Чи потрібен грошей рахунок? Управління сімейними фінансами по-біблійному

  1. Джон Уеслі , Англійський протестантський проповідник і засновник (спільно з Джорджем Уайтфілд) методизму:
  2. Олександр Величко , Пастор, єпископ, директор «Слов'янської зовнішньої місії», (Богуслав, Білорусь):
  3. Андрій Долганов , Вчитель-методист Асоціації милосердя Еммануїл, координатор сайту Poiskboga.com:
  4. Джойс Майер , Всесвітньо відома проповідник і автор книг-бестселерів:
  5. Ольга Махмудова , Дружина, мама, автор книги про повагу # 365_respect, (Лос-Анджелес, США):

Що говорить Біблія про управління фінансами? Чи потрібно планувати свій особистий або сімейний бюджет? І як управляти грошима по-біблійному? Читайте думки.

Джон Уеслі , Англійський протестантський проповідник і засновник (спільно з Джорджем Уайтфілд) методизму:

Правильне використання грошей - це один з аспектів християнської мудрості. Гроші - це предмет, часто обговорюваний в світських бесідах, але не досить розглянутий християнами. Часто християни не приділяють достатньої уваги вмінню використовувати гроші і не думають про цінності цього відмінного ресурсу. До того ж вони не вміють використовувати гроші з найбільшою вигодою.

«Я говорю вам: Робіть собі приятелів від багатства неправедного, щоб, коли проминеться воно, прийняли вас до вічних осель» (Луки 16: 9)

Гроші можна використовувати по-різному: правильно і не правильно. Якщо ми використовуємо гроші з християнської мудрістю, вони є способом здійснення всілякого добра. В руках Божих дітей вони можуть бути їжею для голодних, питвом для спраглих, одягом для жебраків.

Тому важливо, щоб усі, хто боїться Бога знали, як використовувати цей цінний талант, щоб досягти цих славних цілей в найвищого ступеня.

Олександр Величко , Пастор, єпископ, директор «Слов'янської зовнішньої місії», (Богуслав, Білорусь):

На думку дослідників, 98% сімей не ведуть сімейний бюджет і не планують витрати. Фінансова життя виглядає приблизно так: отримали зарплату, витратили 70%, решта розтягуємо до наступної зарплати. Звідси ростуть борги і зобов'язання, тому що брати набагато легше, ніж віддавати.

Сім'я - це власний бізнес. Це підприємство, яке приносить дохід і несе витрати. Тому підходити до цього потрібно відповідно.

Ті ж дослідники з'ясували, що сім'ї, в яких планування бюджету стало частиною життя, витрачають на 30% менше, на 80% менше залежать від кредитів і на 340% більше накопичують заощаджень. Іншими словами, сім'ї, які планують бюджет, живуть багатше. Якщо я переконав вас, то вам варто цим зайнятися.

Андрій Долганов , Вчитель-методист Асоціації милосердя Еммануїл, координатор сайту Poiskboga.com:

Біблія містить порядку 2350 місць, в яких йдеться про фінанси або матеріальному майні.

Біблія вчить про ставлення до роботи і пріоритети в розподілі фінансів, що дуже важливо приділяти увагу благодійності і допомоги нужденним.

На мій погляд, основні біблійні фінансові засади:

  • Бути задоволеним і дякувати Богові навіть за ту маленьку зарплату, яку ми отримуємо.
  • Бути вірним в тому, що ми отримали і розподіляти це за Божими принципами.
  • Молитися Богу, якщо є певна потреба, тому що Бог відповість.

І я б теж сказав, що істинне щастя людини є виконання двох Божих заповідей: «Люби Бога всім серцем своїм», «Возлюби ближнього, як самого себе». Фінанси є одним з інструментів для виконання цих двох заповідей. Ісус говорив, що той, хто добре чинив жебракові, допомагає Йому, тому що ця людина була створена за образом і подобою Божою.

Джойс Майер , Всесвітньо відома проповідник і автор книг-бестселерів:

Ми розпорядники, а не власники - це перша і найважливіша істина щодо нашого добробуту, яку нам слід визнати і добре засвоїти. Все, що у нас є, даровано нам Богом. Ми вважаємо, що все це ми заробили, проте це не так. Не дав би Бог нам часу, здібностей і можливостей, у нас би нічого не було!

Все належить Богу. Він просто надав нам велику честь - дозволив піклуватися про належні Йому. А це, крім іншого, означає, що ми не повинні бути марнотратними.

В Євангелії від Іоанна 6:12 говориться про те, що Ісус, нагодувавши народ, сказав: «Зберіть шматки, що залишилися (залишки), щоб нічого не пропало і не було розтрачено даремно» (з Розширеного перекладу Біблії). Ісус міг би так само легко знову створити таке диво, яка ж була необхідність збирати з землі рештки? Він сказав так, тому що хотів навчити народ: не можна марнотратно ставитися до того, що послав Бог.

Ісус також сказав в 25-му розділі Євангелія від Матвія, що Бог випробує нас, щоб перевірити, чи будемо ми здатні впоратися з великими благословеннями. «Пан його відповів йому:" Гаразд, рабе добрий і вірний слуга! У малому ти був вірний, над великим поставлю тебе, увійди і роздягли радощів пана свого "» (Матвія 25:21, переклад з NIV). Бог не зможе дарувати нам нові благословення, поки ми не навчимося розпоряджатися тими, які Він нам уже дав. Якщо ваше фінансове становище поки не налагодилося, це може означати, що Бог ще не закінчив вас готувати.

Коли ви навчитеся розпоряджатися тим, що у вас є, Бог поступово буде давати вам більше. Наявними у вас засобами допомагайте нужденним - так ви принесете Богу честь і славу, і Він благословить вас ще більше, щоб примножити Свою славу.

Ольга Махмудова , Дружина, мама, автор книги про повагу # 365_respect, (Лос-Анджелес, США):

5 основних правил для тих, хто тільки на шляху до складання бюджету, які допоможуть зрозуміти основні ключі до процвітання сім'ї:

  1. записувати ВИТРАТИ

Перш, ніж складати бюджет, тобто планувати наперед свої доходи і витрати, нам важливо розуміти, куди йдуть гроші? Вам здається, ви все знаєте і контролюєте? Тоді рекомендую вам рівно 1 місяць записувати все-все-все витрати протягом дня. Кожен випитий кави, обід поза домом, таксі, вода, маршрутка / бензин і ще сотні непомітних дрібниць! Саме з цих дрібниць і буде складатися бюджет, тільки поміститься в окремі статті витрат. Чим краще ви будете знати свої витрати, тим легше вам буде управляти своїм доходом!

  1. ІДЕАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ

Перш, ніж складати реальний бюджет, почніть з віртуального, або назвемо його «Ідеальним», куди Ви зможете помістити свої заповітні мрії, бажання, Ви уявного зможете підвищити свій рівень життя і поставити собі за мету на перспективу!

Не обмежуйте себе ні в чому, іноді потрібно про щось більше помріяти, щоб почати більшого досягати! «Думки пильного лиш на достаток ведуть, а всякий квапливий на збиток» (Пр.21: 5).

  1. ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО БЮДЖЕТУ

Говорить «Витрачати менше, ніж заробляємо». Знаю, нам завжди здається, що нам потрібно більше того, що у нас є, ми завжди прагнемо більшого і кращого, спочатку ми хочемо змінити якість їжі, потім якість одягу, ще пізніше якість відпочинку, і нарешті, якість життя! Цілком похвальне прагнення до кращого потрібно балансувати думкою Чарльза Діккенса:

«Річний дохід 20 фунтів при витраті 19 фунтів 96 пенсів - це щастя. Річний дохід 20 фунтів при витраті 20 фунтів 6 пенсів - це злидні ».

Щастя від злиднів відокремлює всього лише одне єдине якість - задовольняється, вміння радіти тому, що є, почуття внутрішнього задоволення, розуміння істинних цінностей в житті.

«Кажу це не тому, що маю потребу бо я навчився бути задоволеним тим, що у мене є. Умію я й бути в упокоренні, умію бути й у достатку Я привчився до всього й у всьому, насичуватися і терпіти голод, мати достаток і бути в недостачі »(Флп.4: 11-12).

4: 11-12)

  1. ХТО веде БЮДЖЕТ?

Веде бюджет той, у кого це краще виходить! Чоловік це буде або дружина, не є принциповим, головне, щоб це була людина, яка вміє зберігати гроші, а не тільки витрачати, який вміє контролювати свої бажання і приборкувати емоції, який знає ціну грошам і організований в їх управлінні!

«Краще двом, ніж одному, тому що вони отримають гарну нагороду за свою працю» (Еккл.4: 9).

Але ще краще робити це РАЗОМ! Планувати витрати наперед, розподіляти статті в пріоритетному порядку, якщо потрібно шукати шляхи економії разом, тоді не буде тиску на когось одного з подружжя, а навпаки буде рада, спілкування, вирішення, буде відчуватися єдність, спільність і підтримка ...

«Тільки сварка пихою зчиняється, а хто радиться - мудрість» (Пр.13: 10).

  1. ОБІЦЯНКУ

І останнє ... пообіцяйте собі вести бюджет, незважаючи на те, що не все буде виходити відразу, продовжуйте, навіть коли грошей вистачатиме тільки на перші 3-5 статей з 15, продовжуйте, навіть коли не будете бачити великого прогресу.

Ведення бюджету - це звичка багатих, процвітаючих особистостей ... і якщо ви хочете стати одним з них, продовжуйте впроваджувати цю звичку в своє життя, в свої рутини, в свій характер!

Чи потрібно планувати свій особистий або сімейний бюджет?
І як управляти грошима по-біблійному?
Ісус міг би так само легко знову створити таке диво, яка ж була необхідність збирати з землі рештки?
Вам здається, ви все знаєте і контролюєте?
ХТО веде БЮДЖЕТ?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация