Андрій Валентинов - Даймон

І коли все душі обрали собі ту чи іншу життя, вони, в порядку жереба, стали підходити до Лахесис. Якого хто обрав собі Даймона, того вона з ним і посипає, як стража життя і виконавця зробленого вибору.

Платон. Держава, Х 620 de.

- Ну ось ти і дійшов, - сказав Пустотнік Даймон, зморщивши свій непропорційно великий лоб. - Ти сам як вважаєш: дійшов або не дійшов?

Генрі Лайон Олді. Сутінки світу.

Подумав Альоша, подумав, то і це прикинув - і вирішив підірвати бомбу. Відразу ж легше стало, тому як якась ясність позначилася. Правда, інші питання виникли. Скажімо, який саме об'єкт подвзорвать слід, щоб не шкода і з користю. Знову ж: звідки бомбу взяти? Купити? Вибачте, де? Самому зробити? В принципі можна, тільки от як?

Ну, це не найголовніше. Рішення прийнято, мета поставлена. Уже легше.

Висаджуємо, значить, бомбу.

З приватного листування-1

Згодувати Бориса Моїсеєва голодним свиням. І що? Ціна на його, вибачте, «творчість» негайно виросте, мерзота ж, їм пропагується, отримає ореол трагізму і навіть мучеництва. Чи не краще для початку попрацювати з його продюсерами? Диверсії на радіостанції, так само як показові екзекуції щодо діячів дегенеративного мистецтва, все-таки вважаю зайвими.

Втім, по порядку.

Що б ми з Вами не обговорювали, будь-яка тема з фатальною неминучістю призводить до однієї з наших вічних проблем:

1. Створення Всесвітнього Уряду.

2. Хід і результати Великої антинаукових революції.

3. Боротьба з глобалізмом, лібералізмом та іншими проявами, прости господи, всепланетної експансії відомих нам сил.

Настав час внести ясність.

Питання про Всесвітній Уряді складом, що резервує для подальшого обговорення. Зараз він не буде актуально. Будь-яка компанія з трьох чоловік може влаштуватися на дивані і оголосити себе оним Світовим, проголосивши саму привабливу програму дій. Скажімо, обвішати всі дерева на землі китайськими дзвіночками. Подує вітер, а дзвіночки - дзень, дзень, дзень! Краса - і повне душ благорастворение. Залишилося лише завершити встановлення контролю над територією (починаючи з дивана) і приступити до повної колоколізаціі Земшара.

Як Ви думаєте, скільки таких Всесвітніх Урядів вже існує?

Тому торкнуся, вже всерйоз, питання куди більш актуального - про Велику антинаукових революції.

Настільки, що лякає, несамовитим навіть терміном ми зобов'язані не вченим, а попам, конкретно - Академії наук Ватикану. Саме на сесії цього поважний установи 15 жовтня 1998 р прозвучав термін «Антинаукова революція» і були названі її основні критерії. Сесії передувало поширення енцикліки Івана Павла II. Понтифік писав «Сам Бог заклав в серці людини бажання пізнати істину і, в кінцевому підсумку, сутність Його, щоб той, пізнаючи і люблячи Його, міг досягти розуміння істини в самому собі».

Чесно кажучи, вельми підозріло, коли Церква, за визначенням не зацікавлена ​​в успіхах науки (не люблю попів!), Починає дбати про неї. Однак, «данайський дар» був прийнятий із захватом, і панове високочолі охоче підхопили ор про «антинаукові». Свою лепту вдовиці внесли російські академіки. 16 березня 1999 цього питання був присвячений спеціальний пленум РАН, на якому був вироблений критерій «антинауковості». Таким було визнано «некомпетентність». Масло масляне ...

У чому ж біда?

Якщо звернутися ad fonts, ми отримаємо наступний перелік симптомів:

- Зниження загального темпу науково-технічного прогресу.

- Закриття багатьох перспективних наукових напрямків.

- Зниження престижності та оплати наукової роботи.

- Спрощення середньої та вищої освіти.

- Пропаганда псевдонаукових уявлень і поглядів.

- Ігнорування наукового потенціалу ряду країн (Росія, Куба, арабський світ) або використання його наукомісткої продукції на кабальних умовах.

Як бачимо, грішне змішано з праведним. Якщо ж пошкребти глибше, виявимо саме елементарне. Один дотепний чоловік називав корінь бід просто: «Фантомас на всіх не напасешся». Якщо пам'ятаєте улюблений фільм нашого дитинства, то легко здогадаєтеся: мова йде все про те ж ФІНАНСУВАННЯ науки. Мсьє Фантомас не тільки злочинно викрадав відомих вчених, а й (керуючись своїм злочинницькими інтересами) непогано їх субсидував.

До кінця ХХ століття порозумнішали державні мужі перестали кидати бюджетні гроші наліво і направо, перш за все на не надто актуальні для рядового платника податків «фундаментальні дослідження». Звідси і виття панів академіків.

Разом з тим, кожна розмова про «боротьбу з антинаукових революцією» супроводжується обов'язковими прокльонами на адресу «некомпетентних» конурента. У російському варіанті в якості головного жупела використаний страшний негідник Фоменко, але під роздачу потрапили також уфология і безвинна біолокація.

У США і Великобританії знайшлися свої Фоменки для биття, якими виявилися «ревізіоністи», тобто заперечники Голокосту. Як же інакше! Але поряд з «жідоедамі» прокляттю були віддані (увага!) Такі напрямок, як рух DP-watchers ( «спостерігається сни про Минулого»), роботи Джека Саргаті, присвячені Q-реальності, і дослідження феномену сну, розпочаті кілька років тому Джеймсом Грантом .

І знову все елементарно. Хтось дуже розумний (вже не наше з Вами Всесвітній уряд?) Під крики про «захист Науки» рубає під корінь найбільш перспективні дослідженні в сфері інформації - то, що і рухає Людство вперед. А це вже небезпечно. Ризикну нагадати: в 1950-і рр. СРСР був світовим лідером в області інформатики. Радянські ЕОМ того періоду, наприклад, БЕСМ-6, багато років залишалися кращими в світі. У 1960-і рр. під керівництвом академіка Віктора Михайловича Глушкова був розроблений прообраз сучасного Інтернету - за тодішньою термінологією Єдина Система (ЄС). Але розвиток відповідних технологій в СРСР було штучно (нібито з ідеологічних міркувань) загальмовано - з відомим результатом.

Зараз мова йде навіть не про долю країни, а про проблеми більш глобальних. Тому з усіма відомими Вам застереженнями я згоден продовжити роботу в рамках Проекту.

Це, мабуть, головне. Третє питання - про боротьбу з глобалізмом - теж ризикну залишити на потім. Можу поки відрапортувати, що боротьбу веду регулярно і успішно, завдаючи ударів по самому хворому місцю світової буржуазії - по гаманцю. Саме це полягає в скачуванні піратських mp3-файлів, з яких збираю музичну колекцію. Записав вже п'ять дисків, які регулярно кручу, отримуючи подвійне задоволення - естетичне і політичне. Під славну музику Минулого (коли і вода була мокріша, і сонце яскравіше) краще думається і працюється. Чи не слухати ж наше паршиве радіо!

CD-ДИСК 1 «ТОСКА ПО БАТЬКІВЩИНІ».

Доріжка 1 - «Туга за Батьківщиною».

Марш (автори музики: С. Трофимов, Л. Дунаєв).

(2`53)


Виконання звичайнісіньке, втім, марш в будь-якому випадку хороший. Знайти легко, лежить відразу на декількох сайтах.


Субота, 2 серпня 1851 AD. Схід сонця - 7.56,

візит - 16.52. Місяць - I фаза, вік опівдні - 5,4 дня.


Річка Чобе кишить гіпопотамами. Видовище звичне, але сьогодні тварин було так багато, що ми не ризикнули навіть спустити човен. Зима цього року видалася тепла, на радість всім створінням Божим, включаючи, звісно ж, бегемотів. Спочатку я наполягав (хотілося проплисти декілька миль вниз за течією, де, як розповідають, знаходяться якісь «загадкові руїни»), але Мбома, трохи постоявши біля води, заперечив настільки рішуче, що я змирився. Як з'ясувалося невдовзі, не дарма. Вже через годину молодий негр-макололо, який вирішив увійти в воду, щоб дістати застряглу серед корчів мережу, ледь не загинув, відбувшись глибокою раною на стегні.

Гіпопотами на загальну думку - найбільш небезпечні створення тутешніх місць, куди небезпечніше левів і навіть носорогів. Особливо люті старі особини. Гіпопотамів-самців часто виганяють із череди, після чого вони стають справжнім лихом, серед іншого, нападаючи на кожну зустрінуту ними човен. Свого часу ми з доктором Лівінгстоном спостерігали місцеву пирога, вщент розбиту ударом задньої ноги одного такого бродяги-мізантропа. У разі нападу гіпопотама на човен вихід один - стрибати за борт і пірнати на дно, перечікуючи буйство злобного тварини.

Ми з моїм Мбома довго стояли на березі спостерігаючи за гіпопотамами. Воістину картина для справжнього філософа! Мимоволі згадалася бачене мною багато років тому видовище, хоч і дещо інше, але подібне. Невелике озеро на сході Дамарленда було (з нагоди неабияк жаркого дня) буквально окуповано дикими буйволами. Серед зеленої рослинності там і сям стирчали рогаті голови, навіваючи, вже не знаю чому, самі язичницькі думки. Погляд так і блукав по березі в пошуках капища з рогатою кам'яної головою біля вівтаря.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

І коли все душі обрали собі ту чи іншу життя, вони, в порядку жереба, стали підходити до Лахесис
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Ти сам як вважаєш: дійшов або не дійшов?
Знову ж: звідки бомбу взяти?
Купити?
Вибачте, де?
Самому зробити?
В принципі можна, тільки от як?
І що?
Чи не краще для початку попрацювати з його продюсерами?
Як Ви думаєте, скільки таких Всесвітніх Урядів вже існує?
У чому ж біда?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация