Чи можна гарбуз при грудному вигодовуванні

  1. Протипоказання
  2. думка фахівців
  3. В якому вигляді вживати
  4. У якій кількості вживати гарбуз
  5. висновок

гарбуз при грудному вигодовуванні

Гарбуз є унікальним овочем багатим вітамінами і необхідними людині мікроелементами і мінералами. Популярний цей продукт не тільки в Росії, але і в багатьох країнах Європи і США. Не тільки м'якоть гарбуза є корисним продуктом, але і її насіння. Їх вживають як дієтичний ласощі і використовують для виробництва масла.


Давайте поговоримо про те, в чому полягають її корисні властивості?

  • Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту - допомагає налагодити процеси травлення, виводить надлишкову рідину з організму, гарбуз при грудному вигодовуванні необхідна, для того щоб харчування мами було різноманітним і корисним.
  • Високий вміст клітковини, кальцію, цинку, заліза, фосфору, а так само вітамінів С, К, В і Р.
  • Покращує стан нервової системи, нігтів і волосся годуючої мами.
  • Ризик виникнення алергічних реакцій у малюка і його мами зводиться до мінімуму.
  • Овоч на 90% складається з води і складно переоцінити його протизапальні сечогінні і потогінні властивості.
  • Покращує процеси кровотворення і згортання крові.
  • Є дієтичним овочем, вона низькокалорійна і ніяк не позначиться на фігурі. Активізуючи метаболічні процеси, вона допомагає швидше засвоювати навіть калорійну їжу, отже, мама буде, є корисний продукт, при цьому не видужає. Вживаючи гарбуз регулярно, мамі буде легше позбутися від зайвих кілограмів після пологів.

Протипоказання

Гарбуз є корисною для людей будь-якого віку, обмеження щодо вживання її незначні, тому тим, хто ще не пробував в період вагітності і в період лактації урізноманітнити своє меню цим овочем, настійно рекомендуємо це зробити.
Гарбуз є корисною для людей будь-якого віку, обмеження щодо вживання її незначні, тому тим, хто ще не пробував в період вагітності і в період лактації урізноманітнити своє меню цим овочем, настійно рекомендуємо це зробити
Якщо у вас або батька дитини є алергія на каротини, перш ніж вживати гарбуз, можна здати аналіз на алергени у малюка, оскільки в гарбузі каротини містяться у великих кількостях. Даний вид алергії зустрічається вкрай рідко.

думка фахівців

Лікарі одноголосно сходяться на думці про те, що гарбуз можна їсти під час вагітності та в період лактації мамам. Арсенал вітамінів і корисних речовин буде підтримувати здоров'я мами і її малюка.
Педіатри рекомендують гарбуз для вже старших дітей в якості прикорму, однак при цьому необхідно дотримуватися поступове введення нового продукту раціон і спостерігати за реакцією дитини на продукт.

Гарбуз є помірно алергенним продуктом, реакції на неї зустрічаються не часто.

Думки лікарів про те, коли після пологів мамі, що годує можна починати їсти гарбуз, різні: хтось вважає що овоч можна вживати вже через тиждень після пологів, хтось рекомендує почекати десять днів або місяць. Намагайтеся віддавати перевагу плодам з жовто-зеленої або білої скоринкою, а не з помаранчевою.

В якому вигляді вживати

Корисну гарбуз годуючим мамам можна вживати практично в будь-якому вигляді, виключаючи смажені страви. Гарбуз збереже свої корисні властивості, якщо запекти її в духовці або мікрохвильовій печі.
Можна приготувати за допомогою мультиварки дуже корисні і поживні гарбузові каші. Готувати дозволено як на воді, так і на молоці, така каша принесе тільки користь вам і дитині.
Популярні не тільки серед годуючих мам, а й серед гурманів супи-пюре з гарбуза. Вони незвичайні, вітамінні і дуже смачні, способів приготування таких супів дуже багато при комбінуванні з іншими продуктами. Смачним виходить овочеве рагу з гарбузом, можна пити сік, змішуючи його з натуральним морквяним або яблучним соком.
Кушая гарбуз, ви гарантовано забезпечите себе і дитину корисним вітамінним продуктом.

У якій кількості вживати гарбуз

Після пологів мама, яка годує висуває суворі вимоги до раціону свого харчування, оскільки неадаптованих організм дитини може негативно відреагувати на грудне молоко матері з новими продуктами Після пологів мама, яка годує висуває суворі вимоги до раціону свого харчування, оскільки неадаптованих організм дитини може негативно відреагувати на грудне молоко матері з новими продуктами.
Щоб уникнути ускладнень, таких як алергія, розлад шлунка рекомендуємо вживати гарбуз в будь-яких стравах не більше 2х разів на тиждень. Такий режим харчування не зашкодить дитині і забезпечить достатню кількість мінералів і вітамінів.
Починайте їсти гарбуз з невеликого шматочка. Краще, якщо новий продукт ви спробуєте за сніданком, так у вас буде цілий день, на те щоб простежити за тим, як відреагує на новий продукт дитина. Якщо малюк спокійний, немає проявів алергії, кольок і здуття живота, можете поступово збільшувати порцію гарбузових страв до нормального розміру.

висновок

На жаль, сьогодні гарбуз в повсякденному меню використовується не так часто, як, вона того заслуговує На жаль, сьогодні гарбуз в повсякденному меню використовується не так часто, як, вона того заслуговує. Якщо готувати овоч правильно, він буде корисніше популярного картоплі, а за смаковими якостями нітрохи йому не поступиться.
Насичений вітамінний склад гарбуза забезпечить мамі і її маляті спокійний здоровий сон, міцні нерви, здоровий колір листа і відмінну роботу шлунково-кишкового тракту.
Не нехтуйте цим чудовим продуктом, як в період вагітності, так і після народження дитини.

Прості страви з гарбуза

Давайте поговоримо про те, в чому полягають її корисні властивості?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация