Значення рун при ворожінні

  1. Слов'янські руни для ворожіння
  2. Тлумачення рун при ворожінні

Людей завжди цікавило їх майбутнє, можливість уникнути неправильних дій. Крім того, ворожіння на картах і рунах можуть дати раду в різних складних ситуаціях, допомагають визначитися у виборі. Розглянемо в даній статті значення слов'янських рун при ворожінні, способи їх тлумачення.

Слов'янські руни для ворожіння

Символіка рун пов'язана з важливими образами для слов'янських народів і божествами. Крім ворожінь, їх використовували для створення оберегів, наносили на житла над дверима для захисту від нечистої сили. Вважалося, що символи рун зіткані з енергетичного простору Великого Духа, який наділяв кожну окрему руну особливою силою і інформаційним навантаженням.

Тлумачення рун при ворожінні

  1. Світ - внутрішнє Я людини, мікрокосм. Світ також символізує Белобога, життя, прагнення до абсолютного порядку і гармонії. Значення руни - заступництво світлих сил, духовне піднесення.
  2. Чорнобог - трактується як смерть, порушення кордонів і балансу сил. Під час ворожіння руна Чорнобог означає розрив старих, обтяжливих зв'язків, вихід з важкого становища.
  3. Алатир - наріжний камінь - вівтар, який є основою всього існуючого. При ворожінні Алатир слід розуміти як стійке положення речей, стабільність.
  4. Радуга - руна означає радість. Її тлумачення: успішний результат ситуації, що склалася, відновлення балансу і гармонії.
  5. Нужда - крім обмеженості в матеріальних засобах, Нужда символізує рок, неминучу долю. Її слід розуміти як наявність непереборних обмежень дій в даний момент, необхідність дотримуватися кордону і підкорятися заборонам.
  6. Крада - два значення: очищающий вогонь і мова. Як символ вогню Крада тлумачиться як очищення від усього старого і непотрібного. Як наслідок, вона знаходить значення дієслова, мови - втілення намірів, розкриття здібностей.
  7. Треба - жертвоприношення, самопожертву . Дії мають конкретну мету - знайти нові знання, кардинально змінити сферу діяльності, знайти духовне просвітлення.
  8. Сила - мається на увазі внутрішня сила, здатність перемогти свої ниці потреби на благо вищої мети, подолати перешкоди, зміцнити дух.
  9. Вітер - руна символізує бога Велеса - покровителя магії. При ворожінні її слід розуміти як магічне провидіння, творчий сплеск, натхнення.
  10. Берегиня - асоціюється з богинею-матір'ю Макошь. Вона є берегинею сімейного вогнища, покровителькою всього живого. Берегиня при ворожінні означає родючість і достаток.
  11. Уд - символ вважається парним з Берегинею. Уд, що втілює фалос, означає живородну чоловічу силу, захищає подружжю, сприяє добрим стосункам в сім'ї.
  12. Леля - характеризує богиню, дочка Макоші. Вона трактується як духовна сила життя, пробудження і зміцнення інтуїції .
  13. Рок - результат ситуації передбачити не можна. У ній братимуть участь тільки вищі сили, будь-які дії людини вплинути на стан речей не зможуть.
  14. Опора - набуття твердості духу, грунту під ногами після незрозумілої ситуації, нез'ясованих обставин.
  15. Дажбог - символ багатства, набуття достатку завдяки вищим силам. Також руна може означати спадок, отримання грошей без особливих зусиль.
  16. Перун - ця руна асоціюється з богом Перуном. Трактується як захист від темних сил, вказівка ​​правильного напряму.
  17. Є - символізує рух життя. При ворожінні руну слід розуміти як сприятливі зміни, пов'язані з доленосними рішеннями.
  18. Исток - означає мир в стані спокою, початок і кінець. Під час ворожіння Исток трактується як тимчасовий застій у справах і рішеннях, необхідність очікування.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация