Життя в Ізраїлі. Робота в Ізраїлі для іноземців

Автор: Daria IsrLife 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:11:48 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт, мої дорогі глядачі! Я дуже рада бачити вас на своєму каналі. У цьому відео я б хотіла обговорити з вами одну з найбільш наболілих тем на моєму каналі. Ця тема пов'язана з роботою в Ізраїлі для іноземців. Мені дуже часто задають питання на цю тему. Питання такого плану: «Як я можу поїхати в Ізраїль попрацювати, на заробітки? Скільки я буду отримувати в Ізраїлі? Ким я можу працювати в Ізраїлі? Скільки потрібно грошей з собою брати, щоб поїхати в Ізраїль на заробітки? Що мені зробити, щоб отримати робочу візу? Чи варто взагалі їхати в Ізраїль, чи окупиться моя поїздка? ​​».

Давайте для початку розберемо чотири основні варіанти, коли не громадянин Ізраїлю може працювати в Ізраїлі легально.

Перший варіант - це подружжя ізраїльтян, а також інші члени сім'ї, у яких немає єврейського коріння і які ще не отримали ізраїльського громадянства. Через якийсь час перебування в Ізраїлі, подружжя ізраїльтян отримують право на роботу в Ізраїлі. Ясна річ, що найчастіше метою приїзду чоловік ізраїльтян в Ізраїль не є робота, а є створення сім'ї, життя з коханою людиною, але якщо все-таки є, думаю, що такі кадри теж є, які подумують знайти собі чоловіка або дружину в Ізраїлі , щоб мати можливість працювати там. Таких товаришів можу відразу засмутити - навряд чи щось вийде, тому що процес оформлення документів для чоловік ізраїльтян дуже довгий, дуже тонкий, наскільки я знаю, ще й дорогий. Неефективність відносин перевірятимуть дуже ретельно і протягом довгого часу. Тому собі дорожче буде.

Другий варіант - це отримання статусу біженця. У даній ситуації я не маю на увазі біженців в побутовому розумінні цього слова. Наприклад, останнім часом біженцями називають вихідців з України, які в зв'язку зі сформованою ситуацією тікають з країни в Ізраїль і вже на місці отримують ізраїльське громадянство. Тобто я не маю на увазі людей, які мають право на репатріацію в Ізраїлі. Я маю на увазі отримання офіційного статусу біженця для людей, які не мають прав на репатріацію в Ізраїлі. Отримати такий статус може людина, яка обгрунтовано боїться за своє життя або став жертвою якихось утисків через свою релігію, національність, сексуальної орієнтації, політичних поглядів і т. Д. Якщо ж ви біжите зі своєї країни, наприклад, через боргів, безробіття або низьких зарплат, якихось побутових труднощів, екології, то статус біженця ви не отримаєте. Я точно не знаю, як йдуть справи з отриманням офіційного статусу біженця в Ізраїлі, інформації з цього приводу дуже мало, але за чутками, отримати такий статус в Ізраїлі вкрай складно. Я особисто не знаю жодного випадку, коли статус біженця отримав виходець з країн СНД.

Третій варіант - це отримання робочої візи B1, для фахівців, які можуть внести якийсь особливий внесок в ізраїльську культуру, науку, економіку і т. Д. Коли роботодавець знаходить собі такого фахівця, йому ще потрібно довести державі Ізраїль, що цей фахівець дуже цінний і що днем ​​з вогнем в Ізраїлі такого ж фахівця не знайти. Тут, звичайно, вже не йдеться про підзаробити в Ізраїлі, тут мова йде про високі зарплати, про хороших умовах праці. Тому що ізраїльському роботодавцю потрібно чимось зацікавити цього висококласного фахівця. Це можуть бути, наприклад, шеф-кухаря якихось ресторанів, це можуть бути лектори університетів, лікарі, діячі культури і спорту та т. Д.

Четвертий варіант - це отримання робочий візи B1 терміном на один рік з можливістю продовження цієї візи терміном до п'яти років. Видається така віза тільки в трьох сферах. Перша - це будівництво, друга - сільське господарство, робота в полях, збирання посівів і т. Д., Третя - це догляд за хворими та людьми похилого віку. По догляду за хворими зазвичай привозять филиппинок і багато працівників з України та Молдови. На будівництві зазвичай працюють араби і євреї з Сомалі, які теж повинні отримувати дозвіл на роботу, а також привозять працівників з Китаю, Румунії та, наскільки я знаю, останнім часом стали з Туреччини привозити. У сільському господарстві зазвичай працюють громадяни азіатських країн. Для цих сфер існують певні граничні квоти, які регулюють, яка кількість працівників з якої країни можна привезти до Ізраїлю. Після прибуття в Ізраїль такий працівник має право працювати тільки у того роботодавця, який оформляв йому дозвіл на роботу. Теоретично, наскільки я зрозуміла, то міняти роботодавця можна, але це дуже складний бюрократичний процес - треба переоформляти всі документи. І ще важливий факт - запрошувати до Ізраїлю іноземних працівників може не будь-який роботодавець, а тільки той, який отримав це спеціальний дозвіл. Зарплата в цих сферах, як правило, дуже низька, і не потрібно розраховувати, що навіть якщо ви їдете працювати в Ізраїль легально, то ви будете там гроші лопатою гребти. Справа в тому, що ви повинні розуміти, що в Ізраїлі існують квоти на іноземну робочу силу в цих сферах лише тому, що самі ізраїльтяни не особливо рвуться працювати в цих сферах через низькі зарплати і важкої праці. З іншого боку, коли ви їдете в Ізраїль працювати легально, ви оформляєте договір з роботодавцем. У вас є все страховки, вас ніхто не кине, ви повністю захищені ізраїльськими законами.

Але як показує практика, отримати дозвіл на роботу в Ізраїлі досить складно, і тому дуже багато хто їде в Ізраїль працювати нелегально. Як правило, маючи безвізовий режим своєї країни з Ізраїлем, приїжджають туристи, наприклад, на три місяці і намагаються тут заробити по-чорному. Хтось залишається на більш тривалий термін, я нікому не раджу так робити, і давайте розберемо чому.

Перша причина - це депортація. Якщо вас зловлять, то або відразу депортують, або перед депортацією ви встигнете посидіти в ізраїльській в'язниці, що само по собі не є особливо приємним. Якщо вас депортують, то, швидше за все, шлях до Ізраїлю вам буде назавжди закритий.

Друга причина - це те, що нелегальні робітники не мають взагалі ніяких гарантій. Ви можете домовитися про щось зі своїм роботодавцем, відпрацюєте у нього на всю ставку, він вам скаже: «Я вас знати не знаю, хто ви такі. Ідіть звідси, нічого я вам платити не буду! »Таке цілком може бути.

Посилання на канал: http://www.youtube.com/c/DariaIsrLife

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:   Яндекс Дзен   ,   YouTube-канал   ,   Telegram   ,   ВКонтакте   ,   Facebook   ,   Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Питання такого плану: «Як я можу поїхати в Ізраїль попрацювати, на заробітки?
Скільки я буду отримувати в Ізраїлі?
Ким я можу працювати в Ізраїлі?
Скільки потрібно грошей з собою брати, щоб поїхати в Ізраїль на заробітки?
Що мені зробити, щоб отримати робочу візу?
Чи варто взагалі їхати в Ізраїль, чи окупиться моя поїздка?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация