5 фатальних помилок при створенні сім'ї

«Жили вони недовго й нещасливо, і розбіглися через півроку ...»

Гуляє весела весілля. Столи ломляться від частування. Гримить музика, дзвенять келихи і крики «Гірко!» Розносяться щохвилини. Особи нареченої і нареченого світяться справжнім щастям. Попереду їх чекає спільна, повна великих і малих радостей життя. Будинок - повна чаша. Діти, внуки і правнуки ...

Або все ж не чекає?

Або будуть у них сварки, скандали і сльози. Взаємні образи і рахунки. Розбитий посуд і розбита життя. І розлучення похмурим вранці рівно через півроку сімейного пекла.

Чому ж одним - довгі десятиліття щастя, а іншим - 180 діб болісного розчарування + сумне відчай самотності?

Може погана карма і невдале поєднання сузір'їв?

Ні!

Може їм просто не пощастило?

Ні!

Може життя зараз така?

Теж мимо!

Може, тому що все мужики - ... (всі баби - ...)?

І не тому!

А може, і зовсім немає в житті (сімейного) щастя?

Так ні ж! Сімейне щастя є, але тільки для тих, хто ще до весілля не занапастив його на корені. Для тих, хто, створюючи сім'ю, не вчинив 5 фатальних помилок.

1). Шлюб без благословення батьків.

Багато хто переконаний, що просити перед весіллям благословення у батьків не потрібно, що це порожня формальність, дикий допотопний звичай. І вони катастрофічно помиляються.

Справа в тому, що коли утворюється нова сім'я, то для її успішного розвитку (особливо в перший рік після весілля) необхідна психологічна підтримка сімей батьків чоловіка і дружини як на рівні свідомості, так і, найважливіше, на рівні підсвідомості. Відсутність такої несвідомої підтримки призводить до того, що в стосунках молодят починається чорна смуга, сварки виникають буквально на порожньому місці і, незважаючи на реальний рівень багатства сім'ї, гостро відчувається нестача затишку, щастя і емоційного комфорту. Довго такого навантаження подружжя не витримують.

Щоб уникнути цього, необхідно всього лише до весілля отримати щире від чистого серця благословення батьків.

2). Нерівноправний шлюб.

Література і кінематограф затоплені красивими історіями про велику, всеперемагаючу любов між людьми різних соціальних верств. Попелюшка і Принц, Борошно і Хуліган і т.д. Тільки от чомусь після щасливого весілля всі ці історії відразу ж обриваються. І не дивно, адже такий союз практично приречений вже з самого початку. Вистачає його приблизно на місяць - медовий місяць. А потім вступають в дію психологічні механізми, кували і відточувати протягом тисячоліть. У традиційному суспільстві, тобто з найдавніших часів до початку IXX-XX століть, шлюби укладалися всередині одного стану. Наприклад, в Російській Імперії, дворянин одружився з дворянкою, а селянин на селянці і ніяк інакше.

Весь досвід численного безлічі поколінь предків зашифрований в несвідомої частини розуму жорстко налаштований на те, щоб людина створював сім'ю з представником протилежної статі свого ж стану. В крайньому випадку, дружина може бути нижче по стану, ніж чоловік, але не навпаки. І зовсім не важливо, що в наш час станові відмінності як би скасовані. Для несвідомого все залишається в силі. Кожна сім'я належить до того чи іншого стану. Сучасне суспільство можна умовно розділити на 4 стани зі збільшення значущості та зменшення кількості його представників:

  • Робітники, службовці, хлібороби;
  • Підприємці, фермери;
  • Військові, політики, чиновники;
  • Священнослужителі, вчені, письменники, режисери і т.п.

Не допустити розладу в родині дуже просто. Необхідно заздалегідь визначити своє стан і стан обранця (обраниці) і зробити відповідні висновки.

3). Залежність від батьків.

Я впевнений, що ви здогадуєтеся про те, що після вступу в шлюб, найкраще жити окремо від батьків. І порушення цього правила - величезний ризик для молодої сім'ї. Однак крім залежності територіальної не менше небезпечні і інші види залежностей від батьків: фінансова та психо-емоційна.

З грошима, думаю, вам зрозуміло - хто платить, той і замовляє музику (і атмосферу в сім'ї). Якщо молодята живуть окремо, але за рахунок істотних фінансових вливань батьків, то це все одно, якби вони проживали разом - результат буде приблизно таким же.

Що ж до залежності емоційної, то саме вона є корінною причиною, а територіальна і фінансова - лише її слідства, яких може і не бути, але від цього проблема не зникає. Ця залежність може проявлятися у вимозі щоденних дзвінків-звітів, «добрих» радах, «допомоги» в суперечках і ін.

Найшвидший і надійний спосіб від усіх цих залежностей позбутися - звернутися до психолога. Мій досвід показує, що зазвичай вистачає двох-трьох, а найчастіше лише однієї консультації.

4). Невірні пріоритети.

Мається на увазі - хто для вас важливіше. Не стану тягнути волинку, а відразу скажу як правильно.

Отже, спочатку Ви, потім ваш чоловік (ваша дружина), ваші діти, ваші батьки, всі інші.

Якщо хоча б у одного з молодят хоча б один пунктів цього списку знаходиться не на своєму місці, то це підкладає під сімома психологічну бомбу. Яка рано чи пізно вибухне. Пояснювати, чому саме такий порядок і доводити, що він правильний, я не буду. Якщо ви щиро вважаєте, що головне - ваша мама, потім діти, потім чоловік, а вже після - ви самі, будь ласка, вважайте так і далі - можливо, саме на таких як ви впевнено тримається безпрецедентно високий відсоток розлучень в Росії ...

Для тих, хто все-таки хоче міцної сім'ї, рекомендую розставити пріоритети як вказано вище і хоча б дізнатися про пріоритети своєї половини.

5). «Темне спадщина» предків.

Якщо один з подружжя з неповної сім'ї або навіть сім'я когось із його дідусів і бабусь була неповною, то велика ймовірність, що і ця сім'я не протягне довго. Глобальні стратегії поведінки несвідомо передаються від покоління до покоління і крізь покоління, представляючи собою обов'язкові для виконання родові заборони та приписи - родові сценарії , Що визначають не тільки особисту долю, а й сімейне життя (або відсутність такої). Це свого роду психологічні травми, що дісталися в спадок і калічать, а то і знищують левову частку потенційно щасливих шлюбів.

Швидко виявити і повністю зцілити ці травми дозволяє мій авторський метод - Майстерня Щасливої Долі.

Тепер ваш майбутній або вже складався шлюб тільки в ваших руках. Вибирайте: або ви свій шлюб зруйнуєте, або - створите або збережіть міцну і щасливу сім'ю.

Бажаю сімейного щастя!

Або все ж не чекає?
Чому ж одним - довгі десятиліття щастя, а іншим - 180 діб болісного розчарування + сумне відчай самотності?
Може погана карма і невдале поєднання сузір'їв?
Може їм просто не пощастило?
Може життя зараз така?
А може, і зовсім немає в житті (сімейного) щастя?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация