Житомир.info | Чудотворну ікону «Микола-Утішитель» привезли Київ

22 травня свято День св. Миколи. До цього свята в Київ 19 квітня привезли чудотворну «Микола-Утішитель» і доставили в Києво-Печерську лавру. Ікона завжди зберігатися в каплиці Фонду імені Олександра Глазунова (Мюнхен). У Києво-Печерській Лаврі Митрополит Володимир благословив хід до храму Святителя Михайла, який знаходитися при Олександрівській лікарні. В даному храмі ікона буде кілька днів, після чого планується її виставка і в інших церквах. Це зроблено для того, щоб всі, хто бажає, могли помолитися іконі. У Києві свята Ікона перебуватиме три тижні.

Згідно історії ікона «Микола-Утішитель» була подарована Єлизаветі - княгині, від монарха Миколи II. Відбувалося це в 1905 році. Призначення ікони було розраду Єлизавети Федорівни після трагічної загибелі її чоловіка Сергія Олександровича. Після закінчення деякого часу ікона була передана в єрусалимський храм в ім'я Олександра Невського. Ікона має чудодійну цілющу властивість. Існує розповідь про те, як одна черниця кілька днів провела у ікони, і змогла позбавити від пухлини в головному мозку. Дану хвороба не змогли вилікувати навіть лікарі Німеччини, які були вельми здивовані такого підсумку. До Києва з іконній була привезена наволочка. Саме на ній була княгиня Єлизавета Федорівна, коли її відспівували. Стверджують, що вона теж чудотворна.

18 травня о 11 годині ікона була перенесена в Афонське подвір'ї хресним ходом. Щоб прикластися до святині, потрібно відвідати афонський монастир. Важливо пам'ятати, що молитви до ікони в основному пов'язані з лікуванням від хвороб.

Чудотворні ікони зустрічаються в Католицькою і Православною церквах. Найчастіше ікони є джерелом чудесних творінь (допомоги на війні, зцілення і т.п.). На думку Церкви Ікона має чудодійну особливостями тільки по благодаті Господньої. Найбільш часто цілющими іконами є ікон Богородиці.

За доданню першої чудотворна іконоя вважається Спаси Нерукотворний (Манділіон) - це плат, на якому зображено обличчя Ісуса Христа. Зображення з'явилося на платі в слідстві того, що Ісус витер своє обличчя ім. За допомогою цього плата зміг зцілитися від прокази цар Авгарь. Також історія говорить про те, що першим іконописцем був Лука - євангеліст. Саме він написав ікону Богородиці, яку відніс до Діви Марії. Вона благословила ці ікони. Сьогодні існує велика кількість чудотворних ікон і чимало людей вони врятували від загибелі.

джерело: http://www.segodnya.ua/regions/kiev/V-subbotu-v-Kiev-privezut-chudotvornuyu-ikonu-435873.html

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация