Для скептиків про природу заряду. магнетон Бора

Для скептиків про природу заряду. магнетон Бора

Багато читачів скептично ставляться до природи заряду, як масового прояви. Тому на прикладі магнетон Бора покажемо справедливість цього твердження.
Для цього розрахуємо чисельну тотожність відносини елементарного заряду до маси електрона і з іншого боку ставлення магнетона Бора до постійної величини Дірака. (При ретрансляції інформації постійна Дірака перетворилася в постійну Планка. Цю помилку прошу врахувати.)
У перших рядках величини представлені размерностями в системі СІ.
Далі ці величини перетворюємо і показуємо в системі LT і розраховуємо відповідні співвідношення. Приходимо до висновку, що відношення елементарного заряду до маси електрона є безрозмірна величина, яка підтверджується безрозмірним і чисельним ставленням величини магнетона Бора до постійної Дірака.
Шановні скептики, збігів в математиці не буває. Це красномовно говорить про справедливість твердження, що заряд частинок і їх маса мають одну природу.
Якщо розвивати думку далі, то Магнетон Бора та постійна величина Дірака також мають одну фізичну основу - це енергетичні величини квантів електричного поля або наступного енергетичного рівня матерії.


рецензії

Електричний заряд є показником (мірою) нестачі або надлишку інформативною енергії в складі внутрішньої енергії об'єкта щодо її енергетичного балансу.
Про енергетичний баланс тут http://www.proza.ru/2017/08/09/1786
Так як температура є показником кількості інформативною енергії об'єкта, то, наприклад, нестача енергії можна заповнити при нагріванні - позитивно заряджене тіло стає нейтральним при нагріванні до певної температури.
Борис Володимирович Пустозеров 12.08.2017 18:08 Заявити про порушення
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация