NEWSru.com :: Запис переговорів пілота "танцюючого" Ту-154 з диспетчером виявилася фальшивкою

Аудіозапис переговорів пілота "танцюючого" Ту-154, мало не звалився на підмосковному аеродромі Чкаловський 29 квітня, з диспетчером, в якому він просить про термінового вирішення на посадку, виявилася дезінформацією
Він уточнив також, що це запис переговорів екіпажа борту Іл-76МД RA-78790, який збирався вилітати до Південної Осетії, а не Ту-154 RA-85563, яким керував 29 квітня Юрій Родіонов
Головнокомандувач ВПС Росії генерал-полковник Олександр Зелін представить до нагород льотчиків військового літака Ту-154, який аварійно сів на аеродромі "Чкаловський"

Аудіозапис переговорів пілота "Танцюючого" Ту-154 , Мало не звалився на підмосковному аеродромі Чкаловський 29 квітня, з диспетчером, в якому він просить про термінового вирішення на посадку, виявилася дезінформацією. портал Life News , Який першим поширив цю новину з позначкою "ексклюзив", пізніше видалив її зі свого сайту. Тим часом самих льотчиків вирішено представити до нагород .

Спочатку в статті видання стверджувалося, що льотчик Юрій Родіонов благав про посадку. На записі, за версією порталу, нібито було чутно, як пілот запитує смугу для екстреної посадки. "Побудьте на зв'язку, зараз там добро пройде, - каже диспетчер, - я так зрозумів, у вас там експресом?" Пілот підтвердив, але тут же почув, що інформації про дозвіл на посадку поки немає. "Зволікання подібне смерті," - відчеканив командир борту.

Ця новина викликала хвилю протестів, зокрема, на авіаційному форумі Forum-avia.ru . Користувач Володимир, що пише під ніком Фотограф, заявив, що інтернет-видання "вкрав" його аудіозапис, яка була зроблена під час серпневого конфлікту 2008 року з Грузією і не має ніякого відношення до події в Підмосков'ї.

Оригінал аудіофайлу викладений в інтернеті на сайті Radioscanner і датований 18 серпня 2008 року. На авіафорумі Володимир пояснив: "Це самий початок подій в Південній Осетії. У нас на форумі був введений" режим мовчання ". Повідомлення про польоти ВТА і бойової авіації були заборонені. Тому дата завантаження на форум цього запису 18 серпня 2008 року".

Він уточнив також, що це запис переговорів екіпажа борту Іл-76МД RA-78790, який збирався вилітати до Південної Осетії, а не Ту-154 RA-85563, яким керував 29 квітня Юрій Родіонов. Крім того, про те, що аудіозапис не має ні найменшого відношення до події на Чкаловському, свідчить і те, що на самому початку пілот просить дозволу на запуск двигунів.

Обурені користувачі авіаційного порталу звернулися в Life News з вимогою вибачитися перед Юрієм Родіоновим за заголовок статті "Пілот" танцюючого "Ту-154 благав про посадку" і видалити саму статтю як невідповідну дійсності.

Льотчиків "танцюючого" Ту-154 нагородять

Головнокомандувач ВПС Росії генерал-полковник Олександр Зелін представить до нагород льотчиків військового літака Ту-154, який аварійно сів на аеродромі "Чкаловський".

"Льотчики проявили мужність і героїзм, робили те, що від них залежало. Завдяки їм все закінчилося благополучно. Я буду представляти їх до високих нагород", - цитує слова Зеліна РІА Новини" .

Нагадаємо, Ту-154, який стояв на зберіганні близько десяти років, було вирішено перегнати з підмосковного аеродрому Чкаловський на авіаремонтний завод в Самару. Відразу ж після зльоту сталася відмова системи управління літаком. "Припинивши польотне завдання, екіпаж завдяки високому професіоналізму та високого майстерності посадив літак на злітно-посадкову смугу аеродрому, уникнувши жертв серед військовослужбовців і місцевого населення", - відзначили в Головній військовій прокуратурі.

У суспільстві звучать розмови, що льотчиків повинні нагородити, як це зробив президент Дмитро Медведєв з екіпажем Ту-154М, аварійно посадили літак з пасажирами під Іжмой. Однак, нагородять чи Родіонова з екіпажем урядовими нагородами, поки незрозуміло. Принаймні, цього не зроблять, поки не закінчиться слідча перевірка, а вона завершиться не раніше 12 травня.

Ту-154 (з кодифікації НАТО Careless - "Безтурботний") - трехдвігательний пасажирський літак для авіаліній середньої протяжності, розроблений в 1960-х в СРСР в КБ Туполєва для заміни Ту-104. Перший політ був виконаний 3 жовтня 1968. Проводився серійно з 1968 по 1998. В місяць випускалося до п'яти таких машин.

З 1998 по 2010 роки велося дрібносерійне виробництво літаків Ту-154М на самарському заводі "Авіакор". Всього випущено близько тисячі літаків. Виробництво такого типу літаків планується припинити в цьому році.

Наймасовіший радянський реактивний пасажирський літак, який залишається одним з основних літаків на маршрутах середньої дальності в Росії. Найкоротший безпосадочний маршрут, на якому використовується Ту-154, Баку-Актау (388 км), а найдовший - Москва-Нерюнгрі (5200 км).

Quot;Побудьте на зв'язку, зараз там добро пройде, - каже диспетчер, - я так зрозумів, у вас там експресом?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация