Керівництво і проходження по "Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin"

  1. інтерфейс
  2. накази
  3. Танки, піхота, артилерія
  4. піхота
  5. авіація
  6. артилерія
  7. приховані хитрості
  8. Оптика
  9. Погода і ландшафт
  10. будинки
  11. Тактика і стратегія
  12. ДОДАТКОВО

Маленька компанія ігроробів з гордим ім'ям Big Time Software вирішила повторно вступити в ту ж воду і створити гру під назвою Combat Mission 2. За великим рахунком, від першої гри залишилася тільки ідея - що накази лунають будь-яку кількість часу, але виконуються одночасно протягом 60 секунд. І під час виконання наказів можна тільки спостерігати за своїми помилками або геніальними ідеями. Однак менш простий гра від цього не стала, тому читайте нижче все, що про неї розкопано шляхом довгого і нудного розбору її на запчастини.

інтерфейс

У wargame інтерфейс зазвичай дуже простим не буває, не стала винятком і ця гра. Тому читайте уважно, щоб потім не мучитися. Майже всі управління повішено на "гарячі клавіші". Якщо ви ще не передумали грати в Combat Mission 2 - прочитайте врізку, присвячену їм. Знання їх - вже десь 25% вміння грати.

Почнемо з опису "картинки". Вся значуща інформація розташовується внизу. Спочатку розглянемо загальну інформацію, що не відноситься до конкретних підрозділам. Першою йде картинка, що відображає різні сторони. Під нею - стан бойового духу військ і відсоток досягнутого (вимірюється захопленими ключовими пунктами і знищеними військами супротивника). Дуже орієнтуватися на нього не варто, тому що остаточний відсоток буде сильно відрізнятися від поточного. Слідом ідуть погодні умови (градусник), кількість ходів (доступне і досконале), назва місії, ряд службових клавіш (виклик таблиці гарячих клавіш, показ умов місії і т.д.) і зовсім справа - клавіші управління камерою (її можна вертіти і наближати / видаляти). Втім, обертати камеру можна і мишею, впираючись їй в краю екрану.

На екрані при обраному підрозділі першої, зліва направо, йде картинка, що означає приналежність військ (тобто за який бік ви граєте). Під нею (тільки для командирів загонів, HQ) - бонуси, які командири приносять своїм підрозділам. Слідом - покажчик приналежності підрозділу (Veh - машина, Sqd - відділення, Plt - взвод, Co - рота, Team - окремий загін, який підпорядковується тільки вищому командуванню, HQ - командир, зазвичай вказується, командир чого), прізвище та звання начальника підрозділу, основне зброя підрозділу. Нижче йдуть три таблички. На першій, поруч з каскою, вказується кількість бійців в підрозділі, поруч з червоним хрестом - кількість втрат (одночасно зменшується кількість боєздатних солдатів), тут же - рівень досвіду загону. Праворуч - табличка, на якій вказуються дії, що виконуються в даний момент загоном, і стан його моралі. Нижче - колонка зі складом залишився боєкомплекту. Далі йде клітина, де показуються рухливість загону, місцевість, на якій він знаходиться (на різній місцевості різні можливості до рухливості), реальність попадання в ціль. Ще далі - 2 таблички, із зображенням танка / бронетранспортера / гармати і розташованим нижче зазначенням на його знаряддя (для піхоти - графічне зображення, що залишилися гранат) і таблиця озброєння. Для танків і гармат в ній буде вказано запас патронів / снарядів для кожного стовбура (загальний, витрата боєзапасу показується в іншому місці), для піхоти - кількість і якість озброєння. При цьому, якщо підрозділ понесло втрати - показується саме час, що залишився зброю. Далі йдуть клавіші повороту екрану і клавіші управління переглядом битви (або кнопка "Go" для початку цього перегляду).

Розглянувши загальне, перейдемо до частковостей.

Маленька компанія ігроробів з гордим ім'ям Big Time Software вирішила повторно вступити в ту ж воду і створити гру під назвою Combat Mission 2

Але ж ці прапори вашими є дуже умовно. Досить поглянути на пару окопалися в сусідній будівлі піхотних підрозділів.

Рівень досвіду загону. Є кілька рівнів досвіду, причому цілком природно, що з ростом рівня боєць / машина стріляє набагато точніше. Причому до 1944 року німецькі війська краще, ніж всі інші з рівним рівнем досвіду. Рівні від слабкого до сильного: Conscript (новачок), Green (недосвідчений), Regular (навчені війська), Veteran (ветеран), Crack (першокласні війська), Elite (еліта).

Стан моралі. Ділиться на Normal (звичайний стан), Cautious (остерігатися), Shaken (вражені), Pinned (пригнічені), Panicked (панікують). Війська керовані тільки в перших двох станах. В останньому вони просто тікають, не звертаючи уваги ні на що. Чим гірше стан моралі військ, тим довше вони приходять в нормальний стан. Викликають зниження моралі наступні причини: обстріл підрозділу (особливо з втратою бійців), відірваність від командування (не забувайте пересувати командирів слідом за бійцями, червона лінія зв'язку бійця з командиром перетворюється в чорну), велика кількість підрозділів противника в поле зору, пожежа в місці знаходження підрозділи, невдала атака. Зниження рівня моралі зменшує ймовірність виявлення і ураження противника, а також частоту пострілів. Наявність у підрозділи радіо дозволяє ігнорувати зниження моралі від віддалення від командування. На жаль, коштів збільшення моралі вручну немає - командири займаються цим автоматично.

Втома. Впливає на пересування піхоти, особливо бійців з важким озброєнням. Тому не варто поспішати вивантажувати кулеметників з броні і посилати їх пішки. Ділиться на Rested (не втомлюється), Tiring (втомлений), Tired (дуже втомлений), Exhausted (виснажений). Кожна наступна ступінь все більш знижує можливість піхотного підрозділу до пересування. Виснажені бійці не мають пересуваються і не воюють. Є й додаткові категорії, що діють для танків і бойових машин, - Reload (перезарядка), Knocked Out (машина знищена), Abandoned (машина покинута), Eliminated (загін піхоти знищений). Рухливість загону буде розглянута нижче. Чим менше мораль, тим повільніше відновлюється втому.

накази

Чесно кажучи, наказів не так щоб дуже багато. Тобто їх багато, але далеко не всі вони потрібні. Найпотрібніші накази: Move - пересуватися, Run (Fast Move - для машин і танків) - швидко пересуватися, Contact - пересуватися до зіткнення з противником (а в цьому випадку - відкрити вогонь), Hide - сховатися, Sneak - приховано пересуватися, Split Squad (для піхоти) - розпустити лад, Target - мета (по якій буде стріляти загін або танк), Next Target - наступна мета (якщо ви впевнені, що з цієї легко розправитися на цьому ходу), Cover Arc і Cover Armor - сектора обстрілу підрозділів (можуть виявлятися і заховані ворожі бойові одиниці), Line of Sight - лінія зору (для росмотрю векторів обстрілу). Уже користуючись цими командами, можна спокійно грати. Більшість інших команд накладає певні обмеження, залежить від рівня моралі і втоми, обмежено придатним. Так, команди Assault (штурм) і Advance (атака) для піхоти порівняно малокорисні; Withdraw (відступ) накладає обмеження на рівень досвіду відступаючих і має високу ймовірність виклику паніки. А навіщо вона піхоті, якщо вона і так часто панікує і збігає з місця бою? Дуже важлива команда Dig In (тільки до початку бою) - вона дозволяє захищається піхоті вирити для себе додаткові укріплення. Hunt і Shoot & Scoot для танків мало відрізняються від Contact. Smoke - можливість викликати димову завісу.

Наостанок - пара підказок. Новий наказ додає нову точку маршруту для зазначеної одиниці. Причому рух з точки в точку може бути скоєно різними способами. Скасовуються неправильні накази клавішами Backspaсe і Delete. Cover Arc не дозволяє ховати ваше підрозділ (тобто з ним засідки не зробиш), так як входить в зону обстрілу отримує інформацію про місцезнаходження "мисливця". Зате якщо останньою дією вашого піхотинця в хід був Hide, то він сховається від Contact противника.

Танки, піхота, артилерія

танки

Як багато в цьому звуці! Рушійна сила перемоги в будь-якому wargame. І тут теж.

Зверніть увагу на зображення танків. Хитрі зелені, жовті та червоні смужки - це сила броні. Причому ця сама сила окремо вимірюється для верхньої і нижньої частин корпусу.

Синій - самий чудовий колір для броні.

Червоний - може і від куль не захистити.

Так що думайте, перш ніж повернути свій танк слабозахищеним бортом до супротивника.

Цікаве рішення: снаряди танкам накидаються випадковим чином. Тобто у одного може бути більше бронебійних, в іншого - бетонобійних.

Тепер розберемо властивості транспортних засобів, що відкриваються по клавіші Enter.

Тепер розберемо властивості транспортних засобів, що відкриваються по клавіші Enter

За танку вдарили болванка. І танк горить.

Отже, Type - тип танка або бронемашини (легкий, середній і т.д.), Maximum Speed - швидкість (вимірюється в милях на годину), Weight - вага (важливий для прохідності), Engine - двигун (не дуже важливий), Ground Pressure - тиск на грунт (впливає на прохідність), Silhouette - силует танка (впливає на попадаємо в нього), Transport Class і Passenger Capacity - пасажиромісткість і здатність до перевезень. Armor - броня танка. Перша цифра - товщина броні, друга - кут нахилу броні. Більший кут нахилу покращує здатність броні до відбиття ворожих снарядів. Front - "особа" танка, Side - борт, Rear - "тил", Turret - вежа, Upper і Low Hull - верхня і нижня частина корпусу, Тор - дах вежі. Armor Quality - якість броні, також впливає на ураженість танка. У німців до кінця війни якість броні знижується. Далі йдуть кілька рядків, що показують зброю (основний і додатковий) і наявність радіо. Завершує все таблиця влучень. Вона розрахована на середнього противника (типу Т-34 у росіян), і відхилення від неї в будь-яку сторону залежать від конкретного опонента. У ній зазначена ймовірність ураження противника в процентах залежно від кута броні противника і відстані до нього. Праворуч - початкова швидкість основних типів снарядів танка або бронемашини.

І якщо вже заговорили про снаряди, то їх типи: HE - розривний, AP - бронебійний, HC - кумулятивний, T - бетонобійних, S - димовий, F - запальний.

Тут же можна сказати про можливість ураження. Коли ви "протягуєте" лінію пострілу до ворожої броньованої цілі, то вказується не тільки відстань до неї, але і можливість її поразки, від меншої до більшої: None, Rare, Very Low, Low, Fair, Ok, Good, Very Good, Excellent . Чим "товще" ствол, тим більша ймовірність вивести супротивника з гри. З дрібнокаліберним зброєю потрібна більша кількість влучень. Спад екіпажу (від пошкодження танка) накладає штрафи на бойову діяльність танка.

піхота

За піхотинцеві стріляє не тільки гармата. Ваша піхота сама до неї приєдналася.

Варіантів її дуже багато. Від банальних піхотинців до альпійських стрільців і підрозділів охорони. Відмінність таблиць у піхоти в тому, що в них розповідається про наявне у конкретного піхотного підрозділу зброю і його вражаючі властивості. Головна особливість піхоти - велика залежність від командирів і схильність до знаходження в укріпленнях (окопах, будинках). Здатність до штурму у піхоти дуже низька, особливо при наявності у противника кулеметів. Зате наявність кулеметів у її захисників сильно підвищує їхні шанси.

авіація

У грі не управляється, бомбить сама видимі точки. Якщо не знати, що вона належить за сценарієм, - можна і не помітити.

артилерія

Правильно стоїть гармата. Зона обстрілу максимальна.

Ось тут все виглядає вкрай реалістично. Оскільки бойові дії розраховані максимум на батальйон піхоти з танкової і артилерійської підтримкою, то видача знарядь рангу полку і вище буде дуже дивним. В силу цього батареї значення від полку на поле битви не з'являються взагалі.

За них в гру вступають коригувальники вогню. Це бійці, що виступають зазвичай парою, дуже часто і сильно страждають від вогню противника. Підкоряються будь-якому командуванню. Але тут є цікавий момент. Якщо вони не під командуванням, то їм бажано бачити мету самим. Однак наявність розташованого недалеко командира дає можливість наводитися "через очі начальника". Тобто коректувальників можна не сунути під вогонь безпосередньо. Гармати, що наводяться коректувальників, не можна знищити (що не можна сказати про самих коректувальників). Вони відкривають вогонь не негайно, а через деякий час.

Варіанти вогню - попередня вогнева підготовка (удвічі скорочується час від наведення до пострілу, діє до початку бою) і вогневої наліт по конкретної мішені (якщо навідник наводить на невидиму для нього мета, то час від наведення до залпу збільшується).

Артилерія зробить залп навіть тоді, коли корректировщик знищений, якщо удар був запланований до початку бою або був призначений на конкретний хід. Коригувальник не може наводити з броні танка і не може покинути місця спостереження до нанесення удару.

Коригувальник не може наводити з броні танка і не може покинути місця спостереження до нанесення удару

Червоні лінії - лінії відповідальності командира за загони. Відразу видно високе звання.

А мужики-то і не знають ... Що зараз з 245 метрів вони отримають з міномета. Це станеться вже через пару секунд.

На поле бою потрапляє тільки артилерія рівня батальйону і нижче і міномети. Артилерія такого рівня, як правило, відноситься до гармат і може стріляти тільки прямою наводкою. Тобто - зазвичай веде вогонь по проривається танкам або піхоті. Застосування артилерії в наступальному бою дуже складно, так як позиції, доступні для прямого наведення, найчастіше добре прострілюється противником.

Зате міномети - прекрасний вибір. Вони чудово стріляють з закритих позицій, хоча при цьому вимагають наведення. Але для цього існують командири, що займають піднесену позицію в багатоповерховому будинку, що дає хороший контроль за місцевістю. Вони і будуть наводити міномети на противника. Найкраще їх використовувати для знищення легкобронированной техніки. Для знищення танків вони зазвичай слабкі, а піхота занадто добре вміє залягати, щоб їй можна було реально завдати шкоди.

приховані хитрості

Ви вже навчилися стріляти по противнику, пересувати свої війська і не потрапляти під обстріл? І думаєте, що це все? Нічого подібного! Слухайте про всяку всячину, непомітні на перший погляд, але впливають на гру. З досвідом починаєш усвідомлювати, які переваги є у тих чи інших військ - як своїх, так і ворожих.

Оптика

Про це в самій грі скромно промовчали, але вам розкриються всі секрети.

Отже: жодна країна, крім Німеччини, робити нормальну оптику не вміє. Так би мовити - Цейсс відтепер і навіки.

Що це означає? Те, що німецькі танки посилені в порівнянні з технікою їх супротивників. Характеристики оптики: збільшення (впливає на точність вогню) і радіус огляду (впливає на швидкість наведення). Всього видів оптики 7.

1. Standard (звичайна) - на всіх танках (крім німецьких), посередні посилення і область огляду.

2. Good (хороша) - звичайна для німецьких танків, хороші збільшення і область огляду. Вимагає наявності у екіпажу рівня "недосвідчений" або вище для використання її без штрафів.

3. Binocular (бінокль) - поліпшена дальність огляду. Використовується на ранніх "Тиграх" і "Пантера". Вимагає у екіпажу рівня не нижче "недосвідчений".

4. Long-Range (дальній радіус дії) - дуже висока дальність, але низький радіус огляду. Використовується в основному на винищувачах танків. Вимагає від екіпажу рівня не менше "навчені війська".

5. Very Long-Range (дуже далекий радіус дії) - величезна дальність зі зниженим радіусом огляду. Тільки на пізніх моделях мисливців на танки. Вимагає від екіпажу рівня не нижче "ветерана".

6. Dual-Magnification (подвійне посилення) - є перемикання між двома рівнями збільшення для оптимізації бойових дій (на малій дистанції куди краще більший радіус огляду). Використовувався на пізніх моделях "Пантер". Вимагає від екіпажу рівня не нижче "ветерана" для роботи без штрафів.

7. Narrow (вузький приціл) - дешева оптика високої якості на легкоброньованих машинах з вузьким сектором огляду. Екіпажу бажано наявність рівня досвіду не нижче "навчені війська".

Високі температури знижують ефективність збільшення, особливо для німецької оптики. Низькі температури сильніше б'ють по стандартній оптиці, особливо для недосвідчених екіпажів.

Погода і ландшафт

Нашестя Королівських Тигрів. В тумані.

Почнемо з ландшафту. Він дійсно тривимірний, хоча це не дуже впадає в очі. Як визначити, чи є якісь нерівності грунту? Виберіть приціл і проведіть навколо підрозділу. У тих місцях, де ви перебуваєте за гіркою або іншим природним перешкодою (дерево, будівля), лінія прицілу буде міняти колір з червоною на чорну. Значить, саме на цю точку треба виводити загін для кращого прицілювання. По річках пересуватися не можна, але замерзлі річки, покриті льодом, - зовсім інша справа. Їзда по дорозі для транспортних засобів набагато швидше, ніж пересування по пухкому ріллі. Просування в сосновому лісі ефективніше, ніж в листяному (мабуть, через меншої кількості заважає руху підлісок).

Свою роль відіграють і мінні поля. Зазвичай про їхню присутність нагадує тільки табличка з відповідним написом. Самих хв не видно, так що об'їхати їх не вийде. Тому доведеться або розмінувати їх саперами (навряд чи вони зрадіють такій роботі під вогнем ворожих кулеметів), або обстрілювати мінне поле, понадіявшись на удачу, або об'їжджати його стороною.

Погодні умови вплівають на много що. Сніговій буран, туман и Сонячно погіршують відімість. При теплій погоді Втома відновлюється на 15% повільніше, при жаркій - на 40%. Також температура впливає на ймовірність заклинювання кулемета: спека - на 200%, тепла погода - на 50%, заморозки - на 25%, мороз - на 100%. Ніч додатково знижує видимість (плюс коефіцієнти від погоди).

будинки

Пряме влучення. Від будівлі залишився тільки дим.

Будівлі - це не тільки пункти, які потрібно захопити. Це і штучно створені зміцнення, і спостережні пункти. Будь-який будинок можна зруйнувати. Але чим більше будівля, тим менше ймовірність його руйнування. Малий калібр зброї також зменшує ймовірність руйнування будівлі. Зруйновані будівлі кілька хвилин димлять, що ускладнює огляд розташованого за ними. Якщо будівлі хоч трохи пошкоджені, то графічно будуть відображатися їх пошкодження.

Засіла в будівлях піхота важче знищується, що впливає не тільки на її збереження, а й на моральний стан. Крім того, другий поверх кам'яних будівель - ідеальне місце для командира, який керує боєм. Особливо якщо у вас є міномети, які потрібно наводити.

Тактика і стратегія

Вид - як в класичному wargame. Негарно, зате зрозуміло.

Перше, на що має сенс звернути увагу, - на досить грамотне розташування протитанкових гармат. Вони всі мають досить широкий кут обстрілу, розрахований на наступ противника з найбільш ймовірного напрямку. Все широкі відкриті простори - ймовірна область роботи артилерії. Тому в першу чергу необхідно навчитися вгадувати місце розташування гармат. Після чого танками обходити їх стороною. Ландшафт адже може грати і за вас. Спроба пролізти напролом - найвірніший спосіб напоротися на артилерійську засідку. Врахуйте, що гармати ніколи не прострілюють всі напрямки, тому завжди є можливість обійти їх стороною. І вийти у фланг. Цілком логічно, що, якщо ви оборонятися - прикрийте фланги своїх гармат, щоб їх не розкатали ворожі танки.

Сірі танки - НЕ незвичайне забарвлення. Просто ваші війська чують просування танків по приблизно цих координатах.

Артилерія підтримки може бути не тільки у вас. Тому не затримуйтеся на надто відкритих точках. Це загрожує артилерійським нальотом противника з великими втратами в ваших рядах.

Міномети зазвичай розташовані дуже вдало, тому не намагайтеся їх тягати, краще пересуньте командира, який відповідає за наведення мінометів. Взагалі, командир на другому поверсі панує над місцевістю будівлі - велика удача.

Використовуйте можливості, наявні до початку гри. Якщо ви оборонятися, то можливість поглибити окопи не зайва, а артилерійський обстріл ворожих позицій навіть якщо і нікого не вб'є, то знизить мораль і може порушити будівлі. Що теж дуже цінно.

Наша піхота на другому і третьому поверхах будівель впевнено контролює хід бою.

Зверніть увагу на те, що німецькі танки нерідко втрачають рухливість, не втрачаючи можливості боротися. Ця обставина дозволяє і їм наносити деякі пошкодження противнику. Танкам краще розташовуватися по відношенню до ймовірного розташування противника "лобом". Це знизить ймовірність попадання в них. На жаль, екіпаж в покинуті машини категорично відмовляється повертатися. Що автоматично прирівнює їх до загиблих.

З приводу піхоти можна сказати наступне: піхота сильна лише в обороні. Укриттям для неї можуть служити не тільки окопи і вдома, а й банальні дерева. Сховавшись за деревом, піхотинець стає майже невразливий. Обороняється піхота аж ніяк не безневинна для наступаючих, так як щосили кидається гранатами (а російські - ще і коктейлями Молотова).

Обороняється піхота аж ніяк не безневинна для наступаючих, так як щосили кидається гранатами (а російські - ще і коктейлями Молотова)

Як багато народу бачать це піхотний підрозділ противника. Але все тільки приблизно здогадуються, що це.

Спеціалізовані протитанкові загони піхоти малоефективні. Тобто ефективні вони тільки проти легкобронированной техніки. Навіть знамениті стрілки з протитанкових рушниць абсолютно не працюють навіть проти легких німецьких танків, насилу пробиваючи броню бронетранспортерів і броньовиків. Кулемети дуже ефективні в обороні і сильно втрачають свої властивості в атаці (за рахунок втоми кулеметників від перетягування своєї зброї).

Займати прапор за всяку ціну не варто. Це, звичайно, окуляри в ваш переможний рахунок, але втрати при його взяття можуть перетворити перемогу на поразку. Краще поступово зондувати обстановку і знищувати протитанкову зброю противника в міру його виявлення.

Використовуйте умови місцевості в свою користь. Пагорби можуть прикрити вас від супротивника, не обов'язково відразу виходити на гребінь гори. А заповзання танками в болото матиме наслідком те, що вони або там загрузнуть, або не встигнуть до розбірок з противником.

Читайте, вчіться і перемагайте. Спочатку комп'ютер, а потім армії живих противників. Успіхів!

ДОДАТКОВО

Гарячі клавіші

Грати в Combat Mission 2 без гарячих клавіш так само неприродно, як різати тупим боком ножа. Тому вони не залишилися в стороні і потрапили в це керівництво. Швидкий доступ, що відносяться до редактору або малозначущі, тут не вказані.

Shift-C - масштаб підрозділів по відношенню до нерухомих об'єктів і ландшафту

Shift-I - якість графічного виконання диму

Shift-O - прозорість зайнятих будівель (якщо в будівлях є піхота, їх стіни можуть бути прозорі)

Shift-T - включення / відключення відображення дерев

Shift-N - рівень деталізації ландшафту

Shift-H - дальність лінії горизонту (важлива для великих карт)

Shift-P - показ усіх пересувань / точок руху

Shift-V - прибрати / показати транспортні засоби

Shift-F - показ прапорів володіння територією

Shift-A / Z - зміна кута нахилу камери

Shift-S - включення / відключення звуку

Shift-R - прибрати / показати даху будівель

Shift-E - показати зони виходу (для карт з метою місії у вигляді проходу через оборонні позиції противника)

Shift-B - підсвітити підрозділи

Shift-M - відділення відображається як 2/3 людини

Shift-K - управління камерою

Shift-W - управління погодою (включення / відключення туману і т.п.)

Shift-G - включення ярликів стану над підрозділами (knocked out, abandoned)

Shift-D - включення / вимикання повідомлень про влучань в танк / бронемашину

Shift-J - включення обертання камери

Shift-X - показ зон обстрілу (Cover Arc)

Shift-U - показ тіней будівель

Стрілки - управління камерою

1-9 - висота розташування камери

<> - обертання камери

/ - обертання камери на 180 градусів

[] - наближення / видалення камери

Tab - закріпити камеру за підрозділом

Enter - детальний показ підрозділи

Space - меню віддачі наказів

Backspace - скасування наказу

+ - перейти до наступного дружньому підрозділу

- - перейти до попереднього дружньому підрозділу

Alt-Tab - згорнути гру

'Або O - радіочат при грі в інтернеті

Alt-B - брифінг сценарію

Alt-S - зберегти гру

Alt-A - закінчити місію

Alt-Q - вийти з гри

Alt-G - колірна гамма

А навіщо вона піхоті, якщо вона і так часто панікує і збігає з місця бою?
І думаєте, що це все?
Що це означає?
Як визначити, чи є якісь нерівності грунту?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация