Збір підписів за розпуск Держдуми єдинорос назвав «чистим піаром»

Ініціатива «Нової газети» зі збору підписів за розпуск Держдуми - «чистий піар», переконаний глава думського комітету з регламенту, єдинорос Сергій Попов. Розпуск Держдуми з ініціативи 100 тисяч громадян неможливий, підкреслив депутат. Віце-спікер Держдуми Сергій Неверов, зі свого боку, пообіцяв, що парламент буде розглядати подібні звернення, але відповідний механізм розгляду поки не розроблений.

У «Єдиної Росії» прокоментували збір «Новою газетою» підписів за розпуск нижньої палати парламенту. Так, глава думського комітету з регламенту Сергій Попов запевнив ІТАР-ТАСС , Що ініціативу газети інакше як «чистий піар» сприймати не можна: «Ініціатива щодо розпуску - це чистий піар. Просто одна газета вирішила оголосити війну в помсту ». За одного депутата, нагадує пан Попов, проголосували понад 130 тис. Росіян, всього ж за нинішній склад Держдуми віддали свої голоси близько 60 млн співгромадян. Тому, на думку депутата, розпуск Держдуми з ініціативи 100 тис. Громадян неможливий.


«Нова газета», нагадаємо, апелює до ініціативи президента Володимира Путіна, який оголосив недавно про можливість розгляду законодавчих ініціатив на підставі петицій 100 тис. Громадян. Віце-спікер Держдуми, секретар Генради "Єдиної Росії" Сергій Невєров пояснив ІТАР-ТАРС, що нижня палата парламенту буде розглядати подібні звернення, але от коли буде прийнятий відповідний законопроект, який формулює механізм такого розгляду, парламентарій не зміг передбачити. «Зараз в регламентному комітеті розробляються ті норми, за якими буде можливо розглядати ці 100 тис. Підписів», - пояснив він.

На що мають право 100 тис. Громадян Росії


У лютому 2012 року Володимир Путін в передвиборній статті, розміщеної в «Комерсант», запропонував «ввести правило обов'язкового розгляду в парламенті тих громадських ініціатив, які зберуть сто тисяч і більше підписів в інтернеті» У лютому 2012 року Володимир Путін в передвиборній статті, розміщеної в «Комерсант», запропонував «ввести правило обов'язкового розгляду в парламенті тих громадських ініціатив, які зберуть сто тисяч і більше підписів в інтернеті». «Нам потрібно передбачити і" активне право "- дати можливість самим громадянам формувати законодавчу порядку, висувати свої проекти і формулювати пріоритети, - писав тоді пан Путін. - У зв'язку з цим пропоную ввести правило обов'язкового розгляду в парламенті тих громадських ініціатив, які зберуть сто тисяч і більше підписів в інтернеті. Схожа практика діє, наприклад, у Великій Британії. Зрозуміло, для цього анонімний інтернет не годиться - хоча в інших випадках він допомагає виявляти настрої суспільства. Потрібно буде розробити порядок офіційної реєстрації тих, хто хоче стати учасником такої системи ». Читайте докладніше

У грудні 2012 року на традиційній великій прес-конференції президента кореспондент «Нової газети» повідомила, що за кілька днів журналісти на сайті газети зібрали понад 100 тис. Підписів проти депутатської ініціативи про заборону на усиновлення російських дітей американцями. «Я вважаю, що це має бути розглянуто Державною Думою», - зауважив тоді Володимир Путін. Читайте докладніше

Анна Касаткіна, Дмитро Тихонов


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация