Харалуг Перуна

У індусів - булат, у сирійців - сталь, а у предків наших - харалуг ...
Ці чудові дари були залишені землянам прибульцями, яких люди стали називати богами за подаровані їм знання і за допомогу в боротьбі з чужинцями.
У давній давнині боги-вчителя відкрили людям секретне знання виготовлення незвичайних сплавів стали, з яких кувалася магічне охоронне зброю, разюче будь-якого ворога.
Перекази різних народів зберігають пам'ять про чудесні мечах і мечах.
В індуїстських переказах говориться, що в давні часи спустилися з Гімалайських гір в Пенджаб боги-вчителя і стали вчити місцевих майстрів виготовляти сталь з чудовими властивостями. Так з'явився відомий у всьому світі булат - сталь для клинків найгостріших і пружних.
Виготовлений з булату клинок легко розсікав летить в повітрі шарф з найтоншого шифону. А от сучасні клинки з найкращої сталі здатні розсікти тільки шовк щільних видів.
Згиналася булатна шабля легко, не ламаючись. Легенди свідчать, що булатний клинок воїн носив замість пояса "підперезаним по стегні".

А «Вутца», злитки з булату, везли з Індії в Дамаск, де місцеві майстри виготовляли свою сталь - "дамаск". Багаторазової проковуванням сталевих прутків кували сирійські майстри свої чудові клинки.
Пращури ж слов'ян славилися ще більш досконалим зброєю - мечами харалужними. Харалужні мечі були неперевершеним, унікальним зброєю давнини. Харалуг - слов'янська сталь, перевершувала за своїми якостями і булат, і Дамаск, включаючи в себе їх кращі властивості.
Тлумачення слова "харалуг" - "сяюча сила" від давньослов'янського "хара" - сила, "лудь" - сяйво. Поясні клинки з "сяючою стали", що оперізують "по стегні" чимало тисяч років були зброєю слов'ян.
Чудовим зброєю володів і біблійний цар Давид-псалмоспівець.
У псалмі 44 він так волає до Архистратигу Божу:
"Красен добротою сином людським, ізліяся благодать у усній твоїх; цій місцевості ради благослови тя Бог навіки. Підпережеш меч твій по стегні твоєї, сильне, красотою твоєю і добротою твоєю;
і наляци, і встигай, і царюй істини ради і лагідности, і правди ".
Архістратиг небесних світил - Архангел Михайло, згідно древнеславянськім переказами був пращурам нашим в образі бога Перуна, обдаровуючи їх чудовим знанням саме тоді, коли в ньому виникала гостра необхідність ...
Відновленню таємниці Харалуг допомогла знахідка новгородської кузні XI століття, де виявили секрет початкової технології Харалуг. Вчені виявили, що в тигель наші предки додавали подрібнені метеорити. Використовуючи фрагмент Сіхоте-Алиньского метеорита, вони домоглися отримання шуканої субстанції.
Метеорити загадковим чином створювали умови для утворення дендритних структура вигляді волокнистого полікристала, що є самим харалуг. Перший зразок виготовленого Харалуг легко розсікав всі наявні види загартованої сталі.
Слов'яни свято зберігали секрет Харалуг, не погоджуючись продавати його ні за які гроші. Вони стверджували, що "вдається він не щороку". Зате видобутий меч ставав вірним захистом, був частиною організму, майже що продовженням руки. Зривався пояс-меч з стегна, енергія руки вливалася в сяюче це диво і завмирало військо злобного ворога.
Швидше за все мечі з таємничого Харалуг спочатку служили для того, щоб утримати ворога на відстані, паралізуючи його, сковуючи його руху, щоб полонити і знешкодити. Боги-вчителя слов'ян не вчили людей вбивати! Дуже важливо засвоїти це нам - нащадкам героїчних предків.
Схожим на харалуг був меч Жанни д'Арк. Народна легенда розповідає, що свята Катерина - покровителька воїнів з'явилася Жанні і вказала їй місце, де заритий старовинний меч, яким був озброєний французький король Карл Мартелл (Великий) в день битви при Пуатьє 700 років тому (4 жовтня 732 р), коли важка кіннота франків розбила арабів і поклала межа їх подальшому просуванню до Європи. Цей меч зберігав в собі чарівну силу.

Марк Твен так описує набуття Жанною чудесного меча:
"Голоси повідали Жанні, що існує давній меч, захований під вівтарем церкви святої Катерини в Фьербуа, і вона послала де Меца розшукати його. Священики нічого не знали про його існування, але меч дійсно був знайдений в зазначеному місці, зариті в землю на невеликій глибині .
Він був без піхов і покритий іржею; священики очистили його і відіслали в Тур ...
Вони вклали меч в нові піхви з яскраво-червоного оксамиту, а жителі Тура зробили ще одні піхви із золотої парчі. Однак Жанна, бажаючи завжди носити цей меч при собі в боях, зняла з нього парадні піхви і замовила інші, з бичачої шкіри. Багато хто вважав, що древній меч належав Карлу Великому ...
Я хотів було відточити його, але Жанна сказала, що це не обов'язково,
так як вона не збирається нікого вбивати ... "
На зорі зародження слов'янської культури боги-учителі навчали слов'ян ефективної оборони, закликаючи їх уникати вбивства. Мечі богів-прибульців, швидше за все, були чимось на зразок жезлів енергетичних, якими не вбивали, але зупиняли ворога, паралізуючи його в атаці ...
Харалуг слов'ян відрізнявся від булату тим, що в нього додавався метеоритний метал, що випромінює високі космічні частоти.
джерело:
http://dhblacksmith.narod.ru/haralug.htm


рецензії

Татаро - монголи навіть свої наконечники стріл кілька разів згортали і проковували, на Юрьевом поле в місті Юр'єв - Польському я знайшов як то такий наконечник. Скрученность його смуг видно добре.
Микола Павлов Тичкін 23.06.2019 21:43 Заявити про порушення Дивовижно. скільки багато чого всього з давнини ми не знаємо - нас не вчили, що не утворювали в цьому плані. навіть більше: в інфо тема стародавньої Русі або фальсифікували, або замовчували ... �� хто тут у нас рулить? німці або євреї, як завжди ... (ні ті, ні інші, звання недостойні людського.).
Валентина Анісімова 23.06.2019 22:25 Заявити про порушення ? хто тут у нас рулить?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация