«Фабричний Китай»: чи потрібен білорусам Geely ATLAS?

З кінця минулого року серед автолюбителів не вщухають суперечки про «білоруського китайця» Geely Atlas . Вважаю, що на заводі СЗАТ «БЕЛДЖІ» під Борисовим повинні з кожною хвилею критики потирати руки. Адже якби дрібниця не була цікавою, так багато не копирсалися б в цінах, не говорили про якість білоруської збірки і не намагалися б знайти, на яку модель схожий цей кросовер. Сьогодні я більше про білорусів, ніж про машину ... З кінця минулого року серед автолюбителів не вщухають суперечки про «білоруського китайця»   Geely Atlas

Якщо зайти на обговорення моделей бюджетних китайських смартфонів на будь-який популярної інтернет-майданчику, можна знайти кілометри слів про те, що «треба брати», «не гірше того самого ... з яблуком на корпусі», «дуже гідний апарат за свої гроші», « взяв і дуже задоволений »,« виглядає як айфон, але в три рази дешевше ». Нічого не до вподоби нашим співвітчизникам ходити з «недосамсунгамі» і Двухсімочний «почтіайфонамі» і при цьому жорстко відгукуватися про китайські автомобілі. Тобто замовити на «Алібабе» незрозуміло що і козиряти в соцмережі зекономленими двома сотнями рублів, при цьому свідомо йдучи на ризик і, впевнений, компроміс - можна. А ось піти в магазин і купити новий китайський автомобіль без надування щік - не можна.

А ось піти в магазин і купити новий китайський автомобіль без надування щік - не можна

Піду далі вузькою стежкою міркувань ... Варто тільки заїхати в престижний котеджне селище під Мінськом, як відразу буде помітна реклама меблевих турів в Китай. Це коли ти їдеш в Гуанджоу або Шанхай, щоб заїхати на «офіційну фабрику підробок». Так робить півсвіту. Готелі, ресторани, багаті будинки в столицях колишнього СРСР і не тільки обставлені «фабричним Китаєм». Це можуть бути як самобутні речі, так і точні копії дизайнерських виробів. І знову корона не падає.

І знову корона не падає

Навпаки, всі сторони цього міжнародного співробітництва задоволені. І я не скажу, що китайські меблеві репліки або ті ж «офіційні підробки» стоять як бруд дешево. Вони доступні, але не віддаються даром. На місці будь-який китайський менеджер ламаною російською пояснить, чому так. Мовляв, ви ж хочете якості, нехай навіть і китайського. А за нього треба сьогодні платити ...

А за нього треба сьогодні платити

Парадокс в тому, що білорус одночасно втратив віру в обіцянки царевих людей по телеку щодо світлого майбутнього центральноєвропейської країни, і не чекає нічого ... хорошого. При цьому як тільки хтось із «офіціалів» говорить з блакитного екрану про випуск чогось білоруського - співвітчизник одразу ж розраховує, що це буде дешево на межі з безкоштовним. І відрікається від свого телеатеізма, в ту ж секунду осіняючи себе хресним знаменням з останніми (насправді - немає) затиснутими в кулаку м'ятими з-під плінтуса доларами. Білорус не вірить в BYN.

Білорус не вірить в BYN

Якщо в країні неминуче дорожчає з року в рік молоко, то чому автомобіль, зібраний тут, повинен дешевшати? Це ще полвопроса. Чому досвідчені і спритні на світовій арені китайці для Білорусі, яка за кількістю населення як їх село, повинні робити «спешіал оффер»?

Чому досвідчені і спритні на світовій арені китайці для Білорусі, яка за кількістю населення як їх село, повинні робити «спешіал оффер»


Білорус не піде пікетувати головний офіс банку, який не може надати адекватний споживчий кредит під кілька відсотків річних, що відкриває двері в дивний світ середнього класу. Спадкоємець партизан піде і влаштує мережеву війну в коментарях! На сміх буде піднята «завищена ціна» на тлі більш відомих брендів.

На сміх буде піднята «завищена ціна» на тлі більш відомих брендів

Осторонь залишиться факт, що багато хто з них зібрані такими ж «Ванями» в Калузі, Пітері або Владивостоці. Чи не залишиться в стороні і схожість автомобіля на інші, а хтось взагалі знайде плагіат. О боги! І це буде писати людина, автор того самого «як айфон, зовні не відрізниш, але три сімки і радіо» або чогось в цьому стилі на сусідньому сайті.

І це буде писати людина, автор того самого «як айфон, зовні не відрізниш, але три сімки і радіо» або чогось в цьому стилі на сусідньому сайті

Перед тест-драйвом в салоні «Джилі Центр Мінськ» на Тімірязєва , Поки ми чекали машину, я почув від одного покупця думку вголос «Ось якби він коштував не 17 000 доларів, а хоча б 12 000, то тоді не було б так страшно ...» Я не міг не запитати, що вирішують ці п'ять тисяч і . «Ну, не знаю ...» - відповів чоловік. Я дочекався, поки він, нарізаючи кола навколо предтоповой версії Geely Atlas і цокаючи язиком при кожному колі, дістане смартфон з кишені брюк. Марку пристрою я не дізнався, але за зовнішнім виглядом - самий бюджетний «нестрашний» китаєць, зашитий на одного з білоруських мобільних операторів. Просто доступний телефон, який нічим не вирізняється з-поміж інших. Навіть ціною. Куплений, ймовірно, в розстрочку.

Куплений, ймовірно, в розстрочку

Теж саме я можу сказати про Geely Atlas. Я свідомо залишаю за дужками те, що це автомобіль- «білорус». Просто у покупців, які розглядають покупку кросовера в районі плюс-мінус 40 000 BYN, з'явився ще один адресу в столиці, щоб зайти, подивитися і додати в свій список порівняння ще одну непогану модель.

Просто у покупців, які розглядають покупку кросовера в районі плюс-мінус 40 000 BYN, з'явився ще один адресу в столиці, щоб зайти, подивитися і додати в свій список порівняння ще одну непогану модель

Упевнений, що попит буде саме за 2.4-літровими повноприводними версіями, тому що вони і поводяться на дорозі і путівці цікавіше моноприводних, а також готові вразити переліком опцій і електронних помічників за прийнятні гроші. Відвертих протипоказань від розгляду Geely Atlas ні я, ні мій напарник Діма Волотко не знайшли. Ну, хіба що кришка на задньому підлокітнику в топової версії при першому необережному русі «піде» першої.

Ну, хіба що кришка на задньому підлокітнику в топової версії при першому необережному русі «піде» першої

Що стосується бездоріжжя, то з середнім рівнем, куди не ступить і половина проданих зразків, я впевнений, автомобіль впорався на відмінно. З асфальтової історії, я б хотів більше потужності, знятої з 2.4-літрового бензинового движка. Як на мене, так 148 «конячок» замало. Але це ще один привід для тест-драйву, а не прочитання чужого досвіду, тому що багатьом подобаються саме класичні спокійні атмосферні двигуни. Невелике 2-хвилинне відео відповідає на 90% питань про прохідності кросовера і його асфальтових навичках (не забудьте включити звук)

Китайська корпорація, яка купила нема на знижки світових автогігантів Volvo і Lotus, відкрила виробництво автомобілів в Білорусі, розраховуючи підкорювати ринок Росії. Найцікавіше, що тепер м'яч не на боці доларів або навіть покупців, а удар «за цінами» повинна продемонструвати банківська система найстабільнішою в Європі країни.

Все з того ж блакитного екрану жителям синьооку вже пообіцяли вигідні фінансові інструменти для покупки автомобілів Geely. Час і кількість реальних клієнтів покаже, а поки що треба запасатися попкорном. Гряде чергова хвиля битви за кращий коментар з далеких рубежів дивана. Фабричного китайського недорогого.

Автомобільні подорожі на Holiday.by

Якщо в країні неминуче дорожчає з року в рік молоко, то чому автомобіль, зібраний тут, повинен дешевшати?
Чому досвідчені і спритні на світовій арені китайці для Білорусі, яка за кількістю населення як їх село, повинні робити «спешіал оффер»?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация