[2] Сучасні методи зомбування: звуки

Ми вже розповідали, що набирає обертів « зомбі-бумі »В країнах західної Європи. На сьогоднішній день саме «зомбування» видається найбільш імовірним способом впливу на маси. І мова йде не стільки про біологічне (хімічному) зброю, скільки про психологічний.

зомбі-бумі

До слова, американські спецслужби свого часу розробили цілих чотири програми по управлінню свідомістю людей за допомогою поєднання гіпнозу і психотропних препаратів (той час, коли активно тестувався препарат LSD), повідомляє Voindao.ru.

Не відставали від американців і наші спецслужби: психофізична підготовка особового складу КДБ перед відповідальними і небезпечними операціями вже перестала носити гриф «Цілком таємно».

Спеціально сформовані відділи служб державної безпеки різних країн завжди були дуже стурбовані можливостями масового впливу на людську свідомість.

Чи варто говорити про те, що дослідженням психологічної зброї військовими вченими уваги приділяється не менше, ніж, наприклад, ядерним - при Пентагоні був навіть створений «Відділ спеціальної розвідки», штат якого становили понад сімдесят екстрасенсів і ясновидців.

Однак такі «надздібності» рідко задовольняють офіційні науки і влади, адже сьогодні більш зрозумілою здається така техніка, яка дозволяє одним лише включенням потрібної «кнопки» зводити з розуму тисячі людей.

В якій стадії зараз знаходяться такі розробки достеменно невідомо, проте можна припустити, що з нинішнім темпом розвитку технологій, можливо вже відбуваються випробування чогось подібного.

Методи впливу на психіку людей різні, а сучасні технологічні досягнення дозволяють навіть під час здавалося б нешкідливого публічного перегляду фільму в кінотеатрі або телевізійної передачі, вкласти і непомітну програму ( «25-й кадр»).

Хоча є і деякі науково доведені факти, що підтверджують вірогідність впливу на психіку людини через, скажімо, звуки .

Психоакустика - недавно виник розділ вивчення прихованих функцій людського мозку, які обумовлюють зміну поведінки людини під впливом звуку особливих частот (інфразвук), мови і музики.

Так, дослідники виділяють кілька варіантів використання інфразвуку з метою приведення мозку в змінений стан.

Більшість людей не чують низькі частоти, типові для хвиль мозку. Наприклад, низька альфа (і відповідне їй розслаблення), частота поширюється в діапазоні 8-9 Гц, що знаходиться за межами порога чутності людського вуха (20 Гц).

Одним із способів подолання цієї межі є диференціація звукової хвилі , При якій в мозок надсилаються два різних сигналу. Наприклад, в ліве вухо надходить сигнал з частотою 100 Гц, а в праве - з частотою 110 Гц. Яка виникає між сигналами різниця 10 Гц і є саме тією «хвилею», на яку і буде налаштовуватися мозок.

Як «ширми» для таких сигналів може використовуватися музика.
Якщо розглядати взаємозв'язок роботи мозку і сприйняття тіла, то використовуючи різні частоти, можна викликати навіть резонанс в різних частинах тіла, таким чином не тільки активізуючи емоційну активність людини (збуджуючи або усипляючи його психіку), але впливаючи на ті чи інші органи людського тіла.

Багато хто використовує ці знання в лікувальних цілях, слухаючи класичні звуки струнних інструментів (скрипка, арфа), які благотворно впливають на організм. А, можливо, хтось може використовувати це інакше.

Просто налаштувавши інфразвуковий випромінювач на певну частоту і натиснувши заповітну «кнопку активації», можливо так впливати на організм, що нечутні людям звуки створять потрібний стан: при 15 Гц - необгрунтоване почуття страху або навіть паніка, або пригнічений стан аж до спроб самогубства; при 10 Гц людина може увійти в стан трансу (сну) і перестати сприймати те, що відбувається навколо; інфразвуковий промінь з частотою близько 5 Гц, спрямований на натовп, взагалі здатний викликати масові серцеві напади і інфаркти.

Просто налаштувавши інфразвуковий випромінювач на певну частоту і натиснувши заповітну «кнопку активації», можливо так впливати на організм, що нечутні людям звуки створять потрібний стан: при 15 Гц - необгрунтоване почуття страху або навіть паніка, або пригнічений стан аж до спроб самогубства;  при 10 Гц людина може увійти в стан трансу (сну) і перестати сприймати те, що відбувається навколо;  інфразвуковий промінь з частотою близько 5 Гц, спрямований на натовп, взагалі здатний викликати масові серцеві напади і інфаркти

А якщо такий випромінювач встановити на будь-якої обертається платформі спеціальної установки і впливати строго в заданому напрямку, то ефект може бути масовим. Щоб уникнути в такому випадку впливу на «своїх», впроваджених в цей натовп, використовується ефект «зворотної тяги» - «свій» чує, наприклад, в навушниках «плеєра» потрібні для адекватності частоти і ритми.

Тут варто звернути увагу на те, що свідомість і мозок - різні категорії об'єктів психологічної зброї. Вплинувши на несвідомі процеси головного мозку, як відомо, можна управляти і свідомістю об'єкта.

Звуки і музика взагалі є одним з найсильніших засобів впливу на підсвідомість. З сьогоднішнім рівнем розвитку технологій в мелодію пісні закласти певний частотний і ритмічний код, який буде сприйматися крім музики, не складе великих труднощів.

Маючи в своєму розпорядженні інформацією про психотип людини або стан його здоров'я, можна скласти і «індивідуальну програму», яка впливає персонально і спонукає потрібні зміни в психіці або спровокує розвиток захворювання.

Так, отриманий як подарунок компакт-диск із записом такий «індивідуально підібраною» музики під час прослуховування, наприклад, в процесі управління автомобілем здатний знизити не тільки реакцію слухача, а й спровокувати втрату свідомості. І, отже, може статися «нещасний випадок». І, як показує практика, ніхто не здогадається вивчити аудіозапис, витягнуту з музичного програвача потерпілого в ДТП автомобіля.

Хоча «запрограмувати» можна не тільки мелодію. Загальновідомий факт сприйняття людиною електромагнітних хвиль, пучок яких, спрямований в скроню, буде сприйматися їм як звук .

Таким чином, потрапити під чужий вплив на свою психіку людини сьогодні дуже просто. І мало, хто зможе цьому протистояти. Адже невідомо, на що здатні сучасні супутникові системи, крім виконання своїх офіційних функцій.

Далі буде…

Зміст циклу «Зомбі»:
[1] Кінець світу: зомбі-версія
[2] Сучасні методи зомбування: звуки

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация