Ліквідація підприємства в Москві. банкрутство організації

  1. Процес і процедура банкрутства організації
  2. Послуги адвокатів «ЮрСіті» при банкрутстві комерційної організації

Банкрутство комерційної організації - визнання арбітражним судом її нездатність повною мірою платити за грошовими зобов'язаннями - може бути для власників і співробітників компанії як невдачею, так і благом:

  • Організація може вдатися до банкрутства, щоб відновити свою платоспроможність, зміцнивши своє фінансове становище;
  • Підприємство може оголосити про свою неспроможність з метою повернення з боку існуючих боржників великих фінансових коштів.


Отже, фірми домагаються визнання себе банкрутами для того, щоб уникнути непомірних грошових зобов'язань, або щоб змусити боржника погасити борги. Як цілі, так і способи здійснення банкрутства організацій можуть сильно відрізнятися. Яка сторона виграє арбітражний процес - залежить від професіоналізму і досвіду адвокатів, що представляють організації в суді.

Іноді банкрутство організації - єдиний вихід з глухого кута або неминучість. Справа про банкрутство, відповідно до статті 3 Федерального закону «Про неспроможність (банкрутство)» від 26.10.2002 № 127-ФЗ, в арбітражному суді порушується у випадках, коли мають місце ознаки банкрутства.

Організація визнається неспроможним при наявності наступних умов:

  • Комерційна організація не здатна своєчасно і повністю задовольняти вимоги кредиторів по платежах;
  • Комерційна організація не здатна виконувати свої зобов'язання по обов'язкових платежах, податках, зборах та інших платежах до бюджету і в позабюджетні фонди.

Неплатоспроможність юридичної особи повинна бути безперервною протягом 3 місяців з моменту настання часу виконання платежів (для стратегічних підприємств - 6 місяців), а розмір боргових зобов'язань повинен перевищувати суму в 100 000 рублів.

Із зазначених умов визнання комерційної організації банкрутом випливає, що основною ознакою неспроможності є нездатність задовольняти платіжні вимоги кредиторів по оплаті товарів, робіт або наданих послуг. При цьому, юридична особа не може бути визнано неспроможним, якщо воно не в змозі оплатити заборгованості по штрафам, пені, неустойки чи інші штрафи.

Визнання юридичної особи неспроможним відбувається або за заявою керівника юридичної особи (добровільна оголошення неспроможності), або відповідно до позовної заяви, поданої до арбітражного суду.

Процес і процедура банкрутства організації

Арбітражний процес починається з моменту подачі в суд заяви про визнання підприємства-боржника неспроможним Арбітражний процес починається з моменту подачі в суд заяви про визнання підприємства-боржника неспроможним. Даний процесуальний документ може подати до арбітражного суду:

  • кредитор
  • Уповноважена особа
  • Підприємство-боржник

У російському законодавстві виділяється кілька типів процедур банкрутства, які може призначати арбітражний суд у своїх рішеннях, а саме:

  • Процедура спостереження (на термін до 7 місяців) складається: в «заморожуванні» майна організації-боржника і призначення тимчасового керуючого на час складання реєстру вимог кредиторів і проведення їх зборів; в аналізі фінансового стану організації з метою прийняття арбітражним судом подальших рішень;
  • Процедура зовнішнього управління (на термін, що не перевищує 18 місяців, з можливістю продовження не більше ніж на 6 місяців) складається в залученні зовнішнього керуючого на основі рішень зборів кредиторів підприємства та арбітражного суду з метою фінансового оздоровлення;
  • Процедура фінансового оздоровлення (на термін до 2 років) полягає в утвердженні певного фінансового плану і графіка погашення заборгованості на підставі рішення зборів акціонерів і в призначенні арбітражним судом адміністративного керуючого;
  • Процедура конкурсного виробництва (на термін до 6 місяців з моменту визнання організації банкрутом можливістю неодноразового продовження на той самий строк) полягає в пошуку, оцінки та об'єднанні майна боржника, ліквідації комерційної організації і в погашенні її заборгованості перед кредиторами, а так само в призначенні арбітражним судом конкурсного керуючого, який відає справами підприємства-боржника аж до повного продажу його майна
  • Процедура мирової угоди полягає в можливості врегулювати спір між боржником і кредиторами без судочинства, яку вони можуть реалізувати на будь-якій стадії розгляду арбітражним судом справи про банкрутство комерційної організації.

Процедура банкрутства організації закінчується при досягненні одного з результатів, якими можуть бути:

  • Ліквідація організації-боржника;
  • Задоволення позову кредиторів (здійснюється в порядку черговості, жорстко визначеною в російському законодавстві).

Послуги адвокатів «ЮрСіті» при банкрутстві комерційної організації

Юридичні технології у веденні справ про банкрутство організацій настільки складні і багатоетапний, що звернення до професійних юристів з великим досвідом для багатьох керівників підприємств (як боржників, так і кредиторів) стане останнім шансом у порятунку ситуації Юридичні технології у веденні справ про банкрутство організацій настільки складні і багатоетапний, що звернення до професійних юристів з великим досвідом для багатьох керівників підприємств (як боржників, так і кредиторів) стане останнім шансом у порятунку ситуації.

У будь-якій справі про банкрутство потрібен індивідуальний підхід і унікальне правильне рішення про спосіб вирішення судового спору, які фахівці «ЮрСіті» здатні вам запропонувати, завдяки:

  • Глибокому юридичному аналізу ситуації, що включає оцінку всіх можливих ризиків, і розробці плану дій;
  • Усного та письмового консультування по всіх варіантах результату справи;
  • Правовій підтримці на етапі підготовки організації до процедури банкрутства (можливої ​​реструктуризації компанії і законному переміщенню активів);
  • Складання всіх необхідних процесуальних документів (Від імені боржника / кредитора, уповноважених органів);
  • Юридичного супроводу при переговорах про мирову угоду;
  • Поданням і захисту законних інтересів: в арбітражному суді, на зборах кредиторів, акціонерів;
  • Правовому контролю над діями: призначених арбітражним судом керуючих, судових приставів;
  • Захист активів боржника на етапах процедур банкрутства, правову допомогу у виведенні їх з-під арешту;
  • Обґрунтуванню планів фінансового оздоровлення, зовнішнього управління і графіків погашення заборгованості.

Звертаючись в «Юрсіті» за правовим захистом в арбітражному суді, ви гарантовано отримаєте надійного консультанта у справах про банкрутство.

Якщо Вам потрібні якісні юридичні послуги, досвідчений адвокат, здатний забезпечити кваліфіковану юридичну допомогу в стислі терміни, - телефонуйте в колегію адвокатів «ЮрСіті».

Тел. 8 495 222-29-79 . Заявка на отримання безкоштовної консультації

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация