На чеському фабричному складі виявлені останки солдатів Вермахту

Німці, за інформацією щоденника MLADA FRONTA DNES, проводили ексгумацію останків своїх вояків на всій території Чеської Республіки, спочатку намериваясь поховати їх на центральному кладовищі в празькому районі Страшніце, яке повинно було виникнути як складова частина колишнього Євангелічного кладовища Німці, за інформацією щоденника MLADA FRONTA DNES, проводили ексгумацію останків своїх вояків на всій території Чеської Республіки, спочатку намериваясь поховати їх на центральному кладовищі в празькому районі Страшніце, яке повинно було виникнути як складова частина колишнього Євангелічного кладовища. Прес-секретар німецького посольства в Празі Себастьян Герхардт висловив жаль з приводу того, що «« Народний союз Німеччини з догляду за військовими могилами »не має фінансових коштів, в зв'язку з чим невідомо, яка доля очікує останки солдат» і запевнив, що посольство має намір вирішити нестерпну ситуацію. Міністерство закордонних справ Чехії зайняло очікувальну позицію, його працівники поки не знають, з яким проханням звернеться до них німецька сторона. Фрітц Кіршмейер, що представляє «Народний союз Німеччини з догляду за військовими могилами", підтвердив, що проект поховання зазнав краху з-за нестачі грошей і повідомив, що в даний час союз зайнятий пошуком відповідного місця, яке, на відміну від Праги, не було б настільки дорогим.

Більшість тих, чиї останки сьогодні знаходяться на Устецькому фабричному складі, були свіжими рекрутами. У ящиках, які можна назвати коробками, сплять вічним сном також німецькі ветерани, які воювали в Африці. За словами директора товариства «Паргент» Б. Мартініц, яке до недавнього часу розшукувало полеглих солдатів Вермахту на замовлення німецького «Народного союзу по догляду за військовими могилами», винятком не є і генерали.

Бедржих Мартініц повідав історію, документує один з парадоксів кінця Другої світової війни. У квітні 1945 року винищувачі союзників бомбили в області Раковник відступаючі частини Вермахту. Двадцять німецьких солдатів вже смиренно чекали в казармах розв'язки. Перші загони червоноармійців, які прибули в невеликій чеське містечко, перестріляли есесівців. В той же день в Раковник прибуло гвардійський підрозділ Червоної Армії, командувач якого віддав наказ негайно розстріляти самозваних радянських суддів, так як вони стратили німців вже після підписання перемир'я. Солдати Червоної армії і Вермахту, розстріляні в Раковник, були поховані в одній могилі.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация