Керівництво і проходження по "Зоряні вовки"

  1. по одягу
  2. Всесвіт
  3. персонажі
  4. "Зоряний вовк"
  5. винищувачі
  6. Зброя та обладнання
  7. важкі гармати
  8. легкі гармати
  9. ракети
  10. турелі
  11. устаткування
  12. Навігація і бій
  13. камери
  14. Контакти
  15. пересування
  16. Мапа
  17. Ланки й база

Тільки космос дарує свободу. Але чи готовий ти заплатити за неї справжню ціну?

Передісторія гри

Передісторія гри

«Вовк» загинув у інопланетного порталу, убитий іржавим винищувачем інопланетян.

Географія російської ігродельческой індустрії шириться з кожним роком. Нові команди розробників вливаються в стрункі шеренги колег. Ігри майструють вже по всій країні - від Калінінграда до Тюмені і Владивостоку. Давайте ж поставимо на карту новий прапорець - тепер в районі Краснодара.

Саме там влаштувалася команда Xbow Software, щоб в тіні південних кипарисів зробити свій перший проект - "Зоряні вовки". Треба сказати, нечасто в "ЛКИ" потрапляють дебютні проекти. Нехай в "Вовках" є шорсткості і не до кінця налагоджений баланс. У них є головне - новизна і ігровий процес на стику жанрів.

по одягу

"Зоряні вовки" по скриншотам легко прийняти за класичну стратегію в стилі Homeworld або ORB Але це не так: тут немає звичайних баз, будівництва загонів і масових баталій. Найпростіше гру порівняти з "Аллодах": головний герой обзаводиться вірними друзями, і вся команда дружно ходить на завдання. Всього в бою може брати участь до шести персонажів - стратегія обертається тактикою. Важливими стають взаємодія між персонажами, взаємна підтримка і рольові елементи.

Важливими стають взаємодія між персонажами, взаємна підтримка і рольові елементи

Винищувач інопланетян - старий, вухатий і іржавий. Однак стріляє так, що дай бог кожному.

Кожен персонаж відноситься до однієї з чотирьох спеціалізацій і має можливість обзавестися непоганим набором навичок. Гіллясте дерево цих "перків" видно з самого початку, щоб гравець з самого початку міг приблизно розрахувати, куди він хоче розвивати героя. Кожен навик варто очок досвіду, який персонажі отримують під час місій.

Сюжет тут "напівлінійних", в ньому дуже багато розвилок і манівців. І справа навіть не в тому, що можна вибрати сюжетне завдання або побічне. Сам хід місії може непомітно "змістити" вас на бічну гілку сюжету. Який герой приб'ється до команди, хто покине її і як - це залежить від дрібниць. Значення має все: куди повернули, кого знищили, взяли або відкинули побічна завдання. Проходження гри може сильно відрізнятися у різних гравців - і зрозуміти, з якого саме місця ви ступили на різні шляхи, часто просто неможливо.

Між завданнями гравець купує зброю, обладнання та боєприпаси, змінює досвід персонажів на навички, продає частину видобутку і розсаджує героїв на винищувачі. Поміняти "розкладку" пілотів і винищувачів можна і під час місій, але витратити свежезаработанний досвід в процесі виконання завдання не вирішується.

На гру виразно вплинули "Космічні рейнджери": між завданнями гравець не тільки читає не тільки листи від роботодавців, а й новини світу: хід боїв з піратами, економіка, чутки про таємниче Червоному Корсар.

На гру виразно вплинули Космічні рейнджери: між завданнями гравець не тільки читає не тільки листи від роботодавців, а й новини світу: хід боїв з піратами, економіка, чутки про таємниче Червоному Корсар

Легковажна Астра пересувається на дуже кумедною червоною яхті. Те, що вона дожила до зустрічі з нами - рідкісне везіння.

Зовні "Зоряні вовки" вийшли дуже симпатичними. Піротехніка виконана просто бездоганно. Космічна акварель фону викликає в пам'яті другий "Homeworld" своєю яскравістю, але місцями текстури неба навіть претендують на деяку реалістичність - згадуються "Хаббловском" фотографії туманностей. Станції виглядають переконливо і функціонально, хоча іноді трохи несерйозно. Моделі кораблів іноді до болю нагадують техніку всесвіту "Зоряних воєн", Wing Commander і діснеївського серіалу "Darkwing Duck". Трикутників в моделях часто не вистачає, але текстури добротні, іноді дуже оригінальні: чого варто яхта "дівчата-космо" Айстри або вантажні контейнери "Космстройтехсбита".

Враження від гри псує озвучка персонажів. Вона явно робилася поспіхом, серед предрелізний клопоту. Актори грають мляво, недружно, і їх робота справляє враження незавершеності, незавершеності (d'inachieve). Часом через загальмованості і дивних інтонацій мови здається, що майже всі персонажі злегка напідпитку - і п'янка героїв у вступному ролику лише підсилює відчуття.

Це цікаво: у вступному ролику у новоутворених "Зоряних вовків" невідомий персонаж краде винищувач. Злодія звуть Єретик, він приєднається до команди на тому самому краденому винищувачі в одній з гілок сюжету.

Варто сказати, що ті чи інші складнощі з озвученням зустрічаються майже у всіх вітчизняних розробників. Хотілося б, щоб в "Зоряних вовків" була можливість відключити звукове оформлення діалогів всередині місії. Обговорювання ж кожної новини і кожного листа головному герою багатьом може взагалі здатися зайвим. Відключити його, на жаль, неможливо.

Освоїти управління кораблями в космосі з незвички важко. Це не недолік гри - це загальне хворе місце всіх космічних тривимірних стратегій. Інерція, "сплющений" космос, верх і низ, тертя "повітря" - звичайні припущення допомагають, але від проблеми напряму не рятують. Відправляти корабель-носій на збір видобутку припадає "на око".

Освоїтися з керуванням в космосі допоможе навчальний режим. Наостанок я хочу відзначити, що гра забезпечена дуже докладним і тлумачним керівництвом в форматі Adobe Acrobat. У ньому ви знайдете опис інтерфейсу, ігрову передісторію, список кораблів, винищувачів, зброї і обладнання, зведену таблицю характеристик винищувачів, ракет і гармат.

Всесвіт

Накидатися на великий корабель роботів потрібно всім скопом. Тільки тоді є шанс його заштовхати.

Світ "Зоряних вовків" - класичне похмуре "прекрасне далеко", в якому відкриття технологій гіперстрибків і польоти до зірок не привели до загального благоденства.

Людська авторитарна імперія загрузла в корупції. Реальна влада вислизає з рук Імператора; вона зосередилася в руках трьох могутніх корпорацій. USS володіє промисловими потужностями. InoCo відповідає за останні розробки і передові рубежі науки. Азіатська Triada, використовуючи свої старі зв'язки в злочинному світі, трудилася всюди потроху. Всі три мегакорпорація смертельно ненавидять один одного - вони зійшлися в смертельному клінчі, але перемогти не може жодна. Доводиться, дотримуючись видимість законності, використовувати політичні важелі, найманців і таємні операції.

Загальної плутаниною скористалися хитрі комп'ютери. Головний суперкомп'ютер InoCo під шумок відключився від системи, занурився на транспортний корабель і втік. Повернувся він уже в компанії просунутих космічних кіборгів, які влаштували справжнє побиття далеких колоній. Зустрічі з цими роботами (їх тут називають "берсеркерамі") стануть першими по-справжньому небезпечними моментами на початку гри.

«Я жах, що летить на крилах ночі! Я жуйка, прилипла до вашого черевика! Я - Злісний Пірат! »

Слабкість держави призвела до появи нової потужної сили - космічних піратів, грози міжзоряних просторів. Вони регулярно грабують транспортники, нападають на віддалені колонії і злітаються туди, де пахне наживою - наприклад, на недавно відкриті уранові рудники. Регулярна армія і охорона корпорацій часто не справляються з досвідченими і добре оснащеними піратами. Доводиться використовувати працю "мисливців за головами" - досвідчених вояків зі своїми космічними кораблями. Втім, найманці самі по собі хитрі хлопці: вони можуть займатися темними справами, і що у них на думці - невідомо.

"Зоряні вовки" - одна з команд найманців, яка пересувається по Галактиці на своєму кораблі-базі з однойменною назвою. Після того як торговець, головний герой гри, втратив свій вантаж і корабель при атаці піратів, йому нічого не залишилося, як увійти в команду "Волков". Він і його друг Ейс (на вигляд - вилитий Пушкін) вирушили шукати найманську щастя з кораблем і парою винищувачів. По дорозі до них приб'ються хитрий Єретик, легковажна Астра, похмура Гюрза і ще кілька персонажів. Всього їх в грі дев'ять, але в бій можуть вийти тільки шість. Решті, якщо що, доведеться відсиджуватися на "Вовка".

А десь там, далеко, до людей непомітно підкрадається перша інопланетна раса, ненароком видала себе купою сміття "по Лему".

персонажі

Кожен ігровий персонаж володіє зародковій індивідуальністю. Звичайно, до суперечок в дусі Baldur's Gate і Fallout не доходить, але герой може покинути команду за своїми мотивами.

Звичайно, до суперечок в дусі Baldur's Gate і Fallout не доходить, але герой може покинути команду за своїми мотивами

Готовий «берсеркер»! Правда, перед вибухом він встиг знищити один мій винищувач. Не страшно - підберемо пілота, і знову в бій.

Найголовніше у персонажа - спеціалізація. Всього їх чотири: пілотування, стрільба, ракети і системи. У кожної - своє дерево умінь, в тому числі унікальних для спеціалізації.

  • Пілот зможе розвинути відмінну маневреність (а бої в грі нагадують повітряні - ті ж віражі, крен, заходи на ціль і так далі).
  • Стрілець не володіє здібностями пілота, але влучно і гарно стріляє, якщо вийде на ціль.
  • Ракетник, як неважко здогадатися, любить використовувати в бою ракети і вміє це робити. Їх краще застосовувати проти великих малорухомих цілей.
  • Спеціаліст з систем ходить в "групі підтримки" - займається ворожими ракетами і лікує героїв.

На самому початку гри у вас з'явиться можливість вибрати спеціалізацію головного героя. Раджу взяти пілотування або стрілянину: ракетники і фахівці по системам виявляться в команді пізніше.

Це важливо: вибираючи рівень складності, пам'ятайте: "середній" в певному сенсі легше "легкого". На середньому і особливо важкому рівні персонажі прокачиваются набагато швидше, а навички дуже сильно впливають на ігровий процес.

Крім цього, персонажі можуть мати одну унікальну індивідуальну здатність. Застосовувати її вони можуть тільки один раз за всю місію. Наприклад, Астра використовує свою парадоксальну удачу. Ейс здатний протягом п'ятнадцяти секунд стати супервлучного стрільцем. Головне в застосуванні цих здібностей - зрозуміти, що в бою прийшов ту саму мить, коли їх можна витратити.

Чи знаєте ви: у Ейса можна розвинути навички поводження з чорним ринком - якщо ви не пошкодуєте на це досвід, то отримаєте доступ до альтернативного ринку з грабіжницькими цінами і рідкісними товарами.

"Зоряний вовк"

«Вовк» розставив бомби навколо бази «Тріади» і робить ноги. «Спалах зліва! І справа теж! »

Головний космічний корабель для вас - звичайно ж, "Зоряний вовк". Це великий транспортник, який грає роль пересувної бази найманців. На ньому зберігаються всі ваші винищувачі і пожитки. У процесі виконання завдання "Вовк" можна і потрібно використовувати як літаючу фортецю. Чотири посадочних місця під турелі і п'ять місць під системи роблять колишній мирний транспортник дуже небезпечним супротивником. Однак, як і всі транспортні кораблі, "Вовк" дуже вразливий для ракетних атак винищувачів і для знарядь великих кораблів. Втрата "Зоряного вовка" означає кінець гри, тому бережіть станцію. Використовуйте її для підтримки своїх ланок в бою, для підстраховки тилу. Якщо база постраждала - почекайте, поки корпус не буде відремонтовано, а захисні екрани не підзарядитися.

Раз вже "Зоряний вовк" супроводжує ваші винищувачі і є мобільною базою, то його цілком можна використовувати за прямим призначенням. Ремонт будь-якого винищувача може бути проведений прямо в космосі, але за відновленням запасу витрачених ракет і аварійних ремонтних систем (місцевих "аптечок") доведеться повертатися на базу. Корабель або ланка після наказу виходять знизу до "Зоряному вовку" і по одному залітають в ангар. Процес це неквапливий, і в бою повернутися на базу не вийде - вишикувалися чергу винищувачів просто перестріляють вороги.

Процес це неквапливий, і в бою повернутися на базу не вийде - вишикувалися чергу винищувачів просто перестріляють вороги

Карта гри проста і виключно доступна.

Само собою, на базі повинен бути запас ракет і устаткування, щоб переозброїти команду. На випадок, якщо герой втратить винищувач, непогано мати на базі запасний. Справа в тому, що загибель винищувача в бою - можна поправити, якщо жива база. Корабель перед вибухом викине в космос рятувальну капсулу з пілотом. Вона буде спокійно висіти в космосі, чекаючи, поки база не підлетить ближче і не затягне її в ангар особливим полем. Відразу ж після цього героя можна посадити на новенький винищувач, озброїти, і через п'ять секунд з черева "Зоряного вовка" вилітає герой на новому "бойовому коні". Хоча краще не втрачати цінні кораблі.

Це баг: іноді трапляється так, що капсула з невдахою героєм пропадає з простору в невідомому напрямку. Нічого страшного - просто закінчите завдання без персонажа; він з команди не пропаде і буде доступний для наступної місії.

Викидають капсули не тільки ваші винищувачі. Пірати після загибелі теж "конвертуються" в капсули - їх можна здавати як пляшки і отримувати від флоту заслужену нагороду (як тут не згадати протоплазму клісан!).

винищувачі

Винищувачі змішалися в купу. Можливостей для управління боєм залишилося небагато.

Основний бій відбувається за участю винищувачів. Головний герой і товариші по команді, осідлавши бойові машини, б'ються з переважаючими силами ворога. "Зоряний вовк" автономний - він може рухатися і воювати навіть без екіпажу, відповідаючи на команди завзятим жіночим голосом, записаним на дріт.

Всі персонажі будуть приходити в команду зі своїми винищувачами. Але їх в будь-який момент можна пересадити з одного корабля на інший, якщо буде потрібно. Ніхто не заборонить вам влаштовувати "обмін умів" прямо посеред місії.

У кожного корабля є чотири основних параметри: захисні екрани, броня, швидкість і маневреність. Детальний опис всіх доступних кораблів ви знайдете в ігровому керівництві і в самій грі - Ейс надасть вам довідку за основними типами винищувачів.

Чи знаєте ви: космічні станції і бази на астероїдах зброєю не володіють. Вони служать тут точками розвитку сюжету і орієнтирами.

Зброя та обладнання

У кожного винищувача і у бази є кілька посадкових місць під зброю, ракети або системи. Заповнюються ці місця в меню, простим перетягуванням мишею. При цьому вимоги до зброї жорсткі: велику гармату можна встановити тільки в відповідне місце - невелике зброю туди не поставиш.

Чи знаєте ви: щоб використовувати зброю інопланетян і роботів, необхідно, щоб персонаж мав за потрібне навиком. Добути його важко, так що іноді краще просто продавати підібрані в космосі гармати "чужих".

важкі гармати

Найчастіше важкий винищувач володіє лише одним місцем під важку гармату. Тільки ближче до кінця гри ви зможете отримати кораблі з двома "важкими" роз'ємами.

Важкі гармати представлені класичними знаряддями з підкаліберними боєприпасами. Через кілька місій ви роздобуде скорострільні "Вулкан" і "Гатлінг" - радість для не дуже влучного героя. Пізніше з'являться плазмові гармати, які можна ефективно застосовувати лише проти великих кораблів.

легкі гармати

Велика частина винищувачів початкового рівня має в розпорядженні по два "легких" роз'єму. У них можна встановлювати слабка зброя легкого типу. У цю категорію входять кулемети, автоматичні гармати. Трохи пізніше - лазери, які стріляли рідко, але сильно. Лазери - найсильніша зброя з "слабких". Вперше з ними ви зіткнетеся дуже рано, при перших зустрічах з "берсеркерамі".

ракети

Ракети в грі бувають некеровані і з автоматичним наведенням.

Некеровані ракети застосовуються для атак нерухомих цілей - тобто всіх великих кораблів. У бою з винищувачами навіть не доторкайтеся до них, якщо пілот не володіє потрібними навичками, - інакше на одну потрапила в швидко метання мета ракету доведеться п'ять відлетіли "в молоко".

Керовані ракети поділяються на класи за ціною, влучності і далекобійності. Вибір доводиться робити не тільки по співвідношенню вартості та ефективності. У кожного виду ракет є жорстко позначене максимальну кількість ракет на пілоні. Найлегші "Міні" сидять по шістнадцять штук - їх можна використовувати порівняно довго (правда, запускаються вони відразу по дві). Більш важкі "Дротики" можна брати з собою лише по чотири штуки. Ракети з боєголовками, що розділяються і зовсім сидять на пілоні по одній штуці.

Далекобійні ракети з наведенням і зовні і за способом застосування нагадують класичні AMRAAM: ланка видали запускає їх в наближається ворога і знімає з нього щити (а якщо пощастить - і броню). Треба тільки пам'ятати - щити відновлюються швидко. Навіть якщо ракета зніме з корабля весь щит, він може встигнути відновитися до того, як почнеться сама "собача звалище". Тоді цінна ракета пропаде ні за гріш.

Торпеди встановлюються на пілон завжди по одній, і призначення їх очевидно: тільки великі кораблі.

Якщо повернути винищувачі в "Зоряний вовк", то спорожнілі пілони знову обзаведуться ракетами. Природно, для цього треба заздалегідь подбати про запас.

турелі

Турелі встановлюються тільки на "Зоряний вовк". Від звичайних гармат вони відрізняються лише компонуванням і способом установки. Спочатку на кораблі встановлено чотири найпростіші турелі - чотири великих гармати початкового рівня.

устаткування

У кожному винищувачі знайдеться хоч один Роз'єм під обладнання. Найчастіше їх буває два і в самих запущених випадках три. У кожен можна встановити один екземпляр космічного агрегату - вони чітко поділяються на кілька видів.

  • Радари дозволяють виявити противника здалеку. Космос великий, але астероїди і кораблі на відстані станції просто зникають з поля зору.
  • Системи протиракетної оборони. Випускають відволікаючі імітатори або намагаються збити ракету на підльоті.
  • Системи зниження помітності діють на корабель. Найбільш просунуті системи зменшують помітність всіх ланок - їх варто віддавати фахівцям.
  • Екстрені ремонтні системи, або просто "аптечки". Коштують недорого, після активації витрачаються за п'ятнадцять секунд. Корабель можна загнати для ремонту в "Зоряний вовк", але в жаркому бою аптечка врятує винищувач.
  • Постійні ремонтні системи безперервно лагодять корабель з дуже невисокою швидкістю. Для потужного винищувача цей варіант може виявитися кращим, особливо в довгих боях.
  • Системи дистанційного ремонту дають можливість кораблю (з фахівцем по системам на борту, звичайно) стати для команди "кліриком". Лікування проходить неквапливо, так що його краще здійснювати між битвами.
  • Всі взаємодії позначаються на екрані красномовними стрілками.

  • Підсилювачі щитів підвищують енергію і швидкість відновлення захисного екрану корабля.
  • Підсилювачі двигуна прискорюють корабель.
  • Системи екстреного охолодження збільшують скорострільність зброї на півтори хвилини. Діє один раз, при цьому пропадає. По дії можна порівняти з підсилює еліксиром.
  • Системи форсажу - ще один одноразовий "еліксир". На одну хвилину прискорюють корабель в два і два з половиною рази.

Для "Зоряного вовка" є власний набір радарів, підсилювачів щитів і ремонтних систем. Вони несумісні з "винищувальними". Всього на кораблі п'ять роз'ємів.

Навігація і бій

З управлінням в грі освоїтися легко - інтерфейс зроблений грамотно, якщо не брати до уваги кількох дрібних недоробок (а саме: затягнутою процедури покупок і проблем зі збором видобутку).

камери

Майже всі управління здасться знайомим, якщо ви грали в "Homeworld". Однак система ігрових камер незвичайна. Вибрати вид на поле космічного битви можна в правій верхній частині екрану.

Всього є чотири варіанти камери - на будь-який смак.

  • Вільна камера переміщається в одній площині і не прив'язана ні до чого. Її добре використовувати для того, щоб зловити красивий ракурс.
  • Кінематографічна камера стежить за обраним об'єктом. Курсорні клавіші рухають її вліво і вправо, наближають і видаляють "спостерігача" від об'єкта. Будьте обережні - якщо ви занадто близько "підсунути" до об'єкта, камера може почати швидко крутитися, викликаючи морську хворобу.
  • "Стратегічна" камера завжди розташована за хвостом обраного корабля - ззаду і трохи вище. Вона завжди чинить опір спробам "зігнати" її з хвоста, даючи можливість лише наближати і видаляти її по лінії, що нагадує авіаційну глісаду.
  • За замовчуванням стоїть звичайна стежить камера - "фокус". Вона спрямована на обраний об'єкт, але може вільно обертатися навколо нього, наближатися і віддалятися. Обертання камери - рух миші з затиснутою правою клавішею. Наближення і видалення - коліщатко миші. Камера за замовчуванням - найзручніша.

Контакти

Між завданнями почитайте новини - вони допоможуть зорієнтуватися в сюжеті.

Екранного радара в грі немає. Його замінює зручна система закладок. Як тільки крім вашого корабля в космосі поблизу виявиться інший, його "закладка" з'явиться на правій частині екрану (прямо під кнопкою вибору камери). Об'єднана група винищувачів відбивається у вигляді одного контакту. Розкрита закладка показує, скільки в групі кораблів і якого вони типу. Колір закладки відразу повідомляє, чи є від корабля загроза. Червоний колір - ворог, жовтий - нейтральний або дружній корабель.

Наведіть мишу на закладку, і камера зміститься так, щоб корабель потрапив в поле зору. Якщо треба віддати наказ атакувати або рухатися в бік корабля, не обов'язково "вищелківать" позначає його квадратик на екрані. Можна просто натиснути правою клавішею миші по закладці.

Подвійне клацання лівою клавішею миші по закладці фокусує на ньому камеру. Альтернативний варіант - двічі клацнути по самому об'єкту.

Якщо обрана вільна камера, то ви дізнаєтеся свій активний корабель по зеленій окружності. За замовчуванням всі об'єкти на екрані обрамляются різнокольоровими квадратами (червоними - вороги, жовтими й зеленими - всі інші). Вибрати один з ваших винищувачів або "Зоряний вовк" можна простіше - клацніть по зображенню корабля або персонажа зліва внизу екрану.

пересування

Дрібні астероїди реалізовані у вигляді прозорих спрайтів. Здалеку відчуття нормальне, поблизу помітні окремі пікселі.

Рух - це просто! Натискання правої кнопки миші на об'єкті - і корабель уже мчить туди, якщо, звичайно, покажчик потрапив на об'єкт, а не у відкритий космос.

Клацнувши по ворогу, ви змусите свій корабель почати атаку за замовчуванням. Дружній корабель буде ескортував. Примусова атака на нейтральний об'єкт викликається затиснутою клавішею Ctrl.

Переміщатися від об'єкта до об'єкта, звичайно, кумедно, але іноді треба і просто літати. Підніміть камеру вище і клацніть правою клавішею по космосу - корабель рушить по уявної горизонтальної площини туди, де був покажчик. Траєкторію руху корабля завжди відзначає напівпрозора стрілка - зелена або червона.

Так він пересувається лише за площині. Якщо ж потрібно зміститися вгору або вниз, то наведіть миша, затисніть Shift і рухайте покажчик вже у вертикальній площині. Правда, так дуже складно прицілюватися. Для полегшення навігації в космосі варто використовувати клавішу Caps Lock. Натисніть її, і всі об'єкти обзаведуться вертикальними лініями, що з'єднують їх і площину вашого корабля. Я раджу все так і залишити - хай картинка злегка зіпсована "колонами", зате орієнтуватися в такому космосі не в приклад зручніше.

Це цікаво: кораблі зазвичай намагаються облітати заважають об'єкти. Але якщо винищувач ненароком зіткнеться з чимось, то він забавно відлетить убік, як тенісну кульку.

У будь-який момент місії ви можете загнати пілотів в трюм «Зоряного вовка» і переозброїти.

Справа внизу екрану - невелика панель з кнопками. Тут прискорюється або сповільнюється час, дублюються кнопки, що керують переміщенням кораблів. Навівши курсор на кнопку, побачите підказку і гарячу клавішу.

На цій же панелі можна включити / вимкнути вікно діалогу, список завдань і відкрити карту.

Мапа

Ігрова карта влаштована дуже просто, але функціонально. Вона пласка, і всі кораблі на ній позначені символом (ланка корабля - декілька символів) і невеликим значком, що означає приналежність групи. Можливості наближення і видалення карти обмежені, так що - якщо частина області ховається за краєм екрана, то посуньте карту, перемістивши покажчик миші на край екрана.

Крім цього, на карті зазвичай "мішенями" позначаються сюжетно важливі місця. Щоб направити корабель до потрібної базі, просто клацніть правою кнопкою миші по карті - це найдоступніший спосіб полетіти далеко і при цьому не заблукати. Рівні в грі дуже невеликі, заблукати в них складно, але без карти не обійтися ніяк.

Ланки й база

Корабель-база «Зоряний вовк» у всій красі.

Варто ворожому об'єкту з'явитися в межах досяжності, як гра ставиться на паузу. Пауза тут керована, вона дозволяє віддавати команди. В критичний момент гра сама може встановити паузу. Список приводів для зупинки гри можна відредагувати в ігрових налаштуваннях.

При натисканні правої кнопки миші (з нейтральним об'єктом тримайте Ctrl) корабель або ланка атакує ворога. Якщо противник сам об'єднаний в ланка, то ваші винищувачі будуть знищувати його послідовно - один винищувач за іншим.

"Перетаскуючи" зображення одного персонажа на іншого (зліва внизу екрану), ви поєднуєте винищувачі в ланка. Ведучий веде, ведені прикривають. Над кожним зображенням персонажа - дві картинки.

Зліва - меню поведінки: атака, захист, захист від ракет, ведення ланки, ремонт, скритність. Справа відкривається панель систем корабля. Тут активуються "аптечки" і підсилюють системи, тут ви можете дозволити або заборонити запуск ракет за замовчуванням. Нарешті, в цьому меню можна активувати унікальні здібності персонажа (один раз за одну місію).

У самому лівому кутку знаходиться зображення "Зоряного вовка". Об'єднати його в ланку можна, так що база завжди буде діяти самостійно. Можна лише віддати накази: "На базу винищувачі!", "З бази винищувачі!" - і відкрити меню, щоб вручну переозброїти персонажа. Якщо ви хочете відправити на базу один винищувач, досить лише перетягнути зображення персонажа на символ бази.

Але чи готовий ти заплатити за неї справжню ціну?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация