм будинком, в звичайному місці, і тоді вже і сам він з дружиною і дітьми бере участь в танцях, [29] так що дворяни і селяни змішуються в одне коло. Треба зауважити, що всі майже села Поділля і України здебільшого оточені густими лісами, на просторі не менше півмилі завширшки. Там зустрічаються схованки, куди рятуються в літню пору селяни, коли почується тривога про нашестя татар. Хоча селяни підпорядковані власникам майже як невільники, проте вони з давніх пір користуються правом і привілеєм викрадати, якщо вдасться, під час танців дворянську дівчину, навіть якщо б вона була дочкою їх пана, аби тільки робилося це з таким спритністю і спритністю, щоб все вдалося цілком, в іншому випадку загибель молодої людини неминуча. Тому необхідно, щоб викрадач міг сховатися в сусідньому густому лісі і протриматися там протягом доби, не будучи відкритим, не дивлячись на пошуки; тоді йому прощається вчинене їм викрадення, і якщо викрадена дівчина згодна вийти за нього заміж, він не має права відмовитися від неї під страхом смертної кари, і тоді він позбавляється від відповідальності за свій злочин і йому не можуть вчинити ніякого покарання. Але якщо трапиться, що він буде спійманий протягом доби, йому одразу ж відрубують голову без всякого суду ..
Йо-майо. А адже до народження найпроклятішою Катьки ще дуже далеко, шо ж ви укри Катерину поносіть? Просто через любов до мистецтва?
Слухай, це тебе попросили капітан Себастьян Перейра ... писав (а) у відповідь на:

А як же Боплан? Хто з вас бреше.
Говорячи про відвагу козаків, не зайвим буде сказати також про те, які їхні звичаї і заняття. Відомо, що серед цього народу зустрічаються взагалі люди досвідчені у всіх ремеслах, необхідних у людському житті, як то: теслі, які вміють будувати як вдома, так і суду, екіпажні майстра, ковалі, зброярі, кожум'яки, шорники, шевці, бондарі, кравці та т. д. Вони дуже вправні у приготуванні селітри, яка в достатку видобувається в цьому краї; з неї вони роблять чудовий порох; жінки у них займаються пряжі льону і вовни, з яких вони виробляють полотна і тканини для свого вживання. Bсе вони добре вміють обробляти землю, сіяти, жати, пекти хліб, готувати різні сорти м'яса, варити пиво, робити мідь, брагу, курити горілку і ін. Немає жодної людини між ними, до якого б статтю, віком або станом він не належав , який би не намагався перевершити один одного в пияцтві і буйного, і немає в світі іншого християнського народу, який би засвоїв так, як вони, звичку не мати турботи про завтрашній день.
Втім, справедливо, що всі вони здатні до всякого роду занять, хоча інші бувають більш вправні в одних, інші - в інших ремеслах. Зустрічаються також між ними люди з більш високим рівнем розвитку, ніж звичайна маса народу. Загалом, всі вони досить розвинені, хоча займаються виключно тим, що корисно і необхідно, переважно у сільському житті.
Родючість грунту доставляє жителям хліб в такому достатку, що нерідко вони не знають, що з ним робити, тим більше, що у них немає судноплавних річок, що впадають в море, за винятком Дніпра, який в 50 милях нижче Києва перегороджений тринадцятьма порогами, останній з яких відстоїть від першого на добрих сім миль, що становить цілий день шляху, як це видно на карті. Це перешкода перешкоджає їм сплавляти свій хліб в Константинополь; звідси походить їх лінощі і те, що вони не хочуть зовсім працювати, хіба тільки внаслідок крайньої необхідності, коли у них не вистачає коштів купити те, чого потребують; вони вважають за краще запозичувати все, що потрібно для їх зручності, від турків, їх добрих сусідів, ніж самим трудитися для його придбання. Вони задовольняються трохи, аби було що їсти та пити.
Вони сповідують грецьку віру, яку називають руською; свято шанують святкові дні і дотримуються постів, які у них тривають протягом восьми або дев'яти місяців року і складаються в утриманні від вживання м'яса, якусь формальність вони із завзятістю дотримуються, будучи переконані, що порятунок душі залежить від відмінності їжі. Зате, на мою думку, немає в світі народу, який би порівнявся з ними в здатності пити, бо не встигнуть вони витвережуватися, як одразу ж приймаються пити знову. Все це, втім, відбувається тільки у вільний час, але під час війни або коли підготовляється будь-якої похід, вони вкрай тверезі, і грубість можна помітити тільки в одязі. Вони кмітливі і проникливі, дотепні і щедрі, не прагнуть стати багатіями, але найбільше дорожать своєю свободою, без якої вони не могли б жити; це головна причина, чому вони настільки схильні до бунтів і повстань проти місцевих вельмож, як тільки відчують утиски останніх, так що рідко проходить більше 7 або 8 років без того, щоб вони не повставали проти вельмож. Втім, це люди віроломні і підступні, яким ні в чому не можна довірятися. Вони надзвичайно міцної статури, легко переносять холод і спеку, голод і спрагу; невтомні на війні, мужні, сміливі і часто настільки зухвалі, що ні дорожать своїм життям. Найбільше вони виявляють спритності і стійкості в битві, коли знаходяться в таборі, т. Е. Під прикриттям возів (бо вони дуже влучно стріляють з рушниць, які складають їх звичайну зброю), і при обороні укріплень; недурні вони і на морі, але верхи на конях вони не настільки вправні. Мені траплялося бачити, як тільки 200 польських вершників звертали в втеча 2000 осіб з їх кращого війська; правда і те, що під прикриттям табору сотня козаків не побоїться 1000 поляків і навіть більшої кількості татар, і якби вони були також вправні в кавалерії, як в піхоті, то, я думаю, могли б вважатися непереможними. Козаки високі на зріст, сильні і моторні; вони люблять добре одягатися, що особливо помітно, коли їм вдасться пограбувати сусідів; в інший же час вони носять одяг досить скромну. Вони користуються від природи прекрасним здоров'ям і навіть майже зовсім не схильні до тієї епідемічної хвороби, поширеною в цілій Польщі, яку медики називають Колтунов (plica), з тієї причини, що волосся уражених цією хворобою страшно сплутуються і збиваються в грудку; тубільці називають її "гостец" (Колтун відомий в медицині під ім'ям plicapolonica або ж trichosisplica). Козаки рідко помирають від будь-якої хвороби, хіба тільки в глибокій старості; більшість вмирає під час воєн, складаючи голови на полі битви.
Дворяни серед них, дуже нечисленні, наслідують польському дворянству і, мабуть, соромляться сповідувати іншу віру, крім латинської, в яку вони переходять все більше і більше, не дивлячись на те, що вся знать і всі ті, які носять ім'я князів, походять від православних предків. Селяни там надзвичайно бідні, т. К. Вони змушені працювати три дні на тиждень, разом зі своїми кіньми, на користь свого власника і давати йому, по кількості одержуваної землі, багато заходів зернового хліба, безліч каплунів, курей, гусей і курчат до Великодня , Трійці і Різдва; понад те - возити дрова для потреб їх власника і відбувати тисячі інших повинностей, яких вони не зобов'язані були б виконувати без плати; крім того, поміщики вимагають від них грошової повинності, а також десятини від баранів, поросят, меду, всіх плодів і третього бика через кожні три роки. Словом, вони змушені віддавати своєму панові все, що тому заманеться вимагати, так що не дивно, що ці нещасні, закабалення в такі важкі умови, ніколи не можуть нічого зібрати. Але це ще менш важливо, ніж те, що їх власники користуються безмежною владою не тільки над їхнім майном, але також і над їхнім життям; настільки велика свобода польської знаті, яка живе немов в раю, а селяни перебувають ніби в чистилище. Тому, якщо трапиться таким нещасним селянам потрапити в кріпосну залежність до злому власнику, то становище їх буває набагато гірше, ніж становище каторжників на галерах. Таке рабство є головною причиною численних втеч селян; найбільш відважні з них йдуть на Запоріжжя, яке є місцем притулку козаків на Дніпрі. Провівши тут деякий час і взявши участь в морському поході, вони вважаються вже запорізькими козаками; подібними пагонами постійно збільшується склад їх війська, що з достатньою очевидністю доводиться і справжнім повстанням, бо, після поразки поляків, ці козаки піднялися в кількості 200,000 чоловік, які, витримавши кампанію, стали панами краю, які протягом більше 120 миль в довжину і 60 миль в ширину. Ми забули згадати, що звичайне заняття козаків у мирний час складають полювання і рибна ловля. У мля .. Ну в українців і етнографія, я хрін. Наречений трахає наречену на весіллі на увазі батьків і гостей:
Коли приходить час укласти молоду до сну, родички нареченого беруть її і відводять в спальню, де роздягають до гола і оглядають найретельнішим чином усюди, навіть у вухах, волоссі, між пальцями ніг і в інших частинах тіла, щоб упевнитися, чи не заховано чи [ 30] де-небудь крові, шпильки або ж клаптика вати, нагодована будь-якої червоною рідиною. Якщо знайдеться що-небудь подібне, шлюбне торжество порушується і відбувається велике сум'яття. Але якщо нічого не знаходять, то молоду одягають в красиву нову сорочку з білої паперової тканини, укладають її на ліжко, і вводять приховано молодого, щоб він ліг з нею, і, коли вони опиняться разом, запинають полог. Тим часом більшість гостей, які присутні на весіллі, переходять в ту ж кімнату разом з музикантами; чоловіки танцюють зі склянками в руках, а жінки танцюють і плескають у долоні, поки шлюб не відбудеться цілком. І якщо в цей щасливий час наречена подасть якийсь знак задоволення, то вся громада негайно ж починає стрибати, плескати в долоні і випускати радісні крики.
капітан Себастьян Перейра ... писав (а) у відповідь на:

> У мля .. Ну в українців і етнографія, я хрін. Наречений трахає наречену на весіллі на увазі батьків і гостей:
>

І ти трахкав? І ти трахкав Свідомий писал (а) у відповідь на:

Ось так як описано у Боплана немає, Публічний секс не по мені. Свідомий писал (а) у відповідь на:

> Не дивлячись на те,
> Що вся знать і всі ті, які носять ім'я князів, походять від православних предків.


Насправді таких невідомо, щоб за часів Боплана на Україні правили князі. Насправді таких невідомо, щоб за часів Боплана на Україні правили князі Хм..Боплан-просто джерело етнографії українців:
але статечні чоловіки інакше проводять пасхальний понеділок: вранці вони натовпом відправляються в замок поблагословити, який ласкаво їх приймає, низько йому кланяються, потім кожен підходить до нього і підносити курку або будь-яку іншу птицю; поміщик, на знак подяки за ці приношення, пригощає своїх селян горілкою, для чого велить викотити бочку горілки на середину двору і відбити дно. Тоді все селяни наближаються, оточують її, стаючи в коло; пан підходить з великою розливний ложкою, і, зачерпнувши нею горілки, п'є, звертаючись до найстаршого з них, після чого передає йому ложку; той - іншому, третьому і т. далі, поки знову не прийде черга до першого і поки нічого не залишиться в бочці; якщо бочка випорожниться до настання вечора (що трапляється досить часто), власник повинен поставити іншу, повну на місце порожньої, бо він повинен пригощати своїх селян таким чином до заходу сонця, якщо вони можуть встояти на ногах. Після заходу сонця дається сигнал до відступу: ті, які тримаються ще на ногах, розходяться по домівках, інші, які не в змозі цього зробити, лягають на вулиці і сплять там до пробудження, якщо не зглянеться над ними їхні дружини і діти і не перенесуть їх на носилках додому; ті ж, які занадто переповнили свій шлунок, залишаються тут же на подвір'ї замку, поки не проспляться. Огидно бачити настільки п'яними цих нещасних, які не з'їли за цілий день і крихти хліба і валяються в грязі, як свині; я бачив, як одного з цих нещасних везли мертвим на возі, а тоді було не більше двох годин по полудні. Ось дивні порядки, що доводять людей до загибелі таким жалюгідним чином; настільки ж груба і їх прислів'я, яку вони постійно повторюють: "краще нічого не пити крім води, якщо не напиватися". Звичайно селяни не сплять після обіду, але якщо вони п'яні, то засипають таким глибоким сном, що на ранок нічого не пам'ятають про попередньому дні ..
Коротше казки про пияцтво москалів меркнуть перед етнографічними особливостями українців. Це називається нажіраться як свині вусмерть. Хе-хе, а Митрополит-то Могила, виявляється знатним бабієм був!
Після закінчення цієї церемонії, все як чоловіки, так і жінки, дівчата і молоді люди підходять до єпископа (якого називають владика), стають перед ним на коліна і підносять йому яйце, забарвлене в червону або жовту фарбу, з такими словами: "Христос воскрес "; єпископ ж, піднімаючи його, дає йому відповідь "воістину воскрес" і цілує кожного, так само як і жінок і дівчат, і таким чином єпископ не більше як о другій годині збирає понад п'ять або шість тисяч яєць і спорту дуже багато цілувати найвродливіших жінок і дівчат, які бувають в церкві; правда, для нього було б трохи незручно і неприємно цілувати бабусь, але він надходить тут з великим мистецтвом: помітивши осіб, який йому не подобаються, він дає їм цілувати тільки свою руку.
Митрополит, званий Могилою, що складається головою всіх тих єпископів, проробляє в Києві все те, про що я розповів; то ж робить і все духовенство до самого простого священика, якого вони називають паном.

wiper писал (а) у відповідь на:

Погано видно. капітан Себастьян Перейра ... писав (а) у відповідь на:

А причому тут ти? Батьки дружини свої традиції шанують. Гіпербореeц писал (а) у відповідь на:
А ти не знав? У Бранко жінка, тесть і теща украінци.Ти думаєш чого його тут здуває на все украінское.Беднягу так пригнічують що тільки тут він відчуває свободу.Кстаті Мішули можеш у Бранко запитати що для нього означає СВОБОДА. Гіпербореeц писал (а) у відповідь на:

-наскільки розумію, Свід ставить в приклад своїх батьків. Так Свід? Гіпербореeц писал (а) у відповідь на:

> До речі Мішули можеш у Бранко запитати що для нього означає СВОБОДА.


да, можу відповісти: щоб мені ніхто не заважав робити те що я хочу. Припустимо я бички в урну на вулиці кидаю, а ось якщо захочу допустимо кинути бичок прямо на дорогу, то я знаю, що кину і мені нічого за це не буде. А в гермашке ти отримаєш штраф в 300 евриков. Свобода-усвідомлення того, що ти можеш собі дозволити все. Це як багатство. тобі допустимо не потрібна яхта, але у тебе є свідомість того, що ти можеш собі її купити, це розкріпачує. да, можу відповісти: щоб мені ніхто не заважав робити те що я хочу капітан Себастьян Перейра ... писав (а) у відповідь на:

> Погано видно.
>


А ти кликни лівою кнопкою миші на зображенні і вибери "окрить"
Повернутися до списку тем

А адже до народження найпроклятішою Катьки ще дуже далеко, шо ж ви укри Катерину поносіть?
Просто через любов до мистецтва?
Так Свід?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация