Апокаліпсис - Послання Церкви в Смірні

Послання Церкви в Смірні

Послання Церкви в Смірні

Місто Смірна - нині «Ізмір», належить до числа найдавніших міст Малої Азії. Місто славилося своєю красою, брукованими каменем вулицями, мальовничими деревами і пагорбом Пагос, який разом з прикрашали його будівлями, височів над містом подібно вінця.

Однак будівельники міста зробили серйозний прорахунок, які не зробивши на мощених вулицях Смирні відсотків, тому часто, особливо після зливи, вулиці перетворювалися в потоки води. Після різних нещасть, перенесених Смирнов від землетрусів, пожеж, моровиці, воєн, розорена лідійцями, вона була відновлена ​​- Олександром Македонським.

Тому Смірна отримала два назву «місто страждання» і «місто життя». В даний час Смірна має 120 тисяч жителів. Смірна - означає похоронне і ароматне пахощі. Цю смолу вживали для парфумерії: мазей і запашного кадила і як засіб для бальзамування мертвих.

Цю смолу вживали для парфумерії: мазей і запашного кадила і як засіб для бальзамування мертвих

Откр.2: 8 А до Ангола Церкви в Смірні напиши: Оце каже Перший й Останній, що був мертвий і ожив:

«Ангелові». см.предидущіе послання. «Був мертвий, а ось Я Живий». Іоанн нагадує церкви, що Господь переміг смерть, і ця перемога була здобута і заради них. Знаючи скільки вона настраждалася в минулому і що належить їй пройти в майбутньому, Ісус підбадьорює її. Так як Смірна була багаторазово унічтожаема землетрусами, пожежами, морової виразкою, війнами, розорена лідійцями, але все одно вижила, Ісус і звертається до неї з підбадьоренням; «До тебе говорить той, Хто також був мертвий, але се живий».

Откр.2: 9 Знаю твої справи, і біду, і убозтво (втім ти багатий), і лихослів'я від тих, які говорять про себе, ніби юдеї, але ними не є, але вони зборище сатани.

«Знаю твої справи, і біду, і убозтво». Скорбота і злидні, може буквально мати відношення до стану в якому була Смірна в результаті численних руйнувань. Історія першої церкви говорить про те, що християни в очікуванні швидкого пришестя Господа, приносили все своє майно до церкви і мали все спільне (Деян.4: 34-37). Таким чином, під час арешту і судах їх було годі навіть позбавити, вони були жебраками. Але ця злидні - ніщо в порівнянні з багатством, яке вони отримали від Бога. Можливо мова йде про скорботи і злиднях в результаті переслідувань від юдеїв, яких Ісус назвав синагогою сатани.

«І зневагу тих, що говорять про себе, ніби юдеї». Відомо, що наклепу євреїв були причиною першого гоніння та й завжди порушували римлян проти християн. Назва іудеїв «збіговиськом сатанинським», можливо, показує, що вони в цьому випадку діяли як знаряддя боротьби сатани з церквою. Слово збіговисько, буквально перекладається [sunagoge] - синагога.

Откр.2: 10 Не бійся того, що маєш страждати. Ось, диявол буде декого з вас до в'язниць, щоб вас випробувати і будете мати біду десять. Будь вірний до смерті, і дам тобі вінець життя.

«Не бійся нічого, що маєш страждати». Цікаво, що Ісус не врятував їх від тих подій, але зміцнює і підбадьорює церква не боятися і бути вірними до смерті. Попереду християн очікували серйозні гоніння ініціатор яких був сам диявол «... диявол буде ...». Сам Ісус каже, що не Він буде причиною скорботи, страждання і смерть християн, але це буде роботою диявола, щоб

«Спокусити» [peirazo] - випробувати на справжність, випробувати, спробувати спокусити.

«І будете мати біду десять». Очевидно, що вираз «днів десять» потрібно розуміти символічно, як загальну суму гонінь в майбутньому. Гоніння проходили: 1) за Нерона в 64 році, 2) Домициане в 91 році, 3) Траяна в 98 м, 4) Марка Аврелія в 177 році, 5) Септимія Півночі 202 м, 6) Декіе 250 м, 7 ) при Валеріана 257 м, 8) Авреліані 275 м, 9) Диоклетиане в 303 р і 10) при Максиміна в 311 р Так і вважається, що гонінь було десять.
Можна так само застосувати систему «день = рік», оскільки саме лихоліття переслідувань припадає на десятиліття 303-313 рр. н.е. - «днів десять», про які йде мова в посланні ( «день» в пророчою термінології, як правило, означає рік, см. Іез.4: 6)

«Будь вірний до смерті, і дам тобі вінець життя». Це може означати, що «перемагають» не підлягатимуть другого суду. В Апокаліпсисі (глава 7-я) ми потім бачимо на небесах перед престолом і Агнцем людей в білому одязі і з пальмовими гілками, і Ангел пояснив, що це «ті, які прийшли від великого горя» ... Всі вони ще до другого пришестя Спасителя «перебувають перед Престолом Бога і служать Йому день і ніч в храмі Його»

Будь вірний до смерті, може означати і те, що на деякі молитви про допомогу і захист в критичний час, так і не прийде відповідь. Заради вінця життя, комусь доведеться стояти вірно до самої смерті.

«І дам тобі вінець життя». Холм Пагос був особливою архітектурною пам'яткою в Смирні і він був у вигляді підноситься вінця над містом, тому можливо Ісус говорив їм про вінці, який вони отримають за вірність і терпіння. Також Ісус міг образно говорити про майбутню нагороду за страждання.

Откр.2: 11 Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам: переможець не буде пошкоджений від другої смерти.

«Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам». Як ми бачимо тепер слово звернене кожному, хто це почує (має вуха, щоб чути) і це призначається до багатьох церквах а не тільки до цієї. Ісус закінчує послання, підбадьоренням, що отримають в якості нагороди перемагають.

«Від другої смерті». Що мається на увазі? По всій видимості, перша смерть - це припинення фізичного існування. «Людям призначено вмерти один» (Ев.9: 27). Але тим, хто не прийняв Божої благодаті і дарованого Їм порятунку через Його Сина, має бути суд і вічне засудження - смерть друга.

Страждає церкви потрібно знати, що яким би важким не було страждання, церква все одно буде жива. Як ожив воскреслий Ісус, як побудований був колись зруйнований місто Смірна, так будуть врятовані від другої смерті перемагають.

Господь робить Смірні Церкви жодного докору, але тільки говорить: «Знаю твою скорботу», і обіцяє «переможцеві» дати «вінець життя», так що він «не побачить другий смерті». «Господь воскрес, так і мученики за Нього восторжествують над смертю (Swete)»

Що мається на увазі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация