Документи на повернення податку за лікування

  1. важливі примітки
  2. Необхідні документи

Законодавство РФ передбачає різні   соціальні податкові відрахування Законодавство РФ передбачає різні соціальні податкові відрахування . Повний їх список вказано в статті 219 Податкового Кодексу РФ. У список соціальних податкових відрахувань входять витрати на лікування, навчання, фінансування пенсії, благодійність. Як і з будь-яким іншим податковим вирахуванням, громадянин має право повернути лише 13% від загальної суми витрат.

У порівнянні з 2015 роком, правила зміні не піддалися. Все так же дані відрахування надаються в кінці року, в якому подано податкову декларацію та надано ряд документів, які підтверджують витрати. Гранична сума податкового вирахування - 120 тисяч рублів. Отже, повернути можна лише 15 600 рублів (тому що це 13% від загальної суми).

важливі примітки

Вся ця інформація стосується і повернення податку за лікування, за винятком деяких нюансів. Наприклад, існує конкретний перелік дорогих медичних послуг , В разі оплати яких обмеження в 15 600 рублів не діє. До таких послуг відноситься лікування зубів, вад розвитку, пластичні операції і т.д.

Виключення не поширюється на медичні послуги, сума оплати яких не настільки велика. Це може бути лікування в санаторії, діагностика та лікування при наданні швидкої допомоги, реабілітації, проведення медичної експертизи і т.д.

Необхідні документи

  • Заява у письмовій формі;
  • В кінці року, в якому була проведена оплата медичних послуг, медикаментів - заповнити декларацію 3-ПДФО ;
  • Добути в бухгалтерії за місцем роботи (або робіт, якщо за минулий рік їх було кілька) довідку за формою 2-ПДФО;
  • У разі, якщо була здійснена оплата лікування осіб, які перебувають у родинних стосунках з вами - необхідно зробити ксерокопії документів, які могли б підтвердити спорідненість з ними. Це може бути свідоцтво про одруження, про народження дитини (якщо такий є), свідоцтво про народження самого платника податків, якщо він виробляв оплату лікування своїх батьків;
  • Якщо проходила оплата медичних послуг - необхідний відповідний договір, оригінал довідки, що підтверджує оплату послуг, довідка з переліком медикаментів, придбаних пацієнтом за свій рахунок (якщо такі були) і платіжні документи, що підтверджують самі витрати (чеки, квитанції тощо);
  • Зібрані документи слід подати до податкового органу згідно з вашим місцем проживання.

Примітка - при собі мати не тільки копії документів, але і їх оригінали, які потрібно буде надати податковому інспектору для подальшої перевірки їх достовірності.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация