Галина Брежнєва: Дочка "п'ятизіркового" генсека .. Обговорення на LiveInternet

У минулому році виповнилося тринадцять років, як не стало Галини Брежнєвої, однак ім'я її пам'ятають до сих пір. Брежнєвої присвячують мемуари, передачі та художні фільми. І справа не тільки в тому, що Галина Леонідівна була дочкою всесильного генсека ЦК КПРС, і навіть не в численних скандальних чутках. Авторів приваблює її суперечлива натура: в народі Брежнєву називали розпещеної "кремлівської принцесою", а близькі люди вважали її крихким і доброю людиною ...

За спогадами добре знали її людей, дочка знаменитого генсека ЦК КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва Галина в молодості була на диво гарна на вроду і все життя шалено любила діаманти і красивих, видних чоловіків.

За спогадами добре знали її людей, дочка знаменитого генсека ЦК КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва Галина в молодості була на диво гарна на вроду і все життя шалено любила діаманти і красивих, видних чоловіків

Вона ніколи не втручалася в справи батька, не намагалася давати йому рад або хоч чимось дорікнути його, коли дізнавалася про романах генсека на стороні. Леонід Ілліч теж любив віддати належне прекрасній статі, тим більше що його дружина Вікторія Петрівна часто і важко хворіла. Варто сказати, що за кожним романом генсека стояли .істінная пристрасть і закоханість, а не просто задоволення похоті: до похилого віку генсек був напрочуд щедрий на почуття і подарунки. Мабуть, дочка пішла в нього? Згодом Галина Брежнєва придбала скандальну популярність. На відміну від свого рідного брата, сина генсека Юрія Леонідовича, який працював заступником міністра зовнішньої торгівлі (в країні багато хто навіть не підозрювали, що у Леоніда Ілліча, крім дочки, яку він всіляко намагався опікати і наставляти на істинний шлях, є ще й син, завжди віддавали перевагу скромно триматися в тіні батька

«КОРОЛЕВА ЦИРКУ»

Так іноді жартома називали Галину Брежнєву, оскільки її першим чоловіком став керівник білоруського колективу Союздержцирку, колишній акробат Євген Мілаєв. Він був значно старше Галини і встиг овдовіти, залишившись з двома дітьми на руках - Сашком і Наташею .. Дружина Мілаєва померла при пологах, і, цілком можливо, дуже чуйна донька вже став видним партійно-радянським працівником Леоніда Брежнєва захопилася імпозантним чоловіком з трагічною особистої долею.

Дружина Мілаєва померла при пологах, і, цілком можливо, дуже чуйна донька вже став видним партійно-радянським працівником Леоніда Брежнєва захопилася імпозантним чоловіком з трагічною особистої долею

За спогадами багатьох людей, які працювали разом з Галиною Брежнєвої в цирку, колектив артистів ставився до неї дуже добре, її любили, і вона завжди намагалася нікому не відмовити в допомозі. Через батька «пробивала» квартири, через міністра культури -. звання заслужених артистів і виїзди на хороші гастролі, в тому числі за кордон. Знаючі люди стверджують: «туди» Галина виїжджала під чужим прізвищем, хоча ні при одному заміжжя вона своє дівоче прізвище не змінювала.

Знаючі люди стверджують: «туди» Галина виїжджала під чужим прізвищем, хоча ні при одному заміжжя вона своє дівоче прізвище не змінювала

Через деякий час у подружжя народився спільна дитина: дочка Вікторія. Коли почалися сімейні негаразди, а їх в життя Галини Брежнєвої завжди траплялося достатньо, дівчинку взяли на виховання дідусь і бабуся: сам генсек і його дружина. До речі, варто зауважити: до дітей Мілаєва Галина ставилася дуже добре і щиро намагалася замінити їм померлу матір. Але пізніше всі троє дітей, за словами близьких подруг Галини, просто зрадили її, не подали руку допомоги і відвернулися в скрутну хвилину.

Але пізніше всі троє дітей, за словами близьких подруг Галини, просто зрадили її, не подали руку допомоги і відвернулися в скрутну хвилину

Дочка знаменитого генсека не зрозуміли ні рідна дитина, ні прийомні діти. Цікавий факт, в який зараз важко повірити, знаючи про те, як живуть сучасні нувориші, їх дружини і діти, - але в цирку Галина Брежнєва працювала костюмером. Саме не значилася, а працювала.

Вона ділила з колективом акторів і обслуговуючого персоналу всі тяготи кочового життя на гастролях, готувала борщі на електричній плитці, доглядала за своїми і чужими дітьми і взагалі нічим особливо не виділялася серед інших працівників Союздержцирку. Одна з її близьких подруг впевнено стверджувала:

- Галина все життя любила тільки одну людину: свого першого чоловіка Мілаєва. Якби не сталося між ними розладу, біографія дочки генсека могла стати зовсім іншою!

ЦИРК ПОЇХАВ І ... ПОВЕРНУВСЯ

Що далі? Розлади, сімейні сцени? Ні, їх досить щасливий десятирічний шлюб зруйнувала ревнощі: це часто трапляється, особливо коли разом живуть дві сильні натури. Галина - кажуть, не без вагомих підстав - приревнувала чоловіка до дуже гарненькою Тамарі Собольовськой, яка працювала на арені «па-де-де на конях». Ревнощі підігрівали пересуди і чутки, що циркулювали по цирковій трупі: в маленькому колективі, де всі все знають один про одного, та ще на гастролях, дуже важко щось приховати. А діло було якраз на гастролях в Японії, де виступав цирк. Мілаєва, якому вже стукнув «полтинник», не могла не схвилювати серце юна красуня.

Мілаєва, якому вже стукнув «полтинник», не могла не схвилювати серце юна красуня

Але і тридцятирічна Галина - нагадаємо, по заслуговує довіри спогадами очевидців, вона тільки з віком стала сильно походити на батька, а в молодості відрізнялася великою привабливістю, - заслужено користувалася успіхом у чоловіків. Як тільки цирк повернувся в Союз, обожнює богемне життя і завжди мала серед представників богеми безліч різних знайомих, Галина Брежнєва негайно завела бурхливий роман з вісімнадцятирічним Ігорем Кіо і вирушила з ним у Сочі, де якийсь Фраткіс, який, за відомостями ряду джерел, був референтом Брежнєва, миттєво влаштував розлучення Галини з Мілаєва під час відсутності чоловіка і новий шлюб з Кіо.

з першоджерела

Ігор Кіо: "Мені було вісімнадцять, а їй - тридцять два. Мені, як багатьом зовсім молодим, подобалися жінки зрілі, старший за мене. Вона була жінкою дуже яскравою, і вона була моїм першим коханням. Коли ми розписалися і поїхали в Сочі, вона залишила батькові записку. Так і так, прости нас, тато, ми любимо один одного, йому - двадцять п'ять, вона завищила мій вік, розуміла, як це не сподобається батькові. Леонід Ілліч, як потім стало відомо, розлютився, звичайно, а потім махнув рукою. Але тут втрутився Мілаєв. І вже тоді батько велів розвести нас.

І вже тоді батько велів розвести нас

До нас прийшли тремтячі від страху генерал - начальник крайової міліції і начальник паспортного столу. Галину відвезли, у мене забрали паспорт. Через тиждень прийшла бандероль - в паспорті була просто-напросто вирвана сторінка з записом про шлюб і стояв штамп: "Чи підлягає обміну". Мені, до речі, потім було дуже важко це зробити - не пояснювати ж все в районному відділенні.

Мені, до речі, потім було дуже важко це зробити - не пояснювати ж все в районному відділенні

Ми продовжували спілкуватися, зустрічалися, коли могли, в основному таємно - такий роман на відстані. Одного разу в Одесі - я був на гастролях, вона приїхала до мене на вихідні, будинки сказавши, що у подруги на дачі. Але трапилася нельотна погода, і вона затрималася на чотири дні. Батькові доповіли. За нею приїхали. Мене викликали до генерала одеського КДБ. І так це тривало якось ненормально. Плюс така різниця в віці, і вона це, звичайно, розуміла. Тому з часом розсмокталося саме собою. Останній раз ми спілкувалися по телефону в 91-му році. Їй було дуже не просто психологічно. Куди б вона не приходила, їй приймалися так лизати одне місце, що жодна нормальна людина не витримав би. "

Коли Брежнєву доповіли про те, що сталося, він, щиро поважав зятя і ставився до нього дуже добре, прийшов в жах.

- Що роблять, що роблять? - гірко стогнав Леонід Ілліч. - Авантюристи!

За свідченнями деяких експертів, Брежнєв вислав в Сочі особистий літак. Фраткіс отримав по заслугах, шлюб негайно анулювали, і новоспечена дружина ілюзіоніста на третій день після заміжжя з чистим новим паспортом виявилася на підмосковній дачі батька.

- Більше ніяких фокусів! - строго сказав Сам і наказав, щоб ніхто з учасників сочинської скандальної історії ніколи навіть близько не підходив до його будинку або дачі.

Це вказівка неухильно виконувалося до кінця його днів. Але шила в мішку не втаїти! Мілаєв робив всі спроби для примирення і сподівався на успіх: все-таки першу іномарку який дуже любив автомобілі Брежнєву привіз в подарунок з-за кордону саме зять! Але Галина висувала немислимі умови. Мілаєв, як і вона, не хотів поступатися, і примирення не відбулося. За твердженнями людей, які добре знали дочка всесильного Брежнєва, Галина і Мілаєв, коли приїхали в Москву, деякий час жили в комунальній квартирі неподалік від Курського вокзалу, а потім батько допоміг дочки і зятя: їм дали пристойну окрему квартиру в житловому крилі готелю «Україна» .

Після розлучення Галина не взяла звідти нічого! Вона все залишила першого чоловіка. Цілком очевидно, що, працюючи в Союзгосцирк на керівній посаді, Мілаєв після розлучення швидко міг знайти собі гідну в усіх відношеннях партію, однак він більше так і не одружився. Зате Галина на відміну від колишнього чоловіка пустилася в усі тяжкі ... КОХАНЦІ

"Любити треба завжди, поки жива", - говорила Галина Леонідівна. В її житті було багато красивих і часто безперспективних романів. Точне число коханців дочки знаменитою генсека невідомо. Звичайно, ті, кому це належить за посадою, знали, з ким Галина Леонідівна підтримувала тісні контакти і вступала в інтимні стосунки. Однак подібна інформація розголошенню не підлягала.

- Життя, особливо особисте життя керівників, повинна бути надійно прихована від народу!

- Ця теза ще ленінських часів керівництво радянської держави дотримувалося чітко і неухильно.

- Ця теза ще ленінських часів керівництво радянської держави дотримувалося чітко і неухильно

І все ж про пошуки Галиною Брежнєвої щастя любові відомо досить багато. Наприклад, ще в період гастролей радянського цирку у Франції, за свідченнями багатьох очевидців, Галина Леонідівна познайомилася з дуже цікавим зовні, ерудованим і чарівним журналістом Олегом Широковим, які працювали в газеті «Радянська культура» .- Олег Олексійович, не будь дурнем: терміново одружуйся! - радили йому навіть начальники.

Стверджують, що дочка генсека від Широкова божеволіла і у них виникли бурхливі інтимні стосунки. Але Широков раптом затявся, заявив, що не може обдурити свою наречену і взагалі не хоче ставати зятем генсека КПРС. У нього є власна гордість.

Всі чекали, що розрив з Галиною неодмінно призведе до суворої опалі журналіста, але, всупереч очікуванням, його призначили завідувачем корпунктом ТАСС в Парижі - Галина не відрізнялася мстивістю. Навіть навпаки, вміла бути вдячною.

Навіть навпаки, вміла бути вдячною

Іншим журналістом, який привернув увагу дочки генсека, був Олександр Авдєєнко. Галина щиро хотіла йому допомогти, він їй дуже подобався, але їх роман теж не отримав ніякого серйозного продовження. До речі сказати, і Широков, і Авдєєнко марнотратом не раз бачилися з Галиною і навіть після смерті генсека відгукувалися про його дочки з незмінною повагою і дуже доброзичливо.

До речі сказати, і Широков, і Авдєєнко марнотратом не раз бачилися з Галиною і навіть після смерті генсека відгукувалися про його дочки з незмінною повагою і дуже доброзичливо

Багато хто задає питання: чи була Галина Брежнєва членом КПРС? Ні, вона все життя прожила безпартійної - її батько вважав, що для членства в партії по дочка не доросла, а сама Галина в перші ряди будівників комунізму зовсім не прагнула.

Галині і і так жилося нормально, у неї існував власний комуністичний світ, де все давали за потребами. Але ось особисте життя все одно ніяк НЕ налагоджувалося ...

Батько підшукував для дочки хорошу роботу, і Галина виявилася в АПН. Там вона познайомилася з жінкою на прізвище Іванова, син якої танцював у Великому театрі. Саме через сина Іванової у Галини Леонідівни відбулося знайомство зі знаменитим Марісом Лієпою.

Саме через сина Іванової у Галини Леонідівни відбулося знайомство зі знаменитим Марісом Лієпою

Як розповідала подруга Брежнєвої, Маріс мав дуже сильний вплив на Галину. Незважаючи на те, що він був одружений, вона погоджувалася на другорядну роль в його житті, брала все його капризи і прохання. З самого початку вона представляла Лієпа друзям як люблячого батька двох дітей.

Кажуть, що артиста стали обтяжувати ці відносини, і він придумав спосіб розлучитися. Одного разу Лієпа повідомив Брежнєвої про те, що прилітає з гастролей. А коли та приїхала в Шереметьєво, то побачила в залі очікування, коли вони цілувалися Маріса і його дружину Маргариту. З чуток, саме цей випадок поклав початок пиятика Брежнєвої.

- Що ти робиш? - невдоволено запитав дочку батько .-- Адже він одружений!

Це проти всіх законів: і людських, і ... Леонід Ілліч не договорив і приречено махнув рукою. Він завжди прагнув як міг опікати дочка і оберігав її: більшу частину життя вона прожила разом з батьками - за величезної квартирою генсека на Кутузовському проспекті в будинку № 26 знаходилася двокімнатна, особиста квартира Галини, що не мала окремого входу. Батько хотів контролювати буквально все: гостей, час приходу і відходу, чим займається донька і так далі

Батько хотів контролювати буквально все: гостей, час приходу і відходу, чим займається донька і так далі

. Можливо, Лієпа дійсно захопився Галиною. У Великому театрі на її кріслі завжди лежали свіжі квіти, диригент кланявся високій гості, і оркестр вітав її. Але у Лієпи була дружина - актриса Театру ім. Пушкіна - і двоє дітей. Правда, його шлюб все одно розпався. За свідченнями деяких знайомих, з близькими їй чоловіками Галина зазвичай зустрічалася на квартирі подруги, розташованої неподалік від готелю «Радянська».

За свідченнями деяких знайомих, з близькими їй чоловіками Галина зазвичай зустрічалася на квартирі подруги, розташованої неподалік від готелю «Радянська»

Одного разу вона запросила і Лієпа - мабуть, він бував там і раніше, - обіцяла хороший стіл і качку з яблуками. Танцівника чекали, але Маріс не прийшов. Галині стало дуже погано, а через якийсь час через спільних знайомих вона, дізналася: саме в цей день і годину, на який вона призначила Марісові побачення, той помер ...

«НЕ ИМЕЙТЕ СТО БАРАНОВ ...»

«Не майте сто баранів, а берете, як Чурбанов» - така поговорочка ходила по Росії і її столиці після чергового заміжжя Галини Леонідівни, що зв'язала своє життя з кинули заради неї сім'ю і дітей офіцером МВС Юрієм Михайловичем Чурбанова: високим імпозантним красенем чоловіком.

«Не майте сто баранів, а берете, як Чурбанов» - така поговорочка ходила по Росії і її столиці після чергового заміжжя Галини Леонідівни, що зв'язала своє життя з кинули заради неї сім'ю і дітей офіцером МВС Юрієм Михайловичем Чурбанова: високим імпозантним красенем чоловіком

А до того, як згадували знавці, говорили: «Не май сто рублів, а одружуйся, як Аджубей». Олексій Аджубей став зятем Хрущова, попереднього генсека КПРС, і головним редактором «Вістей». Знайомство з Чурбанова відбулося в ресторані Будинку архітекторів, куди Галина вирушила в компанії сина міністра внутрішніх справ СРСР Щолокова Ігоря і його дружини Нонни. Ігор завідував тоді молодіжним закордонним туризмом, а сім'ї Брежнєвих і Щолокова пов'язувала багаторічна, перевірена війною дружба. Галині виповнилося сорок два, вона все ще мала гарну зовнішність, і Чурбанов сам звернув на неї увагу!

Галині виповнилося сорок два, вона все ще мала гарну зовнішність, і Чурбанов сам звернув на неї увагу

Папі новий зять імпонував: Леонід Ілліч сподівався, що Юрій Михайлович, як офіцер і чоловік, зможе позитивно вплинути на відчайдушну дочка. Зі страшною, просто неймовірною швидкістю Чурбанов «на реактивній тязі» став рости по службових сходах: з підполковників в полковники і керівники управління, потім присвоєння генеральського звання, відрядження на пару тижнів до Афганістану «за орденами» за участь в «бойових операціях», потім генерал-лейтенант, генерал-полковник і, нарешті, перший заступник міністра внутрішніх справ СРСР. А там недалеко і до міністерського крісла.

А там недалеко і до міністерського крісла

Чурбанов хамськи ставився до підлеглих, поводився безапеляційно, хоча слабо знав діяльність органів і мав убогу освіту. Любив довгі інспекційні поїздки по країні, де його зустрічали, як набоба і намісника султана, обожнював рясні застілля і різного роду розваги. Одного разу Галина сказала: "Прізвище мого чоловіка повністю відповідає його суті" ... номенклатурних БОГЕМА

У цей період Галина Леонідівна повернулася в звичне коло богеми, і незабаром поруч з нею з'явився викликав безліч чуток і пересудів якийсь Борис Буряце, прозваний Циганським бароном - він носив на шиї величезний хрест, прикрашений діамантами, і неймовірної величини камінь у персні на пальці.

Про цю людину можна розповісти чимало легенд, але знавці стверджують: з Галиною Леонідівною Буряце залишався тільки ... подругою, оскільки був гомосексуалістом.

Зустрічаючись зі своєю подругою Мілою Москальовою, Галина скаржилася: це все через те, що життя з Чурбанова не склалася. «Він цілував мене всього два рази, - говорила вона подрузі. - В день весілля і коли йшов до в'язниці ». Безумовно, у Юрія Михайловича своя версія їх нещасливою життя, чоловіки сприймають все по-іншому.

Безумовно, у Юрія Михайловича своя версія їх нещасливою життя, чоловіки сприймають все по-іншому

Про Буряце, якого Галина зробила солістом Великого театру СРСР, Москальова знає мало. Він був пов'язаний з фарцовщиками і великими торговцями антикваріатом, і Мілі, «виїзний» артистці цирку, Мілаєв - її начальник - заборонив бувати в цій компанії.

Але вона запевняє: ніякого відношення до маніпуляцій Буряце з діамантами її подруга не мала. Так, вона любила прикраси! Любов до діамантів, як з'ясувалося, прищепив їй Мілаєв. Він дарував на всі дати унікальної краси речі, навіть роботи Фаберже.

У Галини були гарнітури з сапфірів в діамантах, з смарагдів в діамантах. Батько завжди дарував Галині перли - він дуже його любив. «Але ж, крім цих брязкалець, у неї нічого не було, - каже Міла. - Хіба це злочин для жінки? »

Сапфірові сережки довелося продати, щоб оплатити роботу адвоката Чурбанова, якого нові господарі країни посилено робили козлом відпущення по знаменитому «бавовняному справі», яке вели прокурори Гдлян і Іванов.

Чурбанов получил великий срок и відмотав его від Дзвінка до Дзвінка. Для Галини все рухнуло зі смертю батька в листопаді 1982 р Її мати Вікторію Петрівну, хвору на діабет стару, буквально викинули з держдачі, чоловіка посадили в тюрму, звідки він писав їй листи. А вона через хворобу ніг не могла поїхати до нього на побачення. Однак намагалася підтримувати через подруг і знайомих.

Вдові генсека дали пенсію в 180 рублів, і її дбайливо підгодовували колишні подруги Галини. А колись Вікторія Петрівна і сам Леонід Ілліч не раз допомагали всім, хто бував в їхньому будинку, і допомагали серйозно.

Після звільнення Чурбанов з Галиною так і не зійшлися. Брежнєва залишилася одна, тугу намагалася заглушити вином, могла за день вжити цілий ящик сухого. Пенсії не вистачало. Доводилося продавати деякі речі. До того ж серйозно посварилася з відчувати себе повною господаркою країни і половини світу Раїсою Горбачовою, що відпустила на її адресу кілька уїдливих принизливих зауважень. Грошей у Брежнєвої не залишилося. Розповідають, в Парижі вона зустрілася зі знаменитим художником Глазуновим, і той зазначив, як жадібно дивилася Галина Леонідівна ні виставлене у вітрині розкішну сукню: жінка завжди залишається жінкою! На наступний ранок Глазунов прислав їй це плаття в подарунок.

На наступний ранок Глазунов прислав їй це плаття в подарунок

Діти Мілаєва привели якось до мачухи англійську знімальну групу. Поїли її з ранку, а потім знімали за столом з пляшкою, у ванній зі склянкою.

Галина Леонідівна, забувши про все, захопилася будували їй очі красенем-англійцем, повірила, що вона йому теж подобається. Англійцю ж подобався гонорар, який група отримала за цей жахливий фільм, мабуть, і став останньою краплею, що переповнила чашу терпіння родичів.

Оформивши опікунство над матір'ю, дочка Вікторія відправила її в спецлечебніцу. Брежнєва офіційно перестала бути і відповідальною за свої вчинки, і тут же - відповідальної квартиронаймачки.

Брежнєва офіційно перестала бути і відповідальною за свої вчинки, і тут же - відповідальної квартиронаймачки

Кажуть, що навіть якщо б Галину Леонідівну вдалося якимось дивом вирвати з спецлечебніци, в якій вона перебувала останні кілька років, їй просто ніде було б жити. Брежнєва опинилася б бомжем. Чашу терпіння родичів на кшталт переповнила історія зі знаменитою квартирою Леоніда Ілліча, в якій оселився Хасбулатов. Вона відійшла спікеру тому, що стояла пусткою і «не користувався». Але у Галини Леонідівни залишалися ще квартира на Кутузовському проспекті і дача.

Леонід Ілліч ще за життя забезпечив всіх своїх численних домочадців і квартирами, і дачами, і машинами. Але, мабуть, Брежнєва стала нагадувати рядову стареньку, що займає мозолящую очі велику квартиру в хорошому районі. І дачу на Рубльово-Успенському шосе вона здавала «онукові» Суслова Володимиру Стерликова, який колись спокусливу Галину сприймав лише як літню даму з спокусливо великий незадіяною житлоплощею.

Дачу незабаром продали, а квартиру Брежнєва з усім вмістом купив якийсь Костя, нині власник ресторану «Пекін».

До речі, з будинку на Кутузовському 26, зникла і меморіальна дошка з ім'ям Леоніда Ілліча. В одному з інтерв'ю онук Брежнєва розповідав, що він просив цю дошку на пам'ять. Йому відмовили: мовляв, це власність держави. Пізніше дошку продали за кордон не без допомоги нинішнього «політемігранта» Сергія Станкевича. Телекомпанії і мокрі інтерв'ю зробили свою справу. У оформляли опікунство і питання не могло виникнути, чи потребує Брежнєва в госпіталізації. Адже в останні роки її ніхто не сприймав інакше, як примхливу жінку похилого віку глибоко під сімдесят, та ще зі звичкою до нахилам прямо з ранку.

Адже в останні роки її ніхто не сприймав інакше, як примхливу жінку похилого віку глибоко під сімдесят, та ще зі звичкою до нахилам прямо з ранку

З усіх старих друзів, кажуть, дзвонили лише Євген Дунаєвський, Володимир Перес, але по-справжньому допомагав тільки Йосип Кобзон.

У віці 69 років Галина Леонідівна померла від інсульту.

Про її смерті багато дізналися з вечірнього випуску новин. «І якби це повідомлення не прозвучало в ефірі, - каже найкраща подруга Брежнєвої Міла Москальова, - Галю так би і поховали - як злиденну без роду, без племені». У рідкісних інтерв'ю на схилі років Брежнєва, підсумовуючи своє життя, говорила: «Я тільки любов'ю займалася» ...

У рідкісних інтерв'ю на схилі років Брежнєва, підсумовуючи своє життя, говорила: «Я тільки любов'ю займалася»

Її і порівняти ні з ким. У нас за останні 20-30 років були тільки дві такі жінки - круті, які гуляли - так гуляли, яскраві, скандальні, жагуче закохується, норовливі - тільки дві жінки, про яких народ складав легенди рівного масштабу, - Галина Брежнєва і Алла Пугачова. Але Пугачова - щасливий приклад подібного темпераменту, реалізований, а Брежнєва - немає.

Але Пугачова - щасливий приклад подібного темпераменту, реалізований, а Брежнєва - немає

Поховали Галину Леонідівну на Новодівичому кладовищі, поруч з матір'ю, Вікторією Петрівною Брежнєвої (Денисова)

джерело

Мабуть, дочка пішла в нього?
Розлади, сімейні сцени?
Що роблять, що роблять?
Багато хто задає питання: чи була Галина Брежнєва членом КПРС?
Що ти робиш?
Хіба це злочин для жінки?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация