Ігор Беркут: Я говорю про те, чого ви не почуєте у Шустера і Кисельова

Ігор Беркут: Я говорю про те, чого ви не почуєте у Шустера і Кисельова

Почати зміни в нашій країні потрібно з того, що перестати вірити в побудову демократії. Як можна будувати демократію в країні, де панівний клас - кримінальна буржуазія ?! Як в розгромлених містах з розгромленими дорогами, з злочинністю на вулицях, з вимираючим населенням, з усією нашою розрухою з одного боку і з сверхбогатство декількох десятків господарів країни з іншого боку - як тут говорити про якийсь безглуздою демократії? Не можеш платити за послуги - Не живи, немає грошей на лікування - вмирай, немає грошей на підвищені тарифи - не користь, немає грошей на освіту - не піддаються навчанню! Навіщо власникам країни, кримінальної буржуазії, потрібно дешево віддавати тепло, світло, лікувати безкоштовно того, хто не може платити? Адже тепер вони - «ефективні власники»! Власники держави, для яких народ, який не приносить прибуток, але тільки вимагають соціальних гарантій - це всього лише тягар, зайвий вантаж ... Країна почне змінюватися, тільки якщо панівний кримінально-буржуазний клас буде відсунутий від влади. Але поки про це не ведуться навіть дискусії. Таких дискусій немає ні у Шустера, ні у Кисельова, а багато журналістів навіть не замислюються про таке ...

У прямому ефірі лисичанській ТРК «Акцент» лідер політичної партії «Велика Україна» Ігор Беркут представив позицію партії «Велика Україна» на суть що відбуваються в країні - коли ось уже 20 років люди вірять в демократію і все ходять на вибори, а в цей же всі 20 років йде повільне поступове вмирання країни. Як повернути країну в правильне русло, чи є сенс в нових майданах і які питання повинні задати собі українці, перш ніж поставити запитання - а що ж робити? Про це та про багато іншого розповів Ігор Беркут, відповідаючи на питання журналіста і телеглядачів ТРК «Акцент» 2. квітня 2012 року.

Нижче пропонуємо вашій увазі стенограму інтерв'ю.

Повний відеосюжет інтерв'ю ви можете подивитися в рубриці "Відеоцитати" .

<Hr style = "color: # 000000; font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; letter- spacing: normal; line-height: 18px; orphans: 2; text-align: -webkit-auto; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px ; -webkit-text-size-adjust: auto; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; "/>

«Акцент»: Добрий вечір, шановні телеглядачі «Акцент»: Добрий вечір, шановні телеглядачі. Телерадіокомпанія «Акцент» проводить зустріч з ветераном афганської війни, колишнім розвідником, автором бестселерів «Брат» і "Брат 2" . Це - Ігор Беркут. Сьогодні - широка тема. Поговоримо про політичну ситуацію в країні. Напередодні цього виступу в газетах і на радіо з'явилися оголошення: «Він говорить правду». Яку ж правду ви нам розповісте?

Ігор Беркут: Я хотів би показати наш погляд, погляд партії «Велика Україна», на суть подій, що відбуваються. Уже 20 років люди ходять на вибори, і в цей же час всі 20 років йде повільне поступове вмирання країни. У країни в принципі вже немає жодних шансів, навіть відремонтувати дороги в Луганській області. Ніколи.

Хто керує суспільством? Панівний клас. Хто є на сьогодні в Україні панівним класом? У чиїх інтересах працюють вся економіка і вся політика в країні? Сьогодні в Україні панівний клас - це клас кримінальної буржуазії, його ще називають олігархатом. Кримінальна буржуазія живе тільки у власних інтересах. В її інтереси не входять безкоштовне навчання, медицина, надання квартир, ремонт доріг.

«Акцент»: А Конституція? Джерелом влади за Конституцією є народ.

Ігор Беркут: В Конституції не сказано про який панує класі, а він є. А якщо говорити про народ, то за Конституцією 1996 року Україна - не народна держава. Це раніше так було, по Конституції у 1978-го Україна була загальнонародним державою, існуючим в інтересах всіх трудящих. Зараз цього немає.

Люди ж продовжують багато в чому ототожнювати Україну радянську з новою Україною - в частині соціальних зобов'язань: пенсій, медичного забезпечення, освіти, пільг і багатьох інших державних зобов'язань перед громадянами, які були у УРСР. Пора це давно забути. Сьогодні власники країни, створеної в 1991 році, ніяких зобов'язань перед народом не мають. І не збираються мати. Навіщо це їм? Вони володіють всією економікою в країні і їх взагалі не цікавить якість доріг в Лисичанську, в Сєвєродонецьку або в Рубіжному.

«Акцент»: Ну, як не цікавить? Вони ж теж їздять.

Ігор Беркут: Вони тут не їздять. Вони проживають приблизно в 6-7 містах. Це Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Одеса, Ужгород. А тисячі міст і сіл приречені на самовиживання і, в результаті, на вимирання. І кількість тих, що виживають в цих містах зменшується, і кількість вільного житла на душу, не придатного ні на що, збільшується. Тому що йде результат людей. Чому власники країни повинні бути зацікавлені в тому, щоб у людей були хороші дороги, безкоштовна медицина, гаряча вода в крані взимку і влітку задешево? «Ефективний власник» (а скільки нам доводили, що держава - неефективний власник, а ось приватник, який став власником заводу - ефективний) прибирає всі зайві витрати. Перше, що він робить, отримавши завод - передає місту дитячі сади, поліклініки, амбулаторії, спортивні секції. І якщо стати на точку зору власників країни, всі реформи дуже ефективні. Навіщо власникам країни, кримінальної буржуазії, потрібно дешево віддавати тепло, світло, лікувати безкоштовно того, хто не може платити?

З точки зору власників країни все реформи правильні. І пенсійна. Навіщо їм потрібні 14 мільйонів пенсіонерів, які майже щодня хочуть їсти? Що потрібно зробити, щоб пенсіонерів стало менше? Збільшити кількість вмираючих. Зону вмирання розширити шляхом, наприклад, збільшення пенсійного віку. Посилаючись при цьому на Європу. Так, в Європі пенсійний вік не нижче, але він піднімається разом зі зростанням тривалості життя населення. А у нас термін життя населення падає, а пенсійний вік підвищується. І зараз розрив між пенсійним віком та смертю для чоловіків становить 3 роки. Але завдання «ефективних власників» країни - звільнитися від тягаря, від усього зайвого населення. В першу чергу, від пенсіонерів.

Як можна влаштувати життя в нашій країні? Потрапити в обслугу до осіб, які володіють країною. В юридичну обслугу, в охорону, доставляти їм задоволення, бути співаком, стати топ-менеджером у них на заводі. А якщо ви не можете перейти в розряд обслуги цього класу кримінальної буржуазії, то ваше життя приречена на цілий ланцюг сумних подій. Починаючи від поганих доріг і закінчуючи погіршується медициною, злочинністю, непомірними платежами.

За оцінками німецьких експертів, для того, щоб Україна стала надефективну країною, досить 4,5 млн. Чоловік. Це і є ті люди, які обслуговують інтереси класу кримінальної буржуазії. Плюс - робітники і службовці, які гнуть спину на їх підприємствах. Все решта - це зайвий тягар.

«Акцент»: А що з цим робити, як з цим боротися? Багато ж таких людей, які не будуть задовольнятися статусом обслуги.

Ігор Беркут: Щоб стати обслугою, треба ще дуже сильно постаратися. Переважна більшість громадян нашої країни з задоволенням перейшли б в статус обслуги. Але там дуже обмежене число місць. Решта ж люди кинуті на вимирання. Решта людей повинні платити за право жити на цій території. Це для них кожен день посилюються податкові платежі, піднімаються тарифи і ціни.

Що з цим робити? Почати з того, що перестати вірити в побудову демократії. Як можна будувати демократію в країні, де панівний клас - кримінальна буржуазія?

Як в розгромлених містах з розгромленими дорогами, з розгромленим всім тим, що ми бачимо на вулицях, говорити про якийсь безглуздою демократії? Не можеш платити за послуги - Не живи, немає грошей на лікування - вмирай, немає грошей на підвищені тарифи - не користь, немає грошей на освіту - не піддаються навчанню.

Країна почне змінюватися, тільки якщо панівний клас буде відсунутий від влади.

Скільки у нас в суспільстві мільйонерів, мультимільйонерів? Дев'ять сотих. Скільки їх у парламенті? 375. Якщо парламент представницький, то там повинно бути 0,09 мільйонерів або не повинно бути взагалі.

Сьогодні модель українського парламентаризму є абсолютним виразом інтересів кримінальної буржуазії. Щоб зрозуміти, що з цим необхідно боротися, перш за все, потрібно погодитися, що початок боротьби в одному - демонтаж, руйнування і знищення моделі українського парламентаризму.

«Акцент»: Але по той бік барикад теж ж не дрімають. Вони ж напевно будуть захищатися якось.

Ігор Беркут: Поки про це не ведуться навіть дискусії. Те, що сьогодні я розповідаю, багато журналістів навіть ніколи не чули. Таких дискусій немає ні у Шустера, ні у Кисельова. Тому наше завдання полягає в тому, що ми повинні почати цей діалог, заговорити про це, щоб люди почули нас і зрозуміли. Інакше виживе тільки клас кримінальної буржуазії, а все інше йому не потрібно. Їхні діти за кордоном, їхні рахунки в офшорах. І це не 8, не 15, не 50 олігархів, це ціла піраміда.

Що у нас залишилося в країні з ресурсів? Обленерго, які до кінця зараз розбирають, потім теплокомуненерго, ТЕЦ. І останнє - земля, на цьому країна закінчилася. Хто-небудь уявляє, що буде після цього? Вам кажуть, що новий власник повинен бути «ефективним», а ефективність ця в збільшенні його прибутку. І усвідомлення того, що поки цей панівний клас НЕ буде пущений під ніж, в переносному сенсі, ніяких позитивних змін в країні, в принципі, статися не може.

Дзвінок: Чому ті, які зберігають спокій наших олігархів, не думають, що у них є діти, що постраждають не тільки ті, у яких мільйони, а й всі інші. Влада бреше. Чорнобилець отримують 120 на оздоровлення, а депутат йде у відпустку - 25 тисяч. І можна сказати, що люди кинуті на виживання, ми їм не потрібні. Вила брати? Зараз до влади прийшла верхівка, яка складається з євреїв.

«Акцент»: Вам зрозуміле питання?

Ігор Беркут: Звичайно, зрозумілий Ігор Беркут: Звичайно, зрозумілий. Не має національності панівний клас. Віктор Федорович ніякий не єврей. Віктор Федорович, як він сам сказав, українець з литовським корінням. І Ющенко не був ніякий не єврей. Просто на кухні можна пожартувати, що у нас з 10 найбагатших людей в країні 8 однієї національності. І ніякі вила я не пропонував брати. Тому що нічого ви не візьмете, ніякі вила. До того ж, у вік автоматичної зброї братися за вила наївно і смішно. І будь-яка спроба «братися за вила» буде подавлена ​​жорстоко і з задоволенням. Панівний клас повинен і буде себе захищати. Тому що у них є діти і внуки. А якщо він дозволить комусь братися за сапки або за мотики, то що ж це за панівний клас, який не думає про своїх дітей і онуків? Що стосується правоохоронних органів, то що ви від них хочете, якщо їх високе начальство призначається панівним класом? Хто позавчора призначав керівників правоохоронних органів? Оточення Ющенка. Вчора - Тимошенко. Сьогодні - оточення чинного президента. Так це і є один клас, клас панівний. Тому як же ви хочете, щоб міліція боролися з панами, якщо вони призначають міністра МВС? Що ви чекаєте від прокуратури, якщо генерального прокурора призначає панівний клас? Чого ви чекаєте від суддів, якщо їх на посаді стверджують депутати?

Колись багато років тому я сказав про те, що епоха нездійснених надій, яка почалася в 1991 році, закінчується в 2011-му. І ця епоха, слава Богу, закінчилася.

Дзвінок: У мене питання

Як можна будувати демократію в країні, де панівний клас - кримінальна буржуазія ?
Навіщо власникам країни, кримінальної буржуазії, потрібно дешево віддавати тепло, світло, лікувати безкоштовно того, хто не може платити?
Як повернути країну в правильне русло, чи є сенс в нових майданах і які питання повинні задати собі українці, перш ніж поставити запитання - а що ж робити?
Яку ж правду ви нам розповісте?
Хто керує суспільством?
Хто є на сьогодні в Україні панівним класом?
У чиїх інтересах працюють вся економіка і вся політика в країні?
Навіщо це їм?
Чому власники країни повинні бути зацікавлені в тому, щоб у людей були хороші дороги, безкоштовна медицина, гаряча вода в крані взимку і влітку задешево?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация