Жіночі жилети - історія виникнення - Фірма АИВ

Жилет був помічений в епоху 13 річної російсько-польської війни (1654 - 1667 років), носили його, в більшості випадків, під армійським камзолом і ставилися до нього виключно як до теплому одязі Жилет був помічений в епоху 13 річної російсько-польської війни (1654 - 1667 років), носили його, в більшості випадків, під армійським камзолом і ставилися до нього виключно як до теплому одязі. За формою він набагато відрізнявся від нинішнього жилета, який носять в даний час. Кроілся він довгим, як халатик, був приталеним, також, мав довгі рукави. Тому найчастіше його носили і як звичайну господарську одяг.

Але з середини 18 століття жилет кардинально замінює власну форму і стиль: у нього прибираються підлоги, коротшають або ж абсолютно зрізаються рукава.

Французи в епоху власної революції починають одягати жилети, пошиті з дорогої матерії (оксамиту, шовку і так далі), вони скрашують їх дорожчий вишивкою і дорогоцінними каменями.

У той час жилет робиться дуже популярною одягом французів, Коя заявляла про наближення до дворянського роду. Простому народу цей одяг в слідстві власної вартості була недосяжна.

У Російську Імперію жилети ввіз Павло 1, хоча носити їх почали лише в кінці 19 століття, тому що було, що ця сама одяг був підставою французької революції, її у свій час в тому числі і категорично заборонялося носити. Відразу після того, як жилети дозволили носити, російська аристократична мода взялася за його видозміни.

Виробники дитячого одягу міняли фактично все, починаючи з довжини і завершуючи кроєм. Крім того, змінилася форма вирізу і застібок, ґудзиків і кишеньок. Жилети в Російській Федерації стояли найбільше коштів, тому, аналогічно як і в інших державах Європи носили його лише занадто розкішні, знатні люди. При цьому в аристократичному колі конкретно по жилету характеризували, якою дохід у власника даної одягу. Відповідно, будь-який власник такої одягу постарався, як можна багатшими прикрасити власний жилет. За істинному в розкішно красиво оформлених жилетах відразу в співтоваристві перебувало максимум 2-3-х чоловік, це були найдостойніші і шановні люди.

Так як такий жилет коштував величезних грошей, інші дворяни собі такий розкоші дозволити просто не мали можливості Так як такий жилет коштував величезних грошей, інші дворяни собі такий розкоші дозволити просто не мали можливості. Існує ця підозра, що свою назву жилет отримав від персонажа французького комічного театру, в ньому грав чоловік на прізвище Жиль ще в 17 столітті, хоча ця гіпотеза нічим не затверджена, крім згадок про те, що Жиль був одягнений в одяг у відсутності рукавів.
Поступово розшиті і розфарбовані жилети стали вважатися вульгарними, забарвлення одягу змінювався, поки не став святково чорним або ж білосніжним, з прикрас допускалася лише ланцюжок для годинника.

Як постійно, де йде мова про моду, тут адже буває помічений жіноча стать.

На відміну від хлопців вони не стали вважати увінчані і розписані жилети вульгарними і стали надягати їх зверху одягу. Чоловіки завжди носили їх під піджаком, камзолом та іншої верхнім одягом.

І в даний час жилет вважається хорошою частиною гардеробу як чоловічого, а й жіночого. Його носять і в кожен день і на святкові дні.
Шиються вони і з хутра і з легких тканин, і ще збереглися більш популярними в'язані жилети. Жінки прикрашають їх стразами, вишивкою і всілякими поєднаннями гудзиків, шпильок і бісеру.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация