Які люди стають багатими

  1. Чим відрізняється багатий від бідного?
  2. Думаєте, як багач
  3. На замітку

Здається, що відповідь лежить на поверхні: багатими або народжуються, або довго і наполегливо працюють, щоб сколотити пристойний стан. Звичайно, все це частково вірно, але ось далеко не кожен трудяга здатний стати мільйонером.

Справа в тому, що дуже багато залежить від мислення людини, від того, ким він себе бачить - багатим або бідним. Давайте розберемося, що таке психологія багатства і чого ні в якому разі не можна робити, якщо хочете опинитися в одній тусовці з Рокфеллерами.

У своїх інтерв'ю Мадонна порівнювала себе з Попелюшкою. Її сім'я була бідною, і вона починала свою кар'єру в злиднях. Фото: Globallookpress.com

Чим відрізняється багатий від бідного?

Ні, не станом банкового рахунку, хоча і цим теж, але головна відмінність полягає в мисленні. Багаті (або потенційно багаті) і бідні люди ставляться по-різному не тільки до світу грошей , Але і до світу взагалі. Ви здивуєтеся, дізнавшись, що деякі ваші установки, настільки міцно засіли в голові, не дозволяють вам знайти нову високооплачувану роботу або вкластися в прибуткову справу і стати, нарешті, тим, ким ви мрієте стати.

1. Перешкоди. Бідні люди, як правило, бачать перед собою перешкоди і здаються, навіть не спробувавши їх подолати. Багаті ж, навпаки, відносяться до перешкодам філософськи - раз проблеми є, значить, можна їх вирішити. Мета - ось що вабить багатого або потенційно багатої людини.

2. Допомога. Бідні люди всюди шукають допомоги і підтримки. Причому, не тільки в фінансовому, а й в емоційному плані. Вони звикли до ролі жертви і навіть не думають змінити амплуа.

Багаті ж намагаються допомагати іншим. Добрим вчинком, словом, грошима - вони відчувають в собі сили зробити щасливим когось ще.

3. Покупки. Покупки для бідної людини - справжня катастрофа. І зовсім не тому, що після походу в магазин йому доведеться голодувати. Ні, часом «бідні» люди об'єктивно ні в чому не потребують. Просто купуючи нову річ, вони не радіють придбання, а засмучуються через те, що віддали гроші продавцю. Багатий же, навпаки, насолоджується процесом покупки, смакує, як одягне нову річ і згорне в ній гори.

123RF / dolgachov

4. Заробіток. Бідні люди впевнені, що гроші даються важко. Сама ідея заробітку нагадує їм каторгу: треба вставати в 7 ранку, до 8 приходити на роботу, працювати там, де тебе ніхто не цінує, і отримувати за це гроші. Багатий же людина щиро вірить в те, що гроші самі йдуть до нього в руки. І що дивно - так воно і є. Те один поверне забутий борг, то зарплату підвищать.

5. Добробут. Бідні люди вважають багатство чимось недосяжним, фантастичним, долею одиниць. А багаті реально дивляться на речі і розуміють, що досягти фінансового добробуту може кожен, в цьому питанні немає обраних, є лише ті, хто вірить в свій успіх і наполегливо йде до мети.

6. Цілі. Бідні люди живуть від зарплати до зарплати, витрачаючи те, що заробляють за місяць. Вони навіть не думають, що з їх скромним доходом можна ставити перед собою великі цілі (наприклад, задуматися про покупку квартири або машини) і тим більше домагатися їх. Багаті, навпаки, стануть шукати будь-яку можливість, щоб втілити задумане в життя, навіть якщо їх зарплата поки далека від бажаної.

123RF / Viacheslav Iakobchuk

7. Мова. У промові бідної людини часто прослизає «я не гідний», «я не зумію», «це не для мене», «я не можу собі це дозволити». Багатий людина не заганяє себе в рамки. Його самооцінка просто не дозволяє ставити на собі хрест.

Думаєте, як багач

Для того щоб наблизити себе до заповітної мети, необхідно уявити, ніби ви її вже досягли. Тільки не думайте, що ми говоримо про перший мільйон або віллі на Канарах, у всіх своє уявлення про багатство. Для кого-то показником добробуту є нова робота з пристойною зарплатою, кому-то вистачить поїздки за кордон і відпочинку в тризірковому готелі, а хтось зрадіє покупці нового гаджета. Зрозумійте, що саме уособлює багатство для вас тут і зараз, і уявіть, що все вже трапилося: робота знайдена, путівка куплена, новенький гаджет лежить в кишені.

123RF / Alena Ozerova

Представили? А тепер поверніться в «зараз», зберігши настрій успішної людини. Як він поводиться? Хіба він скаржиться на життя? Хіба вважає, що «все куплено і ніде не пробитися»? Ні, у нього все набагато простіше.

Ви скажете: «Ну добре - я уявила, що багата, але ж насправді це не так. Навіщо грати в ці ігри? ». А як раз для того, щоб зробити гру реальністю. Все дуже просто: успішні і багаті люди тому і домагаються ще більших успіхів і багатства, тому що не витрачають свій час на скарги та переживання щодо власної неспроможності. Вони зосереджені на досягненні цілей і врешті-решт їх досягають. Так, може, варто хоча б прикинутися багатою, щоб згодом такий стати?

На замітку

Цікавий факт - два роки тому співробітники з університету Уорка провели дослідження, яке показало, що люди, чиє дитинство було щасливим, заробляють набагато більше інших. При цьому майже у всіх батьки не були багатими. У дослідженні брали участь більше 90 тисяч дітей. Через багато років фахівці проаналізували рівень доходу вже дорослих людей і прийшли до висновку, що ті, хто в дитинстві був щасливий, заможніші в фінансовому плані. Також вчені відзначили, що щасливі люди працюють набагато продуктивніше і просуваються по кар'єрних сходах швидше, ніж їх колеги-песимісти.

Чим відрізняється багатий від бідного?
Як він поводиться?
Хіба він скаржиться на життя?
Хіба вважає, що «все куплено і ніде не пробитися»?
Навіщо грати в ці ігри?
Так, може, варто хоча б прикинутися багатою, щоб згодом такий стати?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация