Акупунктура майбутнього. Навчальний курс | Осередком - Центр Володимира Малявіна

  1. Курс поглибленого вивчення акупунктури Акупунктура майбутнього: Енергетичний підхід в теорії, терапії...
  2. хто веде
  3. Вступна Лекція
  4. план навчання
  5. II. Теорія четвертої провідної системи як системи формування та циркуляції життєвих енергій.
  6. III. Уточнена топографія енергопроводящіх шляхів і точок четвертої провідної системи.
  7. IV. Терапія.
  8. V. Пульсова діагностика енергетичних порушень четвертої провідної системи.
  9. VI. Техніка акупунктури.
  10. VII. Розбір хворих.
  11. VIII. Лікувальні сеанси (викладач).
  12. Подробиці і заявка на участь

Курс поглибленого вивчення акупунктури

Акупунктура майбутнього:
Енергетичний підхід в теорії, терапії і пульсової діагностики

Акупунктура майбутнього:   Енергетичний підхід в теорії, терапії і пульсової діагностики

Даний курс не передбачає попереднього знайомства учнів з рефлексотерапією або будь-яких практичних навичок в цій області, проте він однаково цікавий, як початківцям «з нуля», так і вже працюючим в сфері голкотерапії, так як ми не протиставляємо енергетичний підхід загальноприйнятій рефлекторному, вважаючи їх не суперечать один одному, а доповнюють один одного.


хто веде

Курс веде Л.Н. Долгопольський, лікар-онтології, фахівець з акупунктури і пульсової діагностики з більш ніж 25-річною практикою:

«Загальновідомо, що енергія є універсальним інструментом здійснення роботи, тобто  ніяка робота, ні на одному з трьох рівнів існування в світі, не може відбуватися без адекватного за кількістю і якістю енергозабезпечення «Загальновідомо, що енергія є універсальним інструментом здійснення роботи, тобто ніяка робота, ні на одному з трьох рівнів існування в світі, не може відбуватися без адекватного за кількістю і якістю енергозабезпечення. В організмі людини є маса органів і тканин, які постійно здійснюють свою роботу: весь час б'ється серце, дихають легені, циркулює кров і органічні рідини, внутрішні органи реалізують свої функції і виробляють певні субстрати. Природно, що ця робота, як і будь-яка інша, вимагає постійного енергозабезпечення. При цьому треба розуміти, що для роботи серця потрібна енергія одного якості, для шлунка іншого, для м'язів третього, для слизових оболонок четвертого і т.д. Зрозуміло, що ці енергії не можна купити в магазині, тому в організмі будь-якої людини повинна існувати спеціальна система, в рамках якої повинні формуватися енергії необхідної якості і кількості і підводитися до органів і тканин відповідно до їх потреб і біоритмами. Це складна, багаторівнева система, в якій кожен вид енергії має відмінну від інших структуру циркуляції, взаємозв'язків і рівень залягання. Вона відмінна від відомих європейській медицині трьох провідних систем - кровоносної, нервової та лімфатичної, що виконують зовсім інші завдання. Тому я її називаю четвертої провідною системою (ЧПС). Про існування такої системи було відомо древнім китайцям ще 5-6 тисяч років тому, тобто Акупунктура, як і Аюрведа або астрологія, відноситься до найбільш стародавнім системам людських знань.

Вступна Лекція

Про що цей курс

Очевидно, що знаходяться в той час на набагато більш примітивному рівні розвитку, ніж сьогоднішнє людство, ні древні китайці, ні індуси, ні халдеї або шумери, звичайно ж, не могли самостійно побудувати настільки глобальної системи знань про людину та довколишньому світі, вважає доктор Долгопольський. Тому ми повинні віддавати собі звіт в тому, що ці знання були передані або внесені в людське суспільство (див. Наприклад, Дж. Р. Беннетт «Вчителі Мудрості»). Природно, це відбувалося в тих регіонах землі, де розвиток жили там людей дозволяло сподіватися хоча б на часткову асиміляцію цих знань. П'ять чи шість тисяч років тому до таких регіонів, безумовно, ставилися Китай, Індія і деякі області Межиріччя, де ми і виявляємо перша поява зазначених дисциплін. Не дивно, що ми не простежуємо ніякої історії розвитку або становлення цих знань, але можемо констатувати їх поява в певний історичний момент часу відразу в завершеному вигляді, після чого спостерігається процес спотворень, втрат і деградації. Цим історія древніх традиційних знань полярно відрізняється від історії сучасних нам наукових дисциплін. І це цілком природно, тому що перед «одержувачами», скажімо, акупунктури, не стояла задача її подальшого розвитку, але лише максимально повного засвоєння і подальшої передачі з мінімальними спотвореннями.

На жаль, остання завдання не було виконано На жаль, остання завдання не було виконано. Так, наприклад, у найдавнішому з дійшли до нас трактатів з акупунктури «Ней Цзін» придворний лікар Ци Бо каже імператору Хуан Ді, що сучасні йому лікарі вже погано знають акупунктуру, в той час як древні знали її набагато краще. Однак в цей час ще зберігався енергетичний підхід, тобто була присутня розвинена теорія циркуляції життєвих енергій різних видів і відповідна їй пульсова діагностика. Однак протягом наступних років це знання поступово втрачається, і в п'ятому столітті до н.е. Бян Цао, а пізніше Ван Шу Хе розробляють клінічну пульсову діагностику замість втраченої пульсової діагностики енергетичних порушень. Приблизно в цей же час виникають методи клінічної діагностики по локальних зон - мови, особі, пупку і т.д. Це свідчить про остаточну втрату енергетичного підходу, що становить основу старокитайської (початкової) акупунктури і витіснення його клінічним підходом. Уже до нашого часу все виродилося в те, що сьогодні називається «рефлексотерапією», яка є практично одним з варіантів фізіотерапевтичного впливу. Сучасні підходи до голкотерапії відображають сьогоднішній, по суті грубо матеріал, погляд на світ і людину, яка сповідує європейська медицина. Ототожнюючи людини з його фізичним тілом (що по древнекитайским уявленням відповідає нижньому з трьох рівнів, представлених в природі людини: рівень землі в людині - рівень людини в людині - рівень неба в людині), вона не могла не звести механізм дії голки до подразнення нервових закінчень , бо «на що ще може діяти« порожня »голка». Але це абсолютно не відповідає класичному підходу, в якому місцем докладання акупунктури є рівень людини в людині, тобто життєві енергії, якими він представлений (див. Дж. Р. Беннетт «Енергії: матеріальні, життєві, космічні»). Це, природно, призводить і до різних діагностичним входів. Так, в першому випадку це клініка і анамнез, а в другому - пульсова діагностика, так як порушення на рівні життя не можуть бути описані клінікою або діагностовані неживими приладами, що вже розумів Вернадський.

Таким чином, ми повинні констатувати, що сучасна практика лікування голками, крім самого інструменту, та й то спотвореного, нічого спільного не має з старокитайської, енергетичної акупунктурою. »

Пропонований Вам курс представляє досвід реконструкції найдавнішою в голкотерапії енергетичної, нерефлекторной традиції, втраченої ще в 1 тисячолітті до н.е. Він перевірений 25-и річної клінічної та викладацької практикою доктора Дольгопольского.

Він перевірений 25-и річної клінічної та викладацької практикою доктора Дольгопольского

Найтонша пульсова діагностика, що дозволяє відстежувати всі стадії патогенезу енергетичних порушень, детально розроблена теорія і терапія цих порушень, уточнена топографія точок і відповідна техніка укаливанія дозволяють працювати з відкритими очима, самостійно і осмислено вибудовувати всю стратегію лікування.

Оволодівши теоретичними і практичними досягненнями нашої школи, Ви відразу ж опиняєтеся на голову вище будь-якого рефлексотерапевта, вимушеного працювати за рецептами, сенс і походження яких він не розуміє.

Працюючи в енергетичній традиції, Ви будете отримувати результати, якісно перевершують стандарти, як на Заході, так і в Китаї.

Звичайно, реконструкція давньої енергетичної традиції не могла б бути здійснена без аналізу відомих класичних китайських текстів, таких як «Ней Цзін», «Су Вень», «Лінь Шу», «Бінь Ху Мо Сюе» та інших, так і без сучасних фундаментальних робіт Нгуен Ван Гі, Шамфре, Шноренбергера, Бахмана і інших. Це показує, що сьогодні, як і будь-яке інше знання, акупунктура - це плід інтернаціональних зусиль і належить людському суспільству в цілому. Так, ми дуже багато чим завдячуємо китайській культурі і Сходу взагалі, але ми не повинні недооцінювати і можливості Західного світу. І точно так само, як ми сьогодні не їдемо до Ізраїлю або Мекку, щоб увійти в Іудаїзм, хреститися або прийняти Іслам, тільки тому, що там з'явилися світу Мойсей, Ісус або Мохаммед, сьогодні не обов'язково їхати в Китай або бути китайцем, щоб навчитися справжньою акупунктурі і успішно її практикувати. Це всього лише стереотипний спосіб мислення, від якого давно пора відмовитися.

Навчання проводиться за таким планом.

план навчання

I. Ідеологія традиційних методів лікування.

1. Древнекитайская тріада «Земля-Людина-Небо» як відображення трьох рівнів існування в світі.

2. Багаточленні середовища і стратифікація існування.

3. Основні структури гіпономного (неживого), автономного (живого) і гіперномного (вище життя) рівнів існування.

4. Енергія як універсальний інструмент здійснення роботи.

5. Якість або рівень організації енергій. Ізоморфізм шкали якостей енергії і шкали рівнів існування (стратифікація існування).

6. Коректна класифікація енергій.

7. Клас механічних енергій: розсіяні, полярні, сполучні, пластичні.

8. Клас життєвих енергій: конструктивні, вегетативні, автоматичні, чутливі.

9. Клас гіперномних (космічних) енергій: свідомі, творчі, які об'єднують, трансцендентні.

10. Фундаментальна тріада «Функція-Буття-Воля».

11. Структура матеріальної і духовної природ людини.

12. Співвідношення шкали енергій з рівнями людської природи.

13. Традиційна медицина як метод діагностики і корекції автономного рівня людини.

14. Акупунктура як метод діагностики і корекції порушень, що виникають в класі автоматичних енергій.

15. несамодостатності традиційних методів лікування і необхідність кооперації.

16. Синтетичні підходи.

II. Теорія четвертої провідної системи як системи формування та циркуляції життєвих енергій.

1. Шість базових і п'ять життєвих енергій.

2. Адекватність діагностики і мову четвертої провідної системи.

3. Три кити акупунктури.

4. Три рівня розуміння і роботи.

5. Базові принципи акупунктури.

6. Номенклатура енергопроводящіх шляхів.

7. Ієрархічна структура четвертої провідної системи.

8. Поняття норми і патології в акупунктурі

9. Патологія і патогенез енергетичних порушень в четвертій провідній системі.

10. Терапія як відновлення енергетичного гомеостазу.

11. Основна, або сировинна енергія: завдання, циркуляція, зв'язку.

12. Яка Живить, або підтримуюча енергія: завдання, циркуляція, зв'язку.

13. Загальна схема циркуляції енергій в четвертій провідній системі на прикладі основний і живильної енергій.

14. Акупунктурні біоритми, їх зміст і можливості використання.

15. Міфи і дійсність теорії п'яти першоелементів. Коректний підхід. Зв'язок з шістдесятирічний циклом.

16. Античні точки як інструмент формування живильної і захисної енергії.

17. Якість енергії. Зв'язок з першоелементами і енергетичними підходами. Мінливість первоелементного потенціалу античних точок.

18. Енергетичні властивості античних точок.

19. Захисна енергія: завдання, особливості топографії, три рівня циркуляції.

20. Спадково-яка контролює енергія: завдання, циркуляція, зв'язку.

21. Моря енергії: завдання, структура, зв'язку.

22. Коллатерали, або енергостабілізірующіе канали: завдання, структура, зв'язку.

23. Акупунктурні точки, їх структура, функції.

24. Особливі групи точок.

25. Голографічні зони і їх зв'язок з корпоральной системою циркуляції

III. Уточнена топографія енергопроводящіх шляхів і точок четвертої провідної системи.

1. Теоретичні аспекти.

2. Топографічна практика.

IV. Терапія.

1. Правила безпеки.

2. Сім принципів терапії.

3. Оптимальна послідовність дій.

4. Боротьба з патогенної енергією і відновлення провідності.

5. Терапія порушень в системі основний енергії.

6. Терапія порушень в системі живильної енергії.

7. Терапія порушень в системі захисної енергії.

8. Терапія порушень в системі спадково-контролюючої енергії.

9. Терапія внутрішніх органів.

10. Терапія зовнішніх (вухо, око, ніс і ін.) І чудесних (статеві органи, ендокринні системи і т.д.) органів.

11. Системна гармонізація Інь-Ян.

12. Окремі питання терапії.

13. Таблиця заборон.

14. Календар лікування

V. Пульсова діагностика енергетичних порушень четвертої провідної системи.

1. Теоретичні аспекти.

2. Практичні заняття.

VI. Техніка акупунктури.

1. Теоретичні аспекти.

2. Практичні заняття.

VII. Розбір хворих.

VIII. Лікувальні сеанси (викладач).

IX. Терапевтична практика (учні).


Графік занять

Заняття проводяться в групах по 6 осіб, 2 рази на тиждень, по 3 години кожне. Тривалість курсу не лімітована і може варіювати в широких межах залежно від багатьох обставин. Курс може викладатися безперервно або з досить тривалими перервами між окремими блоками.


Подробиці і заявка на участь

Щоб задати питання викладачеві, дізнатися про умови та вартість участі та подати заявку на участь в курсі заповніть це форму:

[Contact-form-7 id = "3476" title = "Курс Акупунктура Майбутнього»]

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация