Зрадників ПАВЛОВ РЕАБІЛЛІТІРОВАН КОМУНІСТАМИ в 1957р, щоб заховати ПРОВИНУ ВИЩИХ ГЕНЕРАЛІВ СРСР.


ПРОТОКОЛИ ДОПРОСА Д.Г.ПАВЛОВА

Павлова звинуватили в тому, що він не доводив до своїх підлеглих накази НКО та ГШ «від 10 червня» про початок висунення частин до кордону і телеграму від 18 червня про відвід прикордонних частин від кордону І приведення військ у БГ.

«Протокол допиту заарештованого Павлова Дмитра Григоровича
«Протокол допиту заарештованого Павлова Дмитра Григоровича.
Павлов Д. Г., 1897 року народження, уродженець Горьковського краю, кологрівскіх району, села Вонюх.До арешту командувач Західним фронтом, генерал армії, член ВКП (б) з 1919 р
9 липня 1941 р
Допит розпочато о 12 год.00 хв.
Відповідь: .. мною було дано наказ про виведення частин з Бреста в табори ще на початку червня поточного року, і було наказано до 15 червня всі війська евакуювати з Бреста.
Я цього наказу не перевірив, а командувач 4-ю армією Коробков не виконав його, і в результаті
22-а танкова дивізія, 6-а і 42-а стрілецькі дивізії були застигнуті вогнем противника при виході з міста, зазнали великих втрат і більш, по суті справи, як з'єднання не існували.Я довірив Оборін - командир мехкорпусу - приведення в порядок мехкорпусу, сам особисто не перевірив його, і в результаті навіть патрони заздалегідь в машини не були закладені ».
Мова тут йде про приведення мехкорпусу Оборина в бойову готовність до 22 червня.І Павлов знову запевняє, що віддав команду Коробкову на висновок дивізій з Бреста.Правда, на цей раз він говорить, що дав таку команду Коробкову мало не на початку червня
ДОВЕСТИ, ЩО ПАВЛОВ У БРЕСТ НАКАЗИ Про ВИХІД НА предпол не віддавати

.
.

Але ж якби Павлов просто виконав свої посадові обов'язки, то весь хід війни пішов би зовсім за іншим сценарієм. І, швидше за все, сьогодні дійсно відзначали б Перемогу не в битві під Москвою, а в битві під Смоленськом.


Фон Бутлар

в нарисі «Війна в Росії», наведеному в книзі «Світова війна 1939-1945 роки» писав: «Критично оцінюючи сьогодні прикордонні битви в Росії, можна прийти до висновку, що тільки група армій« Центр »змогла досягти таких успіхів, які навіть з оперативної точки зору видаються великими. Лише на цьому напрямку німцям вдалося розгромити дійсно великі сили противника і вийти на оперативний простір. На інших ділянках фронту російські всюди зазнавали поразки, але ні оточити великих сил противника, ні забезпечити для моторизованих з'єднань достатньої свободи маневру німці не зуміли. Групи армій «Північ» і «Південь» просувалися, як правило, витісняючи майстерно застосовував маневрену оборону противника, і на їх фронтах навіть не намітилося ніяких можливостей для нанесення вирішальних ударів » в нарисі «Війна в Росії», наведеному в книзі «Світова війна 1939-1945 роки» писав: «Критично оцінюючи сьогодні прикордонні битви в Росії, можна прийти до висновку, що тільки група армій« Центр »змогла досягти таких успіхів, які навіть з оперативної точки зору видаються великими
Важливе свідчення стійкості ПріОВО дав К. Типпельскирх в своїй «Історії Другої світової війни»: «Війська противника під командуванням марішла Ворошилова з самого початку мали глибоко ешелоновані розташування ... Очевидно, противник був обізнаний про великому скупченні німецьких з'єднань в Східній Пруссії ... знищення великих сил противника , як це передбачалося, не було здійснено ... »(Ю. Мухін.« Якби не генерали »).
Подальші дії генерала Павлова (після початку ВВВ) ніякої ролі вже не грали, округ в масштабі всієї республіки був приречений. Однак навіть половинчасті заходи, виконані в сусідніх округ ах, дозволяли стримати перший удар німців, і, по крайней мере, масового взяття полонених в перші тижні не було. Але зданий Павловим округ не залишав сусіднім округах шансів на успішну оборону ніяких.
І особливо важливо те, що ці три дивізії (БРЕСТА) закривали напрям Головного удару німців в Білорусії - на Мінськ, і далі - на Смоленськ і Москву. Цей напрямок удару було головним у Варіанті «Барбаросса».
Ф. Гудеріан, «Спогади солдата»:
«Ретельний нагляд за російськими переконувало мене в тому, що вони нічого не підозрюють про наші наміри. На подвір'ї фортеці Бреста, який проглядався з наших спостережних пунктів, під звуки оркестру вони проводили розлучення караулів. Берегові укріплення вздовж Західного Бугу були зайняті російськими військами. Роботи з укріплення берега навряд чи хоч скільки-небудь просунулися вперед за останні тижні. Перспективи збереження моменту раптовості були настільки великі, що виникло питання, чи варто за таких обставин проводити артилерійську підготовку протягом години, як це передбачалося наказом ... »(с. 208).
«Раптовість нападу на противника була досягнута на всьому фронті танкової групи. На захід від Брест-Литовську (Бреста) 24-м танковим корпусом були захоплені всі мости через Буг, що опинилися в повній справності ... »(с. 209).
Фон Бок, «Я стояв біля воріт Москви»:
«Все почалося відповідно до плану. Дивна річ: російські чомусь залишили один міст через Буг в цілості й схоронності ... »(с. 47).
«Дивує те, що ніде не помітно скільки-небудь значної роботи їх артилерії ...» (там же).
Подібних цитат дуже багато. Всі ці цитати широко відомі, але в зв'язці з протоколами допитів Павлова і документами про передислокацію військ і плани оборони вони набувають іншого відтінку: [/ b Павлов каже, що все Директиви і накази Москви передавав у війська і підвищував боєздатність частин округу. Але Павлов бреше, і його запевнення в тому, що він «готував війська до війни», спростовують навіть німецькі генерали.
Я ОСОБИСТО ДУМАЮ, ЩО В СТАЛІНСЬКОЇ АТМОСФЕРІ тотального НЕ ВИКОНАННЯ писати закони, КОЛИ В ОСНОВІ виконується тільки усні РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВОЖДІВ
ЦИМ МОЖНА ВІД частини поясної ПОВЕДЕНИЕ ПАВЛОВА ДО ВВВ Т.К.
Павлов постійно намагається вказати, що саме в Москві перебували ті, хто займався «заспокоювання» командувача Західним Особливим округом. Що на західному напрямку не обійшлося без зради в Москві. Зверніть увагу, що і у випадку з Павловим, і в разі з Кирпоносом «заспокоювання і заколисування» командувачів «займається» один і той же чоловік - нарком оборони маршал С.К Тимошенко. Але навряд чи Павлов міг відкрити фронт просто «за особистою ініціативою» і навіть «від образи» за генералів, розстріляних в 1937 році. Він відкривав фронт усвідомлено, розуміючи, що робить, і робив це явно в змові з кимось в Москві!
Ось тому і пише А. Мартиросян, що без узгоджених з кимось в Москві дій в західних округах Павлові і Кирпоноса нічого не робили. Але, хоча Жуков в серпні 1941 року і подавав Сталіну записку про те, що в ГШ є зрадники, Сталін не став реагувати жорстко. В той момент цього не можна було робити
ь
Генштаб ще в 195б році, за часів міністра оборони Жукова, дав такий висновок щодо дій Павлова: Павлов, Климовський, Григор'єв, Коробков і Клич (начальник артилерії Заповіт) - не винні «в прояві боягузтва, бездіяльності, нерозпорядливість, в свідомому розвалі управління військами і зда
Причини і «автори» трагедії 22 червня відомі вже 70 років - вони названі були ще в 1941-му. Однак за останні півстоліття і ці причини, і ці «автори» всіляко замовчувалися, починаючи ще з радянських часів, практично відразу після смерті Сталіна, оскільки «автори трагедії 22 червня» були успішно реабілітовані. А якщо «автори» невинні, то і їхні здобутки для трагедії 22 червня слід ігнорувати, що і робили всі ці роки історики і дослідники. Винуватець «трагедії 22 червня» був названий ще на XX з'їзді КПРС - І.В. Сталін. А хіба може сперечатися з «рішеннями партії» радянський історик часів «епохи Брежнєва-Горбачова», так і сучасний історик теж? Ось і не сперечаються. Так простіше…
А всього за час і після війни розстріляли чи не сотню генералів різного положення, причому основна маса цих «репресованих» була розстріляна саме «за 22 червня» - близько 70 генералів , З них півсотні на початку Великої Вітчизняної війни. Для порівняння: в боях, в полоні і від хвороб загинуло близько 400 радянських генералів.
Г.К. Жуков і С.К. Тимошенко повинні були потрапити під суд як мінімум за те, що, віддавши розпорядження про приведення військ західних округів в рамках «прихованої мобілізації» (і «рекомендацій» наркома командувачем округів «провести тактичні навчання в сторону держкордону») фактично в повну бойову готовність до відбиття ймовірного нападу німців, які не перевірили їх виконання
Ось за це Жукова і зняли з поста начальника Генштабу після закінчення слідства у «Справі Павлова», а не за те, що він «пропонував Сталіну залишити Київ»!
=========================
ОСЬ ЧОМУ ПРОМАРГАЛ СТАЛІН ВОРОГІВ В РККА
У 1931 році «особливі відділи» передали в НКВД, в підпорядкування Управління держбезпеки. Але на початку лютого 1941 року, коли з структури НКВД було виділено в окреме відомство (комісаріат) НКДБ, «особливі відділи» знову передали в окреме Управління при Наркоматі оборони. На думку історика А. Мартиросяна, це стало великою стратегічною помилкою Сталіна і Берії, яку виправили тільки в липні 1941 року, коли довелося ставити до стінки десятки генералів за їх «діяльність» перед війною і на початку війни.
ЦЕ підлеглих Берії (а не Павлова) карябать НА СТІНАХ Брестська фортеця "Помремо АЛЕ не здамося"
Як чудово помітили ті ж Мартиросян і Мухін, деякі генерали якщо і не відкрито зрадили Батьківщину, як Д.Г. Павлов, то зайняли вичікувальну позицію - куди крива вивезе. Але на їх голову Сталін просто змусив їх стати героями, змусив воювати. Завдяки його «тиранії» не все наші генерали стали Власова і в підручники історії увійшли як рятівники Росії
Князь .Я тебе б зміг так допитати, що написав би мені, - що ти не тільки нащадок Рюриковичів і Великий князь всея Русі., А ще й позашлюбний син Адольфа Гітлера і спадкоємець Третього рейху А також замаскований інопланетяни .Тільки пасатижі, ніякого шахрайства і ти б у мене будь-який протокол підписав
Тупорилої НІ відмінність між КУБОРЕВИМ АБО Курбатова
до того ж
"Слідчий постійно намагається« розкрутити »Павлова на« зраду і зраду », але Павлов тримається стійко. Він так і не визнав« зради »ні до суду, ні на суді, і побічно це говорить про те, що« недозволених методів слідства »до нього не застосовувалося, інакше він міг визнати все, що завгодно "
НА СУДОВОМУ ЗАСІДАННІ ЙОГО ВЖЕ ТОЧНО НЕ хто не намагається , - ДЕ ПАВЛОВ ДАВАВ Показання, ЩО НЕ ВИКОНАВ деректів СТАЛІНА від 10-18 і 21 червня про приведення його ВІЙСЬК В ПОВНУ БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ, ГОВОРИЛ Про високопоставлених командирів (Тимошенко), ЯКИЙ наказує йому не діяти
ТИМОШЕНКО, ЖУКОВ І КУЗНЕЦОВ паралельних ВИЙШЛИ З КАБІНЕТУ СТАЛІНА УВЕЧЕРІ 21.06.41г :
ОДНАК КУЗНЕЦОВ Е ЩЁ В 23часа В ЦЕЙ ВЕЧІР УСНО - ПО ТЕЛЕФОНУ ПЕРЕДАВ НАКАЗ СТАЛІНА Про приведення ПРИКОРДОННИХ МОРСЬКИХ СИЛ СРСР В ПОВНУ БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ (одночасно запустивши шифрограму про це)
А ТИМОШЕНКО І ЖУКОВ З 20.20 год ДО 24 годину 21.06.41г саботувати ВІДПРАВЛЕННЯ шифрограмі Про приведення сухопутних військ У ПОВНУ БОВУЮ ГОТОВНІСТЬ
А ПОТІМ ЩЕ І САМ ТИМОШЕНКО О 1.00 НОЧІ 22.06.41г (вже після відправлення цієї шифрограми Павлову) ПОДЗВОНИВ ПАВЛОВУ І ОСЬ ЩО Про цей дзвінок ПОВІДОМИВ ПАВЛОВ слідства Дослівно читайте
"На мою доповідь народний комісар (ТИМОШЕНКО) відповів:« Ви будьте спокійніше і не панікуйте, штаб же зберіть про всяк випадок сьогодні вранці, може, що-небудь і трапиться неприємне, але дивіться, ні на яку провокацію не йдіть. Якщо будуть окремі провокації - позвонітё '. На цьому розмова закінчилася ".
А затримали жуків -Тимошенко Деректіву Про приведення військ у ПОВНУ БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ, ПАВЛОВ ОТРИМАВ ТІЛЬКИ В 4.00 годину (в розпал бомбардування)
ТАК САМО свідчить про небажання ЗАХИЩАТИ СТАЛІНА, - ВИЩИХ КОММАНДІРОВ (Жукова. Тимошенко) І ТЕ, ЩО ПІСЛЯ ДІРРЕКТІВИ ОТРИМАНОЇ Павлова 18.06.41г Про ПОВНОМУ розгортання всіх ВІЙСЬК До 24.час 21.06.41г , Павлів ОТРИМУЄ Ухвалені закони суперечать ДІРРЕКТІВУ Про РАЗСРЕДОТОЧЕНІІ ВСІХ ЛІТАКІВ до 1 липня 41г (це не могло бути помилкою) - це підтверджує саботаж перших осіб командування СРСР
ХТО пояснити, чому може бути засекречена ПРОТОКОЛ ДОПИТУ ПАВЛОВА ВІД 21 ЛИПНЯ 41г ДОСІ ??? ЩО ТАМ МОЖЕ БУТИ секретних ??? ціла дисертація на додачу з гноєм на минуле Батьківщини, ну і покидьки! Курбатов писав (а) у відповідь на:

> ХТО пояснити, чому може бути засекречена ПРОТОКОЛ ДОПИТУ ПАВЛОВА ВІД 21 ЛИПНЯ 41г ДОСІ ??? ЩО ТАМ МОЖЕ БУТИ секретних

Виправдання типу: а товариш Сталін учив мене наступати, я тільки виконував його цінні вказівки, оборонятися він мені не говорив ... Виправдання типу: а товариш Сталін учив мене наступати, я тільки виконував його цінні вказівки, оборонятися він мені не говорив sergiykras писал (а) у відповідь на:

> Ціла дисертація на додачу з гноєм на минуле Батьківщини, ну і покидьки!


ЦІКАВО ЯК НАЛЕЖИТЬ нерусь (представилася на бусурманську), До СПРАВЖНЬОМУ 160 МІСЦЕМ КРАЇНИ ПО КОРУПЦІЇ В СВІТІ
І КО БРЕХНІ МЕДВЕДЄВА Про раптового удару ГІТЛЕРА?
ОСЬ негідник
ЦІКАВО ЯК НАЛЕЖИТЬ нерусь (представилася на бусурманську), До СПРАВЖНЬОМУ 160 МІСЦЕМ КРАЇНИ ПО КОРУПЦІЇ В СВІТІ   І КО БРЕХНІ МЕДВЕДЄВА Про раптового удару ГІТЛЕРА Курбатов писав (а) у відповідь на:

я такий же нерусь як ти Арбатов, взагалі-то співзвуччя є, чи не так, але я далекий, що це ЙОГО витівки, він все ж академік.Врут про корупцію, крайнього шукають-не все так просто.
Повернутися до списку тем

А хіба може сперечатися з «рішеннями партії» радянський історик часів «епохи Брежнєва-Горбачова», так і сучасний історик теж?
ЩО ТАМ МОЖЕ БУТИ секретних ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация