Жителі півдня, Сіверяни і Схід). Російська-знатний воїн 13-14 століття ранееРусскій дружинник. Середина Х в.Курган Гульбище. ....

ALEXKNIFE (ALEXKNIFE) писав (а) у відповідь на:

> А ось Українська шабля 18 століття


Емм ... Не українська. Польська. це карабелу Емм капітан Себастьян Пере ... (Бранко) писав (а) у відповідь на:
болтологія
тільки вони не пам'ятають з яких той самий з Назорета ... (35197) писав (а) у відповідь на:

> Озброєння західної Європи в тому числі і скандинавів до часу Куликовської битви було шоломи типу топхфельм (горщик) або бацинет. Такого зброя ніколи не було у російських дружинників за весь час средневек Епохи.


Еееемммм ...
Ось ... Скандинавські війни ... 12 в.
Еееемммм

Швеція і Норвегія, XII століття
У XII столітті шведські та норвезькі воїни виглядали старомодно не тільки за західноєвропейськими мірками, але і в порівнянні зі своїми данськими товаришами. Цей архаїзм був обумовлений військовими та економічними обставинами. Наприклад, Норвегію можна було назвати передовій або ретроградної країною. Норвегія розширювала свої заморські володіння і повністю використовувала доступні їй ресурси. Архаїзм же був викликаний тим, що в Норвегії неможливо було застосовувати кінноту, тому воїни, як і раніше билися в пішому порядку, для цього було цілком достатньо вже наявної екіпіровки. У Швеції додатково відчувався вплив зі сходу - Прибалтики і Росії.
1. Норвезька провінціал
Характерна скандинавська риса посилювати шолом додатковими накладками. Іноді шоломи оснащували скроневими пластинами і напотиличника на додаток до обов'язкової назальной пластині. У цього жителя прикордоння з обладунків є тільки високий конічний шолом з жорстким напотиличника. Додаткова підсилює накладка проходить через шолом від чола до потилиці. Важкий плащ, ймовірно з вовчих шкур, грав роль своєрідних шкіряних обладунків. Великий дерев'яний трикутний щит, обтягнутий шкірою з невеликим залізним умбоном, просте спис і меч з незвичайною рукояткою - бронзова головка архаїчна, тоді як вигнута вперед бронзова гарда, навпаки, сучасна. Воїн тримає піхви в руках, а перев'язь обмотана навколо піхов.
2. Шведський арбалетник
Екіпірування цю людину носить відбиток змішаного східного і західного впливу, що було характерно для Швеції. Шолом з загнутої вперед верхівкою по стилю явно східний, але виготовлений на заході. Пластинчастий панцир східного походження, завезений з Росії, Пруссії або Литви. Трикутний щит з округлою верхньою стороною характерний для заходу, але на той час уже вважався застарілим. Подібні щити з'явилися на сході і використовувалися піхотинцями, тоді як потрапивши на захід стали приналежністю кінних воїнів. Воїн озброєний західним арбалетом. Хоча на заході арбалети знову з'явилися під впливом сходу, до Скандинавії арбалет прийшов через захід, а не напряму.
3. Норвезький лицар кінець XII століття
До кінця XII століття лицарська еліта Норвегії майже наздогнала по стилю Західної Європи, хоча провінційні лицарі залишалися старомодними. Екіпірування цього кінного лицаря років на 50 відстає від французької моди. Найбільш архаїчна деталь екіпіровки - проста кольчуга, у якій відсутній клапан, що захищає горло, а рукава не мають інтегральних рукавиць. Шолом реконструйований по зображеннях, що належать до тієї епохи. Чотири сегмента з'єднані заклепками між собою без зовнішньої рами, як це було характерно для Східної Європи. Величезний трикутний щит в цей час хоча і продовжував застосовуватися в Західній Європі, вважався приналежністю кінноти другої лінії. Кінська упряж лицаря східного стилю. Сідло аж ніяк не лицарське за своєю конструкцією. Такі сідла продовжували використовуватися в Скандинавії, оскільки там практично не використовувалася класична тактика кінних лицарів, а мали коней використовували їх «по-драгунського», тобто тільки для того, щоб прискорити пересування на марші, ведучи бій у пішому порядку.


Як би так ... Як би так Святогор Сварожич (35093) писав (а) у відповідь на:
Автор даної теми розмістив картинки Куликовської битви ті кінця 14 століття. Причому тут 12? Давайте ще 8 століття розмістимо.
А в 14 столітті був топхфельм і бацинет у всіх західних лицарів в тому числі і у скандинавів у простих найманців озброєння було теж вже не таке як у російських дружинників. А автор теми нас запевняє що на Куликовому полі озброєння було як у вікінгів і вікінгів тоді вже в помині не було і все озброєння російське було східного характеру як наприклад у Візантії. Святогор Сварожич (35093) писав (а) у відповідь на:
а може скандинави все перейняли у Візантії? Візантія це був високорозвинений грецький соціум. А скандинави напівдикунів. Всі кращі ремісники в тому числі і ковалі були в Константинополі. Вікінги привозили звідти зразки, а потім штампували їх у себе по цим образом і подобою. Ще кольчугу скандинавський коваль міг викувати, а складний лускатий обладунок або шолом напевно з Візантії привезений. Вся справа в тому що завжди йшла і йде еволюція зброї і військового обладунку.
Тому не може бути щоб руссічі в 14 столітті носили зброю скандинавських вікінгів 10 століття. А в 11 столітті ера вікінгів закінчилася назавжди їх просто не стало. той самий з Назорета ... (35197) писав (а) у відповідь на:
Воістіну.Вообще забувають, що обладунок знатного і багатого воїна 10-11 століття, в 13-14 століттях вже міг дозволити собі будь-хто. городянин. Єдине чим славилася Скіндінавія, а конкретно Швеція, це родовища з вельми чистою рудою. Природно ковальські шедеври при такому розкладі були зайві. Взагалі кращими зброярами в Європі вважалися майстри з Толедо і Баварії. Причому по мечам-саме Толедо. А вони вчилися ще у маврів і коштували ці вироби великих грошей.
Що до вікінгів-озброєння у них було за принципом солянки. ALEXKNIFE (ALEXKNIFE) писав (а) у відповідь на:
Взагалі це велетень один в своєму роді. Це поховання описував і Рибаков, але як виняток {в плані габаритів} .Стандартний меч російського дружинника 92-96 см. І мені подобатися оборот «міг виглядати» А міг і не виглядати Святогор Сварожич (35093) писав (а) у відповідь на:

> Емм ... Не українська. Польська. це карабелу


Так я і кажу, що в Українцях кожної тварі по парі) Так я і кажу, що в Українцях кожної тварі по парі)    той самий з Назорета той самий з Назорета ... (35197) писав (а) у відповідь на:

> Всі твої картинки про Куликовську битву які ти тут виставив повний художній фейк; до того ж ти змішуєш озброєння різних епох; до того ж до часу Куликовської битви ніяких вікінгів і в помині не було. Тому можна сміливо говорити що в голові у тебе каша.


Чим же він фейк?)))
Тобі кажуть про різні культури і про різні традиції)
Що безумовно 300 років татаро-монгольського ярма позначилися на Російській культурі, як і позначилися їх предки Вікінги)
Ну це гріх не помічати і не визнавати)
Святогор Сварожич (35093) писав (а) у відповідь на:

> Подібність в озброєнні з норманами в наявності. А ось це хазарін:


Я про те й кажу, що північна культура відрізняється від східної і південної.
Я про те й кажу, що північна культура відрізняється від східної і південної
_5574_1467641539.jpg
Це треба бути сліпим, щоб не побачити)
ALEXKNIFE (ALEXKNIFE) писав (а) у відповідь на:
тим що ти продемонстрував картину поєдинку Кочубея з
Пересветом. А це фейковий картина ті по ній не можна судити про тодішньому озброєнні. Візантійська у нас культура і озброєння і навіть царівна брали звідти у вигляді Софії Палеолог. А скандинавська культура для нас чужа хоча вожді і були зі Скандинавії нічого у нас з їх порядків не прижилося. І чому тобі тільки хочеться бути «нащадком норманів»? Це були дикі дикуни брудні люті c великою тягою до вбивства і насильства і ласі на все чуже. Таких зневажати треба. Особисто я вважаю що в нас більше східного візантійського звідси вся наша культура. А все скандинави в кінцевому підсумку стали католиками ті під римською церквою. А католицькі попи крім лайна нічого не несли всім народам. Це війни хрестові походи спалення відьом і єретиків переслідування будь-якого інакомислення. Inkeroin78 (Inkeroin78) писав (а) у відповідь на:

> Обладунок знатного і багатого воїна 10-11 століття, в 13-14 століттях вже міг дозволити собі будь-хто. городянин.

Будь це вже занадто, але досить багатий міг. Правда не новий, а бу, ще з 11-го століття. Але в досить хорошому стані, оскільки за доспехом тоді дбайливо доглядали. Будь це вже занадто, але досить багатий міг pietarilaine (25915) писав (а) у відповідь на:
Так, досить багатий. Але вже точно не б / у з 11-го століття. Обладунки 11 століття в 14 вже не комільфо. Подивіться на озброєння хрестоносців 1-го хрестового походу і озброєння солдатів в Столітній війні. Розвиток технологій в металургії дозволило здешевити обладунок на порядки.
Повернутися до списку тем

Причому тут 12?
Чим же він фейк?
І чому тобі тільки хочеться бути «нащадком норманів»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация